Çorum Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Çorum’da yaşıyor ve yeni bir arkadaşlık yeni bir heyecan ve kendinize aşk hayatınızda yeni bir sayfa açmak istiyorsanız kesinlikle hiçbir ücret ödemeden tamamen ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz islamisayfalar.com sitemizdeki ilanları inceleyerek güvenli samimi aile sıcaklığında bir ortamda istediğniz kişiyle tanışabilirsiniz. 2022 yılına ait ve Çorum ilimizden bizlere ulaşan güncel ilanlara bu sayfamızda yer vermek istedik. Sizlerinde desteği ile tamamen ücretsiz olan islamisayfalar.com ailemiz dahada büyüyecektir.

💘 Adım Feride. Çorum’dan Kafa Dengi Samimi Arkadaş Arıyorum.💘

Selam, aslen Kırşehirli’yim ve Çorumda okuyorum. Üniversite 3.sınıf öğrencisiyim ve 3 yıldır buradayım. Sizlere kendimi en doğru şekilde hiçbir şey  saklamadan anlatmam ifade etmem gerekir. Çünkü ben birkaç günlük geçici bir ilişki düşünmüyorum ve olacaksa uzun ömürlü olsun isterim. Okulda aşık olduğum birisi vardı daha önce. Üç senedir benimle birlikte olsun diye bekledim ama aşkıma sevgime hiçbir şekilde karşılık göremedim. Ne yaptıysam onun kalbine girmeyi başaramadım. Artık umutla yaşamaktan yoruldum.

Ona olan sevgimi tamamen bir kenara bırakıp kendi hayatımı yaşamak istiyorum. Çünkü ben onu düşündüğüm zamanlarda bu kimsenin umrumda olmadı ve herkes kendi hayatını devam ettirdi. Artık bana değer birine kim olursa olsun değer vermem gerektiğini anladım. Artık bana değer vermeyen beni sevmeyen hiçkimse için hayatımı gençliğimi feda etmeye niyetim yok. Herkes hak ettiği kadar değer görecek bundan böyle. Gezmeyi severim ama daha çok okul gezilerine katılma şansım oluyor. Aslında bir erkek arkadaşım olsa onunla hafta sonuna dair gezi planları yapsak kafamıza göre gezip eğlensek o kadar mutlu olurum ki anlatamam.

Ailemle uzun zamandır sorunlarım var. Bu yüzden ara tatillerde falan memlekete gitmiyorum. Sürekli buradayım. Bana uygun bir iş bulabilirsem çalışmayı düşünüyorum çünkü ailemden destek olmayınca maddi olarak zorlanıyorum. Hayatıma alacağım erkeğe maddi olarak yük olmak istemem bu yüzden çalışmam ve hayallerimi kendi kazancımız yaşamam gerek. Erkeklere karşı normalde mesafeli bir duruşum vardır ama sevgilim dediğim kişiye karşı hiçbir konuda sınır koymam. Sınırlarla yaşamayı sevmem çünkü. Çorum merkezde kafa dengi özgür erkek varsa burada tanışmak isterim.

💘Çiğdem Ben. Yaşım 35. Çorum’dan Elit Güvenilir Sırdaş Arıyorum.💘

Selamlar, Çiğdem ben Çorum’ da öğretmenlik yapıyorum ve hiç evlenmedim bekar olgun bir kadınım. Çevremdekiler sürekli neden evlenmedin yada neden eğlenmiyorsun diye sorup duruyor ama bu soru bana kalırsa çok saçma bir soru. Çünkü bunun bende belirli net bir sebebi yok. Bazı şeyler kısmet olmayınca olmuyor ama ben kendimi bekar kalarak bişr şey kaybetmiş gibi hissetmiyorum. Ben kendimi iyi tanıyorum. Evlenmiş olsaydım bile uzun sürmezdi çünkü katlanılması zor kaprisli bir kadınım ve her erkek bana tahammül edemez. Sabrın sınırlarını çoğu zaman zorlarım. 62 kiloyum ama boy olayına hiç girmek istemiyorum.

Çünkü o konuda biraz kompleksim var. Belkide hayatta en çok sahip olmak istediğim şeydi uzun boylu çekici bir kadın olmak. Genelde sessiz sakin dururum ama aslında kendi içinde çok çılgın aykırı şeyler yapmayı seven biriyim ve benim gibi sır tutmasını bilen ağzı sağlam ve güven veren bir dost arıyorum. Kafa dengi olması ve benimle her ortama girebilecek uyumlu ve ortama göre şekil alabilen gerçek bir dost arıyorum. Benim arkadaşlığım dostluğum  çok değerlidir çünkü ben sevdiklerime inanılmaz çok değer verrim ve neredeyse sevgimle boğarım. İlgiyi her kadın çok sever ama ben iki kat daha fazla severim.

Çorum merkezde kendime ait dairemde yalnız yaşıyorum ama evde pekte yalnız sayılmam çünkü kedim papağanım ve kocaman birde akvaryumum var. Hayvan sevmeyen erkeği ben sevmem. Çünkü hayvanlara karşı şefkat duymayan birinin insanlara karşıda iyul niyetli olup iyi bir insan olacağına ihtimal vermiyorum. Eğer bir erkeği sınamak istersem mutlaka hayvan sevgisi ile sunarım onu. Gerçek sanal olmayan bir dostluk istediğim için sadece Çorum’ da yaşayan olgun erkeklerden mesaj bekliyorum. Farklı şehirlerden tanışmak isteyen beylere saygım sonsuz ama malesef o şekilde bir arkadaşlık istemiyorum. Burada yaşayan kişiler yazsın.

💘Adım Defne.Yaşım 35. Kariyer Sahibi Elit Sevgili Arıyorum.💘

Selam Defne ben. Çapkın bir kadınım ve 35 yaşındayım. Erkeklerden çabuk sıkılırım bu yüzden bu zamana kadar evliliği hiç istemedim. Öyle bir sorumluluk almak benim ruhuma yaşam tarzıma hiç uygun değil. Çevremdeki arkadaşlarımın mutsuz evliliklerine şahit olunca daha da uzaklaşıyorum evlilikten. Ams bu şekilde hayat nereye kadar gider onu bilmiyorum. Şimdilik her şey güzel keyfim yerinde ama bu süreç bir yerde tıkanacaktır. Sarışın bakımlı ve güzel cilveli bir kadınım ve kadınsı özelliklerimle her erkeği kendime hayran bırakabilirim.

Çorum merkezde bir hastanede çalışıyorum ama hastanede hangi işi yaptığımı paylaşmak istemiyorum. Annemi kaybettikten sonra babamla beraber yaşıyordum ama o da kısa süre içinde başka biriyle evlenince evden ayrıldım ve yalnız yaşamaya başladım. Babamla o zamanlar çok iyi anlaşamasak bile çok ciddi bir sorunum yoktu. Fakat annemin gidişinden hemen birkaç ay sonra evlenmesi bana çok ağır geldi ve bunu kabullenmek istemedim. Artık babamla görüşmüyorum.

Hayatta ne kadar yalnız olduğumu evimizden ayrılıp yalnız yaşamaya başlayınca anladım. Aile sıcaklığını ve aile ortamını bazen çok özlüyorum. İçimden hep annem yaşasaydı diye geçiyor ama bunları düşünmek hiçbir fayda vermeyecek bunuda biliyorum. Çapkın biriyim eğlenmeyi severim ama hayatta her şeyin eğlence olmadığını biliyorum. Eskiden bu kadar duygusal değildim. Başkalarının duygularını önemsemez hiç değer vermezdim. Sanırım yaşım ilerledikçe daha duygusal olmaya başladım. Kariyer sahibi olgun elit beyefendi bir erkekle tanışarak uzun süreli arkadaşlık istiyorum.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*