Çorum Dul Bayanlar

Merhaba, Çorumlu Elit Beyler Lütfen.

Selam adım Sena Nur.30 yaşımdayım.Boyum 175 ve 58 kiloyum. Kurumsal bir firmada kimya mühendisi olarak çalışıyorum. Daha önce evlilik yapmadım ama uzun süre birlikte yaşadığım erkek arkadaşım oldu.Aşka inandığımı söyleyemem. Birinden hoşlanırsınız, güvenirsiniz ve hoş vakit geçirirsiniz. Bundan ötesi beni aşar. Sevmiyorum duygusal birliktelikleri. Birine bağlanmak çok bana göre değil. Bir erkeğe duygularımı kaptırıp kendimi çürütemem.

İlişkiler daha çok hayattan keyif alma üzerine kurulmalı ve ona göre yaşanmalıdır. Evlilik hem benim ruhuma uygun değil, hemde kendimi çocuk sahibi olmuş evden işe, işten eve giderken ve bütün  sosyalliğimin bittiğini düşünürken bile bunalıyorum. Hayatta hiç bir sorunu ve problemi kafama takmam.Yani takınca sorun çözülemeyeceğine göre neden kendi kendime eziyet edeyim. Başkasının beni üzmesine asla izin vermezken bunu neden kendi kendime yapayım. Dekolte ve spor giyim seviyorum. Ancak özel günlerde elbise tercih ederim.Ayrıca kıskanç erkeklerden hoşlanmam çünkü duygusal ilişkilerde ancak kıskançlık olabilir ve benim ilişkilerimde duygusallığa yer yoktur. O yüzden saçma tavırlar ve kıskançlıklar gösterecek kişiler, aşktan ve duygusallıktan bahsedecek beylerle işim olmaz. Belki biraz fazla sert oldu ama açık sözlü biriyim. İstediğim her ne ise açıkça dile getiririm. İnsanların beni yadırgayıp yargılaması hiç ama hiç umrumda olmaz.

Herkes istediği gibi düşünmekte özgür, sonuç olarak bu benim hayatım ve bir bedel öğrenecekse onu da ben öderim. O yüzden arzu ettiğim şeyleri yargılamak ve eleştirmek kimseni  haddi ve hakkı olmasa gerek. Her koyun kendi bacağından asılacak ne de olsa. O yüzden kim ne şekilde mutlu ise o şekilde yaşar ve bu da kimseyi ilgilendirmez. Bende bu şekilde adeta ruhunu kaybetmiş bir kadın olarak yaşamaktan keyif alıyorum. Birlikte olmak kişi atletik vücutlu, spor yapmayı seven, maddi sorunu olmayan ve seyahat etmeyi seven biri olmalı. Duygudan arınmış bir ilişkiyi sanırım en güzel bu profilde bir erkek yaşatabilir bana. Bu yüzden Çorum ve civarındaki elit ve zengin beylerden mesaj bekliyorum. Şimdilik hoşçakalın. 

Merhaba Songül ben. Çorum’dan Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba 37 yaşımdayım, ismim Songül. Çorum merkezde ailemle birlikte yaşıyorum. Bir oğlum ve bir kızım var. Mobilya üzerine imalat yapan bir fabrikada üretim planlama müdürü olarak çalışıyorum. Ailem beni çok küçük yaşta evlendirdi. Açıkçası o zaman ne olduğunu bile anlamamıştım. Kendimi bir anda ev hanımı olarak  buldum. Buna üzülmelimiydim yoksa sevinmelimiydim bunu bile anlayabilecek durumda değildim. Aradan yıllar geçince anladım aslında ailemin bana nasıl bir kötülük yaptığını. Belkide o günün şartlarında bana iyilik yaptıklarını düşünüyorlardı. Ancak bütün için bu kesinlikle bir iyilik değil.

Yeniden bir evlilik yapmayı düşünmüyorum. Bu anlamda kendimi çocuklarıma adadım. Boşandıktan sonra uzun zaman hayatımda kimse olmadı. Hatta bir dönem erkeklerden nefret bile ediyordum. Yaşadığım çok zor bir evliliğin ardından bu şekilde düşünmem ve davranmam sanırım normal bir davranıştı. Boşanma aşamasında ve sonrasında psikolojik tedavi gördüm. Ancak aradan geçen zaman bana yaşadıklarım nedeni ile tüm erkekleri suçlamam ve hepsini aynı teraziye koymanın hata ve haksızlık olduğunu gösterdi. Kendi küçük ailemle kurduğum küçük dünyanızda gayet mutlu yaşıyoruz. Tekrar evlenmeyi de düşünmüyorum ama yine de hayatımda bir erkek olsun istiyorum.

Bir kadın hangi yaşta olursa olsun duygu dünyasında heyecan olsun ister. Güvendiği bir erkek, yeri geldiğinde iyi bir dost yeri geldiğinde kendin mutlu edecek bir partner olsun ister. Bakımlı ve güzel bir kadınım. Müziği ve kitapları seviyorum. Hatvan beslemeyi severim.Evimde beslediğim kedi, kuş ve balıklarım var. Hayattan ve birlikte olacağım kişiden büyük beklentilerim yok. Küçük sürprizler bile beni fazlasıyla mutlu etmeye yetebilir. Yaş olarak benden büyük olmasını isterim. Ama yaş konusu olmazsa olmaz değil benim için.Güvenir ve beni mutlu edeceğine bana gerçekten değer vereceğine inanırsam gözüm hiç birşey görmez. Benim gibi basit ve sade yaşayan dürüst bir erkek arkadaş istiyorum.

Merhaba, Çorum’lu Bir Bey İle Aşk Yaşamak İstiyorum. 

Herkese merhaba ismim Melike ve 33 yaşımdayım. Daha önce evlilik yapmadım fakat bir nişanlılık dönemi geçirdim.Boyum 176 ve 62 kiloyum. Çorum merkezde annem ve kardeşimle birlikte yaşıyoruz. Yazları köydeki bağ evimize giderek yaz mevsimini orada geçiriyoruz. Fazla makyaj falan sevmiyorum. Tabiki kadın olarak bakımlı olmak gerekiyor ama bunu abartmamak gerek. İnsan birazda doğal güzelliğini korumalı diye düşünüyorum. Ailemle birlikte mütevazı bir hayatımız var. Duygusal bir kişiliğe sahibim. İnsanlara kolay güvenirim ve yanlış yapıldığı zaman aşırı tepki gösteriyorum.

Çorum’da bur madencilik şirketinde muhasebe departmanında çalışıyorum. Büyük hayallere ulaşacak ve çok lüks yaşayacak durumun yok ama maddi olarak kendime yetiyorum. Zaten çok paranın insana mutluluktan  daba çok soru  ve sıkıntı getireceğine inanıyorum. Hayatımda çok fazla erkek olmadı. Bir kez evlilik denemesi dışında birkaç kez erkek arkadaşım oldu,onlar da sanırım seviyeli bir ilişki hayal etmiyorlardı ve bitti. Geçmişle yaşamanın anlamı yok ve ileriye bakmak zorundayız her zaman. Yaşadığım şehri seviyorum ve bu şehrin sokakları, caddeleri, dağları, nehirleri kısaca her ne varsa aşkıma şahitlik etsin istiyorum. Aşkı ve sevgiyi tutku dolu yaşamak istiyorum.

Genel olarak sakin biriyim fakat bazen çocuklar kadar neşeli ve çocuksu mutlulukların peşinden koşsamda damarıma basıldığı zaman bambaşka bir yüzüm çıkıyor ortaya ki o zaman ben dahi kendimden çekiniyorum. Bu yüzyılın aşklarının kısa sürmesi daha çok insanların birbirine olan saygısının tükenmesi ve sadakatinin olmayışı olarak görüyorum. Sevgiden daha çok çiftler arasında saygının oluşturulması ilişkilerin devamı açısından daha önemli görüyorum. Saygının olduğu her yerde sevgiyi yeşertebilirsiniz ancak saygı yoksa sevgi olsa bile uzun süre yaşayamaz. Sevgi ve saygı içerisinde seviyeli bir ilişki istiyorum  ve benim gibi düşünen biriyle tanışmak istiyorum.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*