Çorum Erkek Arayan Bayanlar

Merhaba, Çorum’dan Olgun Erkek Arıyorum. 

Selam,ismim Yasemin ve 26 yaşımdayım. Aslen Kütahyalı’yım ve buraya Ankara’dan geldim. Annem ve babam orada kamu memuru. Üniversite bittikten sonra bende onlar gibi kamuda görev yapmak istedim. Neticede hayallerimi de yanıma alıp Çorum’a geldim. Rahat ve el bebek gül bebek büyütülmüş bir bayanım. Rahatıma da bu yüzden biraz fazla düşkünüm. İlgi görmekten hoşlanırım ve görmediğim zaman canım sıkılır, moralim bozulur. Nerede çalıştığımı buraya yazmak istemiyorum. Ne iş yaptığımın zaten çokta öne mi yok. Önemli olan gözlerime baktığında tüm aşklarını unutacak kadar beni sevecek ve değer verecek birini bulmamdır benim için asıl sorun. Bizim neslimiz için bu oldukça zor olsa gerek.Eski zaman aşkları bizimkinden çok daha huzur vaat eden ve daha güzel yaşanan aşklardı. Belki lüks mekanlarda yaşanmıyordu. Belki o zamanın kadınları bizler kadar bakımlı değildi ama sevgi ve saygı her zaman hakettiği değeri görüyordu. Bizim sevgi ya da aşk dediğimiz şey daha çok eğlenmek ve güzel vakit geçirmek üzerine kurgulayıp, kendimizi kaldırdığımız hisler.

Benim istediğim bugünün şartlarında nostaljik bir aşk yaşamak. Hiç unutulmayacak hep aklımızda kazınmış olarak kalacak heyecanlar yaşamak amacım. Bazen durgun,bazen heyecanlı, bazen kabına sığmayan bazende hayatı boşverip içine kapanan anlayacağınız biraz dengesiz biriyim bu konularda. Belkide normaldir böyle olmam. Çünkü insanın her günü birbirine uymaz. Normal değilsem bile umrumda değil açıkçası. Ben kendimi seviyorum bu halimle. Bu halimle ve her halimle beni kendine bağlayacak kadar beni sevecek biri lazım bana. Akşamdan sabaha biten, her saat zikzaklar çizen bir ilişki değil, herkesin gıpta ile bakıp imreneceği model olacak, örnek olacak bir ilişki yaşamak istiyorum. Madiyatta gözü olan biri değilim ama,bir erkeğin yaptığı iş kadın açısından önemlidir. Ciddi bir ilişki kurmak isteyen kadın erkeğin herşeyini inceler. Çorum ve çevresinden yaşı ve konumu bana uygun bir erkekle tanışmak istiyorum. Evli olanlar yazmasın lütfen. 

Çorum erkek arayan bayanlar, Alaca erkek arayan suriyeli yanlız bayanların whatsapp numaraları, Bayat erkek arayan türbanlı ve olgun bayanların telefon numaraları, Dodurga ikinci baharını yaşamak için erkek arayan dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, İskilip erkek arayan  zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Laçin seviyeli ilişki için erkek arkadaş arayan bayanlarla sohbet, Oğuzlar evlenmek için erkek arayan olgun bayanlar, Osmancık olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları.!

Çorum Erkek Arayan Olgun Bayanların Whatsapp Numaraları. 

Merhaba ismim Cihan. Sizlere Çorum’dan yazıyorum. 29 yaşımdayım ve burada bir kamu kurumunda memur olarak çalışıyorum. Herkesin unutamadığı anılar vardır ve unutulmayacak anılar herkes duysun istenir. Sizlerle paylaşmak istediğim anımda benim için unutulmazlar arasında. 

Bundan iki yıl kadar önce buraya memur olarak ilk geldiğim sırada ilk iş olarak kendime bir ev kiralamam gerekiyordu. Birkaç saat iş yerime yakın mahallelerde ev aradıktan sonra yolumun üzerinde emlakçı gördüm ve daha fazla dolaşmaktansa emlakçıya girmek daha mantıklı geldi. İçeriye girdiğimde yaşlı bir amca ve sekreter falan zannettiğim oldukça güzel ve çekici bir bayan vardı. Ben direk o amcaya yöneldim ve Osman amca ile tanıştık. Bana bir bardak çay ikram ettiler. Çay içerken ben bir yandan konuya girdim,yeni geldiğimi ve ev kiralamak istediğimi söyledim. Fazla büyük bir ev istemiyordum. Küçük ama kullanışlı ve eski bir ev olmamasını istediğimi söyledim. 

Osman amca önündeki ajandaya biraz baktıktan sonra Bana tavsiye edebileceği iki ev olduğunu söyledi ve kendisinin biraz rahatsız olduğunu tedavi gördüğünü, çay içtikten sonra ne zaman istersem Şule hanımla gidebileceğimi söyledi. Biraz sonrada Şule hanımla birlikte araçlarına bindik ve evin olduğu yere gittik. Beraber bir binanın üçüncü katına çıktık. Bir yandanda sohbet ediyorduk. Aslen Tokatlı olduğumdan falan bahsediyordum. Bu arada onun Osman amcanın kızı olduğunu öğrendim. Babası ile beraber ikisi yaşıyordu. Yaş olarak benden birkaç yaş büyük görünüyordu ama yaşını sormam pek uygun olmazdı tabi. İlk baktığımız ev çok hoşuma gitmişti. Tam bana göre bir evdi ama yinede diğer evide görmek istediğimi söyledim. Belki diğer ev daha çok hoşuma gidebilirdi. Ordan çıktık ve yaklaşık on dakika uzaklıktaki diğer eve gittik. Evlerin her ikiside güzeldi. O yüzden bir anda karar veremedim. Tekrar emlak ofisine döndük beraber.Osman amca ilk baktığımız evin yurt dışında yaşayan kardeşine ait olduğunu ve kendilerinin emanetçi olduklarını söyleyince kira konusunda başkası ile muhatap olmamak için ilk evi tutmaya karar verdim. Bana karşı bir müşteri gibi değil arkadaş veya dost gibi davranıyorlardı.

Sonuçta ben onların evini tuttum ve o an yeni atandığım için birazda yardımcı olmak amacıyla indirimde yaptılar. Eşya içinde beni tanıdıkları bir esnafa yönlendirdiler. Ama o gün için eşyaları taşımak mümkün olmadı. Osman amcaya yakınlarda otel olup olmadığını sorduğumda evlat bugün bize misafir ol,soframıza bereket getirir misafir dedi ve ben bundan çok etkilendim. Ama tereddüt ettim biraz. Rahatsızlık vermek istemiyordum. O gece onlarsa kalınca Osman amca ve kızı ile aramızda farklı bir hukuk oluştu.Artık onlar benim için herhangi biri değildi. Onlara karşı kendimi borçlanmış gibi hissediyordum. Kendi evime yerleştikten sonra her ay kirayı emlak ofisine götürüp veriyordum. Sadece kira zamanı değil onlarla sık sık görüşüyor hatta bazen beni yemeğe davet ediyorlardı.

Birgün kira vermek için ofise gittiğimde kapalıydı. Normalde gündüz kapalı olması hiç normal değildi. Osman amcayı aradım ama cevap vermeyince Şule’yi aradım. Babasının hastaneye yattığını söyleyince kaldıkları hastaneye gittim.Osman amca pek  iyi görünmüyordu. Biraz sonra hasta yakınlarını dışarıya çıkardılar. Dışarı çıktık ve hava soğuk olduğu için arabaya oturduk. Şule gecede uyumamıştı. Arabada uyuyakaldı. Montumu çıkarıp üzerine örttüm. Bir süre sonra uyanınca onu bir çorbacıya götürdüm.Ordan çıktıktan sonra arabada hastaneye dönerken ağlamaya başlayınca arabayı durdurdum ve onu teselli etmeye çalıştım. Bir ara nasıl olduğunu hala anlamadım ama kendimi birbirimize sarılırken buldum. Ondan hoşlanıyordum ama o ana kadar bunu bastırıyordum.Bir an göz göze gelince ben dökülmeye başladım.Ondan hoşlandığımı söyledim. Bunu söyleyince yeniden boynuna sarıldı. Böyle birşeyi hiç beklemiyordum. Bir süre Şule ile çok güzel bir ilişkimiz oldu. Sonrasında bunu Osman amcaya ihanet saydığım için içim bir rahat değildi. Vicdan azabı duyuyordum. Durumu Şule’ye izah ettim ve ayrılma kararı aldık. Onu hala çok seviyorum ve her zaman bu böyle kalacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*