Çorum Evlenmek İsteyen Bayanlar

Çorum evlenmek isteyen olgun bayanlar, Alaca dini evlilik yapmak isteyenler, Bayat dini evlilik sitesi ve evlilik ilanları, Dodurga evlenmek için zengin erkek arayan genç ve güzel bayanlarla tanışma, İskilip ikinci baharını yaşamak isteyen olgun ve yalnız bayanların arkadaşlık ilanları, Kargı suriyeli bayanla evlenmek isteyen Türk erkekleri, Laçin evlenmek için sevgili arayan dul bayanların whatsapp numaraları..

Çorum’dan evlenmek isteyenlerin daha kolay eş adayı bulabilmeleri için bu bloğumuzu sizler için oluşturduk. Evlenirken doğru kişiyi bulmak o kadar kolay olsaydı bugün boşanmaların hiçbiri olmazdı herhalde. Doğru kişiyi bulma konusundaki etkenlerden biride hiç şüphesiz alternatiflerin azlığı veya çokluğu olsa gerek. Çünkü seçenek ne kadar fazla olursa, hayalinizdeki eş adayını bulmakta o kadar kolay olacaktır sizin için. Burada sadece evlenmek isteyen Çorumlu bay ve bayanların evlillik ilanlarına yer veriyoruz. Sevgili, flört gibi arayışı olan kişilerin diğer bloglarımızı ziyaret etmeleri gerekir.

❣Adım Nagihan,44 Yaşımdayım. Çorumda Yaşıyorum. Olgun ve Elit Erkek Arıyorum Evlenmek Amaçlı. ❣

Merhaba Çorum’dan Nagihan ben. Çorum’da sağlık sektöründe çalışıyorum. Bir hastanede satın almada çalışıyorum. Yaşım 44 ve bekarım. Daha doğrusu dulum. Oldukça hareketli bir yaşamım oldu her zaman. Halada içimdeki o çılgın kızı dizginleyebilmiş değilim. Ancak her zaman hislerimizle yaşamak doğru olmuyor. Birazda mantıklı yaşamam gerek. Çünkü her zaman arzularımın peşinden koşarsam ileride bunun sıkıntısını yaşayacağımın farkındayım. Belli bir yaştan sonra istesemde bir evlilik yapamam.

Bu yüzden vakit daha geç olmadan benim için, benim gibi deli dolu, olgun ve elit, hareketli yaşamayı seven, sosyal biriyle önce tanışmak ve arkadaş olmak, anlaşacağıma inandıktan ve güven oluştuktan sonra evlenmek istiyorum. Çocugum yok. Aslında çocukları çok severim ama çocuk yapmaktan korkuyorum. Çünkü biliyorum ki,bir çocuğum olursa hayatım çok kısıtlanacak. Bu yüzden çocuk yapmak istemedim. Yaşım çocuk yapmaya tıbben müsait olmayabilir ama evlenirsem yinede çocuğum olması için herşeyi yapmaya kararlıyım. Çocuksuz bir erkek istiyorum. Benim gibi dul kalmış olabilir ama çocuklu bir erkek bana biraz fazla gelir.

Hem hayatımın dengesini bozar, hemde benden olmayan bir çocuğa bakmak içimden gelmeyebilir. Yetişkin bir çocuğunuz varsa ve sizden ayrı yaşıyorsa bunu kabullenebilirim. Hatta yetişkin olan çocuğunuzla çok iyi arkadaşlık dahi edebilirim. Cana hakin,sıcakkanlı, samimi biriyim. Somurtkan değilim. Kaprislerim vardır bazen ama tatlı kaprisler benimki. Erkeği yoracak,aşkı yıpratacak tavırlar değil. Benim Çorum’dan ayrılmam çok mümkün değil. Bu yüzden Çorum’da yaşayabilecek, olgun, elit ve sorunsuz bir erkekle tanışmak isterim.

❣Merhaba, Adım Mehmet.33 Yaşımdayım ve Çorum’da Yaşıyorum. Evlenmek İçin Samimi Dürüst Bayanla Tanışmak İstiyorum.❣

Merhaba arkadaşlar nasılsınız. Çorum’dan yazıyorum. Yaşım 33 ve beden eğitimi öğretmeniyim. Üniversiteyi Erzurum Atatük üniversitesinde okudum. Öğrencilik hayatımda benim gibi sporcu bir bayanla tanıştım ve ailemden habersiz evlendim. Hayatımda yaptığım belkide tek hata buydu. Eğlendiğim bayanın yaşı benden oldukça büyüktü ve ben daha çocuk sayılırdım. Maddi olarak zengin biriydi. Paraya değer veren birisi olmasamda, gençliğin verdiği heyecan ve öğrenciliğin getirdiği başı boşluk beni hata yapmaya zorladı galiba. Öğrencilik hayatım boyunca 3 yıl evli kaldım.

Daha sonra zaten her geçen gün anlaşmazlıklar arttı. Sonrada boşandık ve bitti. Bu yüzden aileme karşı hala bir mahcubiyetim var. Yeniden bir evlilik yaparsam bu kez onların izin ve onayını almak zorumdayım. Ailem muhafazakar bir düşünce yapısına sahip. Bende öyleyim. Dini ve milli değerleri önemserim ve bu şekilde düşünen seviyeli biriyle tanışmak isterim. Burada bir okulda beden eğitimi hocasıyım ve aynı zamanda profesyonel boksörüm. Benim yaşam tarzıma ayak uydurabilecek sporu seven,hatta sporcu bir bayan olursa mutlu olurum.

Bazen maçlara yurt dışına falan çıkıyorum. Güçlü bi sporcuyum ama hayatıma ortak olacak bir bayanın manevi desteği ile çok daha başarılı olabilirim. Tabi boksör bir kocaya sahip olmak bir bayan için kolay değil. Özelliklede maçları seyretmek çok daha zor. Kim eşinin yumruk yemesini seyretmek ister ki. Ama sporcu bayanlar bu duruma daha kolay adapte olabilir. Eğitimli ve seviyeli birisi olması şart benim için. Hangi şehirden olduğunuz çok sorun değil ama birbirimizi anlamamız ve uyum sorunu yaşamamamız gerek. Özellikle kültürel anlamda uyum daha sağlıklı bir ilişki doğurur. Uygun bayanlar yazarsa tanışalım.

❣İsmim Belma,58 Yaşımdayım. Benim Yaşlarımda Evlenmek İsteyen Dürüst Beyler Yazsın, Tanışalım.❣

Selam beyler Belma ben, malesef üzülerek itiraf etmeliyim ki,bu eğer olursa tabi benim üçüncü evliliğim olacak. Benmi çok huysuzum,erkeklerdemi iş yok anlamadım ama zoru gören kaçıyor. Evliliğin kolay olduğunu düşünen varsa hiç yazmasın dahi. Çünkü evlilik sandığımızdan çok daha zor. Ama düzgün, düzenli bir hayat yaşamak istiyorsak bunu yapmak zorundayız. İlk evliliğimi severek ve aşık olarak yaptım. Benim için dünyada tek erkek oydu ve benim kahramanımdı. Tabi evkendikten sonra kahramanım hayatımın hatası oldu. İkinci evliliğimi bu yüzden mantık evliliği olsun istedim. Öylede oldu.

Zengin güçlü bir erkekle evlendim ama aşk yoktu. Aşık olmadığım, sevmediğim, gördüğümde mutlu olmadığım biriyle evlendim. Zamanla severim zannettim ama o da olmadı. Bu evliliğimde bir şekilde bitti. İki evliliği geride bıraktıktan sonra üçüncü kez evlenmek biraz korkutuyor beni ama yalnız bir hayat yaşamakta bir kadın için kolay değil. Her iki evliliğimdende çocuğum yok. Bu iyimi oldu kötümü oldu bilmiyorum. Bazen bir çocuk sahibi olamayacak olmam beni çok üzüyor ama,ne yapalım kısmet değilmiş.

Sakin, kendi halinde, arkadaş çevremle zaman geçirmeyi seven biriyim. Geçmişte yaptığım ve bana göre hata olan evliliklerimden almam gereken dersleri aldım. Bu evliliğimde aynı hataları yapma şansım yok. Bu yüzden acele etmeden, doğru kararı vermek zorundayım. Yalnız yaşıyorum ama hayvanları çok sevdiğim için beslediğim kuşlarım ve bir kedim var. Hayvan sevgisi olmayan biri bunlardan rahatsız olabilir. Bu yüzden bilmenizi istedim. Sözü daha fazla uzatmak istemiyorum. Nasıl biri olduğumj,evlilikten ne beklediğimi yeterince anlattım. Ciddi olan kişiler yazsın.

Anahtar Kelimeler:

çorum evlilik sitesi,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*