Çubuk Bayan Arkadaş

59 Yaşımdayım. Çubuk’tan Güvenilir Hayat Arkadaşı Arıyorum.

Merhaba, ismim Aliye. 59 yaşındayım dul bir kadınım ve Ankara Çubuk’ta yaşıyorum. Güvenilir biriyle tanışarak hayatıma ortak etmek, hayatıma yoldaş olacak biriyle hayatlarımızı birleştirmek istiyorum. Önce bir evlilik yapmıştım ve birkaç yıllık bir evlilikten sonra eşimden ayrılmıştım. O gün bugündür hayatıma hiç erkek girmedi çok uzun yıllardır yalnız bir kadınım. Eski eşimden ayrıldıktan sonra zaten bir süre erkeklerden hep uzak kaldım, sonrasında ise erkeklere karşı içimde bir soğukluk ve antipati hissettim. Bu yüzden hiç kimsenin hayatına girmedim ve bir erkeği hayatıma kabul etmedim.

Ama tabi zaman her şeyi değiştirebiliyor, duygularımızda aynı şekilde değişebiliyor. Bunca yıldır süren yalnızlığıma artık bir son vermek ve hayatıma yeni bir sayfa açarak yeniden aşkı ve sevgiyi hissetmek istiyorum. Hayatımdaki en büyük üzüntülerimden bir tanesi çocuk sahibi olamamış olmamdır. Annelik duygusunu yaşamadan bu dünyadan gitmeyi istemiyordum ama galiba bunun için geç kaldım, artık çocuk sahibi olarak annelik duygusunu yaşama imkanım yok. Geçmişime dair tek pişmanlığım en büyük üzüntüm çocuk sahibi olmamam ama bazen kendi kendimi teselli etsemde bunun pişmanlığını kendi içimde çok fazla yaşıyorum.

Sarışın, bakımlı biriyim ama kendimi çok güzel bir kadın olarak görmüyorum. Artık bu yaştan sonra güzelliğin çok önemi var mı bilmiyorum ama ben şu anda sadece bana huzur verecek, aşık olabileceğim birini arıyorum. Tabi bu yaşta evlenmek isteyen bir kadın olarak tanışacağım kişiyi maddi olarak yoracak değilim, genç bir kız olsaydım belki çok fazla farklı isteklerim arzularım olabilirdi ama bu yaşta artık sadece huzur ve sevgi isteyebilirim ve karşımdali kişiden bunu bekleyebilirim. Ankara Çubuk’ta yaşayan, kendisine hayat arkadaşı arayan 60 yaş civarı beylerle konuşarak tanışabiliriz. Niyetiniz gerçekten evlenmek ve huzurlu bir aile kurmaksa, ben kendimi hazır hissediyorum. Sizde kendinizi hazır hissediyorsanız tanışalım.

Çubuk Erkek Arkadaş Arayan Olgun Bayanlarla Whatsapp Sohbet

Çubuk arkadaş arayan olgun ve yalnız bayanların WhatsApp numaraları. Çubuk ücretsiz sohbet ve arkadaşlık siteleri. Çubuk ücretsiz evlilik ilanları ve dini evlilik isteyen bayanlar. Çubuk arkadaş arıyorum diyen olgun bayanlarla WhatsApp sohbet. Çubuk olgun ve yalnız kadınların sohbet grupları. Çubuk arkadaş arayan olgun bayanlarla Facebook sohbet. Çubuk erkek arkadaş arayan dul bayanların telefon numaraları. Çubuk evlenmek için arkadaş arayan bayanlarla WhatsApp sohbet.

Selam. Çubuk’tan Olgun ve Zengin Bayanla Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, İsmim Mesut 32 yaşındayım, Ankara Çubuk’ta yaşıyorum ve dul bir erkeğim. Çocuğum yok, şu an anne ve babamla birlikte yaşıyorum. Olgun ve zengin bayanlara karşı her zaman bir ilgim olmuştur. Zengin bayanlara karşı olan bu ilgimin nedeni onların maddi imkanlarından faydalanmak değil elbette. Asla böyle bir niyetim olmaz ancak olgun ve varlıklı bayanların duruşları, yaşam tarzları ve kendilerine has olan karakterleri bana her zaman çekici geldiği için böyle bir bayanla tanışarak arkadaş olmayı çok istedim. Tabi bunu şimdiye kadar başaramadım ama umarım bu ilan kaderimin dönüm noktası olur.

Hayalimdeki gibi olgun zengin ve özgür bir bayanla tanışarak arkadaşlık kurabilirsem hayatta başardığım en büyük şey bu olacak. Çünkü şimdiye kadar hayatta ne istediysem aldım sadece olgun zengin ve özgür bir bayanla tanışamadım. Ben Çubuk’ta kendi işimi yapıyorum ve birkaç farklı sektörde iş yapıyorum. Hayvancılık ve tarım üzerine işlerim var. Ayrıca kira gelirlerimde olduğu için maddi olarak sıkıntı yaşamıyorum. Şunun altına tekrar çizmek isterim ki hiçbir kadından maddi bir beklentim asla yok. Ben gezmeyi eğlenmeyi güzel vakit geçirmeyi severim. Ayrıldığım eşimle anlaşamadığımız konuda bu oldu. O çok fazla sosyal birisi değildi daha çok evinde oturan, evine bağlı birisiydi.

Ne ben ona ayak uydurabildim ne de o benim yaşam tarzıma ayak uydurmayı tercih etmedi. Bu yüzden aynı evde yaşayan ama farklı dünyalarda bulunan iki insan gibiydik. İkimiz içinde en doğrusu ve en hayırlısının ayrılmak olacağına karar verdik ve ayrıldık. Uzun bir süre yeniden evlilik istemiyorum ama hayatımda değer verdiğim, bana değer veren birininde olmasını her şeyden çok isterim. Ben Çubuk’ta yaşıyorum ama farklı yerlerden tanışmak isteyen özgür ve olgun bayanlar varsa benimle tanışmak isteyen tanışmaktan mutlu olurum. Kadınların bu ortamda erkeklere biraz zor güvendiğini tahmin ediyorum. Birbirimize biraz zaman verip şans tanırsak bizim için her şey daha güzel olabilir. Olgun, özgür yaşayabilen ve zengin bayanlar yazarlarsa tanışmayı isterim.

İsmim Gülten. Çubuk’tan Evlilik Amaçlı Arkadaş İstiyorum.

Merhaba adım Gülten. Ankara Çubuk’ta yaşıyorum ve evlenmek amaçlı bir erkekle tanışarak bir süre arkadaşlık yapmak istiyorum. Kumral 1.75 boyunda 60 kilo güzel sayılabilecek kendi halinde bir kadınım. Ailemle beraber yaşıyorum küçük bir yerde yaşadığım için çok fazla sosyal birisi değilim. Zaten yaşadığım yer çok küçük olduğu için istesem bile çok fazla sosyal ortamlarda bulunma imkanım olmaz. Burada hayat benim için çok sıkıcı geçiyor ve bu hayattan bir an önce kurtulmam gerektiğini düşünüyorum. Çalışmak istesem çalışabileceğim bir ortam bulamıyorum. Gezmek istesem gezebileceğim vakit geçirebileceğim hiç kimse yok.

Yaşamak istediğim hayatın kesinlikle bu olmadığını biliyorum. Kendime bir arkadaş arıyorum ama uzun süreli seviyeli ve evliliğe yönelik bir arkadaşlık olmasını isterim. Sadece flört etmek ve iyi vakit geçirmek için bir arkadaşlık kurmayı istemiyorum. Son zamanlarda moralim çok bozuk ve kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Tanışacağım biriyle kendimi çok daha iyi hissedeceğimi biliyorum. İhtiyacım olan şey kalbimin heyecan duyması ve bir erkeğin sevgi dolu bakışları. Bunlara gerçekten çok ihtiyacım var. Buradan bazı akrabalarımın tavsiyesiyle ya da görücü usulü tanışmak evlenmek isteyenler çok oluyor.

Küçük yerlerde zaten genelde evlilikler bu şekilde oluyor ancak benim istediğim evlilik ve yaşamak istediğim aşk bu değil. Her şeyden önce aşık olmak, uzun bir süre arkadaşlık yaşamak isterim. Ancak öyle biriyle evliliği düşünebilirim, arkadaşlık yaşamadığım doğru düzgün tanımadığın biriyle hayatımı birleştiremem. Bu konuda derdimi büyüklerime anlatmam biraz zor. Çünkü onların zamanında evlilikler bu şekilde yani görücü usulü oluyordu. Ama artık dünya değişti benim yaşımdaki kişiler beni çok daha iyi anlayacaktır. Evlilik ciddi bir konu ve aceleye getirilecek bir konu değil. Ancak evlilik istemeyen biriylede tanışıp arkadaş olmak istemem. Ankara Çubuk’ta yaşayan benim yaşıma uygun, evlilik amaclı arkadaş arayan beyler yazabilirler.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*