Çukurova Bayan Arkadaş

Selam. Çukurova’dan Sohbet Arkadaşı Arıyorum.

Merhaba ismim Selma, 48 yaşındayım ve Adana Çukurova’da iki çocuğumla beraber yaşıyorum. Bir kız ve bir erkek olmak üzere iki çocuğum var. Uzun zamandırda yalnız olduğum için sadece çocuklarımla ilgilenerek bir hayat yaşıyorum. Bu şekilde yaşamak bazen çok sıkıcı oluyor elbette. Daha önce Mersin’de yaşıyordum eşimden ayrıldıktan sonra onunla aynı şehirde kalmak istemedim. Bana yakın olduğu zaman bazı sorunlar çıkarıyordu. Bu yüzden biraz uzaklaşmak istedim. Evlilik hayatım boyunca hiç sosyal bir kadın olamadım bu yüzden konuşup sohbet edebileceğim ve düzgün bir arkadaşım yok diyebilirim.

Bir süre arkadaşlık ve sohbet sitelerinde takıldım ama sürekli sanal ortamda sohbet etmekte bir yerden sonra iyice sıkıcı gelmeye başlıyor. Artık karşı karşıya oturup vakit geçirip sohbet edebileceğim birini arıyorum. Düzgün ve seviyeli birinin olması benim için şart, serseri tipli kişilerden olabildiğince uzak durmaya çalışıyorum. Bu yüzden efendi ve terbiyeli üslubu düzgün kişilerle tanışmak isterim. Şu an sadece sohbet arkadaşı arıyorum ama eğer her şey istediğim gibi gider ve gerçekten efendi bana zarar vermeyeceğini inanacağım biriyle tanışırsan arkadaşlığımız çok daha farklı gelişebilir. Uzun süredir duygusal bir ilişkiye girmemiş bir kadın olarak artık bende hayatımda heyecan olsun istiyorum ama tabi ki bazı korkularımda yok değil.

Çünkü erkekler bazen gerçekten çok tehlikeli olabiliyorlar. Bu durum beni korkutuyor iki çocuk sorumluluğuna sahip bir kadın olarak herhangi bir risk alacak durumda değilim. Bu yüzden ilk etapta sadece sohbet arkadaşlığı isterim. Adana ve Mersin arasında bulunan bir fabrikada idari bölümde çalışıyorum uzun yıllardır aynı iş yerinde olduğum için konum olarak rahat bir işim var ve maddi olarakta bana ve çocuklarıma yetebiliyorum. Dış görünüşe önem vermiyorum benim için önemli olan sadece tanışacağım kişinin güvenilir olması ve ilk etapta benden sohbet arkadaşlığı dışından bir beklentisinin olmaması gerekir. Bu tarz erkekler varsa Çukurova’da yaşayan bana yazarsanız tanışabiliriz.

Çukurova Dul Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet

Çukurova’dan her yaştan bayanla tanışacağınız arkadaşlık ve sohbet sayfamıza hoş geldiniz. Bu sayfamızda Çukurova’da yaşayan her yaştan bayanla tanışmak sevgili olmak hatta evlenmek isteyenler için ücretsiz olarak sizden gelen ilanları paylaşmaktayız. Adana ve çevresinden arkadaş arayan Çukurovalı olgun ve dul bayanlarla tanışabilirsiniz. Eğer niyetiniz evlenmek ve aile kurmaksa yine aynı şekilde Çukurova’dan evlenmek isteyen 18 yaş üstü bayanlarla tanışmak imkanı bulabilirsiniz. Sizlerin güzel bir ortamda sohbet ederek tanıtabilmeniz için islamisayfalar.com olarak bizler sizlerin mutluluğunu kendimiz için sosyal bir sorumluluk olarak görmekteyiz. Bu yüzdende sitemize üye olmadan tüm ilanları inceleyebilir ve istediğiniz kişiye mesaj yazabilirsiniz.

İsmim Selcan. Çukurova’dan Seviyeli Erkek Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar ismim Selcan. Sizlere Çukurova’dan yazıyorum. Buradan kendini bilen seviyeli düzgün birini tanımayı istiyorum. Birçok kadının aksine sıradışı bir kadın olduğumu düşünüyorum çünkü birçok kadının hoşlandığı şeyler çoğu zaman benim hoşuma gitmez. Kadınların hoşlanmadığı şeylerden ise ben bazen keyif alabiliyorum. Mesela bütün kadınlar erkek arkadaşından ilgi bekler ve erkek arkadaşı kadına ne kadar çok ilgi gösterirse kadınlar kendisini o kadar çok mutlu ve özel hisseder. Oysa ben tam tersi düşünüyorum ve hissediyorum. Erkek arkadaşımın bana fazla ilgi göstermesini istemem. Bu beni rahatsız eder hatta çoğu zaman bunalırım.

Erkek arkadaşımla her zaman sürekli görüşme taraftarı değilim çok az görüşmeyi isterim, bu şekilde kendimi daha huzurlu hissediyorum ve o tarz bir arkadaşlıktan daha çok mutlu oluyorum. Birçok kadının aksine romantizm seven bir kadın değilim. Hatta romantik erkeklerden hoşlanmadığımı söyleyebilirim biraz daha kaba ve umursamaz erkekler bana daha çekici gelmiştir her zaman. Aslında benim bu karakterde bir kadın olmam çoğu zaman erkek arkadaşımında işini kolaylaştırıyor. Çünkü kız arkadaşı için sürekli bir şeyler yapmak gereği hisseden erkekler için bu durum biraz yorucu oluyor. Oysa ben bir ilişkide ne kendimi yormak isterim ne de erkek arkadaşımın yorulmasını isterim.

Birbirimizi yorduğumuz zaman zaten o ilişkininde çok uzun süreceğini zannetmiyorum. Erkek ve kadın kendisini daha rahat ve özgür hissettiği zaman o ilişkiden keyif alabileceğine inanıyorum. Açıkçası ben sürekli görüşmek ve buluşmak isteyen erkeklerden hoşlanmıyorum. Eğer benim gibi düşünen bir erkek varsa tanışmak isterim. Herhangi bir konuda ısrarcı davranan ve sıkboğaz eden erkeklerde lütfen bana yazmasın. Sadece Çukurova ve Adana’nın diğer yerlerinden birini arıyorum. Sarışın güzel ve sürekli spor yapan bir kadınım. Benimle uyumlu olabileceğinize inanıyorsanız mesajınızı bekliyorum.

29 Yaşımdayım. Çukurova’dan Ciddi Erkek Arkadaş Arıyorum.

Selam adım Züleyha, 29 yaşındayım. Çukurova’da yaşıyorum ciddi karakterli ve olgun biriyle tanışmak istiyorum. Ben hayatımın her alanında kuralcı biriyimdir ve prensiplerime her zaman sahip çıkarım. Benim kurallarıma ve prensiplerime uymayan kişilerlede arkadaşlık kurmam. Prensiplerime bağlı biriyimdir ve şu anki huzurumuda bu disipline borçlu olduğumu düşünüyorum. Hayatımda hiçbir şeyi rastgele yapmıyorum ve hayatımda tesadüflere yer vermiyorum. Burada bir kamu kurumunda 4 yıldır çalışmaktayım. Aslen Şanlıurfa’lıyım, ailem orada olduğu için ben burada yalnız yaşamak zorunda kalıyorum.

Aslında yalnız yaşamayı seviyorum çünkü öğrencilik hayatımda okul arkadaşlarımla birlikte kalırken çok fazla sorun yaşıyordum. Ben kuralcı ve prensip sahibi olduğum için evimin içerisindede her şeyin tertipli ve düzenli olmasını istiyorum. Bu yüzden başkaları ile birlikte yaşayınca birçok konuda anlaşamıyoruz ve huzurum kaçıyor. Mesleğim gereği birazda sürekli ciddiyetimi korumak zorunda kalıyorum. Çünkü mesleğim çok fazla arkadaş ve dostane ilişkilere müsade etmiyor. Yaklaşık 4 yıldır burada olmama rağmen hep sabırla aradığım hayalimdeki gibi birinin hayatıma girmesini ya da karşıma çıkmasını bekledim. Ama bunca zaman geçmesine rağmen hala aradığım kişiyi bulamadım. Bu yüzdende arkadaşlık sitesine ilan vermek istedim. Benimle tanışmak isteyen ve kamuda çalışan kişilerin bana yazmasını istiyorum.

Eğitimsiz ve düzgün bir işi olmayan ve ayrıca üslubu bozuk kişilerin yazmasını istemiyorum. Ayrıca bana karşı kibar ve nazik olmanızı davranışlarınıza dikkat etmenizi isterim. Benim bu söylediklerimin bir çoğundan erkeklerin hoşlanmadığını biliyorum. Çünkü erkeklerin birçoğu kadına istedikleri gibi davranmayı bekliyorlar. Ancak ben buna hiçbir erkek arkadaşımda şimdiye kadar müsade etmedim. Benimle olacak kişinin ne zaman ne yapacağını ve ne konuşacağını bilen birisi olması gerekir. Bu konularda kendisine güvenen Çukurova’da yaşayan kişiler varsa kendilerini tanıtarak telefon numarası bırakabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*