Darıca Bayan Arkadaş

Selam. Darıca’dan Olgun Sevgili Arıyorum.

Merhaba ismim Ayşe. 30 yaşındayım. Darıca’da yaşıyorum, burada ailemle birlikte kalıyorum. İyi anlaşabileceğim kafa dengi olgun biriyle tanışarak arkadaş olmayı isterim, bu ilanı bu yüzden yazıyorum. Eğer Darıca’da yaşıyorsanız ve benim gibi yalnız kalmak istemiyorsanız tanışarak arkadaş olabiliriz. Ben burada ailemle yaşadığım ve aileminde biraz tutucu olması nedeniyle erkek arkadaşımla çok rahat zaman geçiremiyorum. Çoğu zaman erkek arkadaşıma zaman ayırıp onunla görüşme imkanım olmuyor. Tabi yinede elimden geldiğince erkek arkadaşımı görmeye gayret ediyorum.

Bu şekilde kısıtlanmış bir şekilde yaşamak özgür olamamak benimde hoşuma gitmiyor tabi ki ama sonuçta aileme karşı gelemem. Aileme karşı bu kadar bağımlı olmamın bir nedeni ise daha önce biriyle evlilik yaptım ve ayrıldım. Yaptığım evlilikte ailemin rızası yoktu, bu yüzden eski eşimle kaçarak evlenmiştik. Her ikimizinde ailesi bu evliliğe karşıydı. O zamanlar henüz 18 yaşındaydım ve ne hayatı tanıyordum ne de erkekler hakkında doğru düzgün bir tecrübem yoktu. Ayrıldığım eşimde o günler için benden çok farklı değildi. 20 yaşındaydı ve çalışacak bir işi dahi yoktu. Birbirimize olan sevgimiz bize yeter zannediyorduk ama hayatın gerçekleri malesef öyle değil.

Bu duruma daha fazla dayanamadık ve ayrıldık. Ben ailemin yanına döndüm ayrılıktan sonra, o günden sonrada aileme karşı hep biraz mahcubiyet hissettim. Onlar ne derse ona uymak zorunda kaldım. Boşandıktan sonrada bir daha hiçbir erkekle arkadaşlık kurmadım. Ama artık çok uzun süre yalnız olmak aşktan ve sevginden uzakta yaşamak beni iyice bunalttı. Artık yeniden kalbime heyecan verecek benim kahramanım olacak düzgün ve dürüst biriyle tanışarak arkadaşlık yapmak istiyorum. Darıca’dan olgun seviyeli ve dürüst bryler yazarlarsa tanışmayı isterim. Darıca dışından birini tanımayı istemiyorum, görüşemeyeceğim biriyle arkadaşlık yapmanın anlamı olmaz. Bu yüzden sadece Darıca’da olanlar yazsanız lütfen.

Darıca Olgun Bayanların Whatsapp Numaraları

Darıca sevgili arayan dul bayanlarla tanışma. Darıca erkek arkadaş arayan olgun bayanlarla WhatsApp sohbet. Darıca evlenmek isteyen genç bayanların WhatsApp numaraları. Darıca ücretsiz sohbet ve arkadaşlık ilanları. Darıca sohbet siteleri. Darıca dini evlilik isteyen bayanlar. Darıca zengin arkadaş arayan bayanların WhatsApp numaraları. Darıca olgun bayanlarla WhatsApp sohbet. Darıca zengin erkek arayan genç bayan numaraları. Darıca olgun ve dul bayanların WhatsApp numaraları ve fotoğrafları. Darıca arkadaşlar arayan olgun bayanlarla WhatsApp sohbet.

İsmim Rüya. Darıca’dan Zengin Sevgili Arıyorum.

Merhaba, ismim İlknur. Darıca’dan yazıyorum. Zengin sevgilim olsun istiyorum ve bu amaçla buradan biriyle tanışmayı isterim. 33 yaşındayım uzun süredir Darıca’da ailemle beraber yaşıyorum, çalışıyorum ve özgür yaşayabilen bir kadınım. Boyum 1.77 ve 57 kiloyum. Sarışın çok neşeli ve eğlenceli biriyim benim yanımdaki erkek hiçbir zaman asla sıkılmaz ve zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız. Çok deli doluyum hayatın tüm güzelliklerini yaşamayı seven biriyim, ancak tabi bu güzellikleri yaşamak için maddi imkanlarda gerekiyor. Bu yüzden maddi sıkıntısı olmayan zengin bir sevgili arıyorum.

Hiç evlilik yapmadım ve evlilik yapmayıda düşünmüyorum. O sorumluluğu alabilecek yapıda birisi değilim çünkü. Bazen aşık olduğum çok sevdiğim kişiler oluyor ama onlarla dahi evlenmeyi istemedim çünkü biliyorum ki ben birçok şeyden çabuk sıkılan biriyim ve sadece aşık oldum seviyorum diyerek biriyle evlenirsem o evliliğin sonunun gelmeyeceğini biliyorum. Bu yüzden ne kendimi ne de bir başkasını mağdur etmek sıkıntı vermek istemiyorum. Bu şekilde flört ederek yaşamak ve hayatın tadını çıkarmak beni mutlu ediyor ve hayatımdanda gayet son derece memnunum, huzurluyum ve mutlu bir kadınım. Hiçbir şeyin benim moralimi bozmasına izin vermem çünkü ben hayatı zaten çok fazla kafasına takan birisi değilim.

Hayatı o kadar ciddiye alsaydım zaten evlenmeyide düşünürdüm, hayatı ciddiye alan birisi değilim. Maddi imkanları iyi olmayan biriyle tanışmayı istemiyorum. Bu yüzden sadece maddi anlamda gücüne inanan ve güvenen kişiler yazsınlar bana. Erkek arkadaşımın yakışıklı olmasını isterim tabi ki ama bu benim için çokta takıntı olacak bir durum değil. Güven ve maddiyat olduktan sonra diğer konular bir şekilde aşılır diye düşünüyorum. Benim gibi özgür, hayatı yaşamayı seven kız arkadaşına karşı cömert olabilen zengin ve olgun beyler tanışmak isterse kendinizi tanıtarak numaranızı bırakmanız yeterli olacaktır.

Darıca Dul Bayan Telefon Numaraları

Değerli islamisayfalar.com takipçileri, bu sayfamızı sadece Darıca’da yaşayan yalnız kalmış ve bu yalnızlığına son vermek isteyen hayatında aşk ve sevgiye yer vermek isteyen erkekler ve bayanlar için oluşturmuş bulunuyoruz. Özellikle genç erkekler olgun ve dul bayanlarla tanışmak ve onlarla telefonda sohbet etmek istemektedirler. Eğer dul bir bayanla tanışmak sohbet etmek ve arkadaşlık kurmak istiyorsanız sizde kendi ilanınızı oluşturabilirsiniz ya da yayınlanmış olan ilanları inceleyerek ilginizi çeken tanışmak istediğiniz kişiye telefon numaranızı yazarak iletişim kurabilirsiniz.

Selam. Darıca’dan Genç Bayanla Tanışmak Evlenmek İstiyorum.

Merhaba ismim Atakan Darıca’da yaşıyorum ve kendi işimi yapıyorum. Otomotiv ve emlak alım satımı işi yapıyorum. 36 yaşındayım ve hiç evlenmedim ama artık evlenmek istiyorum. Bu yüzden genç ve güzel bir bayanla tanışmak için buradayım. Şu an yalnız yaşıyorum hayatı çok hareketli ve eğlenceli yaşamayı severim. Şimdiye kadar bu şekilde yaşadım. Açık konuşmam gerekirse hayatıma birçok kadın girdi arkadaşlık yaptık ve sonunda bir şekilde ayrıldık ama artık arkadaş olmak, flört etmek bu tarz bir ilişki istemiyorum. Artık sadece son bir kez hayatıma bir kadın girsin ve sonsuza kadar hep aynı kişi kalsın istiyorum.

Evlenmek isteyen bayanların sanırım erkekten öncelikli beklentileri maddi konularda erkeğin güçlü olması. Benim böyle bir sıkıntım çok şükür yok kendi evimi kurduğum zaman maddi manevi aileme sahip çıkacak gücüm var. Arkadaş olmam için bir bayanın güzel ve çekici olması benim için yeterliydi, şimdiye kadar güzel bulduğum, bana çekici gelen bayanlarla arkadaşlık yaptım ama evlenmek için kadının güzel olması ve çekici görünmesi elbetteki yetmiyor. Kadının her şeyden önce bir evin sorumluluğunu kaldırabilecek yapıda birisi olması gerekiyor. Bu tabi erkek işinde geçerli ve ben bu gücü kendimde buluyorum.

Eğer evliliğin sorumluluğunu kaldırabileceğini bir kadında hissetmezsem o kadın ne kadar güzel ve çekici olursa olsun onunla evlilik düşünemem. Bu yüzden kendi çevremden biriyle evlenmeyi düşünemedim ve çevremde öyle birini görmedim. Umarım bu ilan sayesinde aradığım kadına istediğim aşka kavuşarak güzel bir evlilik yapabilirim. Darıca dışındanda elbette ki yazabilirsiniz ama uzak bir yerde olduğunuz zaman evlilik öncesi tanışıp görüşmemiz biraz zor olabilir. Çünkü benim yoğun iş hayatım var ve şehir dışına çok fazla çıkamıyorum. Tanışıp görüşebileceğim daha iyi tanıyabileceğim hem kalbi hem yüzü güzel olan genç bir hanımefendiyi tanımak istiyorum. Eğer niyetiniz gerçekten evlenmekse ve Darıca’da yaşıyorsanız bana yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*