Darıca Dul Bayan

Her erkek ve bayan hayatta hiç tahmin etmeyeceği bir şekilde isteyerek yada istemeyerek dul kalabilir. Sonrasında yine aynı şekilde dul erkekler ve dul bayanlarla arkadaşlık kurmayı arzu ediyor olabiliriz. Darıca’dan bizlere gelen arkadaşlık, evlilik ve partner ilanlarını bu sayfamızda sizler için yayınlıyoruz.

💘Selam, Damla Ben Darıca’dan. Evlilik Amaçlı Flört Arıyorum.💘

Selamlar, İsmim Damla. 34 yaş dul bayanım ve sarışın oğlak burcuyum. Orjinal sarışın değilim aslında ama sıkıldıkça esmer olurum, kumral olurum değişirim yani duruma göre ama beyaz tenliyim ve çok hafif fazla kilolarım var bunu biliyorum. Daha önce evliliğim oldu ve bir yıl dahi sürmedi.. Bir akrabamın tavsiyesi üzerine eski eşimle tanıştık. Biraz apar topar bir evlilik oldu. Birbirimizi çok tanıma fırsatımız olmadı. Hayatıda zaten orada yapmışız. Bu yüzden artık yeniden bir evlilik yapacaksam çok iyi tanımadan asla öyle bir delilik yapmam. Ben biraz eli maşalı olarak tarif edilen sert ve dobra bir kadınım.

Eşim ise sessiz sakin daha çok mülayim bir kişiliği vardı. Daha birçok konuda ters düşüyorduk. Ben gezmeyi alışveriş yapmayı falan çok severim ama eşimi neredeyse sürüyerek dışarıya çıkarabiliyordum. Daha buna benzer birçok sorunumuz vardı ve en son aileler arasında problemler çıkınca bizde iyice koptuk ve bu evlilik serüveni benim için bitmiş oldu. Daha sonra hem sosyal medyadan hemde sosyal çevremden tanışarak arkadaşlık kurduğum kişiler oldu ama gelecek vaat eden ciddi ilişkiler değildi. Ama artik daha seviyeli ve ciddi bir ilişki istiyorum. Evliliğimin üzerinden çok uzun zaman geçti ve artık daha fazla geç kalmadan yeniden bir ailem olsun istiyorum.

Geçmişte yaptığım hayatı tekrar edip aceleye getirmek istemiyorum. Bu yüzden bir süre arkadaş kalarak flört edebiliriz. Benim gibi hayatı sosyal yaşamasını seven birazda maddi durumu iyi sorunsuz birini arıyorum. Bu yaştan sonra yapacağım evliliğin bana mutluluk getirmesini isterim sadece ve sorunlarla uğraşmak istemem. İyi bir işi olan birisi olabilir. Bende çalışıyorum zaten ve evime maddi manevi her türlü desteği verebilirim. Darıca’dan veya yakın yerlerde yaşıyorsanız bana yazabilirsiniz. Çok uzaklardan birini düşünmüyorum.

💘Adım Ebrar.23 Yaş Dul Genç Bayanım. Olgun ve Ciddi Uzun Süreli Sevgili Arıyorum.💘

Selam ben Ebrar. Darıca’da yaşıyorum. Ben yetiştirme yurdunda büyüdüm ve şu an 23 yaşımdayım. Yurtta kalırken görüştüğüm birisi vardı. 18 yaşımdan sonra onunla evlendim ama çok sorunlu bir evlilik oldu. Daha doğrusu eşim çok sorunluydu. Yurtta kaldığım dönemde görüşmelerimiz kısa sürdüğü için fazla zaman geçiremiyorduk beraber ve bu yüzden onu tanıdığımı sanmama rağmen aslında hiç tanımadığımı çok sonra anladım. Bana sadece ismini doğru söylemiş flört ettiğimiz dönemde. Birkaç arkadaş arasında küçük bir nikah töreni yaparak evlendik.

Evlendikten bir hafta sonra neredeyse eve hiç gelmiyor sadece arasa bir uğrayıp tekrar çıkıyordu. Benimle ailesinden gizli evlenmiş. Ne yapmaya çalıştığına bugün hala bir anlam veremiyorum. Bana evlenelim diye ısrar eden yine oydu. Ben illa evlenmek istemedim. Flört ederekte devam edebilirdim. Emin değilim ama amacı galiba devletin bana tanıdığı bazı hakları kendi lehine kullanmak istiyordu. Bana bankadan kredi çektirdi araba aldık. Arabayı onun üzerine almıştık ama borç benim üzerime kaldı. Baktım ki her yerden bir sorun çıkıyor her şeyden vazgeçerek hiçbir hakkımı talep etmeden tek celsede boşandım.

Şimdi yeniden dürüst biriyle kendime bir hayat çizmek ve sorunsuz mutlu huzurlu bir hayat yaşamak istiyorum. Biraz deli dolu çılgınlık yapmayı seven biriyim. Olgun ve dürüst birisi ile tanışabilirsem uzun süreli seviyeli bir aşk yaşamak isterim ve tabiki devamında evlilik yaşamakta isterim ama evlilik konusunda gözüm biraz korktu. Herşey benim sandığım kadar basit değilmiş. Bu yüzden uzun süren bir ilişki ile daha iyi tanırız ve evlilik olursa nasıl olur, bunu önceden yaşamış ve görmüş oluruz. Yeniden aynı sorunları yaşamak istemiyorum. Dürüst beyler sosyal medya adresi yazarsa tanışıp konuşabiliriz.

💘İsmim Baran.29 Yaş Dul Erkeğim. Olgun ve Yalnız Dul Bayanla Tanışmak İstiyorum.💘

Selam arkadaşlar, Adım Baran ve 29 yaşımda kamu çalışanı yalnız yaşayan dul bir erkeğim. Eşimi bir kaza sonucu kaybettim. Benim için çok zor bir donem oldu. Bir süre psikolojik sorunlar yaşadığım için mesleğe ara vermek zorunda kaldım. 1 yıl önce yeniden işime dönebildim. Mutlu ve huzurlu bir evliliğim vardı. Daha 11 aylık evliydik ve her şey o kadar güzeldi ki. Sanki bütün o güzel günler bir rüyaydı ve ben o rüyadan çok erken uyandım. Yeniden bir evlilik yapmayı şimdilik düşünmüyorum. Zamanla acılarım hafifler düşüncelerim değişirse belki olabilir ama sadece yalnızlığıma iyi gelecek samimi bir dost ve arkadaş arıyorum.

Ben aslen Bitlisli’yim fakat şu an Darıca’da görev yapıyorum. Bu çevreden dürüst ve güzel hanımefendi bir karakter ve ruha sahip erkeğe huzur verebilen tatlı bir bayanla tanışmak için buradayım. Beni anlayacak birine o kadar çok ihtiyacım var ki. Kimseyle yaşadıklarımı paylaşamıyorum. Ailemle zaten doğru düzgün görüşme imkanım olmuyor. Bu yalnızlık beni her geçen gün girdap gibi içine çekiyor. Kadının yaşı benim için hiç önemli değil ama olgun kadınların beni daha iyi anlayacağını düşünüyorum. Bu yüzden olgun hatta benim gibi dul bir yalnız bir kadınla çok daha iyi birbirimizi anlar ve destek olabiliriz sanıyorum. Benim gibi düşünen ve yalnızlıktan kurtulmak isteyen olgun bayanlarla tanışabiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*