Denizli Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Şanal ortamı bütün herkes bu kadar aktif kullanmasına rağmen internet ortamında kendinize sohbet edecek ve aşk yaşayacağınız biriyle tanışmakta zorluk yaşıyorsanız mutlaka bir yerde hata yapıyorsunuzdur. Yalnızlıktan kurtulmak için yaptığınız arayışlar sonuçsuz kalıyorsa daha güvenilir ve sahte profillerin olmadığı ticari amaç gütmeyen arkadaşlık sitelerinde amacınıza daha kolay ulaşabilir aradığınız aşkı bulabilirsiniz. Islamisayfalar.com olarak bu sayfamızı Denizli’den bize ulaşan arkadaşlık ilanları için ayırdık.Sizde bu sayfamızda yer alarak yeni arkadaşlarla tanışabilirsiniz.

💘Adım Gülçin.32 Yaşımdayım. Denizli’den Elit Zengin Sevgili Arıyorum.💘

Selam nasılsınız. Sanaldan geçmişte çok arkadşım oldu ama ilk defa ilan vermek istedim. Doğru mu yaptım yoksa yanlış bir şey mi yapıyorum bunu ancak bize zaman gösterebilir. Kim ne derse desin, isteyen istediği kadar ön yargılı davransın ben internet yada sanal ortamdaki insanlardan aralarında çok temiz ve çok düzgün insanlar olduğunu biliyorum ve buna inanıyorum. Bu yüzden sanaldan arkadaş  edinmek benim için hiç sorun olacak bir şey değil. Hem kalbimin hemde fiziğimin çok güzel olduğuna inanıyorum. Bu belkide bana lütuf olarak verilmiş özellikler.

Biraz minyon bir yapım var ama çok çekici etkenlerin ilgisini her ortamda çekebilecek kadar güzel olduğuma inanıyorum. Denizli merkezde yaşıyorum ve özel bir şirkette sekreterlik yapıyorum. Büyük kazançlarım olmasa da bana yetiyor ve en azından huzurlu bir hayatım var. Güzel her bayanın olduğu gibi bana da ilgi gösteren çok sayıda kişi var ben onların hiç birinde aradığım hissi bulamıyorum. Herşeyden önce ten uyumuna ve burç uyumuna inanırım. Ama ten uyuşması hepsinden önemli. Aklım ve kalbimi ten uyumu dediğimiz o harika hissin peşinden sürükleyebilirim.

Aska susamış ilgiye aç bir kadın olmadım hiç bir zaman. Bazen yalnız kalmak ve kafamı dinlemek istedim ama hiç bir zaman kendimi yalnız hissetmedim. Nasıl bir erkekten hoşlandığıma gelirsek eğer, öncelikle her kadının bütün erkeklerden beklediği gibi yalan ve ihanet asla olmamalı. Bunlardan birisi olursa o kişi beni kaybettiği gibi ona olan saygımıda bitirir. Bunların haricinde asla sapkın ruhlu ve saplantılı birisi olmamalı. Yeri geldiği zaman geriye çekilmesini bilmeli. Bunlar benim için çok önemli. Bunları  dışındaki durumları zamanla kendime kabullendirebilirim. Denizli merkezde yaşayan dürüst beyler yazsın tanışalım.

💘Zerrin İsmim. Denizli’den Dürüst Güvenilir Erkek Arkadaş arıyorum.💘

Denizliden Zerrin ben,34 yaş bekarım ve evlilik düşünmüyorum. Aşırı duygusallıktan hoşlanmam ve duygusal birisi olduğumu düşünmüyorum. Benim için erkekler sadece arkadaş olarak güzel vakit geçirmeyi ifade ediyor. Bunun dışında bir erkeğe duygusal olarak bağlandığımı kendimi ona bağlı hissettiğim bir ilişkimi hatırlamıyorum. Pamukkale’de bir otelde çalışıyorum. Turistik bir yerde yaşadığım için ve işim gereği her gün çok sayıda kişiyle tanışma şansım oluyor.

Çevrem çok geniştir ama bu iyi bişey mi yoksa kötümü bazen kararsız kalıyorum çünkü suistimal eden kullanmaya çalışan art niyetli kişiler her yerde olduğu gibi benim çevremdede çok sayıda var. Karşımdaki kim olursa olsun lafımı çekmem açık sözlü dobra konuşan bir kadınım ve ilişkilerimde her zaman dürüst ve şeffaf olmaya çalışırım. Erkektende aynı şekilde her  konuda bana karşı açık olmasını isterim, çünkü içten pazarlıklı kişileri asla sevmem ve ilişki kurmam. Spor yapmayı çok severim. Çalıştığım otelin spor salonu olduğu için her zaman spor yapma imkanı buluyorum. Spor yapmak bende bağımlılık yaptı diyebilirim.

Zamanla galiba hislerim değişiyor çünkü artık sportif erkeklere karşı ilgim artmaya başladı. Hatta sporcu erkelere karşı zaafım var diyebilirim. Yeri geldiğinde kendimle bile dalga geçecek kadar kendime olan öz güvenim yerinde. Özgüveni olmayan erkekler bana hep itici gelmiştir. Duygusallıktan uzak mantıklı bir ilişki düşünüyorum bu yüzden benim için güven ilk önce gelmiş olsada yakışıklı ve maddi durumu iyi olması önemli. Benim hayatımın maddi olarak yükünü erkeğin çekmesini zaten istemem ama hiç değişle düzgün bir ilişki yasayacak gezip eğlenecek kadar maddiyatı olması gerek erkeğin. 40 yaş üstü düşünmüyorum. Uygun kişiler mesaj bıraksın tanışalım.

💘Selam.Selma Ben.Olgun Samimi Bir  Erkekle Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba sizlere Denizli Tavas ilçesinden yazıyorum. Evlenmiş boşanmış dul kadınım ve iki çocuğum var her ikiside benimle beraber kalıyor. Babaları zaten aratıp sormaz çocuklarını o yuzden onlara hem annelik hem babalık yapmaya çalışıyorum. Hatat mücadelesi vermek yalnız bir kadın için kolay olmuyor elbette. Her şeyden önce geleceğini düşünmem ve onları iyi birer insan olarak yetiştirmem gereken iki çocuğum  var. Kimseden kendi ailemden bile maddi bir beklenti içine girmedim. Onuruna gururuna düşkün bir kadınım. Sevdiğim aşık olduğum bir erkek olursa ileride ondanda maddi olarak hiç bir beklentim olmaz ama manevi olarak bana destek olup güç verecek, varlığı ile hayatıma neşe katacak birine her zamankinden çok daha fazla ihtiyacım var.

Bir fabrikada sevkiyat planlama bölümünde çalışıyorum. Dekolte kıyafet seviyorum bana kendimi iyi hissettiriyor ama küçük bir yerde yaşayınca çokta rahat giyinemiyorum. Bu yüzden burada yaşamayı çok sevmiyorum. Burada uzun zaman yaşamayı düşünmüyorum zaten. Daha özgür bir ortamda yaşamak istiyorum. Çok konuşan şaka yapan birisi değilim. Ama sevdiğim erkekle beraber vakit geçirmeyi severim. Basit sıradan şeyler bile yapıyor olsak yanımda olması hoşuma gider. Evlenmek istemiyorum ama bana kol kanat verip koruyacak beni sevecek birininde hayatımda jep olmasını istiyorum. Geçici hevesler peşinde birkaç günlük aşk istemem. Olacaksa uzun süreli olmalı. 35 yaş üstü Denizlide yaşayan beyler yazsınlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*