Denizli’de Dul Bayanlar

Birçoğumuz dul bayanlarla tanışmak için türlü yollar denemişizdir ama çoğu zaman başarısız olmuş ve bunun için harcadığınız zaman ve emek heba olup gitmiştir. Denizli ve ilçelerinden en güncel dul bayan ilanlarını sizler için paylaşıyoruz çünkü biliyoruz ki artık sizlerin kaybedecek zamanı kalmamıştır ve çok hızlı ilerleyen zaman karşısında hayallerinizi ertelemek istemezsiniz. Denizlili dul bayanlarla tanışarak sesli ve görüntülü sohbet etmek ücretsiz mesajlaşmak için sizde bu sayfamızdaki ilanları inceleyebilirsiniz.

💖Selam, Arzuhan İsmim. Denizli Merkezdeyim. Seviyeli Elit Erkek Varsa Mesaj Atın Tanışalım.💖

Merhaba Arzuhan ben Denizli merkezden. 33 yaşımdayım ve daha önce evlilik yapmış 2 çocuklu dul bir kadınım. Kendime çok dikkat ederim, bu yüzdende fiziğim iki çocuk dünyaya getirmiş bir kadının vücuduna göre çok daha iyi ve pürüzsüz bir vücudum var. Evli olduğum zamanlarda çalışmıyordum ama şu an çalışıyorum. Biraz yorucu oluyor tabi gündüz iş stresi akşam çocuklara bakmak ve  ev işleri ile ilgilenmek ama çokta kafama takmıyorum çünkü güçlü bir kadınım ve bunların üstesinden gelebilirim. Eşimle aramda uzun süre hiçbir sorun yoktu. Bir eve yatırım yapmıştık.

Daha doğrusu ben öyle zannediyordum. Benden aldığı altın para her ne varsa gezip eğlenmiş. Ben bir kooperatiften eve yazıldığımızı ve taksit ödediğimizi dalan zannediyordum. Öğrendiğimde ona olan güvenim tamamen bitti. Daha öncede aldatma olayları falan olmuştu ama ispat edememiştim. Bir arkadaşım bizi tanıştırmış ve kısa süre içinde açıkçası birbirimizi çokta iyi tanımaya fırsat bulamadan evlendik ve sonuç olarak şimdi yalnız bir kadın olacak tek başıma bir hayat mücadelesi veriyorum. Özel sektörde çalışıyorum. Ne ailemden ne başka birinden maddi beklerim yok. Zaten o karakterde birisi değilim.

Baskalarından hediye bile kabul etmem kolay kolay ama manevi anlamda paylaşmayı severim. Bağımsız ve özgür yaşamayı severim. Çocuklarımı en iyi şekilde yetiştirmek istiyorum ancak bir kadın olarak benimde ihtiyaçlarım var. Her şeyden önce değer görmek ve sevilmek, sevgiyi iliklerime kadar hissetmek isterim. Bunu başarabilen erkek benim gözümde kahramanım olabilir. Esmer bir kadınım. Dürüstlüğe önem veriyorum. Çevremde kalbime hitap edebilen bir erkek olduğuna inanmış olsaydım sanal ortamda arayışta bulunmazdım ama malesef çevremdeki tüm erkeklerin amacı benden faydalanmak. Bunu bildiğim için hayatıma kimseyi almıyorum. Denizli’den seviyeli elit yaşamayı seven birini istiyorum.

💖Selam, İsmim Deniz. Denizli’den Dürüst, Düzgün Karakterli 40 Yaşlarında Seviyeli Erkek Arıyorum.💖

Selamlar, Adım Deniz. Denizli’de ihracat yapan bir tesktil firmasında çalışmaktayım. İngilizce ve Almanca biliyorum bu yüzden sık sık yurt dışına gidiyorum firmanın işleri ile alakalı. Aslen Eskişehirli’yim ancak evlendiren sonda Denizliye yerleştik. Eşimden ayrıldıktan sonrada buradan ayrılmayı düşünmedim çünkü işimi ve buradaki çevremi gerçekten çok seviyorum ve çok saygı duyduğum değer verdiğim arkadaşlarım oldu. Sarışın olgun bir kadınım ve bir çocuk annesiyim. Çok tatlı hayattaki en büyük zenginliğim bir oğlum var. Babamı kaybettikten sonra annemide hanıma aldım.

Hem kendisi yalnız kalmadı hemde oğlumla ilgilenerek beni büyük bir sıkıntıdan kurtardı. Oğlumu bakıcıya vermek çok içime sinmiyordu. 5 yıldır eşimden ayrıyım ve boşandıktan sonra sadece bir kez hiç yan yana gelemediğim sadece telefonda konuştuğum birisi olmuştu. Onunlada yine sanalda bir sohbet sitesinde tanıştık. Gerçekten sadece talafonda konuşmuş olsakta bana çok iyi geliyordu be beni hiç yalnız hissettirmiyordu. Evli olduğu için sadece telefonda konuşmayı kabul ettim çünkü evli bir erkekle reel bir ilişki kurmak benim prensiplerime biraz aykırı bir durum.

Dürüstlüğü ve samimiyeti ile beni etkilemiş olmada telefon numaramı asla vermezdim. Bir erkeği başka bir erkekle kıyaslamak doğru olmaz ama tıpkı onun gibi dürüst ve samimi birini arıyorum. Ciddi bir arkadaşlık için bekar ya da benim gibi dul kalmış bir erkek olabilir. Evli biriyle ilişkim olamaz. Sadece düzgün karakterli elit beyler yazsın. Kendinizi düzgün ifade ederseniz dönüş yaparım. Telefon numarası yazıp beni ara diyenlerin şansı olmaz. Bunu bana hergün onlarca erkek yazıyor sosyal medyadan falan. Numara yazıp aramamı bekliyorsanız benim hakkımda hiçbir fikriniz yok demektir. Kaliteli beyler tanışmak için bekliyorum.

💖Merhaba. Denizli’de Yaşıyorum. 59 Yaşımdayım ve Dulum.Evlenmek İçin Ciddi Dul Bayan Arıyorum.💘

Selam, ismim Veysel. Denizli merkezde yaşıyorum ve market işletiyorum. Kamudan emekli olduktan sonra kendimi bir anda boşlukta buldum. Uzun çalışma hayatı boyunca alışmışım sürekli koşturmaca yaşamaya, emekli olunca sürekli evde kalmak iyi gelmedi bana. Bu yüzden hem biraz daha maddi olarak rahat yaşamak hemde kendime meşgul olacak bir şeyler bulmak için market açtım. Yalniz bir erkeğim ve tek başıma yaşıyorum. Babamı hiç bilmiyorum ben çok küçükken kaybetmişiz. Annemide pandemi nedeniyle yakında kaybedince yapayalnız kaldım. Aslında evlenmeyi düşünmüyordum ama bu yalnızlık artık çekilmeyecek bir hal aldı.

Akşam eve gelince soğuk duvarlar yerine sıcak güleryüzlü bir kadını görmek  istiyor gönül. Sadece gönül değil tabi, tüm benliğimle istiyorum diyebilirim. Daha önce bir kez evlilik yapmıştım ama o yıllarda çok gençtim. Birkaç yıl sonra boşandık. Evli olduğum dönemde eşim hamileydi ama çocuğum dünyaya gelemedi. Ayrıldıktan sonra bir daha ne bir kadına ihtiyaç duydum ne de yeniden  evlenmek istedim. Ama şimdi hem yaşadığım şartlar hemde içimden gelen bir ses her anlamda bir kadının hayatına ortak olması gerektiğini söylüyor.

Sessiz sakin tartışma sevmeyen kendi halinde biriyim. Alkol sigara gibi hiçbir kötü alışkanlığım yok. Dindar birisi olduğumu iddia edemem ama kutsal değerlere önem veriyorum ve saygı duyan biriyim. Türbanlı ya da açık giyinen birisi olması benim için önemli değil, giyimine göre  bir kadına değer biçecek değilim. Ama samimi ve güleryüzlü olması benim için önemli çünkü kadının yüzü gülmezse o evin neşesinin huzurunun olmayacağını biliyorum. En fazla 55 yaşında benim gibi yalnız kalmış ve ciddi evlilik düşünen bir bayanla tanışmak istiyorum.

Anahtar Kelimeler:

denizlide evlenmek isteyen tûrbanlı bayanlar siteleri,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*