Diyarbakır Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Diyarbakır iline özel internet üzerinde çok sayıda sohbet ve arkadaşlık sitesi bulabilirsiniz. Bunların içerisinde ücretli siteler olabileceği gibi islamisayfalar.com gibi tamamen ücretsiz sitelerde bulunmaktadır. Kendinize arkadaş bulmak isterken bulunduğunuz yeri özenle seçmelisiniz. Bu hem hayal kırıklığına uğraşmanız için hemde arkadaş ararken maddi olarak bedel ödemenizin gerekmemesi için önemlidir. Diyarbakır’da yaşıyor ve kendinize mutlu olacağınız bir arkadaş yada partner istiyorsanız bu sayfamızda ilan veren bayanların profillerini bulabilirsiniz. Sadece arkadaşlık isteyenler değil evlenmek veya dini evlilik yapmak isteyen erkekler ve kadınlarda ilan verebilirsiniz.

Merhaba Sultan ben Diyarbakır merkezdeyim. Yaşım 45 ve çok uzun zamandır eğlence sektöründe çalışıyorum. Yaptığım iş nedeniyle erkeklerle daha çok diyaloğum olmuştur ama aşk anlamında malesef benimde yüzüm bir türlü gülmedi. Zaten aşk hayatım yolunda giymiş olsaydı şu an sizlerle burada bulunmazdım. Olgun bir kadınım ve yıllar çok hızlı ilerliyor. 50 yaşımdan sonra aşk hayatım olsa ne kadar keyif alabilirim ki hayattan. Bu yüzden kadınsı duygularımı yoğun yaşadığım bu aşksız heyecansız ve mutsuz bir şekilde yaşamak istemiyorum.

Hayatım boyunca hep ya çok kaba kadına nasıl davranacağını bilmeyen erkeklerle karşılaştım ya da yalandan kibarlık yapmaya çalışan özünde kadından habersiz erkekler çıktı karşıma. Gerçekten elit beyefendi bir erkekle karşılaşmış olsam bu yaşımda evlenmeyi dahi düşünürdüm. Boyum 172 esmer tenli siyah saçlı ve bakımlıyım. Genç bir kız iken başladım çalışmaya ve hala çalışıyorum. Biraz yorulduğumu hissediyorum artık. Belkide dinlenme zamanım gelmiş olabilir ama beni dinlendirecek ruhuma iyi gelecek bir erkeğide bunca sene sonra bulabilir miyim bilmiyorum. Bazen her şeyi geride bırakıp çok uzaklara gidip çok farklı bambaşka bir hayat kurmak geçiyor içimden.

Herkesten ve herşeyden bıktığımı hissediyorum. Eğlence sektöründe çalışmak ve namusunu koruyarak çalışmak hiçte kolay değil. Ne kadar zor olduğunu ancak yaşayan bilebilir. Bu zorluğu senelerdir yaşıyorum ben. Bazen karşıma öyle biri çıksın istiyorum ki, beni bu hayatın içinden çeksin alsın istiyorum. O kadar şanslı değilim hayatta hiç şansım o kadar yüzüme gülmedi ama benimkisi bir umut işte. O umuda tutunarak yaşamaya çalışıyorum. Diyarbakır’dan olmanız şart değil. Beni bu şehirde tutan önemli bir şey yok. Beni seven ve elimden tutunca bırakmayacağına söz veren ve sözünde duracak olan dürüstlüğüne inandığım beyefendi kişilikli bir erkekle ben her şeye varım. Eğer sizde benim gibi düşünüyorsanız tanışabiliriz.

Selam nasılsınız Ümran ben Diyarbakır merkezden katılıyorum sizlere. Kapalı türbanlı bekar kadınım. Modern giyinmeyi ve makyaj yapmayı severim. Güzel görünmeyi hiç kimse için olmasa bile kendim için seviyorum çünkü kendimi sevmek ve beğenmek isterim. Ben kendimi beğendikten sonra başkalarının beğenisini çok kafama takmam. Biliyorum ki ben kendimi beğenirsem herkes beğenir. Küçük yaşta akraba evliliği yaptım ve bir kızım oldu. Akraba evliliği nedeniyle sorunlu bir çocuğum oldu. Bu yüzden eşim beni terketti ve kendi çocuğunu görmek istemedi. Ama ne olursa olsun ben kendimi çocuğuma adadım.

Onun için her şeyi yaparım ama bunları yaparken kendimide ihmal etmek istemiyorum. Şu an aklımda net olan bir şey yok. Burada tanıştığım kişiyle belki sadece sohbet boyutunda olacak ilişkimiz belkide evlilik olacak. Şimdiden kendime bir sınır koymak istemiyorum. Çünkü sınır koyduğum zaman karşıma çıkan kişi fikrimi belki olumlu yönde belkide olumsuz yönde değiştirecektir. Ama net olan bir şey varsa hayatımda aşkın ve sevginin eksikliğini hissediyorum ve bu eksikliği gidermeden hayata adapte olamıyorum. Evliliğim biteli 10 yıldan fazla oldu ve bunca zamandır sevgisiz yaşıyorum.

Sevgisiz bir kadın susuz kalmış bir gül gibi solgun ve umutsuz oluyor. Ben artık üzerimdeki bu mutsuzluğun son bulmasını istiyorum. Güvenilir birini bulmak biraz zor olacak biliyorum ama hayatım zaten hep zorluklarla geçti. Bu zorluğunda üzerine giderek istediğimi elde edebileceğimi biliyorum. Ben hayatta kimsenin kendi kendini mutlu edemeyeceğine inanıyorum. Bu yüzden de beni mutlu edecek adam gibi adam diyeceğim, sonsuz bir güvenle kendimi aşkın heyecanına kaptırmaktan tereddüt etmeyeceğim birini arıyorum.

Selam beyler Munise ismim. Burada olma amacım seviyeli bir ilişki kurmak ve kısmet olursa devamında evlilik düşünüyorum. Kesinlikle dost hayatı yaşamak flört etmek gibi bir niyetim yok. Bu yüzden sadece bekar olgu hiç evlenmemiş veya evlenmiş boşanmış erkekler bana yazsınlar. Burada uzun uzun detaylı konuşmak istemiyorum. Zaten kendini bilen bir erkek benimde ne istediğimi, erkekten neler beklediğimi tahmin eder çünkü zaten aşağı yukarı her erkek yada kadın eğlenceği kişiden aynı şeyleri bekler. Öncelikle sevgi saygı sadakat ve sorumluluk alabilecek aile olmanın ne olduğunu ve nasıl yaşanması gerektiğini bilen, zorluklara göğüs yetebilen, her zorlukta hayat arkadaşını bırakıp kaçmayacak mücadeleci birini arıyorum.

Diyarbakır merkezde özel bir kolejde öğretmenlik yapıyorum. Daha önce kamuda çalıştım ama sonra güzel bir teklif gelince şimdiki çalıştığım koleje geçme kararı aldım. Eğitimli seviyeli düzgün karakteri oturmuş ne istediğini bilen ve geleceğe dair plansız hareket etmeyen biriyim. Hayatımda çoğu zaman kurallara bağlı yaşarım ve prensiplerimden taviz vermem ama bazen tüm prensipleri bir kenara bırakıp ne kadar çılgınlık varsa aklıma gelen hepsini yapmak geliyor içimden. Böyle zamanlarda kafa dengi bir erkeğin varlığını daha çok istiyorum. Eğlendiğim adamla yeri gelince dost yeri gelince kafamın uyuştuğu bir partner gibi olmak isterim. Evliliği devam ettirecek olan şeyin heyecan olduğuna inanıyorum. Heyecan olduğu sürece aşk taze kalabilir. Kamuda çalışan biri öncelikli tercihim ama düzgün bir meslek sahibi birisi olursada hayır demem. Evlilik düşünen kalbi güzel beyler yazsın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*