Diyarbakır Dul Bayan Sitesi

Diyarbakır ve ilçelerinden bu sayfamızda dul bayanlar ve erkeklerle tanışabilir ve sohbet edebilirsiniz. İster flört yada partner arayan bayanlarla tanışmak isteyin,isterseniz daha uzun bir aşk yada evlilik için olsun, bu sayfamızda hayalinizdeki aşkı bulabilirsiniz. Ancak tabi sanal ortamda tanışmak sizin kolay olmayabilir çünkü karşınızdaki her şeyden önce bir bayan ve mutlaka tereddüt ettiği konular olacaktır ve korumacı davranması kaçınılmaz olacaktır. Bu yüzden ilgilendiğiniz kadına samimiyetinizi hissettirmek ve neden sizinle olması gerektiği konusunda ona farkınızı göstererek oni ikna edebilmelisiniz. Bunun içinde ilk adımınız etkileyici bir mesaj olmalıdır.

💘Merhaba, Adım Berfin.30 Yaşımda Dulum.Yeniden Evlenmek İstiyorum ve Olgun Erkek Arıyorum.💘

Selamlar, Berfin ben. Diyarbakır merkezdeyim şu an ana kısa süre öncesine kadar merkeze uzak olan bir ilçede yaşıyordum. Birkaç ay önce buraya ablamın yanına geldim. Şimdilik gidecek yerim olmadığı için  ablamla beraber kalıyorum ama bu şekilde yaşamaktan hiç mutlu olmadığım gibi çokta huzursuz oluyorum. Burada kendimi sığıntı gibi hissediyorum. Yani ablam bunu bana hissettirmemek için elinden geleni yapıyor ama ben yinede hiç rahat edemiyorum. Beni rahatsız eden konulardan biride ablamın eşi yani eniştemin bazen bakışları bana çok farklı geliyor.

Umarım günahını almıyorumdur ama bazen bana bakışları sanki farklı bir anlam taşıyormuş gibi hissediyorum ve bu beni rahatsız ediyor. Sanki bu bile bile o evde kalarak ablama ihanet ediyormuş onu sanki aldatıyormuşum gibi bir his oldu bende. Ablamı üzecek ve kıracak hiçbir şey asla yapmam. Annem ve babam beni evde istemediler çünkü onlara göre kız çocuğunun eşimden boşanmasını utanılacak bir durum gibi görüyorlar. Benim onları utandırdığımı ve el aleme karşı mahçup  ettiğimi düşünüyorlar. Tabi bu onların düşüncesi ama ne yapabilirim ki, o kadar küfür hakaret ve şiddete daha ne kadar dayanabilirdim.

Yeterince çektiğimi düşünüyorum ve ayrıldım sonunda. Boşanmak o kadar kolay olmadı elbette, tehditler falan ediliyordum ve sokağa çıkmaya korkuyordum. Ama sonunda bir şekilde o beladan kurtulmayı başardım. 2 yıldır dulum ve yeniden evlenmek istiyorum. Çünkü kendi başıma ayakta duracak gücüm yok ve ben bu evde daha fazla yaşamak istemiyorum. Kendi evimde yaşamak istiyorum. Uzun boylu esmer gözlüklü bir kadınım. Ev işlerinde ve özellikle mutfakta çok iyiyimdir. Çok güzel yemek yaparım. Zaten en iyi bildiğim şeyde bu galiba. Olgun dürüst evlilik isteyen erkekler yazsın bana.

💘İsmim Berivan. 28 Yaş Dulum. Diyarbakır’dan Bana Destek Olacak Erkek Arıyorum.💘

Merhaba beyler. Burada olmak ne yalan söyleyim bana biraz heyecan verdi. İlanlara bakınca gerçekten temiz ve aşka sevgiye muhtaç insanın sadece ben olmadığımı anladım. Benden başka herkesin aşkı var herkes arzularını yaşıyor gibi bir önyargım vardı ama bu kadar çok kişinin sevgiye ihtiyaç duymasına hem üzüldüm hemde biraz olsun umut ışığı yandı kalbimde. Sevilmeye değer ve gerçekten sevgiye değer veren Diyarbakır veya başka illerden dürüst birisi varsa onu tüm varlığımla sevebilirim. Bu konuda kendime inanıyorum ama neden böyle oluyor anlamıyorum.

Bir aşka başlayınca ilk zamanlar çok güzel harika ilerliyor ama bir süre sonra aşk eziyete dönüşmeye başlıyor. Bazı ilanları okuyunca anladım ki herkeste durum aynı sadece bende değil. 20 yaşımda bir evlilik yaptım. Uzaktan bir akrabamızın oğlu ile evlendim. Açıkçası çok tanımıyordum onu. Sadece bazen bayramlarda akrabalar bir araya geldiği zaman görüyordum. Yakışıklı biriydi ve tam bir erkekti ama malesef evlendikten sonra çok fazla kötü alışkanlığı olduğunu gördüm. Bizde tabi öyle boşanıyorum demekle, kimse size tamam istemiyorsan boşan demez. Üstelik birde akraba olunca boşanmak daha zor oluyor.

Bu yüzden ben hiçbir zaman boşanalım demedim ama eşimin beni boşaması için her şeyi yaptım. Tabi bunu planladığımı kimse bilmiyor. Erkek bosanmak isteyince daha kolay oluyor. Ben istesem asla bu boşanma olmazdı. Boşandıktan sonra düzenim biraz bozuldu. Maddi olarak biraz sarsıldım ve psikolojimede etki etti bu durum. Hayatya hiç zorlanmaya gelemem. Biraz narin biriyim. Bu yüzden son zamanlarda hayattan hiç keyif almıyorum. Bana maddi manevi destek olup sahiplenecek, derdimle denetlenecek özverili bir erkek arıyorum. İl farketmez samimi olun yeterli.

💘Selam, Metin Ben.39 Yaş.Diyarbakır Merkezden Olgun Dul ve Özgür Bayan Arkadaş Arıyorum.💘

İsmim Metin. 39 yaşımdayım ve 9 yıldır dulum. Diyarbakır merkezde küçük bir ötelim var ve orayı işletiyorum. İstiyorum ki hayatımda bir kadın olsun ve onunla evlenmesek dahi hayatıma tamamen ortak olsun istiyorum. Yakında ikinci bir otel açıyorum. Ben yeni yerime geçince eski oteli idare edebilecek birisi olursa benim için çok iyi olur. Vefakar ve fedakar biriyim. Maddiyata önem vermem. Gerekirse kendi işlettiği otelin tüm geliri onun olsun benim hayatımdaki kadın için yapmayacağım fedakarlık olmaz. Yeterki birbirimize karşı dürüst olalım ve saygıyı elden bırakmayalım. Ben dul bir erkeğim ve bir kızım var annesi ile beraber kalıyor. Kızımı düzenli olarak hergün görüyorum.

Onu göremediğim bir gün olsa rahat edemiyorum. Duygusal biriyim ve olgun benim gibi özgür bayanlardan hoşlanırım. Hayatta samimi olduğum kimsem yok. Anne ve babam hayatta değil. Kardeşimlede aramız çok iyi değil. İnsanların çoğu artık menfaate dayalı dostluk kurduğu için arkadaş ortamlarınıda çok sevmem. Evim var ama yalnız sıkıldığım için çoğu geceler otelde kalıyorum. Türbanlı veya açık benim için önemli değil. Dürüst olan ve benimle beraber hayatı paylaşmak isteyen bayan arkadaş bulabilirsem kim bilir belki ileride evlilik dahi olabilir. Ama şimdilik aklımda böyle bir düşüncem yok. Dostane bir ilişkim olsun diyen olgun dul bayanlar yazarsanız tanışmak isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*