Diyarbakır Erkek Arayan Bayanlar

 

Merhaba, Diyarbakır’dan Evlenmek İçin Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Berivan ve Diyarbakır merkezde iki kız arkadaşımla birlikte yaşıyorum. Ailemin yanından Bingöl’den yıllar önce üniversite okumak için ayrıldım buraya geldim ve bir daha okul bitmiş olsada oraya dönmedim. O an için burada kendime kurduğum hayat gözümü boyadı, daha cazip geldi bana. Ailemin yanına dönüp baskı içerisinde ve başkalarına hesap vererek,yapmak istediklerim için başkasından izin almak zorunda kalmaktansa, burada kendi dünyamda yaşamak işime geldi. Buraya ilk geldiğimde o ana kadar köyünden dışarıya hiç çıkmamış, nerede ne olup bittiğinden habersiz,ürkek ve çekingen,sadece okumaya çalışan genç bir kız olarak geldim. Ailemin yeterli maddi imkanı yoktu beni rahatça okutabilecek. Bu yüzden ilk yılımda yurtta almaya başladım. Her geçen gün maddi imkansızlık beni daha fazla zorlamaya başlayınca okul haricinde çalışabileceğim iş aramaya başladım.Uzun aramaların ardından bir restorantta iş buldum. İş yeri sahibinin daha sonra benden hoşlandığını hissetmeye başladım ama emin değildim.

Sonra birgün iş çıkışı beni yurda bırakmak isteyince itiraz edemedim. Yolda benden hoşlandığını söyledi. Ona itiraz edemedim çünkü itiraz etsem işimden olurdum. Ne borçlarımı ödeyebilirdim ne de okula devam edebilirdim. Aslında aramızdaki yaş farkı dışında fena biri değildi. Ondan biraz zaman istedim. Ona biraz erkek gözü ile bakımca bende ondan hoşlandım ve onunla aynı evde yaşamaya başladık. Kadınlığımı ilk ve son kez onda yaşadım. Kadın olmanın verdiği gururu ve zevki o yaşattı bana. Okul bitene kadar bu böyle devam etti. Okul bittikten bir süre sonra ayrıldık ve şu an iki kız arkadaşımla aynı evde yaşıyoruz. Ondan sonrada kimse ile ilişkim olmadı. Şu an geçici olarak kendime yetecek kadar kazandığım bir işte çalışıyorum. Diğer yandan da kendi mesleğimi yapabilmek için sınavlara hazırlanıyorum. Evlenmek için yaşımın erken olduğunu düşünüyorum bazen ama, erkek arkadaşımdan ayrıldığım zamandan beri bu his içimde hep var. Evlenmek ve kendi evimin kadını olmak istiyorum. Yaşı bana uygun, hayatı oturmuş, doğru düzgün bir işi olan dürüst ve sadık birini bularak evlenmek istiyorum. Benim gibi düşünen beylerin mesajını bekliyorum. 

Diyarbakır erkek arayan bayanlar, Bağlar erkek arayan Suriyeli dul bayanlarla tanışma ve sohbet, Bismil erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Ergani erkek arayan türbanlı ve olgun bayanların whatsapp numaraları, Dicle olgun erkek arayan genç kızların telefon numaraları, Hani ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan bayanlarla tanışma, Lice evlenmek için erkek arkadaş arayan olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Silvan seviyeli ilişki için erkek arayan yanlız bayanların whatsapp numaraları, Sur dul bayanların whatsapp numaraları.!

Diyarbakır’dan Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Cemre.32 yaşımdayım. Aslen Iğdırlı’yım ve çocukluğumdan beri burada yaşıyorum. O zaman ailem iş için buraya göç etmiş ve kendimi daha çok Diyarbakırlı gibi hissediyorum. Kaderin insanların bazı konularda önünü açtığına bazende tam aksine önünü tıkadığına adeta birşeyin olmaması için herşeyi ayarladığına inanıyorum. Genç ve güzel bir bayanım. Güzel bir işim var ve maddi sorunum yok. Arkadaş çevrem çok fazla. Herkesin sevdiği biriyim. Girdiğim her ortama ayak uydurabilirim. Her zaman girdiğim ortamda ilgi odağı olurum. Muhabbeti ben yönlendiririm ve çoğu kişinin imrendiği hatta kıskandığı biriyim bu yüzden. Benim için kendini beğenmiş ukala diyebilirsiniz ama hiç öyle biri değilim. Bunlar benim düşüncelerim değil, çevremdeki kişilerin benim hakkımda ki düşünceleridir. Bunları ukalalık olsun diye söylemiyorum. 

Bütün bunlara rağmen yinede kendimi çok şanslı hissetmiyorum. Çünkü ne zaman birinden hoşlansam, aradığım yıllarca beklediğim işte bu kişi desem hep birşeyler oluyor ve ben yine yanlız kalıyorum. Artık genç olmaktanda çıkmak üzereyim. Ciddi ve seviyeli birini bulup kendime bir hayat kurmam gerek. Reel hayatımdan çok kişiyle görüştüm. Hiçbiri olmadı. Sosyal medyada konuştum yine sonuç fiyasko. Ne yapsam olmadı. Bakalım burada ne olacak bende merak ediyorum. Bazen kendimi efsunlanmış gibi hissediyorum. Bur kadın özelliklede güzel bir kadın bu kadar şanssız ve talihsiz olamaz.Arkadaşlarımın neredeyse tamamı evlendi çocuk sahibi oldu ben hala yolun başındayım. Artık aile içinde falan evlilik lafı falan açılsa rahatsız oluyorum. Bildiğiniz evde kaldım yani. Bu seferde şansım dönmezse artık pes edecem. Lütfen boş sohbet edecekler değil ciddi ve dürüst kişiler mesaj yazsın. 

Merhaba,Diyarbakır’dan Genç Erkek Arıyorum. 

Merhaba Diyarbakır’dan Seren ben.47 yaşında bakımlı ve alımlı doyumsuz agresif bir kadınım. Daha önce evliliğim oldu ama ayak uyduramadık birbirimize ve sonuçta ayrıldık. Evlenmeden önce önemsiz gördüğüm ne varsa evlenince önemli oldu. Ne kadar zıt kutupların insanı olduğumuzu anladık. Neredeyse hiç bir konuda anlaşamaz olduk. Bütün bunların üzerine birde cinsel yaşamda tatmin olamayınca evli kalmanın bir anlamı kalmadı. Açık sözlü biriyim ve karşımdaki kişininde öyle olmasını isterim. Biraz çapkın bir ruha sahibim. Aza kanaat etmiyorum. Her zaman her konuda daha fazlası ve hatta en iyisi benim olsun, bana ait olsun, benim için var olsun istiyorum. Durum bu olunca benim gibi bir kadını tatmin etmek ve elde tutmak hiçbir erkek için kolay değil.

Beni elde etmek, sahip olmak ve mutlu etmek hiçte öyle sandığınız gibi zor değil. Ama zor olan elde ettikten sonra sahip çıkabilmek, işte asıl zor olan bu. Çünkü çabuk sıkılırım ve ruhumda var çapkınlık. Bende isterim tabiki öyle bir erkek çıksın ki karşıma bana her günü ilk gün gibi, her geceyi aynı heyecan ve ihtiraslarla yaşatsın tabiki ama, böyle bir erkeğe şu ana kadar rastlamadım. Boşandıktan sonra bilikte kısa süre yaşadığım üniversite öğrencisi genç biri oldu. Onunlada uzun kalamadık. Genç erkeklerden hoşlanıyorum. Özellikle üniversite öğrencileri bana çekici geliyor. Kafama göre birini bulursam maddiyat sorun değil. O bakımdan oldukça rahatım. Gerekirse ihtiyaçlarını karşılarım. Benim için önemli olan ruhumdaki dizginlenemeyen kadını mutlu etmek. Ona istediğini veren genç bir erkek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmam. Burada illaki vardır hayalimdeki gibi birileri. Diyarbakır merkezde yaşayan biri olsun ki, her zaman görüşme şansım olsun. Uzaktaki beyler yazmasın. Bekleyecek kadar sabırlı biri değilim. İletişim bırakmayı unutmayın. 

 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*