Diyarbakır Evlenmek İsteyen Bayanlar

Diyarbakır evlenmek için erkek arayan olgun bayanlar, Hani dini evlilik ilanları, Bağlar evlenmek için erkek arayan Suriyeli bayanlar, Bismil dini evlilik isteyen türbanlı ve olgun bayan numaraları, Lice evlenmek için olgun bayan arayan zengin erkekler, Sur kamudan evlenmek isteyen erkekler ve bayanlar, Ergani evlenmek için sevgili arayan bayanlarla sohbet, Silvan ikinci baharını yaşamak isteyenlerin evlilik ilanları..

Aşkın yaşı olmadığı gibi evliliğinde yaşı yoktur. Çünkü insan tek başına yalnız bir hayat yaşayamaz. Yaşasada bu sağlıklı ve huzurlu bir yaşam olmaz. İlk insandan dünyaya gelen son kişiye kadar herkes sevmek değer vermek ve bu değeri evlilikle taçlandırmak ister. Yaşanmış ve yaşanacak bütün aşklarda çiftler sevdiği kişi ile evlilik hayali kurar ancak burada sorun tüm benliğimizi vererek sevecek birini bulabilmekte. Evlenmek isteyen hemen herkesin bir dönem yaşamak zorunda süreçlerden biride budur. Aradığı aşkı bulamamak.Bu süreci bazılarımız birkaç gün yaşar, bazılarımız ise yıllarca yaşamak zorunda kalabiliriz. Bu sancılı süreçte sizlere bir nebze yardımcı olabilmek ve sizin mutluluğunuza şahit olabilmek adına Diyarbakır’dan evlenmek isteyenler için bu sayfamızı açmış bulunuyoruz.

💘Diyarbakır Merkezden Derya Ben.44 Yaşımdayım ve Dulum.Ciddi Düşünen Erkekler Yazsın Tanışalım. 💘

Merhaba ismim Derya. Diyarbakır merkezdeyim. Yaşım 44. Kumral minyon bir kadınım. Evlenmek niyeti ile buraya geldim ama öncesinde biriyle tanışıp bir süre arkadaş kalmak istiyorum. Ancak bu şekilde kendimi evliliğe hazırlayabilirim. Öncelikle çok iyi tanımam  ve güvenmem gerekli. Önceki kocam gibi ayyaşın biriyle yeniden hayatımı zorlaştırmak istemem. Çocuğum olmadığı için biraz daha rahatım ve kendime daha çok zaman ayırabiliyorum. Tıbbi olarak çocuğum olmuyor. Bunu bilmenizi özellikle istiyorum. Kimseyi kandırmak istemem.

Bu yüzden hayatımda olumsuz anlamda her ne varsa saklayıp gizlemeden açıkça ortaya koymak isterim. Aynı dürüstlük ve hassasiyeti sizdende beklerim. Bende isterdim bir çocuğum olsun ve herşeyimle hayatımı ona adayım ama malesef kısmet değilmiş. Zaten bu yaşımdan sonra çocuk sahibi olsam bile ona bakabilecek psikolojimi çoktan yitirdim. Şimdi artık tek derdim hayatı yalnız yaşamamak. Bana hem arkadaş, hem sırdaş hemde eş olabilecek,anlayışlı ve düzgün bir erkekle hayatımı birleştirmek istiyorum. Maddi olarak biraz sıkıntılarım var.

Çalışıyorum ama bir yandan ev taksidi ödemek zorunda olunca kendim için çok fazla birşey yapamıyorum. Küçük bir dairem var. Hayatta onun dışında maddi olarak sahip olduğum başka birşey yok. Zaten alışveriş sevdiğim için fazla birikim yapabilen biride değilim. Hayatta kafamın estiği şeyleri yapmayı severim. Uzun vadeli hedeflerim planlarım yoktur. Anı yaşamak isterim. Öylede yapıyorum. Evliyken yaşamadığım her ne varsa sanki genç bir kız edasıyla yaşıyorum herşeyi. Bana uygun birileri varsa burada, Diyarbakır’da yaşayan bana yazabilir.

💘Adım Metin. Diyarbakır’da Yaşıyorum. Evlenmek İçin Genç Bir Bayanla Tanışmak İsterim.💘

Merhaba Diyarbakır’dan selamlar. Metin ismim ve 46 yaşımdayım. Maden mühendisi olarak çalışıyorum. Daha önce evlilik yapmadım. Bazen ben istemedim bazende çok istememe rağmen olmadı. Uzun zaman önce sanal ortamdan Ankara’da yaşayan bir bayanla tanıştım. Sanaldan aşklara inanan ve itibar eden biri değilim onu tanıyana kadar ama onu tanıdıktan sonra sanal ortama karşı düşüncelerim tamamen değişti. Oysa ki nerede ve ne şekilde tanıştığımızın ne kadar önemsiz olduğunu anladım. Ama malesef bana hayatta ki en güzel günlerimi yaşatan o bayanı kaybettim.

Onun etkisini uzun yıllar üzerimden atamadım. Başka birini sevmeyi istemedim. Birinden hoşlandığım zaman dahada ileri gitmemek için hemen o bayandan uzaklaşıp arama mesafe koydum. Çünkü hiç kimsenin sevmediği kadar beni seven o kadının bendeki hatırasına zarar gelsin istemedim. Başkasını sevmeyi ve başkasınında beni sevmesinden korktum hep. Sonra zamanla düşüncelerim değişti. Sanalda tanıdığım ve kaybettiğim o kadın benim için her zaman unutulmaz olacak ancak hayatımı bu şekilde devam ettiremem,bununda farkındayım. Bu yaşımdan sonra flört etmek sevgili olmak biraz anlamsız geliyor bana.

Evlenmek ve çocuk sahibi olmak istiyorum. Bunun içinde genç bir bayanla tanışmak isterim. Aslen Erzurumlu’yum ve dadaşım. Maddi olarak evliliğe hazırım. Aranızda olgun erkekle evlenmek isteyen genç bayanlar varsa en azından tanışmak ve daha yakından tanımak isterim. Uyumlu biriyim. Evine ve eşine son derece sadık bir erkek arayan varsa ben tam aradığınız kişiyim diyebilirim. Belki eşime çok zengin bir hayat sunamam ama huzur vereceğimden emin olabilirsiniz. Evlilikte huzur arayan ve küçük şeyleri sorun etmeyen Diyarbakır ve çevresinde yaşayan bayanlar varsa evlilik amaçlı tanışalım.

💘Selam,Nursel İsmim.Hiç Evlenmedim Bekarım. Olgun Bir Erkekle Tanışıp Evlenmek İstiyorum.💘

Merhaba adım Nursel. 34 yaşımdayım. Resim bana ait ve güncel bir resim. Sevgili aramıyorum. Niyeti ciddi olmayanlarla tanışmak ve konuşmak istemiyorum. Zaten bu zamana kadar yeterince eğlendik. Artık hayatıma yeni bir sayfa açmak ve yeni bir düzen kurmak istiyorum. Ailemle yaşıyorum. Kalabalık bir ailem var. Birazda baskıcılar ama yinede ilişkilerimiz aile içinde iyidir. Birbirine bağlı bir aileyiz.Bu zamana kadar sanal ortamda tanıştığım çok kişi oldu. Ama sevgili anlamında değildi hiçbiri. Hepsi normal arakadaşımdı. Sanaldan evlilik yapmayı pek düşünmüyordum ama biraz düşününce neden olmasın dedim.

Sonuçta sanal ortamdanda olsa onlarda herkes gibi normal birer insan. Sadece güvenmek biraz daha zor oluyor  hepsi bu. Güven sorununu aştıktan sonra sanaldan olmuş yada nerde tanıştığım benim için sorun değil. Ancak tabi sonuçta ailemiz mutlaka soracaktır nerede tanıdığımızı. Sanaldan tanıştık diyemem. Bu yüzden ağzı sağlam karakteri düzgün birinin olması şart benim için. Çocuk sahibi olmak ve anne olmak evliliğe dair en büyük hayallerimden biri. Güzel bir kadın değilim ama bakımlı olmayı severim.

Erkeğin beni kıskanması ve koruyup sahiplenmesi hoşuma gider. Baskın karakterli maço dediğimiz tipleri seviyorum. Bana daha çekici geliyorlar. Çok fazla suskun,içine kapanık her denileni kabul eden erkekler bana uzak geliyor. Burada bir özel okulda çalışıyorum. Engellilerin olduğu bir okul olduğu için çok zorlanıyorum. Ancak bazende kendimle gurur duyuyorum. O çocuklarla ilgilenmek onlara yardımcı olmak vicdani olarak beni çok rahatlatıyor. İşin maddi boyutu bir yana manevi olarakta kazandığımı hissediyorum. Niyeti gerçekten aile olmak olan ciddi erkekler varsa tanışalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*