Diyarbakır’da Dul Bayanlar

Diyarbakır’da yaşıyorsanız ve kendinizi yalnız hissediyor ve ayrıca dul bayanlardan hoşlanıyorsanız bu sayfamızda hayallerinizi size yaşatacak olan dul bayanlarla tanışma fırsatı bulabilirsiniz. İnternet üzerinden sohbet ve arkadaşlık sitelerinde dul ve yalnız bayanlar daha özgür oldukları için erkeklerin ilgisini çekiyorlar. Ancak ne var ki arkadaşlık sitelerinde okuduğunuz olgun ve dul bir kadın ilanı ilginizi çeker ve tanışmak istediğiniz zaman geç kalmış olabilirsiniz çünkü siz ona mesaj yazdığınızda belkide o kişi çoktan aradığı aşkı bulmuş olacaktır. Böyle bir durumda hayal kırıklığı yaşamamanız için en güncel dul bayan ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz.

💘Selam.Adım Dicle.Esmer Dul Kadınım.Yalnızlığı Unutturacak Samimi Erkek Arıyorum.💘

Merhaba nasılsınız beyler. Dicle ben Diyarbakır’dan. 19 yaşımda evlilik yaptım ve 21 yaşımda boşanmak zorunda kaldım. Şu an 28 yaşımdayım ve 7 yıldır hayatıma hiç erkek girmediği için kendimi çok yalnız ve hayattan soyutlanmış gibi sanki başka bir dünyada yaşıyor gibi hissediyorum. Hayatımın en güzel yılları gençliğim yanlış bir evlilik yüzünden malesef heba oldu gitti. Sevgiye değer veren ve sevilmekten mutlu olan benim gibi bir kadın için yedi yıl yalnız ve aşktan uzak yaşamak hiçte kolay olmadı. Evliliğim bitince bir süre ailem beni dışladığı ve kabul etmediği için zor zamanlar yaşadım.

Eskiden benimle çok iyi geçinen arkadaşlarım eşim dostum kim varsa hepsi bana sırtını döndü. İşte o gün anladım dünyanın gerçek yüzünü. İnatçı ve mücadeleci bir ruhum var ve bugün bu sayede hala ayakta kalabilmiş güçlü bir kadınım. Özel sektörde bir fabrikada çalışıyorum. Daha önce bir ilçede yaşıyordum ama orada iş bulma imkanım olmadığı için merkeze geldim. Birazda görmek istemediğim bir çevreden uzaklaşmak istediğim için buradayım. Kendimi toparladım ve hayatımın şu an tek eksiği samimi seviyeli bir aşkın yokluğunu hissediyorum. Artık bende yeniden kalbimde baharı hissetmek istiyorum.

Bir erkeğe ait olduğumu hissetmek beni mutlu ediyor. Esmer bir bayanım ve doğum yapmadığım için vücudum hiç evlenmemiş gibi duruyor. Şu an aklımda yok ama sanırım birkaç yıl sonra yeniden evlilik yapmak isteyebilirim. Çünkü anne olma istegimi hayalimi ve arzumu mutlaka yaşamam gerek. Seviyeli be üslubu düzgün erkekleri tercih ederim. Kadına sadece eşya gözüyle bakan yada heveslerini tatmin etmek için kadınları bir araç olarak gören serseri karakterli kişilerle tanışmak istemiyorum. Öyle birinden zaten kendimi zor kurtardım. Ciddi seviyeli aşk yaşamak isteyen varsa elimden tutsun yeter.

💘Zerinaz Ben Diyarbakır’dan. Yaşım 37, Sarışın Dul Kadınım.40 Yaş Elit Flört Arıyorum.💘

Selam beyler ismim Zerinaz ama yakınlarım Naz olarak hitap ederler. Dul bir kadınım ve birçok kadın gibi dul olmaktan hiçte rahatsız değilim. Bu şehirde yaşamayı sevmiyorum çünkü benim hayal ettiğim ve beni doyuma ulaştıracak yaşam tarzımı burada yaşamam çok zor. Daha haraketli ve daha eğlenceli yaşamak istiyorum. Yaşadığım sosyal çevre buna pek müsait değil. Aslında her zaman hayallerinin peşinden koşan ve kafasını koyduğu her şeyi yapmak için gözünü karartan biriyim ama şimdilik burada yaşamaya mecburum. Başka bir şehirde ileride yaşama imkanım olursa kendimi daha iyi hissederim.

Daha önce evlilik yaptım ve ayrıldım. Çok sabırlı birisi değilim. İstemediğin biriyle bir ömür yaşayamazsın ve bende yapamazdım. Severek evlendik ve evlenmeden önce flört dönemimiz olmuştu ama demekki her aşkın bir vadesi oluyormuş. Flört ederek aşk yaşamayı seviyorum çünkü heyecan veren her ne olursa olsun beni mutlu eser ve ben aşık olmaktan hoşlanıyorum. Yaş olarak benden biraz daha olgun erkeğin hayatımda olmasını isterim. Yalnız kalmayı aşksız yaşamayı hiç sevmiyorum. Bir Erkekle beraber olurken ondan maddi bir beklentim hiç olmadı ve bundan sonrada olmaz.

Çok yeni değil ama kendi resminle ilan paylaşmak istedim. Yaptığım iş hakkında bilgi vermek istemiyorum çünkü benim açımdan biraz riskli olabilir. Bir kadın olarak benim için önce o erkeğe güveniyor olmam şart çünkü çevremizde hergün kadına şiddet olayları oluyor. Bu yüzden karakterli biriyle tanışmak ve ancak emin olduktan sonra reel bir görüşme yapabilirim. Israrcı ve aceleci erkekleri sevmiyorum. Sevgininde ötesinde o tarz erkeklere güvenmiyorum. Bir an önce kadını elde etmeye çalışan erkek bence geldiği gibi aynı hızla kadından istediğini alınca geri kaçacaktır. Yaşadığım ilişkilerden bunu net olarak tecrübe ettim. Seviyeli aşk yaşamayı bilen 40 yaş civarı düzgün beyler yazarsa tanışmak isterim.

💘Diyarbakırlı’yım ve 26 Yaşımdayım. İsmim Duran. Olgun Bayan Arkadaş Arıyorum.💘

Merhaba Duran ben. Olgun bayan arkadaş bulabilmek amacıyla ilan yayınlamak istiyorum. Çevremde hayal ettigim gibi olgun yalnız ve çekici bir kadınla tanışma imkanım yok. Bu yüzden sanal ortamda daha kolay olacağına inandığım için buradayım. Benim yaşımdaki kızlar benim hiçbir zaman ilgili çekmedi. Ergenlik yaşımdan beri hep olgun kadınlara ilgim oldu. Ama malesef bu arzumu ve hayalimi yıllardır karşılayacak bir kadınla tanışamadım. Sanal bir aşk istemediğim için bu zamana kadar hep yaşadığım çevrede bulmak istedim ama başaramadım. Sanal ortamda daha kolay olacağını düşündüğüm için buradayım. Diyarbakır merkezde hava limanında özel bir firmada çalışıyorum.

Oto kiralama şirketinde çalışıyorum ve işimi seviyorum aslında. Ailemle beraber yaşıyorum ve kalabalık bir ailem var. Evlenecek kadar maddi imkanım olsa olgun bir kadınla evlenmeyi dahi isterim ama şu an maddi olarak kendime güvenemiyorum. Zengin dul bir kadın benimle tanışmak ister ve zamanla evlilik isterse bu tür bir şeye kapalı değilim. Yeterki karşılıklı sevgi ve aşk olsun. Asabi birisi değilim genellikle sakinimdir ama damarıma basılırsa hiçbir şeyi gözüm görmez. Kin tutamam bana yapılan kötülüğü çabuk unuturum ama yapılan iyiliği asla unutmam. Umarım buradan hayalimdeki gibi hanımefendi ile tanışmadan yalnız ayrılmak zorunda kalmak. Genç erkek arkadaş arayan dul bayanlar varsa bana yazsınlar. Şehir önemli değil her yerden yazabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/diyarbakirda-dul-bayanlar/,Diyarbakır Dulkadınlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*