Dost Arayan Bayanların Telefon Numaraları

Selam, Antalya’dan Sır Tutabilecek Genç Dost Arıyorum. 

Merhaba Antalya’dan katılıyorum aranıza. İsmim Melek. 52 yaşımdayım ve yanlız bir kadınım. Esmer bir kadınım. Resim fake değildir bana ait. Dominant baskın karakterli, dediğim dedik anlayışında birazda inatçı bir kadınım. İstediklerimin yapılmaması beni çileden çıkartır. Hayatıma çok kişi girdi. Girerken hepsi çok iyi çok vefakardı. Daha doğrusu sözde hepsi öyleydi ama icraate gelince birçoğu hayal kırıklığı ve fiyasko. Kadına hakimiyet kurmaya çalışan erkeklerle hiçbir zaman anlaşamadım. Çünkü benim dünyamda hatunda benim,kanunda benim,kimse bana hakimiyet kuramaz. Hani iki cambaz bir ipte oynamaz derler ya, kadına hakimiyet kurmak isteyen bur erkek benimle yapamaz çünkü ben zaten erkeği  etkim altına almak isteyen birisiyim.

Benim erkeklere bakışım diğer kadınlardan biraz daha farklıdır. Benim için çok değerli olmadı hiçbir zaman bir erkek. Ama erkeklerle zaman geçirmeyi seviyorum. Benden daha genç olan erkeklerle ilgileniyorum. Antalya’dan genç birileri varsa burada tanışarak iyi birer dost olabiliriz. Her türlü sırrımı paylaşabileceğim güvenilir birisinin olması şart benim için. Duygusal bir ilişki zaten bana göre değil ama daha çok güven ve bu güvene bağlı olarak güzel vakit geçireceğim birini istiyorum. Maddi sıkıntınız varsa bunları kendinize dert etmeyin. Yeter ki karakter sıkıntınız olmasın. Maddiyat konusu bende yeterki bana güven ver,gerisi zaten problem olmaz benim için. Parasız erkeği severim ama yakışıklı olmayan erkeğe için atmaz. Antalya’dan genç ve güvenilir beyleri bekliyorum. Yazın tanışalım.

Selam, İstanbul’dan Genç Aktif Dost Arıyorum. 

Merhaba ismim Gloria Suzan ve 55 yaşımdayım. Türkiye’de Suzan yani Suzi ismimi kullanıyorum. Amerika’da Teksas eyaletinde yaşıyorum. Babam bir Türk’tü ve annemde ingiliz asıllı bir birleşik devletler vatandaşıydı.Her ikisinide erken kaybettim. Türkiye’ye yılda bir kez geliyorum ve yaklaşık 1 ay kadar kalıyorum İstanbul’da. İstanbul’u çok seviyorum ve geldiğim zaman elimden geldiği kadar uzun kalmaya çalışıyorum. Ama yanlız olmak ve yanlız tatil yapmak çok sıkıcı. Bazen Egeye doğru iniyorum ama dediğim gibi yanlızlık nerede olursanız olun çok sıkıcı birşey. Daha öncede Türkiye’den arkadaş ve dost bulmak için birkaç denemem oldu ama başarılı bir deneme oldu diyemem. Niyeti dost olmak değil para yemek olanlar çıktı hep karşıma.

Güvendiğim ve dostum sırdaşım dediğim adama zaten maddi manevi destek olurum ama o ayrı tabi ama sırf maddiyat elde etmek için bana dost görünen,görünmeye çalışan birinide tutamam yanımda. Diz sormadan ben söyleyeyim, profile koyduğum resim bana ait. Hesap vereceğim çekindiğim birşey olmadığı için resmimi koymakta sakınca görmedim. Resim günceldir. Gördüğünüz gibi kilolu biriyim. Kilo takıntılı erkeklerle zaman kaybetmek istemem. O yüzden kilolu bayanlardan hoşlanan, güvenilir ve samimi bir dost bulmak ve Türkiye’yi bana daha da çok sevdirecek, özletecek birini istiyorum. Sigara ve alkol kullanıyorum. Gece yaşamını severim ve bana eşlik edecek birisi olursa herşeyi daha güzel ve daha özel yaşayabiliriz. Dost ve sırdaş olabilecek genç güvenilir erkeklerin mesajını beklerim.

Dost Arayan Olgun Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet. 

İnternet ortamında ve sosyal medyada kendisine dost ve sırdaş arayan bayanların sayısı oldukça fazladır. Özellikle olgun ve yanlız bayanlar yaş itibari ile yeni bir evliliğe sıcak bakmadıkları ve yanlız kalmakta istemedikleri için kendi çevrelerinde dost bulamayan bayanların ilk başvurdukları çare sanal ortamda aramaktır. Ancak sanal ortamda tanışabilecekleri çok sayıda erkek olsada güven sorunu yaşarlar haklı olarak. Onlara güven vermek zordur ancak birkez guvenlerini kazanırsanız size hem iyi dost ve sırdaş hemde iyi bir partner olabilirler. Sizlerde olgun bir bayanla dost ve sırdaşlık yapmak gibi bir hayaliniz varsa islamisayfalar.com  sitemizdeki bayanların profillerini inceleyerek onlarla iletişim kurabilir, whatsapp numaranız üzerinden sesli ve görüntülü sohbet ederek hayatınıza farklı heyecanlar katabilirsiniz. 

Selam,Mersin’den Olgun Dost Arıyorum. 

Merhaba Mersin’den Banu ben.36 yaşımdayım. Bekarım ve hiç evlenmedim. Evlenmeyi şu an için hayallerimin önüne bir engel olarak görüyorum. Bu yüzden o konuya hiç girmeyelim daha fazla. Size Banu’yu kısaca anlatayım, tanışmak isterseniz ona göre yazarsınız. Biraz çatlak ve uçuk kaçık biriyim. Zor bir kadınım ve katlanmak bir erkek için büyük başarı sayılır. Romantik birkaç cümle veya sürprizle fethedeceğiniz kadınlardan değilim. Sevmiyorum da zaten o tarz şeyleri. Daha gerçekçi ve daha açık sözlü gelmelisiniz bana. İnsanın sınırlarını zorlayan şeyler yaşamayı severim. Bu yüzden ilk başta bu size çekici gelebilir, ben Banu ile her çılgınlığı yaşarım, diyebilirsiniz. Bunu diyenleri çok gördüm hayatımda. Hepsi birkaç gün zor dayandı.

Bunu bir heves değil, yasam tarzı olarak benimsemiş ve kanında ruhunda bunu hisseden birisi karşıma çıkmalı ki, onunla dostluk kurabilelim. Diğer kadınlar gibi hergün sabah akşam erkekten mesaj atmasını ya da aramasını beklemem sevmeme o tarz ergen muhabbetleri. Heyecanım kanımı kaynatmaya başladığında o zaman gerçek bir dost ve partnere ihtiyaç duyuyorum. Bunun dışında aramayı da, aranmayı da sevmem. Heyecan seven olgun benim yaşlarımda Mersin ve Adana çevresinden uzun boylu ve güvenilir, dostluk ve samimiyete önem veren erkekler varsa burada bana yazabilirler. Bu arada foto bana aittir. Senmisin diye sormayın. Numaranızı bırakın görüşelim.

Selam, Samimi Güvenilir Dost Arıyorum.

Merhaba adım Gökçe. İzmir merkezde yaşıyorum. Aslen Manisa’lıyım. 26 yaşımda bekarım. İzmir’de çalışıyorum. Ne burada nede Manisa’da doğru düzgün bir arkadaş çevrem yok. Çünkü daha önce hep farklı illerde oldum babamın görevi nedeniyle. Asker kızıyım ben. Hafta sonları ailemin yanina gidiyorum ama orada daha çok sıkılıyorum. Burada kendime yeni yeni arkadaşlar ediniyorum. Ama daha onlarla zaman geçirecek kadar samimi değilim. Bu yüzden iş haricinde vaktimin çoğunu internette geçiriyorum. Sanal ortamda sohbet ederek vakit geçirmeye çalışıyorum.

Arkadaş falan olmak isteyenler oluyor tabi ama anlıyorum ki hepsinin derdi başka. Ya hiç mi erkek kalmadı şöyle doğru düzgün, kadına değer veren. Hepsinin aklı aynı yerde. Öyle tiplerleyse ben arkadaşlık ya da dostluk kuramam. Bana kendimi iyi hissettirmiyorlar. Aksine canım daha çok sıkılıyor onların,o aç kurt gibi hallerini görünce. Bana gerçekten samimi olan, doğru düzgün, serserilik yapmayacak ve herşeyimi onunla paylaşabileceğim bir dost gerek. Umarım burası doğru yerdir. İzmir’den birisi olursa çok daha güzel olur ama diğer şehirlerde olur çok önemli değil. Yeterki gerçekten ruhuma hitap edebilsin. Yeterki beni bu yanlızlıktan kurtarsın ve nana güven versin. Uzaktada olsa beni yanlız hissettirmeyecek olgun veya orta yaş bir dost arıyorum. Benim gibi düşünen samimi beyler yazsın tanışalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*