Dost Arayan Bayanların Telefon Numaraları

Adana dost arayan bayanların telefon numaraları, Ankara dost arayan bayanlarla tanışma ve sohbet, Bursa dost arayan zengin ve dul bayanların whatsapp numaraları, Balıkesir dost arayan suriyeli bayanların telefon numaraları, Diyarbakır dost arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Erzurum dost arayan dul bayan numaraları, Eskişehir dost arayan üniversiteli kızların telefon numaraları, İzmir dost arayan dul ve zengin bayanlarla sohbet, Trabzon dost arayan olgun ve yanlız bayanların whatsapp numaraları, Mersin kendine dost arayan bayanların telefon numaraları.!

Helin

Merhaba ismim Helin. Istanbul’dan yazıyorum sizlere.52 yaşımdayım. Boyum 177 ve 65 kilo, bakımlı kendi halinde basit yaşamaya çalışan,ama perde arkasında insanın hayallerinin sınırlarını zorlayarak yaşamayı seven biriyim. Benim gibilere çift karakterli diyorlar sanırım ama ben bunu kabul etmiyorum. Normal hayatta sakin sessiz görünebilirim ama benim için özel olan birisiyle özel arzularımı yaşamak istemem çift karakterli olduğumu göstersin ki. Gençliğimde istediğim gibi yaşayamadım. Çünkü o günler benim ve ailem için zor zamanlardı. Zor zamanlarda maddi manevi istediğin gibi yaşamak kolay olmuyor. Hayat bana gülen yüzünü biraz geç göstermiş olsada hala içimdeki o çılgın kız yaşıyor. Erken yaşta benden yaşca oldukça olgun biriyle evlendim ve bunun dezavantajlarını yaşadım.

Her zaman daha genç ve dinamik erkeklerden hoşlandım ve şu an hala öyle birini arıyorum. Maddi konuları benimle olacak kişinin kafasına takmasına gerek yok. Ne gerekiyorsa karşılamaya gücüm yeter. Sosyal çevrem çok geniş değil. O yüzden sanal ortamdan arayışa girmek zorunda kaldım. Aslında bu hiç aklıma gelmeyen birşeydi. Yapar mısın, arkadaşlık sitesine ilan verirmisin diye sorsalar, asla derdim ve hatta belkide kızardım ama demekki büyük konuşmamak gerekiyormuş. İçimdeki aklımı ve bedenimi sarmış olan arzular, anladım ki bana herşeyi yaptırabilir. O yüzden artık hiçbirşeye asla demiyorum. Bu hırs ve heyecanla herşeyi yapabilirim. Bazen bu arzularım beni korkutuyor. Bunu o kadar şiddetli hissediyorum ki, sanki hiçbirşey beni tatmin etmeyecek gibi hissediyorum bazen. Neyi elde etsem daha fazlasını daha farklısını istiyorum. İstanbul ilçelerinde yaşayan 30-40 yaş arası heyecanlı yaşamayı seven beylerin mesajını bekliyorum.

Belinda 

Merhaba Muğla’dan yazıyorum. 40 yaşımdayım ve ismim Belinda. Alman uyrukluyum ve Alman vatandaşıyım. Türklere ve Türkiye’ye yabancı değilim. Çok iyi Türkçe konuşup yazmanında ötesinde hem Almanya’ dan hemde Türkiye’den çok fazla Türk arkadaşım var ve Türk erkekleri gerçekten diğerlerinden çok daha farklı. Evlenmek gibi bir niyetim ama birgün evlenecek olsam Türk olmasını isterdim eşimin. Almanya ‘da Türkiye ile bağlantılı bir firmanın Türkiye sorumlusu olarak çalışıyorum. Çok iyi gelirim var. Sürekli burada değilim. Türkiye’ye geldiğimde İstanbul’da kalıyorum şu an tatil nedeniyle buradayım. Yanlız tatil yapmakta gerçekten çok sıkıcı. En azından bir sonraki tatil için bir arkadaş bulabilirim buradan. Bara inip etrafı kesen kızlardan olmak istemiyorum. O da biraz heyecanlı oluyor aslında  ama buradan birini seçip tanışmak bence çok daha heyecan verici.

Daha önce Almanya’da birkez Türk sevgilim oldu. Biraz laba ve maçoydu ama galiba ondan sonra maço erkelerden daha çok hoşlanmaya başladım. Kibar ne nazik erkekler tatmin edici gelmiyor artık bana. Burada bulunma amacım sadece sıradışı birşeyler yapmak ve biraz eğlenebilmek. Ciddi bir amacım yok yani. Biraz hayatın altını üstüne getirebilirsem o zaman gerçekten yaşadığımın farkına varabilirim. Bu arada aklıma gelmişken bilmenizi isterim, benim için erkeğin kokusu önemlidir. Özellikle ilk buluşmada o kokuyu hissetmek isterim. Alabilirsem muhtemelen o erkeğe aşık olurum. Yaş olarak benim yaşlarımda,karizmatik ve ne istediğini bilen güvenilir bir erkek arıyorum. Her şehirden olabilir. Tanışmak isteyen beyler iletişim yazmayı unutmayın.

Hülya

Merhaba Hülya ben Balıkesir Bandırma’dan katılıyorum. 33 yaşımdayım ve dul bir bayanım. 5 yaşında bir kızım var. Kızım ve ailemle birlikte yaşıyorum. Ayrıldığım adam, eski eşim demeye bile dilim varmıyor, bir askerdi ve onunla yaşadığım her anı kafamdan silmeye çalışıyorum. Bir süre psikolojik destek aldım. Ailemin desteği ile ayakta kaldım. Gerçi o belayı en başından başıma saranda ailem olmuştu ama tabi böyle olacağını onlarda bilemezlerdi. Bir inşaat firması var babamın. Biraz kafa dağıtmak için bende onun yanında çalışıyorum. Boşanalı 3 yıla yaklaştı. Onun izlerini silmek için herşeyi yaptım ama sanırım bunun en iyi yolu hayatıma başka birini almak olacak. Bu şekilde içine düştüğüm bu karanlıktan kurtulmam daha hızlı olur diye düşünüyorum. Geçiçi bir sürede olsa bana iyi gelecek.

Ailem ve kızım benim herşeyim, yaşama sebebim ve en büyük desteyim bu hayatta. Ama bir yerde yetmiyor tabi, birşeylerin eksik olduğunu bedenimde ruhumda hissediyorum. Erken yaşta evlendiğim ve eşiminde dışarıya çok kapalı olması nedeniyle sosyal çevrem neredeyse hiç yok. Bir erkeğin bana yaklaşmasından, yaklaşmak istemesinden yıllarca çok korktum. Şimdi hayatımda bir erkek olsun istiyorum ama açık söyleyim beni kendi düşüncesine göre şekillendirmeye çalışan, giydiğime, gezdiğime karışan erkeği bir an bile tutmam yanımda. Benden hem eğitim olarak hem maddi olarak üstümde birini istemiyorum. Daha çok sakin ve kendi halinde biriyle belki anlaşabilirim. Beni mutlu edebilen, geçmişin izlerini silmeyi başaran bir erkekle tanışırsam ondan maddi manevi hiçbirşey esirgemem. Balıkesir’de yaşayan benin yaşlarımda düzgün birini arıyorum. Uygun kişiler kendini tanıtsın lütfen.

Berrin

Merhaba Ankara’dan Berrin ben. Yaşım 48, 177 boy ve 67 kiloyum. Beyaz tenli sarışın bir hatunum. Çılgınca yaşamayı severim. Bu yüzden de hiç evlenmedim. Evlenip çocuk doğurup eve kapanmak falan bana göre işler değil. Kırmızı ve beyazı çok severim. O yüzden neredeyse tüm kıyafetlerim ya kırmızı yada beyaz. Beni daha çekici gösterdiğini sanıyorum. Benim gibi kafa dengi birkaç arkadaşım var. Onlarla birlikte eğlenip vakit geçiriyoruz çoğu  zaman. Burdan kendine partner bulan bir arkadaşım geçenlerde bize sürpriz yaptı onuda davet etmiş aramıza. Baya dürüst ve eğlenceli bir çocuğa benziyordu. Bakalım birde ben denemek istedim sanal ortamı. Burdan birini bulursam benim için çok farklı bir deneyim olacak. Her zaman ilklerin heyecanı başkadır ya, şu an benim için gerçekten heyecan verici. Bakalım benim bahtıma ne düşecek.

Genç birini istiyorum. Parası pulu olmasın sorun değil yeter ki adam gibi adam olsun, sözümden çıkmasın ve sadece benim olsun. Başkasıyla olmak istersede bunu bana dürüstçe  söylerse kabul edebilirim. Ama başkasından duyarsam bu benim için hiç iyi olmaz ama sizin içinde iyi olmaz. Ben sözünün eri, sır tutabilen ve sadakat gösterebilen birini arıyorum. Çevremde çapkın kadın çok. Yakışıklı birini görürlerse hemen kapmaya çalışırlar. Benim iznim olmadan kimseye farklı gözle bakmayacak, gözümü kulağını çevresine tıkayacak erkekler yazsın bana. Yaşınızı, ve irtibat adresinizi yazarsanız hatta eğer mümkünse sizin için resminizide gönderirseniz sevinirim. Göbekli olgun beyler değil, daha dinamik sportif genç erkeklerle tanışmak  istiyorum. Tabi herşeyden önce güvenilir birisi olduğunu bana göstermesi gerekecek benimle olacak kişinin. Uygun beyler yazsın lütfen.

Merve

Selam Merve ben, Bursa’dan. Sessiz sakin kendi işinde gücünde bir kadınım. İkiz erkek çocuklarım var. Hayatta beni kimse onlardan daha mutlu edemez. Biraz yordular beni bu zamana kadar ama eski eşimden ayrılıp ailemle yaşamaya başlayınca biraz yüküm azaldı ve kendime zaman ayırabiliyorum. Oğlak burcu kadınıyım. Kavga gürültü patırtı sevmem. Romantik,duygusal ve narin biriyim. Zor küser ama çabuk kırılırım. Aslında küçük şeylerle dahi kendimi çok mutlu hissedebilirim ama artık insanlar küçük mutlulukları bile birbirlerine çok görüyorlar. Olsun kimseyi bulamasam bile çocuklarımla mutlu olurum yine her zaman yaptığım gibi.Çok uyumlu biriyimdir. Bu yüzden herkesle anlaşacağımı düşünüyordum ki,eski eşim beni yanıltana kadar kendimi öyle görürdüm. Benim dahi anlaşmakta zorlanacağım kişiler varmış demekki.

Benim gibi sakin ve huzurlu yaşamayı seven, gereksiz kıskançlıklara girmeyecek, uyumlu ve beyefendi karaktere sahip birini istiyorum. Çok fazla heyecan vaat edemem o erkeğe. Kendime sevgiliden çok gerçek bir dost arıyorum. Yeri zamanı geldiğinde aşkta yaşanır elbette ama benim burada olmamın öncelikli nedeni aşk yaşamak değil. Çalışan bir kadınım ve maddi sıkıntım yok. Çevreme maddi manevi yardımcı olmayı severim.  Bu yüzden vakit buldukça yardım kuruluşlarının faaliyetlerine katılırım. Ayrıca resim yapmayı çok seviyorum. Özellikle kara kalem konusunda iddalıyımdır.Sadece Bursa’dan birisiyle tanışmak istiyorum. Başka şehirlerden yazmayın lütfen. Kadına saygı duymayı bilen bir erkek istiyorum herşeyden önce. Kendinizi tanıtırken yaşınızı ve mesleğinizi mutlaka yazın. İletişim adresi bırakırsanız geri dönüş yaparım. 

6 yorum

  1. Slm ben Tamer bayan arkadaş arıyorum yaş önemli değil önemli olan iyi vakit geçirmek özelim açık saat farketmez 0507 428 ** 22 hadi bayanlar bekliyorum 0507428**22 merhaba yada çağrı bırak

    • slm ben ankaradan tuncay 0536 490 ** 21 boy178 kılo70 ankaradan bakımlı bir bayanla tanışmak istiyorum artık hayattan zevk almak mutlu olmak istiyorum bu hayat denen yolculukta kendime hayat arkadaşı arıyorum zaman sorunu olmayan takanağı olmayan güler yüzlü bakımlı hoş sohbet tadında birliktelik istiyorum lütfen sadece yanlız yada bekar lütfen ankarada yaşayan kişiliği oturmuş bayanlar tanışmak hayatı dolo dolu yaşamak için tanışalım…

  2. slm ben ankaradan tuncay yaş 44boy 178 kılo 70 ankaradan olgun bakımlı bir bayanla tanışmak istiyorum artık hayattan zevk almak mutlu olmak istiyorum bu hayat denen yolculukta kendime hayat arkadaşı arıyorum zaman sorunu olmayan takanağı olmayan güler yüzlü bakımlı hoş sohbet tadında birliktelik istiyorum lütfen sadece dul yada bekar lütfen ankarada yaşayan yaşı olgun tanışmak hayatı dolo dolu yaşamak için tanışalım….0536 490 ** 21

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*