Dul Bayan Arkadaş Arıyorum Facebook

Sosyal medya uygulamalarının en eski ve en yaygın olanı facebook kullanıcıları ve facebook’ta arkadaş bulmak veya mesenger üzerinden konuşmak ve sohbet etmek isteyenler için bu bloğumuzu sizler için oluşturduk. Her ne kadar facebook’ta bir anda birçok kişiyle tanışma imkanınız olsada, bu tarz ortamlarda sohbeti ilerletmek ve bir arkadaşlık kurabilmek bazen çok zor olabilir. Çünkü karşınızdaki kişi sizi tanımıyor ve bu yüzdende güven problemi yaşayacaktır. Facebook üzerinden arkadaşlık kurmak isteyenlerin ilanlarını bu sayfamızda sizler için yayınlıyoruz.

💘İsmim Çiğdem,29 Yaşımdayım. Facebook Yazın Arkadaş Olalım.💘

Selam arkadaşlar, Çiğdem ben. Yaşım 29 ve bekarım. Kendime samimi olgun arkadaş arıyorum ama bu arkadaşlığın bir süre sosyal medya üzerinden gelişmesini istiyorum. Kadınlara olan şiddet hareketlerini hergün duyduğumuz bu günlerde biraz kendimi korumak zorundayım ve bu yüzden de biraz çekingen davranmam doğaldır. Esmer siyah gözlü minyon bir kadınım. Uzun zamandır aşk yaşamıyorum. Daha doğrusu zor aşık  olan ama çabuk sıkılan biriyim. Giyim tarzı olarak özel günler hariç spor giyinirim. Gaziantep merkezde kamu hastanesinde çalışıyorum.

İşimi, iş yerimi ve ortamdaki arkadaşlarımı seviyorum. Kendimi nasıl tarif edeceğimi çok bilmiyorum çünkü kendimi anlatmayı çok sevmiyorum. Daha önce yaptığım birşeyde değil aslında ama burada kendimi mecburen anlatmak ve tanıtmak zorundayım. Kıvırcık saçlıyım ve saçlarımın bana çok yakıştığını düşünüyorum. Koç burcuyum. Burcumunda etkisi var sanıyorum, aşkı, aşık olmayı ve duygusal ilişkileri seviyorum ama çabuk sıkılıyorum. Bende istiyorum uzun süreli aşk yaşamak ama nedendir bilmiyorum belkide erkeğin zamanla değişen davranışlarınında etkisi vardır bu şekilde çabuk sıkılmamda. Sosyal medya olarak sadece facebook kullanıyorum.

Burada yazmam biraz sıkıntılı olabilir benim için. Bu yüzden eğer siz yazarsanız ben ekleyebilirim ve konuşur tanışırız. Sanal ortamda tanışmaları seviyorum. Bir cafede ya da sosyal bir ortamda tanışmaktan çok daha eğlenceli ve çok daha heyecan verici oluyor. Bu konuda birkaç tecrübem var. Sanalda tanıştığım biriyle bir kez aşk yaşadım ama çok sayıda arkadaşım oldu. Kaliteli yaşamayı severim ve kaliteli insanlarla arkadaşlık kurmak isterim. Elit ve kültürlü beyler sosyal medya hesabını yazsın lütfen.

💘Adım Ömür. 40 Yaşımdayım. Yalnızım. Favebook’tan Arkadaş Olmak İsteyen Bayanlarla Tanışmak İstiyorum.💘

Selam herkese,Ömür ben Balıkesir’den yazıyorum. 40 yaşımdayım ve dul bir erkeğim, 1 kızım var. Annesinde kalıyor hafta sonları bende kalıyor. Kızım benim hayatta tek yaşama sevincim. Ona olan sevgim yaşadığım zor günlerde beni ayakta tuttu. Balıkesir’de nakliyat işi ile uğraşıyorum. Birkaç aracım var, bazıları kirada bazıları uzun yolda çalışıyor. Maddi olarak problemim yok. Normal kendi kendime yetiyorum. Burada bulunma amacım dürüst ve güvenilir bir bayanla tanışmak, uzun süreli ilişki yaşamak ve hatta olabilirse yeniden evlenmek.

Babamı ben daha küçükken kaybetmişim. Annemize geçen yıl kaybettim. Bir kız kardeşim var evli. Onunlada fazla görüşemiyorum. Kendimi o kadar yalnız hissediyorum ki, artık bu yalnızlıktan kurtulmak ve hayata dair be varsa güzel olan birlikte yaşayabileceğim bir kadınla tanışmak istiyorum. Daha önce bu şekilde internet ortamından tanışıp konuştuğun birisi olmadı. Zaten bu işleri çok becerebilen birisi değilim. Kadınlar konusunda daha doğrusu onlara yaklaşmak ve ilgilerini çekmek konusunda çok iyi olduğum söylenemez. Ama güven verme konusunda çok zorlanacağımı sanmıyorum.

Çünkü her zaman samimi ve kalpten konuşurum. İnanmadığım birşey söylemem ve karşımdaki kişi ne kadar samimi olduğumu anlar. Ama bir kadına güven vermekle olay bitmiyor tabi. Çok  daha başka şeylere sahip olmanız gerekiyor. Biraz yakışıklı, biraz maddiyat, biraz romantizm gibi bütün bunlar olmadan bir kadının kalbine giremem bunu biliyorum ama benim için kolay değil özelliklede romantik olmak. Niyetim dediğim gibi uzun süreli seviyeli bir arkadaşlık kurabilmek. Evliliğe kapalı değilim, o da olabilir. Balıkesir ve yakınlarından tanışmak isteyen bayanlar varsa facebook adresini yazsın ben eklerim.

💘Merhaba, Işıl Ben Ankara’dan.35 Yaşımdayım ve Dulum.Sosyal Medya Arkadaşı İstiyorum.💘

Merhaba arkadaşlar isim Işıl. Ankara’da bir kamu kurumunda çalışıyorum. Daha önce evlenip boşandım ve bu evlilikten 5 yaşında dünya tatlısı bir kızım var. Kızımla beraber anne kız kendi dünyamızda kendi halimizde yaşıyoruz. Çok sosyal bir hayatım yok. Aslında severim ben sosyal olmayı ve hayatı aktif yaşamayı ana gündüz yoğun ve yorucu iş hayatı derken akşamları kızıma vakit ayırmak zorundayım. Geriye kendime ayıracak fazla zamanım olmuyor. Aşk anlamında zor bir kadınım. İtilaf edeyim benimle aşk yaşıyorsanız çelik gibi sinirlere sahip olmalısınız.

Bu yüzden ilişkilerim çok uzun ömürlü olmuyor. Belkide evliliğimin bitmesinde bununda payı olmuştur. Kızımın babası beni aldattığı için ondan ayrıldım. Kızıma hamile olduğum dönemde telefonda bazı mesajlarını gördüm ve bunun üzerine bir dakika bile düşünmeden ayrılmaya karar verdim. Üzüldüğüm tek birşey var o da kızım baba sevgisinden uzak büyüyor. Elimden geldiğince bunu hissettirmemek için uğraşıyorum ama onun o küçücük yüreği eminim bunu hissediyordur. Kolay kolay birşeye üzülmem çünkü hayatı o kadar ciddiye almıyorum.

Kızımdan başka düşündüğüm hiçbirşey yok. Belki birazda bu yüzden buradayım galiba. Hayatta önem verdiğim yada bana önem veren birisi olsun. Geceler boyu düşündüğüm ve beni düşünen birisi olsun. Herşeyi ile bana ait olan benimde onun olduğumu hissettirecek bir erkek olsun istiyorum hayatıma. Söz konusu aşk bile olsa kızıma karşı olan sorumluluğumdan vazgeçmeden ya da unutmadan yaşamam gerek her ne yaşanacaksa. Kendim için değilse bile kızım için güvenilir düzgün biriyle arkadaşlık kurmak istiyorum. Kamu çalışanı olmasını istiyorum. 35-40 yaşlarında kültürlü beyler sosyal medya yazarsanız geri dönüş yapabilirim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*