Dul Bayan Zonguldak

Dul bayanlarla beraber olmanın bir erkek açısından elbette birçok yönden avantajı vardır. Herşeyden önce daha anlayışlı olduklarını söyleyebiliriz. Sanırım erkekler birazda bu yüzden olgun ve dul bayanları daha çekici buluyor ve aşk yaşamak için olgun kadınlarla beraber olmak isterler. Özelikle genç erkekler için dul kadınlar her zaman ilk tercih nedenidir dul kadın olmak. Zonguldak il ve ilçelerinden dul bayanlarla sohbet etmek isterseniz sizlerde bu sayfamızda yer alabilirsiniz.

💘Adım Duygu.46 Yaşımdayım. Zonguldak Merkezden Seviyeli Kamu Çalışanı Bir Bey Arıyorum.💘

Selam arkadaşlar. Burası benim ilk sanal ortam tecrübem. O yüzden açıkçası hem biraz heyecan yaptım hemde acaba yanlış birşey yapar mıyım gibi aklımda çok farklı soru işaret oluştu. Her şeyden önce kamu çalışanı bir bayan olarak rebelde tanıdığım birine denk gelirsem mahçup olurum gibi aklımdan çok farklı düşünceler geçiyor. Ben biraz içine kapanık kendi dünyasında mutlu olamaya çalışan ve dışarıya karşı çok açık olmayan kapalı biriyim. Açıkcası buraya ne sevgilim olsun diyerek geldim ne de evlilik amacıyla gelmiş değilim.

Hayatımda büyük bir boşluk hissediyorum ve bu boşluğun hem bir erkeğe aşık olmak hemde bir erkek tarafından sahiplenilmek duygusunu çok uzun zamandır yaşamamış olmamın verdiği eksiklik ve huzursuzluk olduğunu biliyorum. Bu yüzden buraya gelirken aklımda sevgilim olsun gibi kesin bir kararla gelmedim. Tanışacağım kişi ile belki aşk duygusu oluşmayacak ve belki sohbetimiz daha çok normal arkadaş gibi ilerleyecek. Belkide tam tersi bir durum olur ve evlilik düşünebiliriz. Bunların kararını verecek seviyede değilim şu an çünkü daha biriyle tanışmadım bile.

Tanıştıktan sonra neler olur, zaman bize ne yaşatır bilemem ama umarım beraber güzel günler yaşama şansımız olur. Tek amacım ve kararlı olduğum şey bu, güzel günleri beraber yaşayacağım, yanında huzur bulduğum biri olsun ve bana çok değer versin bende aynı şekilde ona çok özel duygular yaşatmayı isterim. Eğer Zonguldak merkezde düzgün bir iş sahibi özellikle kamu çalışanı 40 yaş üstü beylerden mesaj bekliyorum. Resimde gördüğünüz gibi kısa saçlı esmer balıketli oğlak burcu bir kadınım. Yüzümdeki masum ifade var ve ben bu yüzden kendimi duruşumu çok seviyorum. Beni benden daha çok sevebilirseniz bana yazın.

💘Selam Halil Ben Zonguldak’tan.35 Yaş Dul Erkeğim. Olgun Dul Bayanla Tanışmak İstiyorum.💘

Selam hanımlar, İsmim Halil. Yaşım 35. Daha önce evliliğim oldu fakat 5 yıl kadar önce ayrıldık. Biraz zor bir boşanma süreci yaşadığım için artık yeniden evlenmekten korkar oldum. Çünkü ben kadınla erkek anlaşamıyorsa zorluk çıkarmadan her iki tarafta daha fazla zarar görmeden medeni bir şekilde boşanmak gerektiğini düşünüyorum. 1 kızım var 8 yaşında ve annesinde kalıyor. Üzerinden bunca yıl geçmiş olmasına rağmen bugün bile hala kızımı bana göstermek istemiyorlar ve bu konuda bana zorluk çıkarıyorlar. Bu konu beni gerçekten çok yıpratıyor.

Çünkü kızım benim herşeyim ve bu dünyadaki tek varlığım. Onun için her şeyi yaparım. Her ne kadar annesi ile yollarımız ayrılmış bile olsa her ikisininde asla kötü olmasını ve üzülmesini istemem. Uzun süre yeniden evlilik yapacağımı sanmıyorum ama yalnız bir hayatta hiç çekilecek gibi değil. Zonguldak merkezde sigorta acenteliği yapıyorum ve iş yeri kendime ait, birde ortağım var. Aynı zamanda oto kiralama ve oto alım satım işi yapıyorum. Maddi olarak çok bir sorunum yok ama bütün dünya benim olsa neye yarar. Beni seven ve bana değer veren, benim için atan bir kalp olmadıktan sonra hiçbir şeyin benim için anlamı yok.

Sevgisiz bir insanın yasayamacağını geçte olsa anladım. Eskiden bu kadar sevgiye aşka değer veren birisi değilim ve hatta aşk denen bir şeye inancım dahi yoktu. Ama zaman her şey gibi insanıda değiştiriyor. Bugün geldiğim noktada benim için aşktan daha değerli bir duygu yok çünkü aşk dışında neye ihtiyaç duyarsam zaten hepsine sahibim. Zonguldak merkezde veya ilçelerinde benim gibi sevgiye muhtaç samimi bir hanımefendi mutlaka vardır. Eğer burada sesimi o kişiye duyabilirsem ne mutlu bana. 30-40 yaş arası seviyeli bir şekilde aşk yaşayabileceğim dul bayan arıyorum.

💘Merhaba. İsmim Kader.55 Yaşım. Emekli Dul Kadınım. Yaşıma Uygun Birini Arıyorum.💘

Merhaba, Kader ben. Aslen Kütahyalı’yım fakat uzun yıllardır Zonguldak’ta yaşıyorum. Kaybettiğim eşim buralıydı ve ben omi kaybrttikten sonra Kütahya’ya geri dönmek istemedim. Çünkü hayatımın büyük kısmı burada geçti ve burada çok güzel anılarım oldi hiç unutmak istemediğim. Elit ve seviyeli bir kadınım. Ortam ne olursa olsun üslubuma  çok dikkat ederim ve çok sinirlermiş dahi olsam kendimi bozmam. Gerçi çok zor sinirlenen biriyim ama benimde tabi kendime hakim olamadığım zamanlar oluyor. Hiç tanımadığım biriyle tanışarak sıfırdan yepyeni bir hikaye yazmak istiyorum baş rolünü beraber oynayacağımız. Kısa boylu, biraz zayıf, esmer bir kadınım.

Zamanım genelde evde geçiyor. Dışarıya çıkıp gezmek için yalnız olmamak gerekiyor. Yalnız bir kadın olarak nereye gidebilirim ki, ancak zorunlu oldukça dışarıya çıkıyorum. Yaşıma uygun sakin bir beyefendi ile tanışmaktan mutluluk duyarım. Çocuklarım var ama hepsi evlendiler ve kendi yuvalarında yaşıyorlar. Ayrı şehirlerde olduğumuz için çok fazla benim yanıma gelemezler. Öyle olunca yalnızlık iyice karabasan gibi çöküyor üzerime. Oysa ki eskiden yalnız kalmayı çok sever, çok isterdim fakat hiç yalnız kalamazdım. Sevdiklerim hep dağılınca yalnızlığın ne kadar kötü olduğunu anladım. Ama tabi iş işten geçmiş oldu. Eğer gerçekten samimi yaşı bana uygun olan birisi varsa burada bana yazarsa tanışırız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*