Dul Bayanlar Arkadaş Olmak İstiyorum

Dul ve çekici bayanlarla aşk yaşamak  özellikle genç erkeklerin en çok arzu ettiği ve hayalini kurduğu bir durumdur. Özellikle sanal ortamda dul bayan arayan erkelerin sayısı çok fazladır. Tabi kendini yalnız hisseden ve aşk arayan dul kadınlar çoğu zaman diğer bayanlara göre daha seçici olmaktadır. Ancak dul bayanlarla ilişki yaşamaya başlarsanız bilmelisiniz ki çok sabırlıdırlar. Ancak güvenlerini bir kez sarsarsanız bir daha sizi asla hayatlarına almazlar. Dul bayanlar hakkında verdiğimiz bu kısa bilgileri dikkate alırsanız mutlaka faydası olacaktır.

💘Selam Aysel Ben,Dul Yalnız Kadınım. Olgun ve Dürüst Arkadaş Arıyorum.💘

Merhaba beyler,  Adana merkezde yalnız yaşayan, esmer, olgu ve dul bir kadınım. Yaşım 40 ama sanırım yaşımı com göstermiyorum. Boyum kilom yani fiziğim benim yaşımda birine göre gayet iyi. Evlilik yaşadım ama çocuk doğurmadım. Nendenim galiba bu yüzden çok yıpranmadı. Malesef evlilik hayatım boyunca maddi manevi çok ihanete uğradım. Annemi zaten uzun zaman önce kaybetmiştim ama babamıda geçen yıl kaybettik. O günlerde eşimle aram iyi değildi. Babamın rahatsızlığı ilerleyince eşim bana karşı çok iyi davranmaya başlamıştı. O serseri ayyaş adam girmiş yerine kibar ve evine ailesine düşkün bir adam gelmişti.

Daha doğrusu ben onun değiştiğini sanmıştım. Ne kadar saf olduğumu olduğumu anladığımda babamdan kalan tüm mirası kaybetmiş, eşi tarafından hem dolandırılmış hem terkedilmiş bir kadındım. Ama ben inanıyorum ki, kader benim ahımı onda bırakmayacak. Giden mal mülk olsun çok şükür sağlığım yerinde ve iyi bir işim var. Bana hayatı zindan eden o adamdan tamamen kurtuldum, bundan daha büyük mutluluk yok benim için. Şimdi kendime yepyeni temiz bir sayfa açarak yeniden hayatın güzelliklerini doyasıya yaşamak istiyorum.

Hayata asla küsmedim başıma gelen felaketler için ama insanlara güvenmemeyi öğrendim. Artık adımlarımı daha dikkatli atıyorum ve yüzüme her güleni dost olarak görmüyorum. Gerçekten güven verebilecek, samimi içten, yalana tenezzül etmeyecek bir arkadaş arıyorum. Bana hem dost hem sırdaş olacak, zor anımda varlığı ile bana güç katacak kaliteli yaşamayı bilen birine ihtiyaç duyuyorum. Adana ve yakın yerlerden olursa mutlu olurum çünkü sanal bir arkadaşlık düşünmüyorum. Görüşüp vakit geçirebileceğim birini arıyorum. Bende  birkaç yaş küçük biriylede anlaşabilirim ama daga küçük yaştakiler yazmasın lütfen.

💘Adım Serpil,33 Yaşımdayım. İstanbul Pendik’te Yaşıyorum.Dulum ve İkinci Evlilik Düşünmüyorum.💘

Merhaba ismim Serpil, yaşım 33, oğlak burcu kadınıyım. İçine kapanık biriyim ama özellikle gece hayatını ve akşamları eğlence mekanlarına gitmeyi severim. Bunu ileride yeniden bir evlilik yapmak kısmet olursa eşimle yapmak isterim. Bu yüzden ortama ayak uydurabilecek kafa dengi birini arıyorum. Eve kapanıp kalmayı sevmem ve eşiminde öyle olmamasını isterim. Evlenince bazı şeyler yerine oturana kadar çocuk düşünmüyorum. Zaten eğer birgün olursa sadece bir çocuk istiyorum. Daha fazlasına bakabileceğimi sanmıyorum. Gönlümden geçen bir kız çocuğu ama erkek olursada onunla arkadaş gibi olmak isterim.

Ailesine iyi bakabilecek, temiz ve alkol kullanmayan birini arıyorum. Hoşlanmadığım birçok konuda kendimden taviz verebilirim ama alkol konusu benim için çok hassas olduğum bir konu ve bundan taviz veremem. Çünkü zaten benim ilk evliliğim alkol yüzünden yıkıldı ve dağıldı. Alkol alan erkeği asla hayatıma alamam. Bende sigara kullanan biriyim. Sigara kullanmanız sorun değil benim için. İlk evliliğimde yaptığım hatalardan çok ders çıkardım ve yeniden aynı hataları yaparak hayatımı alt üst edecek bir ilişki kuramam.

Dekolte giymeyi makyaj yaparak çekici görünmeyi severim. Çünkü her kadının olması gerektiği gibi bakımlı kadınım ve erkeğin bakımlı olmada bile temiz ve güzel kokmasına dikkat ederim. Erkeğin kokusu beni çok etkiler. Tabi bende erkeğe güzel kokmak ve kokumla erkeği etkilemek isterim. Eğer çok kıskanç biriyseniz benimle yapamazsınız çünkü özelikle yaz aylarında çok cesur kıyafetler tercih ederim. Erkeğin baskın olması ve beni yönlendirmesi hoşuma gidr5 ama kıyafetime karışması beni rahatsız eder. Anadolu yakasından ciddi evlilik düşünen beyler yazsın.

💘Adım Harun.Yaşım 34.Kamu  Çalışanı Bir Hanımefendi ile Hayatımı Birleştirmek İstiyorum.💘

Selam hanımlar, Harun ben Kocaeli’den. 34 yaşında dul ve kamu çalışanı bir erkeğim. Daha önceki evliliğimden bir kızım var ve annesi ile beraber kalıyor. Her fırsatta bende onunla beraber olup baba sevgisinden ve ilgisinden mahrum kalmaması için elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Kızım şu an 6 yaşında. Lise bittikten sonra benimle beraber yaşayacak ve o zaman kadar şimdilik annesiyle beraber yaşamasının daha doğru olacağına karar verdik. Aslen Yozgatlı’yım fakat uzun yıllardır burada yaşıyorum.

Memuriyet hayatıma ilk atandığım yıllarda tanıştığım biriyle evlendim ama malesef uzun ömürlü bir evlilik olmadı. Her ikimizinde hataları sonucu evlilik hayatımız bitti ama kızımın varlığını bu dünyada hiçbir şeye değişmem. Bu yüzdende bu evliliği yaptığım için asla pişmanlık duymadım. Kaderde bunu yaşamak varmış ve bizlerde yaşadık. 4 yilfir yalnızım, kızım iki yaşındayken boşanmıştık. Hem çalışmak hemde hayatta yapmak zorunda olduğumuz farklı şeyleri tek başıma yapmak zorunda olmak beni çok zorluyor.

Resimde gördüğünüz benim. 30 yaş civarında biriyle tanışarak tekrar evlenmek istiyorum. Kamu çalışanı bir kadın olmasını istiyorum. Çalışmayan bayan istemiyorum. Daha kaliteli ve daha güzel bir yaşam için bunu istiyorum. Türbanlı veya açık giyim tercih ediyor olması benim için önemli değil. Ben kadının efendi ve ahlaklı olmasına bakıyorum. Ailemin tek çocuğu benim ve hayatta annem var sadece. Köyde yaşıyor ve şehir sevmediği için yanıma gelmiyor. Aile ilişkine önem veren düzgün bir kadınla tanışmak istiyorum. Sorun yaşamamak için benim gibi dul kalmış birini arıyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*