Dul Bayanlar Batman

Arkadaş arayan Batmanlı dul bayanların whatsapp numaraları, Batmanlı dul kadınlarla sohbet.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 18, 2022
0
673

Batman ve yakınlarında yaşıyorsanız ve aşk hayatınızda dul bir bayanla birliktelik yaşamak istiyorsanız bu sayfanızdaki ilanları inceleyebilirsiniz. Sanal ortamda dul kadın ve erkeklerin daha çok zaman geçirdikleri ve aşk aradıklarını biliyoruz. Çünkü zaten aşkı ve sevgiyi bulamadıkları için dul kalmışlardır ve bu yüzdende belkide sevgiye en çok ihtiyacı olanlar dul kalmış kişilerdir. Sevgiyi ve aşkı en kolay bulabilmeniz için Batman’dan göndermiş olduğunuz ilanlarını sizin için paylaşıyoruz.

💘Selcan İsmim. Batman’da Yaşıyorum ve Dulum. Uzun Süreli Seviyeli Aşk İstiyorum.💘

Selam nasılsınız, Selcan ben Batman’dan. Yaşım 36 ve yalnız dul kalmış, esmer ve çalışan bir kadınım. Çocuğum olmadığı için yalnız yaşıyorum. Aslında ailemde Batman’da yaşıyor ama ailemden ayrı yalnız yaşamak benim hoşuma gidiyor. Rahatına özgürlüğüne düşkün tutkulu vr heyecanlı bir kadınım. Boyum 174 ve 65 kiloyum. Biraz fazla  kilom var farkındayım ama iş hayatı olunca spor yapmaya çok zaman olmuyor. Kamu çalışanıyım ve umarım benim gibi kamuda çalışan ve tutkulu bir erkekle tanışabilirim. İlk eşim çok tutucu ve dünyaya kapalı biriydi. Aslında biraz mantıklı düşünen birisi böyle bir evliliğin yürümeyeceğini bilir ve anlar.

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

İstekleri ve arzuları çok farklı dünyada farklı amaçları olan iki insandık ve uzun sürmedi 2 yıl içinde evlenip ayrıldık. Hırçın ve asabi erkeklerden hoşlanırım. Sessiz sakin kendi halinde mülayim erkekleri çok çekici bulmuyorum ve öyle bir erkekle zaten mutlu olamayacağımı evlilik hayatımda yaşamış ve görmüş oldum. Açık giyinmeyi seviyorum. Hatta mümkün olsa daha da dekolte giyinmek isterim ama Batman küçük bir yer ve abartılı dekolte başıma dert açabilir. İlgi görmeyi her kadın gibi isterim ve severim.

Matematik öğretmeniyim. Eski eşimle aslında okuldan tanışıyorduk ama okul yıllarında samimi değildik. Okul bittikten sonra sosyal medyadan konuşurken samimiyetimiz oldu. Zamanla birbirimize alıştık ve sevdiğimizi düşünüyorduk. Evlendik ama yürütemedik. Belki böylesi daha güzel oldu. Ağırbaşlı ve olgun bir erkek arkadaş arıyorum. Batman olursa daha güzel olur ama başka şehirlerden olanlarıda kabul edebilirim. Ama tabi çok uzun mesafeden birisi olmaz. Çünkü ben sevdiğim adamı özlediğim zaman yada ihtiyacım olduğu zaman anında yanımda olmasını ve elimden tutarak beni daha güçlü hissettirmesini bana destek olmasını isterim. Olgun erkekler yazarsa tanışalım.

💘Selam, Gülden Adım.Yaşım 58. Batman’dan İkinci Bahar İçin Olgun Erkek Arıyorum.💘

Selam beyler. Adım Gülden ve Batman’da bir ilçede yaşıyorum. Eşimi geçen yıl pandemi nedeniyle kaybettikten sonra bir daha evlilik yapmam diye düşünüyordum ama yalnız olmak.o kadar zor ki, ben bu kadar zor olacağını hiç düşünmedim. Zamanla alışırım diyerek bazen kendimi avutuyorum ama o da bir yere kadar devam ediyor. Baş örtülü kapalı bir kadınım. Son derece neşeli ve çevresine mutluluk saçan deli dolu açıksözlü içi dışı bir olan bir kadınım. Bir kızım vardı hayatta onu da gelin olarak başka bir şehire gönderince yapayalnız bir başıma kaldım burada.

Kızım kendisi ile beraber yaşamamı çok istiyor ama bu çok doğru bir davranış olmaz. Sonuçta onlar yeni evliler ve evin içinde rahat olmak isterler. Yaşım 58 olmasına rağmen hala çok enerjik biriyim ve yaşam enerjimden bir şey kaybetmiş değilim. Eski eşimden kalan maaşla geçiniyorum. Maddi olarak çok parlak bir durumum yok yani ama bana bir şekilde yetiyor. Eşimden kalan evde ben oturuyorum ama arabayı kızıma verdim. Hem kullanmayı bilmiyorum hemde onlara daha çok lazım olur araba. Benim istediğim ve hayattan beklediğim bu saatten sonra sadece biraz huzur.

Bu huzuru bana verebilecek bir erkekle hayat arkadaşı olmak isterim. Yaşadığım yer çok küçük olduğu için evlenince eleştirenlerin çok olacağını biliyorum. Ama kimse umrumda değil çünkü akşam olupta kapılar kapanınca yalnızlığı iliklerine kadar yaşayan ben oluyorum. Ne kadar kötü bir durum olduğunu ancak benim gibi yalnız kalmış kadınlar anlayabilir. Eğer kısmet olursa benim yaşlarımda biriyle tanışarak evlenmek isterim. Batman’dan ayrılmak istemiyorum. Buraya alıştım. O yüzden farklı illerden birini istemiyorum. Bu konuda beni anlayışla karşılarsınız umarım. Niyeti gerçekten evlilik olan ve yalnız beyler yazsın.

💘Selam.Ferhat Ben Batman’dan.36 Yaş Dulum. 30 Yaş Üstü Dul Bayanla Evlilik İstiyorum.💘

Selam hanımlar nasılsınız. Ben Ferhat Batman merkezden. Yaşım 36 ve burada PCV kaplama işi yapıyorum. Çok şükür kazancımla evimi geçindirecek ve eğer birgün yeniden bir yuvam olursa maddi olarak başkalarına muhtaç etmeyecek kadar kazancım var. Çok lüks derinlik içinde bir hayat sunamam ama yoklukta çektirmem. Daha önce evliliğim ve bu evlilikten bir kızım oldu. O benim bu dünyadaki her şeyim ama sadece hafta sonları görebiliyorum. Yeniden evlenmek amacıyla bunları sizlere yazıyorum. Benim gibi dul veya hiç evlenmemiş ve özeliklede kapalı yani türbanlı birisinin olmasını istiyorum.

Kapalı olmayan bayanlara elbette saygım sonsuz ama benim evlilik konusunda tercihim bu yönde. Aşırı kıskanç olduğum için açık giyinen bir kadınla ileride çok sorun yaşayabiliriz. Zaten bundan önceki evliliğimde yaşadığımız en büyük sorunlardan biride bu oldu. Hafta sonları kızımı görmemi kendine sorun etmeyecek  ve bu konuda bana sorun çıkarmayacak bir kadınla tanışarak yeniden evlenip yuva kurmak istiyorum. Yenide  bir evlâdım olmasını çok istiyorum. Ama bu sefer gönlüm erkek olmasından yana ama takdir tabi gerisi. Türbanlı ve güneydoğu illerinden evlilik isteyen bayanlar bana yazabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here