Dul Bayanlar Canlı

Dul bayanlarla canlı görüntülü sohbet, Dul bayanların en çok katıldığı chat siteleri ve sohbet odaları, Zengin dul kadınların bulunduğu canlı sohbet kanalları, Dul kadın istiyorum zengin olsun diyen erkekler, Dul bayanlarla instagramdan canlı görüntülü sohbet, Türbanlı dul kadınlara sesli sohbet, Almanya erkek arayan dul kadınlarla canlı buluşma ve sohbet, Kıbrıs zengin dul bayanlarla tatil arkadaşlığı..

💘Selam, Afet Ben. Yaşım 42 ve Dulum.Hayatıma Yoldaş Arıyorum.💘

Merhabalar ben Afet. 42 yaşındayım. Muğla’da yaşıyorum. Aslen de buralıyım. Gayet bakımlı ve alımlı bir hanfendi olduğumu düşünüyorum. Beyaz tenli sarışın bir kadınım. Dulum. Gezmeyi çok severim. Yalnızım. Emekliyim çalışmıyorum. İki çocuğum var ikiside evli. İstanbul da yaşıyorlar. Eski eşim beş yıl önce vefat etti. Yalnızım. Ve bu bir süre sonra gerçekten çekilmez bir hâl aldı. Yalnızlık belli bir yaştan sonra gerçekten insanı bunaltıyor. Sıkılıyorum bazen. Hayattan zevk almıyorum. Gerçekten hayat böyle geçer miydi?

Sahi gerçekten iyi miydi yalnız yaşamak? Bu soruların cevabını hep düşündüm evde tek başıma kaldığım o upuzun zaman zarfında. Hayat çok sıkıcı değil mi sizce de? Hayatı en güzel şekilde yaşamak gerek. Hele de belli bir süre geçmişse yaşta ilerlemişse hayatı insan sorguluyor enine boyuna her şeyiyle. Hayat bu deyip geçemiyor. Yalnız olsam da başkası olsada yaşıyoruz bir şekilde dememeli insan. Sonuçta insanoğlu kadın erkek birbirini tamamlar çoğu konuda. Ne kadınsız erkek, ne de erkeksi kadın olmaz. Belli bir süre sonra insan birine ihtiyaç duyuyor. Hele de o aşk sevgi aile kavramını daha önce yaşamış ise o duyguların eksikliğini daha çabuk hissediyor insan.

Bende o eksikliği hissediyorum uzun zamandır. Ve canıma can hayatıma yoldaş olacak birini istiyorum yanımda. Mesela bir şeye canım sıkılıyor ama anlatacak kimsem yok. Dönüyorum sağım duvar solum duvar. Belli bir süre sonra duvarlarla konuşmaya başlıyorsun duvarlarla. Dört duvar arasında kalıyorsun. Sıkılıyorsun zaman geçmiyor gitmiyor süre. İnsanın bir hayat arkadaşı olmalı ve ben artık bu yalnızlıktan kurtulmak istiyorum. Zamanımın geri kalanını en güzel şekilde ve bir hayat arkadaşı ile geçirmek, hayatımı en güzel şekilde devam ettirmek istiyorum. Bana yoldaş olacak beyfendi yalnızlığımı benimle paylaşabilirsen benimle en kısa sürede iletişime geç. Hayatımın yoldaşın bu sitede bulacağıma inanıyorum.💘

💘Selam. Adım Melda.35 Yaş Dul Bayanım. Dürüst Hayat Arkadaşı Arıyorum.💘

Merhabalar ben Melda. Aslen Samsunluyum fakat İzmirde yaşıyorum. İzmiri çok seviyorum. 35 yaşında bir dulum. Dul deyince insan kendini kötü hissediyor biraz ama her yanlış evlilikten yanlış ilişkileri bitirmekten insan pişman olmamalı. Ne kadar geç olursa olsun doğru kararı aldığını hissetmek insana müthiş bir özgüven veriyor. Asla başkalarının düşüncesine göre yaşamadım. Kim ne derse desin her zaman kendi bildiğim doğru bulduğum şeyleri yaptım. Başkalarına göre belki benim davranışlarım düşüncelerim yanlıştı belki ama bana göre doğru ise o şey doğrudur yaparım.

Hırslı ve biraz da inat biriyim. Fakat zıtlaşmam karşımdakiyle. Fikirlerine saygı duyarım her daim karşımdakini dinlerim. Asla yargılamadan hareket etmem. Empati kurmayı çok severim. Ben karşımdaki için empati kuruyorsa ondan da aynı davranışları sergilemesini beklerim. Eğer yapmıyor ise hakkettiği gibi davranışlarının karşılığını alır. Bu yaşıma kadar çok ezildim ama çok dik durdum. Her daim bildiğimi okudum asla yaptıklarımdan pişman olmadım.

Evet dulum ama 30 yaşından sonra sırtımda yıllardır taşıdığım o ağır taşınmayacak olan yükü attım sırtımdan ve 30 yaşından sonra hayat varmış oh be dedim. İnsanlar kendilerini vazgeçilmez sandıkları zaman karşındakinin düşüncelerini önemsemiyor ve bu bana muhtaç ne de olsa eşim gidemez bir yere gidemez diyor galiba ama biz kadınlar çok güçlüyüz bu düşünceleri kolayca yıkabiliriz. Kadınlar sizi kimsenin ezmesine izin vermeyin. Ben buraya geldim peki neden? Düşüncelerime önem veren biri ile tanışıp onunla hayatımın geri kalan kısmında birlikte olmak istiyorum. Hayat bu elbet bir sonu var. Bu sona kadar bana eşlik edecek, anlayışlı, düşünceli, bana saygılı bir hayat arkadaşı istiyorum. Benimle iletişime geçin. Yukarıda resmim ve bilgilerim mevcut. Beyefendinin yaşı benden büyük olsun.

💘Selam,40 Yaş Dul Bayanım. Eğitimli Düzgün Biriyle Evlilik Amaçlı Tanışmak İstiyorum.💘

Merhabalar ben Nimet. Sivaslıyım. 40 yaşındayım. Sivasa yaşıyorum. 1.58 boyum var. Kilomu bilmiyorm uzun süredir tartılmıyorum fakat kendimle çok barışık bir insanım. Makyaj yapmayı severim. Koyu göz makyajına bayılırım. Saçlarımı genelde kısa kullanırım. Böyle daha rahat ettiğimi düşünüyorum. Düzenli alarak tırnaklarımı yaptırırım. Ama kuaför masrafları o kadar fazla değil. Paramı fazla çar çur etmeyi sevmem. Emekli öğretmenim. İngilizce öğretmeniyim. Mesleği aslında bıraktım ama bazen özel derse ihtiyacı olan yakın tanıdık öğrencilere evden ders imkanı sağlıyorum belli bir ücret karşılığında. İngilizce konuşmayı çok seviyorum.

Yanımdaki insana da ingilizce öğretmeyi severim. Tabi istekli olursa. Üç yıldır yalnızım. Mesleği bırakalı iki yıl oldu. İki yıldır arada evden özel ders veriyorum. Kazancım gayet iyi emekli maaşı da var. Geçimimde hiçbir sıkıntı yok. Evim ve arabam var. Ama okulu bırakınca gezmeyi de aksattm. Genelde evde duruyorum. Hayat arkadaşım olsa gezerdik beraber. Yazlık evimde var bodrum tarafında. Pek gitmedim ama ailem orda yaşıyor. Onların yardımı ile almıştım. Bazen kafamı çok dinlemek istersem gidiyorum o taraflara. Ama tek başına zevki çıkmıyor. Bana hayatımın geri kalanında eşlik edecek bir bey istiyorum. Bu sitede bulacağıma inanıyorum. Beyfendi benimle iletişime geç bekliyorum mesajını 🙂

Anahtar Kelimeler:

Dul Bayan 50 yaş evlenmek isteyen,https://islamisayfalar com/dul-bayanlar-canli/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*