Dul Bayanlara Yardım

Türkiye’nin her yerinden maddi manevi yardıma ihtiyacı olan dış bayanlarla tanışmak ve onlarla düzel dostluklar kurarak mutlu ve heyecanlı anlar yaşamak için dul bayan arayışınız varsa bu sayfamızı inceleyerek ilginizi çeken kişiye ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. Dul bayanlar bazen özelliklede eşinden yeni ayrılmış oldukları dönemde hem maddi hemde manevi olarak desteğe ihtiyaçları olmaktadır. Böyle zamanlarda her kadın dayanacak bir omuz ister, kendini daha güçlü hissetmek ister. Yardıma ihtiyacı olan dul bayan ilanlarını bu sayfamızda bulabilirsiniz.

💘Adım Pınar.30 Yaş Yalnız Dul Bayanım. Adana’dan Maddi Manevi Destek Olacak Arkadaş Arıyorum.💘

Selam arkadaşlar. Adana merkezden Pınar ben. 30 yaş minyon esmer ve dul kadınım. Burcum terazi ama açıkçası özelliklerini çok bilmiyorum. Burç falan çok takip etmiyorum. Çocuğum yok ve galiba tıbbi olarak çocuğumun olması çok mümkün görünmüyor. Evliliğimizin bitmesi birazda bu yüzden oldu. Ben eski eşime zorluk çıkarmamak için iyi niyetli davrandım ve anlaşmalı olarak boşandım. Bana her ay belli bir miktar maddi yardımda bulunacağına söz vermişti. Tabi verdiği söz sadece bu değildi. Verdiği sizlerin hiç birini yerine getirmedi. Beni çok zor duruma soktu. Ben evlenmeden önce öğretmenlik yapıyordum.

Evlenince mesleğimi bırakmamı istedi çünkü benim çalışmama ihtiyacımız yoktu. Şimdi artık tekrar mesleğime dönmemde çok zor. Ne yapacağımı bilmiyorum kafam çok karışık. Ailemdende yeterli maddi manevi destek göremiyorum. Şu an bir arkadaşımla beraber kalıyorum ama buradada çok uzun kalamam çünkü kimsenin üstüne yük olmak istemem. Ben hiç böyle birinden yardım bekleyecek birisi değildim ama malesef kısa süre içinde kader beni çok başka hiç hayal etmediğim aklıma bile getiremediğim bir yere savurdu.

En kısa sürede bir iş büküp hayatımı düzene sokmam gerek ama yaşadığım bunca olaydan ve üst üste gelen sorunlardan sorma bu gücü kendimde bulamıyorum. Samimî güvenilir bir dost sırdaş güçlü bir erkek elimden tutar maddi manevi destek olursa bütün bunların altından kalkacak gücü kendimde bulabilirim. Samimiyetsiz ve yapmacık kişilerden, inanmadığı şeyleri sırf şirin görünmek için söyleyen ve yalanları ile menfaat elde etmeye çalışan kişilerden ister kadın olsun ister erkek nefret ederim. Bana dürüst ve samimi gelen kişilerede her zaman değer vermeyi bilirim. Mesajınızı bekliyorum.

💘Merhaba Aynur Ben.Kayseri’de Yaşıyorum. Yaşım 30. Bana Destek Olacak Olgun Erkek Arıyorum.💘

Selamlar, nasılsınız. Kayseri’de yaşıyorum ve bir muhasebe şirketinde çalışıyorum. Elit ve olgun zengin bir erkekle tanışmak ve uzun süreli seviyeli ilişki yaşamak istiyorum. Daha önce İzmır’de yaşıyordum ve buraya yaklaşık altı ay önce falan geldim. Aslen buralıyım. Eşimden ayrıldıktan sonra ailemin yanından daha güvenli bir yer olmaz diyerek geldim ama uzun yıllar İzmir gibi bir yerde yaşayınca ve birde denize tutkusu olan birisi olarak Kayseri beni biraz boğdu ama zamanla alışırım herhalde. Eski eşimle aşık olarak evlendik ve uzun sürede evliliğimizde bir sorun çıkmadan gayet mutlu ilerledik bu zamana kadar ama son zamanlarda çok değişmiş ve sanki başka bir insan olmuştu.

Artık hem kendine hemde bana zarar vermeye başladığı için bir an önce ayrılma kararı aldım. Boşanmanın bu kadar kolay olacağını tahmin etmiyordum ama sandığımın aksine bana hiç bir zorluk çıkarmadı. Gerçi bu kolaylıkta benim hiçbir şey almadan ayrılmış olmam etkili oldu tabi. Maddi olarak her şeyimi geride bırakarak geldim. Bu yüzdende açıkçası bunu söylemek benim için kolay değil ama maddi gücü yerinde bir bey arıyorum ki, bu sıra desteğe ihtiyacım var.

Bana yapılan veya yapılacak olan hiçbir iyiliği unutmayacak ve karşılığını  mutlaka verecek kadar onurlu ve vefalı bir kadınım. İnsanlara değer veren bir kadınım ama verdiğim değer suistimal edildiği zaman o insanın bir daha yüzüne bile bakmam, o yüzden eğer birgün benden değer gördüğümüzü hissederseniz sakin bunu kötüye kullanmaya kalkmayın ki, arkadaşlığımız daha uzun sürebilsin. Elit ve bakımlı erkek severim. Bakımsız özelliklede dişleri sararmış erkek sevmem. Benim yanımdaki erkek herşeyi ile yani duruşu bakışı giyimi ile diğer erkeklerden farkını ortaya koyabilmelidir. Kayseri’den bana destek olabilecek elit beyler kendinizi tanıtırsanız sohbet edebiliriz.

💘İsmim Tekin.40 Yaş Dul Erkeğim. Maddi Manevi Destek Olabileceğim Bayan Arkadaş Arıyorum.💘

Selam, Adım Tekin. İstanbul Beyoğlu’nda yalnız yaşayan çocuksuz dul yalnız bir erkeğim. Aslen Sivaslı’yım ve burada oto galeri işi yapıyorum. Gezmeyi ve özellikle uzak yerlere seyahat etmeyi çok severim ve bunu çok sık yaparım. Ama tabi yalnız olunca birçok şey eksik kalıyor. Keyif alsam bile tam anlamı ile mutlu olamıyorum. Ben insanlara yardım etmeyi severim ve bunun kutsal bir görev olduğuna inanırım. Bize verilen bütün nimetler ve zenginliklerin bencillik etmemiz için değil paylaşmamız için verildiğine inamıyorum.

Aşk hayatımdada çoğu zaman geçmişinde zor zamanlar yaşamış, kaderin hayata küstürdüğü kadınlarla arkadaşlık kurmak istiyorum ki, onlara biraz olsun maddi manevi destek olmak isterim. Bu illaki aşk hayatımda olacak diye bir durum yok. Çoğu zaman sanal ortamda tanışarak normal arkadaş olduğum kişilere bile yardım etmeyi severim ve her zaman ederim. Benim iyi niyetim kötüye  kullanılamadığı sürece arkadaşlığım dostluğum devam eder. Ben dünyaya değer veren birisi değilim. Bu yüzden dünyaya her şeyi ile bağlanmış kişilerin benim söylediklerimi anlayacaklarına pek ihtimal vermiyorum. Benim gibi dul kalmış bir hanımefendi ile tanışmak için buradayım. Umarım mesajıma cevap verirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*