Dul Bayanlarla Canlı Görüşme

İnternet ortamındaki sohbet veya arkadaşlık sitelerinde tanışmış olmanız aşkınızında tamamen sanal olarak yaşanması anlamına gelmez elbette. Gerçi günümüzde yüz yüze görüşme olmadan yaşanan sanal aşkların sayısıda hiç az değildir ancak birçok kişi böyle bir ilişkiyi tatmin edici  bulmaz ve sanal ortamda tanışmış olsada ilişkisini tüm gerçekliği ile yaşamak ister. Daha doğrusu her kadın ve erkek aşık olduğu kişiye dokunmak, onun sıcaklığını hissetmek, gözlerine aşkla bakmak ve ona dokunmak ister. Ancak zorunlu nedenlerde  dolayı uzaktan bir aşk yaşanabilir. Bu sayfamızı gerçek reel bir aşk yaşamak isteyen dul bayan ilanlarına ayırmış bulunduk. İlanları inceleyerek dul  bayanlarla tanışabilirsiniz.

💘Adım Rabia. İzmir’deyim ve Yaşım 50. Güvenilir Bir Erkekle Gerçek Bir Aşk Yaşamak İstiyorum.💘

Daha evvel iki kez evlilik yaptım fakat her ikiside fazla uzun sürmedi. Uzun zamandırda yalnızım ve çocuğum yok. İzmir Konak’ta kucuk bir evim var ve yalnız yaşıyorum. Maddi olarak rahatım istersen daha büyük bir evde yaşayabilirim ama küçük evde yaşamayı seviyorum. Sarışın olgun bir kadınım. Daha önceki evliliklerimin bitmesini tamamen ben istediğim için bitti çünkü birine bağlı kalmak ve yıllarca aynı kişiyle yaşamak beni bunalttı. İlk evliliğimi yurt dışında yaşayan biriyle yaptım. Almanya’ya gittikten yedi ay sonra boşandık. Oraya bir türlü alışamadım ve tekrar ülkeme döndüm.

Aslen Ispartalı’yım ama çok uzun yıllardır İzmir’de yaşıyorum. Bu şehirde yaşamayı çok seviyorum. İkinci evliliğim ilkinden daha büyük bir hataydı ve üç ay bile sürmedi. O günlerde maddi olarak zor zamanlar yaşıyordum ve bana yardımcı olan o zamanki eski eşim benimle evlenmek istedi. Bana olan yardımları beni etkilemişti ama aşık değildim. Bana o kadar iyi davranmasına rağmen aşık olmadığım biriyle yapamadım. Zamanla alışırım zannederek evlendim ama olmadı. Aşık olmayı, o heyecanı tatmayı ve o duyguyu zirvede tutkulu bir şekilde yaşamayı çok seviyorum.

Aşk kadınıyım ben ama bana katlanmak biraz zordur. Bunu göze alabilen cesur ve kararlı erkekler etkileyici olur benim için. Kıskançlık hoşuma gitmiyor ama kadına hakim olabilen onu elinde tutabilen ve aşkı her zaman canlı heyacanlı tutmayı başarabilen güçlü erkekler benim için her zaman çekici olmuştur. Biraz çapkın bir ruhum var. Uzun süreli aşkları o yüzden sevemedim. Her zaman hayatımda farklılık olmasını istedim. Bu her zaman iyi sonuçlar getirmedi bana ama hayatı dolu dolu yaşadım en azından. Yaş olarak genç erkeklerde yazabilir yaşınızı sorun etmem ama yakışıklı ve güvenilir olmanız yeterli benim için.

💘İsmim Aden. Bursa Merkezdeyim. Dulum,Yaşım 33. Elit ve Yakışıklı Erkekle Reel Aşk İstiyorum.💘

Selam arkadaşlar nasılsınız, ismim Aden ve size Bursa merkezden yazıyorum. Buraya ilan vermek istedim çünkü benim için bu ilanın birden fazla nedeni var. Özellikle ben sanal ortamda tanışarak aşık olmayı seviyorum çünkü bir süre telefonda falan konuşmak o ilk buluşma gününü beklemek, karşımdaki erkeğin beni görmek istemesi ve beni merak etmesi bana heyecan veriyor. Zaten tanıdığım çevremde olan bir erkekle duygusal anlamda yakınlık kurmak bana o heyecanı vermiyor. Bana heyecan veren karşımdaki kişiyi merak etmem ve onunda beni merak ederek görmek dokunmak istemesi.

Sanalda tanışıyor olmanın sıkıntılı tarafları elbette var bunların farkındayım ama zaten bugün tanışıp yarın buluşmuyorum. Karşımdakini her şeyi ile eksiksiz ve aklımda şüphe kalmayana kadar yine mesaj ya da sesli görüntülü konuşarak tanımaya çalışıyorum. Emin olduğum zaman reel görüşmeyi belki erkekten daha çok ben isterim çünkü sanal aşk diye bir şeye inanmam ve sanalda konuşarak yaşanacak bir aşkla tatmin olacak bir kadın değilim. Kumral güzeli akrep burcu kadınıyım ve sert bir mizacım var. Bazılarının istediğine göre yaşamayı reddeden özgür bir kadınım.

Zaten evliliğimde bu yüzden bitti. Biriyle evlenmiş olmam yada flört etmem onun emrine girdiğim yada onun isteğine göre davranmam gerektiği anlamına gelmez. Kimsenin beni değiştirmeye çalışmasını kabul edemem. Beni iyi yada kötü, beğensin yada beğenmesin olduğum gibi kabul edecek biriyle ancak huzurlu bir aşk yaşayabilirim. Beğenmeyen davranışlarımı kabul edemeyen kişiye her zaman yol açık ve benden uzak olmak isteyen kimsenin önünde durmam. Hem yaş olarak hemde karakter olarak olgun birini hayatıma almak istiyorum. Yakışıklı olsun ki yanıma yakışsın. Mesaj atın tanışalım.

💘Selamlar. Baki Ben Antalya’dan. 37 Yaş Yalnız Erkeğim. Olgun Dul Bayanlarla Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba ben Baki. Antalya’da yaşıyorum ama gemi kaptanı olduğum için sürekli burada değilim. Buraya ayda bir kez gelebiliyorum hatta bazen daha uzun sürebiliyor. Uzun süre denizde kaldıktan sonra geri döndüğüm zaman beni özleyen ve beni bekleyen benimde aynı şekilde özlediğim ve beklediğim birisi olsun istiyorum. Olgun ve dul bayanlara karşı ilgim var ama daha çok onlara karşı zaafım var. Bense dul kalmış biriyim çünkü eşim benim sürekli evde olabileceğim bir iş bulmam ve kaptanlığı bırakmam yönünde çok baskı yapıyordu. Bu durum artık baskı yapmayıda aşmış ve bu yüzden sürekli tartışır hale gelmiştik.

Belki o da kendince haklıydı ama evlenmeden önce 3 yıl kadar flört ettiğim ve sonunda evlendiğim kadın  hayatımın tüm  şartlarını bilerek ve bunu kabullenerek evlendi benimle. Ama evlendikten sonra daha önce bana verdiği bütün sözleri unutmuş gibi davrandı. Artık tartışmalar o kadar büyümüştü ki birbirimize daha fazla zarar vermeden en azından aramızda sevgi kalmasa bile saygımızı yitirmeden ayrılmak en doğrusu olmuştu. Yeniden evlenmeyi düşünmüyorum çünkü yaşadığım evlilik bana çok stres yaşattı. Bana iyi gelecek ve benimde mutlu etmek için h3r şeyi yapabilecek kadar aşık olmak istediğim birine ihtiyacım var. Birkaç ay güven oluşana kadar telefonda görüşebiliriz ama istediğim kesinlikle gerçek bir aşk. Sanal aşk istemiyorum. Reel görüşmek isteyenler yazarsa sevinirim.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/dul-bayanlarla-canli-gorusme/,Dul Alımlı Bayan Arkadaş,Güzel Dul Kapalı Bayan Arkadaş,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*