Dul Bayanlarla Kameralı Görüntü Hattı

Teknolijik gelişme ile birlikte hayatımıza hergün daha farklı yenilikler girmekte ve bu yenilikler çoğu zaman bizlere çok farklı imkanlar tanımaktadır. Artık yazarak mesaj yolu ile sohbet edeceğiniz arkadaşlık ve sohbet siteleri demode olmaya başladı çünkü artık sesli ve görüntülü sohbet odaları veya sohbet hatları çok daha fazla ilgi görmektedir. Bu sohbet hatları sayesinde olgun ve dul bayanlarla hem sesli hemde görüntülü sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Bizlerde islamisayfalar.com olarak bu sayfamızda görüntü sohbet etmek isteyen dul bayan ilanlarına yer veriyoruz.

💘Selam. Osmaniye’den Yazıyorum.27 Yaş Dul Kadınım.Güçlü Bir Erkekle Görüntülü Sohbet Edebiliriz.💘

Selam. Adım Rabia ve 27 yaşımdayım. Osmaniye merkezde özel sektörde sekreter olarak çalışıyorum. Dul bir kadınım ancak yaptığım evlilik çocuk sahibi olacak kadar uzun sürmedi. Eşim, yani eski eşim evlendikten sonra hala kafası bekarmış gibi çalışıyor ve benimle ve eviyle ilgili hiçbir sorumluluk almadan yaşamına devam ediyordu. Yani insanın değil karısı, sevgilisi bile olsa biraz sorumluluk alır. Ne evinin ihtiyaçları için birşey yapıyor ne de benimle hiç ilgilenmiyordu. Ben kendim çalışarak evin ihtiyaçlarını karşılamak istedim ama bu seferde kıskançlık yapıyor ve çalışmama izin vermiyordu.

Bir süre sonra şiddet ve hakaret başlayınca boşandım. Bana kalırsa en doğru kararı aldım ve daha geç olmadan bu işkence gibi evlilikten kurtuldum. Burada olma amacım biraz kafa dağıtmak. Bir süre hayatımda reel bir ilişki istemiyorum. Çünkü çok yıprandım ve hem bedenen hem ruhen biraz dinlenmeye ihtiyacım var. Ama sohbet ederek biraz zaman geçirebiliriz. Sonuçta teknoloji sayesinde birçok engeli beraber aşabiliriz. Sohbet arkadaşına ihtiyacım var. Çünkü yaşadıklarımı sorunlarımı birine anlatmaya ve birinin beni anlamasına o kadar çok ihtiyacım var ki.

Eğer instagram hesabınız varsa ordan sesli ve görüntülü sohbet edebiliriz. Ama tabi bunun için bile belli bir seviyede güven gerekiyor. Çünkü gerçekten bazen çok dengesiz kişiler çıkabiliyor. Ailem Osmaniye’nin bir köyünde yaşadığı için ben merkezde üniversite sınavına hazırlanan kardeşimle beraber kalıyorum. Eğer benimle bir süre sosyal medyada arkadaşlık yapmak isterseniz hangi şehirde olduğumuz farketmez benim için, istediğiniz yerden kendinizi tanıtarak sosyal medya hesabınızı bana iletebilirsiniz. Gerçekten kalbi temiz iyi niyetli kişiler yazsın lütfen.

💘Adım Yasemin.55 Yaş Emekliyim. Olgun Bir Beyle Sohbet Arkadaşlığı İstiyorum.💘

Merhaba ismim Yasemin. Sizlere Bilecik’ten yazıyorum. Yaşadığım yeri çok seviyorum ve gerçekten huzur veren küçük ve şirin bir yerde yaşıyorum. Hiç evlilik yapmadım ama sonuçta kader bize öyle şeyler yaşatıyor ki, hiç evlilik yaşamadan da dul kalabiliyoruz. Uzun yıllar önce kamu görevine ilk atandığım yıllarda sevdiğim birisi vardı. Bir aile dostumuzun oğluydu aynı zamanda. Birbirimizi seviyorduk ama daha sonra aileler arasında sorun çıktı. Nişanlım doğuda görev yapıyordu ve eş durumu tayininden faydalanmak için resmi nikah yapmıştık.

Sorun çıkınca ailelerimiz arasında çok fazla direnemedik ve ayrılmak zorunda kaldık. Bir dahada evlenecek kadar hoşuma giden güvendiğim birisi karşıma çıkmadı. Bu yaşıma kadar hep yalnız yaşadım. Yalnızlık benim dünyama o kadar hakim olmuş ve yalnızlığa o kadar alışmışım ki, bir erkeğin hayatıma girmesinden korkuyorum. Bunda korkacak ne var diye düşünmeyin sakın çünkü beni anlamanız için ancak benim kadar uzun süre yalnız kalmanız gerek. Bu süreç içinde hiç sevgilimde olmadı. Aslında bir sevgilim olmasını bende çok isterdim.

Uzun yıllardır sanal ortamda sohbet kanallarında zaman geçiriyorum ve çok sosyal arkadaşım oldu ama hepside sanalda kalan arkadaşlıklar oldu. Sosyal medyadan görüştüğüm birkaç kişi oldu ama reel bir aşk yasayacak kadar ne onlara ne de kendime güvenemedim. Birkaç ay önce emekli oldum. Emekli olduktan sonra yalnızlık daha çok hissettirdi kendini be artık gerçek bir ilişki yaşamanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Bana aşkı yaşatacak güvenilir biriyle bir süre görüntülü falan konuşarak güven sağlamak ve sonrasında herşeyi tüm gerçekliği ile yaşamak isterim. Bilecik’ten olgun beyler yazsınlar.

💘Selam.Adım Barış. 34 Yaş Dul Erkeğim. Dul ve Olgun Bayanlarla Dostluk Kurmak İstiyorum.💘 

Selam arkadaşlar. Barış ben Ankara’dan. Bilgisayar mühendisiyim ve yazılım üzerine bir firmada çalışıyorum. Maddi olarak sorunum yok. Daha önce evlilik yaptım fakat eski eşimle bir türlü uyuşamadık ve ayrıldık. Birimiz ne yapmak istesek diğerimiz ondan hiç hoşlanmıyordu ve farklı bir şey yapmak istiyordu. Bu durum zamanla daha içinden çıkılmaz sorunlara yol açınca ayrıldık. 2 yıldır yalnızım ve bu sürede sevgilim dahi olmadı. Sanırım biraz kendime zaman ayırmak ve dinlenmek bazı duyguların yerine oturmasını beklemek benim için en doğrusuydu ve öylede yaptım.

Yeniden bir aşka hazır olduğumu, geçmiştende ders çıkararak neler yapmam gerektiğini çok daha iyi biliyorum. Ben yanında olacak olan kadının siyasi fikirlerine önem veriyorum. Milli değerlere önem veren miliyetçi biriyim. Benim gibi düşünen bir kadınla tanışmak ve konuşmak isterim. Kadınlar sanal ortamda bir erkeğe güvenmekte tereddüt ediyor haklı olarak. Bu yüzden bir süre mesaj yada görüntülü sohbet ederek birbirimizi daha iyi tanıyabiliriz. Sadece Ankara’dan benim gibi düşünen ve aşka susamış dul bayanlarla tanışmak isterim. Sosyal medyanızı yazarsanız ben size mesaj olarak ulaşırım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*