Dul Bayanlarla Sohbet Siteleri Bedava

İnternet ortamında dul bayanların arkadaşlık ve evlilik ilanlarını bulabileceğiniz birçok internet ve arkadaşlık sitesi yada sohbet kanalı bulabilirsiniz. Ancak bu tarz sitelerin birçoğu ticari kaygılar nedeniyle ücretli hale geldi. Elbette mutluluğu yakalamak için kimse ücret ödemekten kaçmaz ama vereceğiniz bu ücret çoğu zaman boşa gitmektedir. Bu yüzdende internet üzerinen arkadaşlık kurmak isteyen kişiler bedava mesajlaşabileceği sitelerde bulunmak isterler. Sizlere bu sayfamızda ücretsiz mesaj gönderebileceğinjz dul bayanların ilanlarını paylaşıyoruz.

💘Selam,Adım Ayfer.44 Yaş Dulum. Olgun Güven Veren Sırdaş ve Dost İstiyorum.💘

Merhaba, Ankara’dan Ayfer ben. Yaşım 44 ve bu yaşıma 2 evlilik sığdırdım ama çocuğum yok. Güzel birisi olamadığımın farkındayım ama bakımlı bir kadınım. Erkeklerin güzel olmasa dahi bakımlı kadına karşı koyamayacaklarını biliyorum. Sohbet sitelerinde çok fazla vakit geçiren biriyim. Çalışıyorum ve çalışmadığım zamanlar özellikle geceleri sanal ortamda sohbet etmeyi ve arkadaşlık kurmayı seviyorum. Tabi bu sitelerden bu zamana kadar sevgili olarak güvendiğim ve reel görüştüğüm kişiler oldu. Hiçbiri benim onlara olan güvenimi sarsmadı ve iyisiyle kötüsüyle yaşadığım aşklar oldu.

Sonra bir şekilde aşk heyecan vermediği bir aşamaya geldi ve ayrıldık. Hâlâ sanal ortamda görüştüğüm normal arkadaş olarak arasıra buluştuğum kişiler var ama ben kendimi ask kadını olarak tarif ediyorum ve kalbimde o heyecanı hissetmediğim zamanlarda hayat benim için çok sıkıcı oluyor. Aşık olmak benim için dünyanın en anlamlı ve insanı en mutlu eden duygusu. Zaten aşık olduğum kişide bana aşıksa o zaman her şey çok daha güzel yaşanıyor. Eğlenmeyi ve özelikle gece eğlencelerini severim.

Dışarıda vakit geçirmeyi seviyorum ama yalnız olunca hiçbir şeyin tadı olmuyor. Koluna girip kendimi huzurlu hissedeceğim ve benim erkeğim bu diyerek gururla gözlerine bakıp elinden tutacağım, elinden tuttuğumda kendimi dünyanın en şanslı kadını benmişim gibi hissettirecek olgun karizmatik birini arıyorum. Sadece Ankara’da ikamet eden beyleri tanımak isterim. Zaten farklı illerden sanal ortamda sohbet ederek konuştuğum yeterince arkadaşım var. Ben gerçek aşkın ve mutluluğun peşindeyim. Sigara kullanırım ama alkol yok denecek kadar az. Beraber olduğum erkek beraber içerek güzel vakit geçirmek isterse ancak o şekilde alkol alıyorum. Mesaj yazın ve kendinizi tanıtın.

💘Selam, İsmim Dürdane.62 Yaş Dul Bayanım. Yalnızlığıma İyi Gelecek Sohbet Arkadaşı Arıyorum.💘

Merhabalar, nasılsınız. Dul yalnız ve mutsuz bir kadınım. Mutsuzum çünkü tüm sevdiklerim bir bir koptu benden. 2 yıl önce eşimi kaybettim. Sonra iki kızım vardı onlarda miras paylaşımı sırasında beni kandırdılar ve neyim var neyim yoksa aldılar benden. Maddi olarak beni çok zor duruma düşürdüler. Eşimden kalan az bir maaşla geçinmeye çalışıyorum. Hayatımda kalan birkaç kişi varsa onlarıda ben çıkardım hayatımdan. Çünkü bana öz evlatlarım bunları yaptıktan sonra kan bağım olmayan insanlar neler yapmaz ki. Şimdi sadece son zamanlarda yeni keşfettiğim sanal ortamda sanal arkadaşlıklar kuruyorum.

Sanal bile olsa yalnızlığıma iyi geliyor. Ama sanal ortamdaki sohbet sitelerindeki kişilerin çoğu benden çok küçükler. Yaş olarak benden çok küçük oldukları için bazen anlaşmakta zorlanıyoruz. Onlar beni anlamakta zorlanıyor bende onları pek anlamıyorum. Bu yüzden yaşıma uygun olan ve birbirimizi daha iyi anlayıp yaralarımızı sayabileceğimiz güzel dostluklar kurabileceğim bir erkek arıyorum. Hayatımda huzura en çok ihtiyacım olduğu günlerde eşimi kaybetmemle beraber her şey alt üst oldu ve ben bu enkazın altında kaldım.

Bana huzur verebilecek, sohbeti ve samimiyeti ile insanlara olan güvenimi inancımı yeniden kazandırabilecek yaşıma uygun biriyle sohbet etmek isterim. Hatta görüntülü konuşmayı çok istiyorum. Uzak bir yerde olsa bile sanki yanımda oturuyormuş gibi iyi geliyor bana. Dokunamıyoruz ama sağlık olsun belki ileride birgün tüm bu güven bunalımından kurtulursam her şey daha güzel reel olarak yaşanabilir. Gaziantep merkezde küçük bir mahallede yaşıyorum. Dostluğa ve samimiyete çok ihtiyacım olduğu için bu değerlere önem veren birini tanımak için buradayım. Nerede olduğunuz önemli değil, mesajınızı bekliyorum.

💘Selam, İzmir’den Merve Ben. 25 Yaş Genç Dul Kadınım. Güvenebileceğim Sohbet Edecek Arkadaş Arıyorum.💘

Selamlar, Merve ben İzmir Gaziemir’den katılıyorum. Aslen Burdurlu’yum. Burada üniversite okuyurum ama okulum çok uzadı. İzmir’i sevdiğim için buradan ayrılmak istemiyorum. Aslında şu an beni buraya bağlayan birşey yok İzmir sevgim dışında. Esmer alımlı bir kızım. Burada bir cafede çalışıyorum ve üniversite öğrenci iki kız arkadaşla beraber kalıyorum. Çoğu zaman beni görenler dudaklarımda estetik olup olmadığını merak ederler ama hiç estetiğim yok. Dudaklarımı çok seviyorum çünkü gerçekten çok güzeller ve her girdiğim ortamda onların sayesinde çok dikkat  çekiyorum ve bu benim çok hoşuma gidiyor.

Bu zamana kadar aşk hayatımda hep kısa süreli ilişkiler oldu. Ama bunda  sonra biraz daha oturaklı ve geleceğe yönelik bir aşk istiyorum. Bu yüzden bir süre sohbet ederek hem güvenmek hemde erkeğin sabrını ölçmek isterim. İlana koymuş olduğum resim güncel ve anlık bir resim. Eski fotolardan koymak istemedim. Zaten telefonu değiştiğim için hepsi silindi. Yalnız uzun sürede bana arkadaşlık edecek bu kişinin maddi olarak biraz iyi olmalı çünkü benim kazandığım para ancak zorunlu olan ihtiyaçlarıma ve evin masraflarına yetiyor. Benim erkekten parasal anlamda bir beklentim yok ama yinede maddi olarak rahat birisi olursa daha güzel yaşayabiliriz. İzmir’den bir süre sohbet edebilecek kişiler yazsın, devamı için söz vermiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*