Dul Kadınların Cep Telefonları

Türkiye’nin her yerinden ve yurtdışından dul bayanların cep telefonu numaralarına ulaşmak isterseniz islamisayfalar.com sitemizin dul bayanlarla tanışmak ve cep numaralarını almak için bu sayfamızdaki ilanları inceleyebilirsiniz. Ancak unutmayın ki hem bekar hemde dul bayanlar kolay kolay birine cep numaralarını vermezler. Bunu yapmaları için öncelikle size güvenmeleri ve sizinde onları bir şekilde etkilemeniz gerekir. Sizden etkilenmeden sizinle ilişkilerini ileriye taşımak istemezler haliyle numara vermeyede gerek duymazlar. Buradan cep numaranızı bir bir kadına yazmak ve iletişim kurmak isterseniz numaranızı yazmadan önce kendinizi çok iyi ifade eden mesajınızı yazabilirsiniz.

💘Yaren Ben Almanya’dan.30 Yaş Esmer Kadınım. Türkiye’den Telefon  Arkadaşı Arıyorum.💘

Merhaba sizlere Almanya Münih’ten yazıyorum. Şu an 30 yaşımdayım ve yaklaşık 3 yıldır yalnız ve dulum.  Eski eşimle boşandıktan sonra sevgili flört veya başka bir anlamda hayatıma giren erkek olmadı. Fit bir vücudum var ve formumu korumak için hem beslenmeme hemde günlük bakımlarıma çok dikkat ederim. Hafta sonları mutlaka spor yaparım. Spor yaparken sağlık falanda bir kenara çok güzel stres atıyorum ve kendimi çok huzurlu hissediyorum. Burada ailemle beraber lokanta işletiyoruz. Maddi olarak iyi sayılırım ve ailemden bu konuda bağımsız yaşamayı tercih ederim.

Aile şirketi olsa dahi herkesin kazancı kendinedir kimse kimseye maddi konularda karışmaz. İleride anne olmak için çok geç kalmadan yeniden evlenmek istiyorum ama şu an bunun çok erken. Yeniden evlenirsem Türkiye’den biriyle evlenirim mutlaka. Buradan bir erkekle düşünmüyorum. Zaten birazda burada olma amacım şimdiden bir arkadaş edinmek, arkadaşlığı zamana yayarak daha iyi tanımak isterim. Apar topar aceleyle bir ilişki kurup yeniden üzülmek istemem. Türkiye’den ve özellikle Ege şehirlerinden biriyle tanışmak istiyorum. Aslen Denizlili’yiz ve en azından ileride güven oluşursa rael görüşüp arkadaş olabileceğim birini arıyorum.

Niyeti günlük sevdalarla heveslerini gidermeye çalışan erkekler hem bana zaman kaybettirmesin hemde benimle  konuşarak kendine zaman kaybettirmesin çünkü ben böyle bir ilişkinin asla bir tarafı olmam. Kısa ilişkiler bana kandırılmış ve kullanılmışlık hissi veriyor ve bu hisse kapılmayı istemem çünkü bu onur kırıcı bir durum. Çok gülen ve güldürmeyi seven birisi değilim. Hatta çoğu zaman somurtkan olduğumu bile söylerler. İçimden geldiği gibi davranıyorum sadece. Benimle uzun bir yolculuğa çıkarak seviyeli bir arkadaşlık ve ilişki kurmak isteyen beyler varsa kendini tanıtarak cep numarasını bıraksın. Ben dönüş yaparım.

💘Selam Berna ben Bodrum’dan. 53 Yaş Dul Kadınım. Genç Sportif ve Eğlenceli Erkek Arkadaş Arıyorum.💘

Herkese merhaba arkadaşlar. İsmim Berna. 53 yaşında Bodrum’da yaşayan ve güzellik salonu işleyen dul bir kadınım. Genç yaşımdan bu yana her zaman arzularımın ve hayallerimin peşinden gitmesini bildim. Yaşadığım ve yaptığım hiçbir şeyden pişman değilim. İyisi ile kötüsü ile çok güzel dostlarım arkadaşlarım oldu. Özelikle sanaldan flört ettiğim ve gerçekten tanımaktan onur duyduğum erkekler oldu geçmişte. Sanal ortamda ilk arkadaş edindiğim zaman biraz çekinmiştim tabi. Çünkü ilk defa internette tanıdığım biriyle buluşuyordum ve çok heyecanlıydım.

Bunun üzerinden yaklaşık 15 yıl geçti. Sizleri bilmem ama sanal ortam arkadaşlık ve sohbet siteleri bana büyük keyif veriyor. Seviyorum buradan arkadaş olmayı. Hani aşk kadını derler ya, ben o tabiri kendim için çok uygun buluyorum. Aşksız yaşamak çok sıkıcı geliyor bana. Bu yüzden 28 yaşımda boşandım ve birkaç yıl kafamı dinledikten sonraki dönemde hayatımda her zaman birisi olmuştur. Ama aşk konusunda galiba çok şanslı biriyim. Çünkü hayatıma giren kişiler gerçekten güzel yürekli ve iyi niyetli kişilerdi. Hiçbirinden bir zarar görmedim. Zaten ben arkadaş seçerken biraz titiz davranırım.

Zarar görmemem birazda bu yüzden olsa gerek. Reel olarak karşı karşıya gelmeden bir süre telefonda konuşurum. O erkeği iyice tanırım ve ona alışırım. Hatta bazen onu denerim. Sınavı kaybederse kırıp incitmeden onu hayatımdan çıkartırım. Sınavı geçen erkekler işe benden her zaman değer görmüştür. Resimde görmüş olduğumuz sarışın hatun benim ve güncel bir fotoğraf sayılır. Olgun tavırlı sportif genç dinamik erkek severim ama çok gülen ve çok konuşan erkeği itici buluyorum. Sadece yakın yerlerden birini arıyorum. Uzak aşklar çabuk tüketiyor kendini. Güvenilir kişiler kendini tanıtarak cep numarası bırakabilir.

💘Selam.Adım Akif. İzmir’den Dul Bayanlarla Arkadaşlık Kurmak İstiyorum.💘

Selam dul bayanlar,İzmir’den Akif ben. Asker emeklisiyim. Emekli olduktan sonra buraya yerleştim. Aslen Muşlu’yum ama denizi ve sosyal yaşamı çok sevdiğim için buraya yerleştim. Bu benim sanaldaki ilk arkadaş arayışım değil. Daha öncede sohbet odalarından tanışarak görüştüğüm bayanlar oldu. Ama çok uyumlu olamadık ve ilişkimiz fazla uzun sürmedi. İzmir ve Muğla çevresinde yaşayan bir bayanla tanışmak isterim çünkü Milas’ta bir yazlığım var ve yılın yarısını orada geçiriyorum. Eğer tanışacağım kişi için sorun olmazsa beraberde yaşayabilirim hatta Milas’a beraber gidebiliriz. Eşim ve çocuğum yok ve geride maddi varlığımı bırakacağım kimsede yok. Bu yüzden hayatımı olabildiğince yarının hesabını yapmadan yaşıyorum.

Nerede yardıma ihtiyacı olan birini görsem kayıtsız kalmam ve mutlaka elimden geleni yaparım. Bana huzur veren ne varsa yapıyorum çünkü meslek hayatımın bende bıraktığı yorgunluğu ancak bu şekilde huzur bulduğum şeyler yaparak atabiliyorum. Hayatını benimle yaşamak isteyen kadındanda asla hiçbir şey esirgemem. Maddi manevi benim neyim varsa aynı zamanda onundur. Cömert biriyimdir. Hayalimdeki gibi birini bulmak benim için çok zor oldu ve hala bulabilmiş değilim. Özgür olmayan ailesinden ayrı kalamayan bir kadınla olamayız. Benim yaşam şekline aykırı bir durum oluşur. Bu yüzden Ege’den olgun ve özgür bayanlar bana numara yazarsa telefonda konuşabiliriz.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/dul-kadinlarin-cep-telefonlari/,Dul bayan tel,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*