Düzce Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Düzce’den Ebru Ben. Güvenilir Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Ebru. 28 yaşındayım ve Düzce’de yaşıyorum. 1.75 boyunda 54 kilo kumral bakımlı dekolte seven güzel bir kadınım. Buradan güvenilir yakışıklı beraber olduğu kadına güç verebilen ağırbaşlı bir erkek arkadaş arıyorum. Benim sevgilim olacak kişinin beraber olduğu kadını sahiplenmesi ona sahip çıkması değer vermesi başkalarına karşı koruması varsa sorunları halletmeye çalışması bunlara önem veren biriyim. Erkeğin böyle olmasını isterim. Erkeğin beni kıskanması her zaman hoşuma gider çünkü ben inanıyorum ki kıskançlık erkeğin kadına olan verdiği değerin ve sevginin bir göstergesidir.

Dekolte giyinmeyi seviyorum bu yüzden bunu kıskançlık nedeni yapmayacak modern görüşlü beyefendi birine yakışan neyse o şekilde davranabilen erkek arkadaş istiyorum. Üniversite mezunuyum ama şu an çalışmıyorum hala eğitimime devam ediyorum. Kendi alanımda yüksek lisans yapıyorum bu sene yüksek lisansın bitiyor. İleride akademisyen olmak istiyorum. Bu benim en büyük amacım ve hayalim. Hayallerimi gerçekleştirmek için yorulmadan pes etmeden her zaman mücadele edebilen kararlı bir kadınım. Erkek arkadaş ve aşk konusundada her zaman istikrarlı ve kararlı olmuşsumdur.

Eğer birinden hoşlandıysam ona aşık olmuşsam o erkeğe sahip çıkmak ve kaybetmemek için elimden geleni yine yaparım, çünkü biliyorum ki bir kadının düzgün güvenilir birini bulması ve ona aşık olması kolay değil. Bu bazen ayları hatta yılları bulabiliyor. Bu nedenle böyle birini bulduğumda kesinlikle uzun süreli bir ilişki olmasını isterim. İstediğim erkek karakter olarak güçlü ve mert birisi olmalı, kadına bir eşya gözüyle asla bakmamalı onu kendisine verilen bir emanet bir hediye ve lütuf olarak görebilmeli. Hayata aşka ve kadına bu şekilde bakabilen Düzce’de yaşayan güvenilir bir beyefendi varsa bana yazarsa tanışırız.

Selam. İsmim Zehra. 40 Yaş Erkek Arkadaş Arıyorum.

Öncelikle herkese merhaba, Zehra ben. Düzceli’yim ve yaşım 35. 40 yaş civarında düzgün bir beyefendi ile tanışarak arkadaş olmak amacıyla bu ilanı yazıyorum. İlan vermeden önce hemen her kadının yaşayabileceği tereddütler benimde aklıma gelmedi değil. Benimde kafamda bazı soru işaretleri vardı ama özel bilgilerimi paylaşmayacağım için ve ilanında ücretsiz olması nedeniyle kaybedeceğim hiçbir şey yok diyerek bu ilanı yazmaya karar verdim. Sosyal medyadan ya da daha önce girdiğim sohbet kanallarından, birçok kadına olduğu gibi, banada yazan erkeklerin sayısı hiçte az değil. Ama karşılaştığım insanlara niyetinden emin olamadığım için bu zamana kadar hiçbir zaman şans vermedim.

Birkaç kişiyle sohbetim oldu ama onlarda bana yeterince güven veremeyince yalnızlığa mahkum bir kadın olarak yaşamaya devam ediyorum. Kendimi yalnızlığa mahkum edilmiş gibi hissediyorum çünkü bu zamana kadar karşıma düzgün birinin çıkmamış olması bana kalırsa hiçte normal değil. Genelde sessiz ve kendi halimde takılırım, kimseye karışmam. İnsanlara karşı hep iyi niyetli olmuşumdur ama iyi niyetimin suistimal edildiğini gördüğüm anda çok farklı biri oluyorum. Farklı derken asabi sinirli ve hırçın bir kadına dönüyorum.

Özellikle mini etek ve dekolte sevdiğim için kıskanç erkeklerle anlaşamam ama itiraf edebilirimki kıskanılmayıda isterim. Birinden hoşlanmak bir erkeğe aşık olmak bu duyguları yaşarken hissettiğim heyecan bütün bunları yaşamayı çok seviyorum ama bazen aşka olan inancımı sorguluyorum. Ne zaman bir erkekten hoşlansam aşık olduğumu hissetsem mutlaka bir şekilde sorunlar çıkıyor ve kader mutlu olmama izin vermiyor. Şimdi beni bu ön yargılarımdan kurtaracak aynı zamanda yalnızlığın kollarından alıp mutlu günler yaşatacak güzel yürekli bir erkeğe ihtiyacım var Umarım burada doğru kişiyi bulabilirim.

İsmim Birsen.36 Yaş Dulum,Erkek Arkadaş Arıyorum.

Selamlar, Düzce merkezden 40 yaş ve üzeri erkek arkadaş arıyorum. Adım Birsen ve daha önce evlilik yapmış, dul, çocuksuz yalnız yaşayan, çalışan bir kadınım. Evlilik hayatım boyunca çalışan bir kadın değildim. Evimin kadınıydım ama eski eşim tarafından bu durum hep kullanıldı. Maddi özgürlüğümün olmaması beni zayıf ve muhtaç bir kadın pozisyonuna düşürdü ama benim için çalışıp çalışmamak ya da maddiyatın aslında hiçbir önemi yoktu. Evliliğimin ilk yıllarında çok mutluydum ama ayrıldığım eşim çok hırslıydı ve sürekli zengin olmak hayaliyle olmayacak işlere giriyordu. Her geçen gün durum dahada kötüye gitti ve girdiği işlerde neyimiz varsa her şeyimizi kaybettik.

Bütün bunlara rağmen ben yinede manevi olarak ona destek oldum, hatta isterse çalışarak evimize maddi olarakta katkıda bulunabileceğini söyledim. Çok kıskanç birisi olduğu için çalışmama müsaade etmedi. Ben bir bakıma onada hak veriyorum çünkü girdiği yanlış işlerde maddi manevi yıpranınca bana ve evinede ilgi gösteremez bir hale geldi. Bütün bunların sonucunda sürekli tartışan ve kavga eden bir çift olduk. Artık kavgalarımızı neredeyse tüm mahalle görüyor ve dinliyordu. Aslında ben böyle bir kadın değilim, asil bir duruşum ve düzgün bir karakterim var. İnsanların gözündeki hanımefendi olan Birsen zarar görmeye başlayınca kendime daha fazla zarar vermek istemedim ve ayrılmaya karar verdim.

Ayrıldıktan sonra esmer güzeli bir kadın olarak birçok erkeğin ilgisini ister istemez üzerime çektim. Ama yaşadığım zor günlerden sonra artık aşk yaşamak falan benim umurumda değildi. Benim tek istediğim sadece biraz kafamı dinlemek ve huzur bulabilmekti. Bu yüzden uzun süre yalnız kalmayı tercih ettim. Şimdi kalbimin ve ruhumun heyecan aradığını hissediyorum ve bu yüzdende bir erkekle tanışmak istiyorum ama evliliğimde gözüm korkunca birazda tereddüt ediyorum. Son bir kezde olsa hem kendime hemde bana hak ettiğim değer verecek bir erkeğe şans vermek istiyorum. Bu şans beni ya hiçbir zaman olmadığım kadar mutlu edecek ya da erkeklerden tamamen soğutacak. Erkeklere karşı olan düşüncelerimi değiştirebileceğine inanan kendine güvenen düzgün birisi varsa bana yazsın ve tanışalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*