Düzce Bayan Arkadaş Bul

 

Merhaba. Düzce ve Çevresinden Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Hülya. 35 yaşımdayım. Uzun süre yurt dışında yaşadım. Birkaç yıl önce ailemle birlikte kesin dönüş yaptık ve Düzce’ ye yerleştik. Kendime ait bir spor salonun ve orayı işletiyorum. Daha önce hiç evlilik yaşamadım. Uzun soluklu ilişkilerim oldu ama bunlar evlilik düşündüğüm yada yuva kurma hayaliyle yapılmış birliktelikler değildi. Ama sanırım artık evlilik noktasında çanlar benim için çalmaya başladı diye hissediyorum. Bekarlığımı sınırsızca yaşamış biri olarak artık biraz durulmak ve hayatıma gerçek manada anlam katacak bir ilişki istiyorum. Doğru yerde mi arıyorum bilmiyorum ama sanal ortamda gezerken diğer kişilerin ilanına rastladım ve neden olmasın diye geçirdim içimden. İsteyince herşey olabilirdi. Bataklığın ortasında çiçeklerin en güzeli nilüferi gören gözler, belki tesadüfen belki ilahi kudretin tecellisi ile neden beni bulmasın hayatıma anlam katacak kişi.

Elbette ki her kadın gibi yakışıklı olmasını ister gönül, varlıklı, kültürlü, eğitimli olsun ister. Bütün bunlara her kadın gibi değer veririm ama öyle biri çıksın ki karşıma bütün bunlar önemini yitirsin  istiyorum. Her kadın gibi bakımıma, temizliğime, saçlarıma, makyajıma özen gosteriyorum ama öyle biri çıksın ki karşıma daha çok özen göstereyim istiyorum. Daha açık anlatmam gerekirse kendinisini bana adayacak ve benimde hayatımı adamak isteyeceğim birini istiyorum hayatıma. Bundan daha anlamlı daha özel birşey yoktur sanırım  aşk anlamında. Her ilden bana yazabilirsiniz ama yakın olmak daha farklı bir duygu uyandırıyor insanda. Düzce ve çevresinden benim gibi düşünen elit beyler mesajınızı bekliyorum. 

Ben Aynur. Düzce’den Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba. Adim Aynur Hilal. 28 yaşımdayım. Boyum 170 ve 48 kiloyum. Burcum akrep. Tipik bir akrep burcu kadınıyım diyebilirim. Merhameti severim ancak maraz doğuracak kadar değil. 6 hissime çok güvenirim. Bu zamana kadar beni yanıltmadı. Hayata tutku ile bağlıyım. Enerjimi hayata yaymasını biliyorum, bu nedenle de ilişkilerimde  durgunluğa, monotonluğa yer yoktur. Her ilişkiyi, her günü, her dakikayı ve hatta her anı tutku ile yaşamak ve yaşatmak istiyorum. Hayatımda mutsuz geçen bir ana bile tahammülüm olmaz. Işığı sönmüş, hayatın savurduğu biriyle bir ilişkiye giremem. 

Güzel bir vücuda sahip olduğumu düşünüyorum. Hiç kimse değilse bile bu anlamda kendimi  çok beğeniyorum. Siyah rengi çok seviyorum. Birlikte olacağım kişinin benden olgun  olması benim için önemli. Benden küçük biriyle birlikte olmak beni yoracaktır. Olgun beylerin yazmasını arzu ediyorum. Çevremdekiler zor bir kadın olduğumu söylerler.  Ama bence onların zorluk dediği şey bazı konularda tavizkar davranmamam ve güvenim kırıldığı an bir daha o kişiyle yan yana bile etmek istememdir. 

Düzce merkezde erkek kardeşimle birlikte yaşıyorum. Ailem yakın bir ilçede yaşıyorlar. Düzenli olarak spor yapıyorum. Erkek arkadaşımla birlikte spor yapmaktan da ayrıca çok keyif alan biriyim. Birlikte olduğum kişiye benimle aldığı her nefesi hissedecek kadar anlamlı ve tutku dolu yaşatabilirim. Benim yaşam tarzıma olgun erkeklerin ayak uydurabileceğini düşünüyorum. Düzce ve yakın şehirlerden olgun, dürüst ve yaşam enerjisi yüksek erkek arkadaş arıyorum. Burada iletişim adresi paylaşmıyorum. Kendinizi tanıtarak numara bırakırsanız geri dönüş yapabilirim. 

Düzce’den Suzan Ben.Olgun Sevgili İstiyorum.

Merhaba beyler. İsmim Suzan. 33 yaşımdayım ve 10 yıldır Düzce’de yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaşadım ve bu evlilikten bir oğlum var. Yaklaşık 3 yıl önce boşandım. Burç olayına çok inanmıyorum ancak önemseyen erkeklerin olabileceğini düşünürek yazmak istedim. Burcum  ikizler. Sorumlulukları olan bir kadınım. Herşeyden önce bir oğlum var ve ona güzel bir gelecek hazırlamak gibi de tek başıma üstleriyim ağır bir yüküm var. Boşandıktan sonra hep oğlumun  mutlu olması için uğraştım çabaladım. Ancak bir yerden sonra kendim mutlu olmalıyım ki onu daha çok mutlu edebileyim diye düşünmeye başlıyorsunuz. Sanırım beni buraya neden de bu. Evliliği  son bulan her kadın galiba aynı zorlu süreçten geçiyor ve uzun bir süre kimseye güvenmemeyi tercih ederek kedini dış dünyaya kapatıyor.  Açıkçası son 3 yılımda kendim için yaşadığım tek bir gün dahi olmamıştır. Artık hayatıma renk katacak biriyle olma zamanı geldi galiba.Buna ihtiyacım olduğunu  hissediyorum. 

Kendi halinde sıradan bir yaşamım var. Kurumsal bir firmada yönetici pozisyonunda çalışan bir iş kadınıyım. Bir erkekte en çok temiz ve bakımlı olması hoşuma gider. Aşırı  olmasa da makyaj ve bakımı seviyorum .Yoğun bir iş hayatım var o yüzden kendime çok zaman ayıramıyorum. Bazen fırsat buldukça fitness yapıyorum. Keyif alarak yaptığım nadir şeylerden biridir  spor yapmak. Psikolojik yaşadığım zor süreçte ayakta kalmaya çalıştım ama bu insani mutlu etmiyor. Ne olursa olsun, iş hayatınızda ne kadar güçlü bir kadın olursanız olun sizi sevecek birine ihtiyaç duyuyorsunuz. Tanışmak istediğim kişi yaş olarak benden küçük olmamalı. Çok şükür maddi olarak bir ihtiyacım ya da sorunum  yok. Dürüst, merhametli ve mutluluğun değerini bilen biriyle tanışmak istiyorum. 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*