Düzce Dul Bayanlar

Merhaba, Düzce’den Ciddi Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba adım Zeliha. Yaklaşık 10 yıl önce Suriye’den ablam ve amcamla birlikte Türkiye’ye geldik. Babam orada kaldı ve sonra da onu kaybettik. Ondan bir haber alamadık ve hala da ne oldu  bilmiyoruz. 24 yaşımdayım ve Düzce’de dövme yapıyorum. Hayallerim için yetmese de hayatı devam ettirmek için yetiyor bu iş bana. Türkiye’ye geldikten sonra ablam evlendi. Bende artık amcama yük olmak istemiyorum.Her ne kadar amcamda olsa beni koruyup koklasa da genç bir kız olarak başkasının evinde kalmak zor bir durum. Herşeyden önce özel durumlarınız olabiliyor. Ev hali rahat giyinmek rahat hareket etmek istersiniz onu da belli ölçüde ancak yapabilirsiniz. Gün geçtikçe bu durum bana daha da çok sıkıntı vermeye başladı. Bu yüzden seviyeli ciddi ve dürüst biri ile tanışıp uzun süreli ilişki kurmak istiyorum. İnşallah karşıma düzgün ve beni üzmeyecek, beni koruyup mutlu edecek birisi çıkar diyorum. Çünkü buna gerçekten çok ihtiyacım var. Ablam evlenmeden önce en azından ondan destek aliyor onu hem anne hem baba yerine koyup ondan güç alıyordum. O da evlenip kendi yaşamını kurunca hayatta çok daha yanlız kaldım.

Bunca kalabalığın içerisinde o kadar yanlızım ki anlatamam. Hayat zaten daha ilk gençlik yıllarımdan itibaren benim ve benim gibi savaş çocukları için çok zor başlamıştı. Şimdi çok iyiyim mutsuz olmam için bir neden yok ama bir yandan babama ne olduğunu bilmemek diğer yanda yalnızlığın verdiği kasvet iyice çekilmez oldu artık. Hayatımda hiç erkek arkadaşım sevgilim falan olmadı. Etrafımdaki insanlara bakınca ne yalan söyleyim sevilmek istiyorum. Biri bana aşık olsun, şefkatli anlayışlı biri olsun istiyorum. Açıkçası bundan birazda korkuyorum. Karşıma nasıl biri çıkacak bilmiyorum. Sevmekten korkuyorum çünkü tüm sevdiklerini kaybetmiş biriyim ben. Yeniden sevmek ve kaybetmek istemiyorum. Seviyeli uzun süreli ilişki isteyen hatta evlilik düşünebilecek biriyle tanışmak istiyorum. 

Düzce dul bayanlar, Akçakoca ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar, Cumayeri sevgili arayan olgun ve türbanlı bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet,Gölyaka sevgili arayan zengin ve dul bayanların whatsapp numaraları, Çilimli evlenmek isteyen olgun bayanların telefon numaraları, Gümüşova sevgili arayan Suriyeli dul bayanlarla tanışma ve sohbet, Kaynaşlı seviyeli ilişki isteye  olgun ve yanlız bayanlarla sohbet, Yığılca olgun erkek arkadaş arayan genç bayanların telefon numaraları.!

Merhaba, Düzce’den Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Melike. 30 yaşımdayım. Daha önce evlilik yapmış fakat yürütememiş dul bir bayanım. Tutucu ve geleneklerine bağlı bir aileden geliyorum. Evliliğim saten kısa sürdüğü için çocuğumda olmadı. Evlendiğim kişi yaş olarak benden çok büyüktü. Hayata bakışımız isteklerimiz arzularımız herşeyimiz birbirinden çok farklıydı. Boşanmak benim için kolay olmadı ama bitmek zorundaydı çünkü bir ömür o şekilde geçemezdi. Hayatımın en güzel yıllarını heba edemezdim. Ailem boşanmaya karşı çıksada yaşadığım mutsuzluk bunu yapmam için bana güç verdi.

Arzu ve isteklerini zirvede yaşamak isteyen, zor tatmin olan bir kadınım. Olgun ve sert görünümlü erkeklerden hoşlanıyorum. Baba daha çekici geliyor ve daha iyi hissederim öyle bir erkeğin yanında kendimi. Herşeyden önce bir kadın olarak değerli olduğumu hissetmek isterim. Bir eve alınan hizmetçi yada sadece zevk aracı olarak kullanılan bir eşya muamelesi gösteren erkeklerle aynı ortamda dahi bulunmak istemem. Zaten kadın değerli olduğunu hissettiği zaman o erkekten neyini esirgeyebilir ki. Neyini feda etmez o erkeğe. Aksine o erkeği mutlu edebilmek için kadında çırpınır mücadele eder,kendini teslim eder o erkeğe, yeter ki değerli olduğunu hissetsin kadın.

Hayatıma girecek erkek benden daha olgun olsun. Hem yaş olarak hem tecrübe olarak benden olgun olsun ve beni yönlendirsin, beni yönetebilsin isterim. Eğitimli ve maddi manevi sorunları olmayan birini istiyorum. Evlenmiş ve ayrılmış olabilir. Sonuçta bu zamanda evlenmek kolay ama evli kalmak çok zor. Şu an için yeniden evlenmeyi düşünemem. Çünkü o zor günleri unutmadan yada o günleri hafızamdan sileceğinden emin olduğum erkeği bulduğum zaman bir evlilik düşünebilirim. İlişkimin şimdilik sadece arkadaşlık boyutunda kalmasını istiyorum. Düzce ve yakın çevresinden olgun ve karizmatik biriyle tanışmak ve arkadaş olmak istiyorum.

Selam, Düzce’den Genç ve Yakışıklı Erkek Arıyorum. 

Merhaba, ismim Nursel ve 54 yaşımdayım. Bir üniversitede öğretim görevlisi olarak çalışıyorum. Çok uzun yıllardır yanlızım. Eşimi kaybettikten sonra yeni biri ile olamadım. Yıllarca insaların tepkisinden çekindim ama şimdi anlıyorum ki böyle bir düşünce ile kendini yanlızlığa mahkum etmek çok saçma oldu. Artık bundan sonra evlenerek bir erkeğe katkıda bulunacağımı sanmıyorum. Bu yüzden sadece arkadaş seviyesinde görüşüp birbirimizi biraz mutlu edebilirsek bu bana yeter. Çok şükür maddi olarak sorunum yok. O bakımdan çok rahatım. Ama insan yanlız olunca hiçbirşeyin anlamı olmuyor, herşey manasız ve soğuk geliyor. Yaptığım hiçbir şeyden keyif almıyorum. Nereye gitsem ve ne yapsam içimdeki o boşluğu dolduramıyorum. Gerçekten beni anlayacak samimi bir dosta, iyi bir arkadaşa, sıcaklığı ile bedenimi ve ruhumu ısıtacak bir sevgiye ihtiyacım var.

Bunun nedenini istesem bile tam olarak açıklayamam ama hayatımda benden daha genç birini istiyorum. Oğlum yaşında olan biri değil tabiki istediğim ama benden büyük ya da çocuk gibi çok genç olmasını istemem. Elimi tutup bedenimi saran erkeğin genç yakışıklı ve dinamik biri olmasını isterim. Mantık ilişkisinden ziyade beni mutlu edecek birini istiyorum sadece. Eğer bana o güveni verebilirse tanışacağım kişi benimle birlikte yaşamasını dahi isterim. Daha doğrusu güvendiğim erkeğe herşeyimle teslim olabilirim. Herşeyimle kadınlığımı onun hizmetine sunabilirim. Yeterki gözlerinde o güveni bulayım. Düzce’de yaşayan ve özgür olan beyler mesaj bıraksın..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*