Düzce Erkek Arayan Bayanlar

İster genç olun, isterseniz olgun veya yaşlı olun hayatın her döneminde aşka ve sevgiye ihtiyaç duyarsınız. Bu basit bir istek değil, kalbinizin,ruhunuzun ve bedeninizin arzusudur. İnsan olarak yaşamanın en güzel yanlarından biriside zaten aşk ve sevgidir. Aşk olmasa, sevgi olmasa hayatımızın ne anlamı kalırdı. Herhalde bunu hiç birimiz istemeyiz. Zaten istemediğimiz için şu an burada aynı  platformda bir araya gelmiş bulunuyoruz. Aslında aşkın bir fonksiyonu hatta belkide tek fonksiyonu hayatımıza anlam katmaktır. Birine aşık olduğumuzda hayatımızda yepyeni bir sayfa açılır ve hayatımız anlam kazanır. Hayatınıza anlam katacak aşkı ve sevgiyi bu platformlarda bulabileceğinizi ümit ediyoruz..

💘Selam,42 Yaşımdayım. Adım Ayla ve Düzce’de Yaşıyorum. Genç ve Dürüst Güvenilir Partner Arıyorum.💘

Merhaba ismim Ayla. Bekarım ve hiç evlenmedim. Evlenmeyide düşünmüyorum. Kadın erkek eşitliğine değil, kadının erkeğe göre daha özel olduğuna inanırım. Erkeğide kadın için var olduğuna, kadını mutlu etmekle sorumlu birer varlık olarak görüyorum. Eğitim olarak felsefe mezunuyum ama mesleğimi yapmıyorum. Medikal alanında şirket sahibiyim ve maddi olarak iyi durumdayım. Kendini beğenmiş ukala erkekleri sevmem. Baskın karakterli erkekleride sevmiyorum. Çünkü ben belkide göreceğiniz en baskın karakterli bayan olabilirim. Erkeğin daha çok uyumlu olanını severim.

Bu birazda benim erkeğe verdiğim değerle  alakalı bir durum. Erkeğe değer veriyorum desem dürüst davranmış olmam. O zaman neden erkek arıyorsun diye bir soru gelebilir aklınıza. Bunu ancak beni tanıdığınız ve benimle zaman geçirdiğiniz zaman anlayanilirsiniz. Bunu benim burada anlatabilmem kolay değil. Belkide anlatsam tanışmak isteyen bile zor çıkabilir. Ben kadını erkeğin efendisi olarak görüyorum. Benim ne demek istediğimi anlayacak olanlar vardır aranızda. Bu tarz bir ilişkiden hoşlanırım diyenler varsa işte ben tamda size göreyim.

Hayvanları seviyorum. Köpeğim ve papağanım var. İkisini aynı yerde bulundurmak biraz zor oluyor sürekli kavga ediyorlar ama yinede her ikisinide çok seviyorum. Hayatta değer verdiğim varlıklar sadece kadınlar ve heyvanlar desem herhalde abartmış olmam. Beni biraz fazla ukala bulabilirsiniz ama ben böyleyim. Benimle tanışmak isteyen erkekler bunları bilerek ve nasıl bir ilişki olacağını tahmin ederek bana gelsinler. Sıradan erkeğin baskın olduğu ve kadını yönettiği bir ilişki olmayacağını size garanti edebilirim. Sadece Düzce’de yaşayan yaş olarak benden daha genç olanlar yazsınlar.

💘Merhaba Melih Ben Düzce’den. Kamuda Çalışıyorum. 30 Yaş Altı Bayan Arkadaş Arıyorum.💘

Selam arkadaşlar Melih ben Düzce merkezdeyim. 30 yaşımdayım ve kamuda çalışyorum. Kendi halinde sade bir yaşamı olan, yalnız bir erkeğim. Kendi çevremden bayanlarla iletişim kuramıyorum. Ne zaman birinden hoşlansam ve ilişki kurmaya çalışsam yüzüme gözüme bulaştırıyorum. Bu konularda fazla tecrübem olmadığı için belkide bir kadının kalbine nasıl girilir, nasıl mutlu edilir bilmiyorum. Kadınlarla adama hayat her zaman bir duvar ördü ve ben duvarın diğer tarafına hiçbir zaman geçemedim. Çevreme baktığım diğer erkekleri kıskanmıyorum desem yalan olur.

Yakışıklı degilim belki ama çirkin biri olduğumu düşünmüyorum. Bana göre ister erkek olsun ister bayan olsun her insan güzeldir. Her insan mutli olmayı sevilmeyi hak eder. Benimde hak ettiğimi düşünüyorum çünkü içimde kimseye karşı bir kötülük hiçbir zaman olmadı. Bir kadına asla zarar verecek düşüncede birisi değilim. Hayatıma bir kadın girsin ve hayatımın sonuna kadar benimle olsun istiyorum. Kimsenin duygularını istismar etmek için sevgili olamam. Askeriyede sivil memur olarak çalışıyorum. İyi bir işim var. Ailemede çok bağlıyım. Benim gibi aile ilişkilerine önem veren, çalışan veya çalışmayan farketmez, temiz ahlaklı bir bayanla tanışmak istiyorum.

Hayalimdeki gibi birini umarım burada bulabilirim. Yalan dolan nedir bilmem. İçki sigara ya da bir başka kötü alışkanlığım hiç olmadı. Sigara ve alkolü bir bayana zaten yakıştırmıyorum. İçen içsin tabi kimseye karışacak  değilim ama ben doğru bulmuyorum kendi adıma. Daha hanımefendi ve daha çok kültürüne bağlı, aile kurmayı bilen bir kişiyle tanışmam gerek. Birgün aradığım aşk beni bulacak biliyorum. Çünkü kalbimde bir kötülük yok. Kalbi güzel olanın yoluda güzel olacaktır, yoldaşıda. Benim gibi biriyle tanışmak isteyen bayan varsa tanışabiliriz.

💘Selam, Adım Sahra. Suriye Türkmenlerindenim. Bir Türk Erkeği İle Tanışmak ve Evlenmek İstiyorum.💘

Merhaba ismim Sahra ve yaklaşık 10 yıldır Türkiye’de yaşıyorum. Şu an Düzce merkezdeyim. Buraya gelmeden önce Antep, Mersin gibi birkaç farklı şehirde yaşadık. Savaşın ilk yılından sonra babam annemle beni ve birkaç amrabamla birlikte buraya gönderdi ve kendisi orada kaldı. Babam hala orada ve çok şükür hayatta. Bizde artık geri dönme planları yapıyoruz aslında ama bazen gitme burada kal içimden bir ses. Burayı çok seviyorum gerçekten kendi toprağım gibi sahip çıkar, kötü birşey olsa kendi vatanım kadar üzülürüm. Bizlerin Türk insanına vicdani bir borcumuzdur bu.

Ailem Suriye’ye dönerse ben tek başıma burada kalamam. Ancak evlenerek kalmam gerekir. Yaşım zaten evlilik için ideal zamana geldi. Güzel esmer bir kızım. Bu zamana kadar beni aileme mahçup edecek ya da ileride eşim olacak kişiye beni mahçup edecek birşey yaşamadım bu zamana kadar herhangi bir erkekle. İş anlamında benim gibi buraya göç etmiş birçok insandan daha şanslıyım. Tesadüfen tanıştığım birisi sayesinde güzel bir isim oldu ve şuan burada Arap ülkeleri ile ticaret yapan bir firmada tercümanlık yapıyorum. Karşıdaki firmalarla falan görüşüyorum. Hem benim için kolay bir iş hemde maddi sıkıntıdan kurtardı hem beni hem ailemi.

Göçmenler konusunda tepkili olmayan, benim yaşlarımda birisi varsa tanışabiliriz. Erkekler benim hayatımın her zaman dışında oldu. O yüzden nasıl birini istediğiminden dahi çok emin değilim. Niyeti gerçekten samimi olan, dürüst, namuslu, kadınıma sahip çıkabilirim diyen varsa tanışmaktan memnun olurum. Evlendikten sonrada çalışmaya devam etmek istiyorum. Bunu sorun etmeyecek düşüncede olanlar yazabilir. Benim için şehir önemli değil, sevdiğim adam nerede olursa bende orada yaşarım. Evlenmek isteyen yaşıma uygun erkekler yazsın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*