Edirne Erkek Arayan Bayanlar

Edirne erkek arayan olgun ve türbanlı bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Edirne erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 29, 2022
0
1699

Merhaba,Edirne’den Erkek Ev Arkadaşı Arıyorum. 

Merhaba ismim Kübra ve 20 yaşımdayım. Boyim 173 ve 54 kiloyum. Ailem İstanbul’da ve buraya üniversite okumak için geldim. Şu an birinci sınıfın sonuna doğru geliyoruz. Çok fazla çevresi olan, arkadaş edinmekten hoşlanan biri değilim. Yanlızlığı seviyorum daha çok. Şu dört kız aynı evde yaşıyoruz. Hem benim için fazla kalabalık hemde hiçbiri ile anlaşamıyorum. Böyle bir ortamda yaşamak her geçen gün bana daha çok ızdırap vermeye başladı. Artık eve gitmeyi bile canım istemiyor. Ev konusunda erkeklerle daha iyi anlaşacağımı sanıyorum. Aynı evde yaşamak istediğim kişi sadece ev arkadaşı olmayacak bana tabiki. Aynı zamanda sırdaşım, dostum,sevgilim yani kısaca güvenebileceğim  ve beni yarı yolda bırakmayacak düzgün birini istiyorum. Hayat bu şekilde ikimiz içinde hem daha huzurlu hemde daha eğlenceli olacağından eminim.

Rahat büyümüş ve rahat yetiştirilmiş bir kızım. Evde yaşama fikrine ailemin karışacağına ihtimal vermiyorum. Hem itiraz etselerde ben ikna ederim onları. Ama dediğim gibi düzgün ve dürüst biri olursa hem kendimi hem onları ikna edebilirim. Önce kendimi ikna etmem gerekiyor. Zaten benim hoşlandığım güvendiğim kişiyi ailemde hem sever hemde güvenir. Bir erkekte en çok özen gösterdiğim ve dikkatimi çeken  yani beni etkileyecek olan şey ise o erkeğin üslubu ve konuşmasıdır. Bir erkeğin konuşması karakteri hakkında çok şey gösterir bana. Daha doğrusu herşeyi bize gösteren konuşması ve üslubu değilmidir zaten. Ağzı bozuk ve üslupsuz kişiler lütfen benden uzak dursun. Benim için yakışıklı olmuş zengin olmuş bunların öne mi yok. Doğru düzgün adam gibi adam olsun, bu bana da yeter beni kalbimi kazanmanızada yeter. Spor giyinmeyi ve dekolteyi seviyorum. Özellikle yaz aylarında göbek dekoltesi hem yakışıyorda bana. Bunları sorun etmeyecek aşırı kıskanç olmayan biri olmalı benimle olacak kişinin. Çünkü gereksiz  kıskançlık krizleri ile uğraşmak ve huzurumu kaçırmak istemiyorum. Üniversite öğrencisi veya çalışan biride olabilir. Bana uygun bir erkekle tanışıp aynı evde yaşamak istiyorum. Mesajlarınızı bekliyorum. 

Edirne erkek arayan bayanlar, Enez erkek arayan zengin ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Havsa evlenmek için erkek arayan olgun ve yanlız bayanlar, İpsala türbanlı ve olgun bayanların telefon numaraları, Keşan ikinci kez evlenmek için olgun erkek arayan bayanlarla tanışma ve sohbet, Lalapaşa erkek arayan suriyeli dul bayanların telefon numaraları, Meriç olgun erkek arayan  üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Süloğlu seviyeli erkek arayan olgun bayanların whatsapp numaraları, Uzunköprü olgun ve dul bayanlarla sohbet.!

Edirne Erkek Arayan Olgun ve Dul Bayanların Whatsapp Numaraları.

Merhaba ismim Vedat. Edirnede yaşıyorum ve şu an 40 yaşımdayım. Tesadüfen sitede paylaşım yapan birkaç kişinin anısını görünce bende kendimce benim için unutulmaz diyebileceğim bir bayanla yaşadığım anımı sizlerle paylaşmak istedim. 

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bundan iki yıl kadar önce yaşadığım bir olay bu. Ben sigorta acenteliği işi yapıyorum. O günlerde yani bir pazarlamacı personel işe başlamıştı. Bana çok fazla tanıdığının olduğunu ve onları ziyaret etmek istediğini falan söyledi. Bende iş yerindeki ilk gibi olduğu için ve sigorta konusunda bilgisi olmadığı için onu yanlız göndermek istemedim. Birlikte çıktık ofisten ve tanıdığı iş yeri falan kim varsa gidiyor ve işlerini yapmak üzere teklif falan veriyordu. Havada yaz mevsimi ve çok sıcaktı. Son gittiğimiz yerde küçük bir kafenin bahçesine oturup soğuk birşeyler içmek istedim. Sıcaktan başımızı neredeyse çıkaramıyorduk. Bir ara karşıdaki evin penceresine takıldı gözüm. Pencerede esmer genç ve çok güzel görünen bir kız bize doğru bakıyordu. Başta çok önemsemedim ama aradan dakikalar geçti kız hala pencerede ve bize doğru bakıyordu. 

Ertesi gün yeni personel yine benimle birlikte çıkmak istedi. Gittiği yerlerde teknik konularda bilgiye gerek duyduğu zaman ben devreye giriyor  ve ben konuşuyordum. Öğleye doğru sıcak iyice bastırınca önceki gün gittiğimiz cafeye tekrar gittim ve bahçesinde serinlemeye çalışıyorduk. Aradan biraz zaman geçince karşıdaki 4 katlı evin en üst katındaki pencereden yine aynı kız bize doğru bakmaya başladı. Pazarlamacı Selim’in  ne pencereden ne de oradaki kızdan haberi yoktu.Biraz sonra olay biraz daha ilginç bir hal aldı ve yanına biraz daha uzun boylu bir kız daha geldi. Daha olgun birine benziyordu ve ablası olabileceğini düşünüyordum. Kendimi garip bir olayın içinde buldum. Her iki kızda birbirinden güzeldi ve açıkçası bende kızları pencereden baktıracak kadar yakışıklı biri değildim. Ama itiraf edeyim bu şekilde ilgi görmekte hoşuma gidiyordu. 

Ama yinede aklımda bazı soru işaretleri vardı.Bu kadar güzel bir kızla ilgilenen mutlaka çok fazla erkek olmalıydı. Bu durumda neden pencereden hiç tanımadığı üstelik çokta yakışıklı olmayan birine sürekli baksın ki.Ben aklımda bu sorularla nerdeyse o hafta tamamen o kafeye gidip bahçesine oturup o kızla bakıştık ama artık birşeyler yapmak gerekiyordu. Yani ömür boyu pencereden bakışarak devam edemezdi bu iş. Ama kız bir türlü aşağıya inmiyor sürekli pencereden bakıyordu. Bu durumda bana da yapacak fazla birşey kalmamıştı. Aradan biraz zaman geçti ve ben artık eskisi gibi çok fazla girmiyordum o kafeye. Selim’le de gayet iyi anlaşıyorduk ve ofise kapanıp oturmayıda sevmediğim için genelde beraber dışarı çıkıyorduk. Arada sırada kafenin olduğu yerden geçiyordum onu görebilmek için ama göremiyordum. Birkaç  hafta geçti aradan ve ben o kızın neredeyse varlığını bile unutmak üzereydim. 

Birgün Selim ile bir pazar yerinin yakınlarında bir yere gittik. Ben arabada bekliyordum ve Selim işini halletmeye gitti. Biraz sonra geri geldiğinde, pazaryerinde bir yakınına rastladığını,  eşyalarının ağır olduğunu ve eve bırakmam için benden ricada bulundu. Bu durumda olan birine tabiki yardım edecektik. Selim bahsettiği kişiyi ve eşyaları alıp arabanın yanına getirecekti. Geldiklerinde hayatımın şokunu yaşadım. Yaşlı bir teyze ve bana pencereden bakan o kız Selim ile beraber geldiler. Kız beni tanımıştı bundan emindim. Selim ile onlar eskiden aynı mahallede komşuluk yapmışlar. Selim’inde yardımı ile ismi Deniz olan o kıza telefon numaramı ulaştırdım. Deniz’in hayatına girmek pencereden bakışmak kadar kolay olmadı benim için. O kadar güzel birinin kalbine gitmekte bu kadar kolay olamazdı zaten.Deniz’le bir yıldan fazla süren beraberliğimiz oldu. Sonrasında şehir değiştirmek zorunda kalınca zamanla birbirimizden koptuk ve artık görüşmüyoruz. Onu aramıyorum, sesini duymuyorum ama o hep kalbimde olacak.!

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here