Edirne Evlenmek İsteyen Bayanlar

Edirne evlenmek isteyen bayan numaraları, Enez ikinci kez evlenecek olan dul bayanlar, Havsa dini evlilik yapmak isteyen bayanların fotoğrafları, İpsala kamudan evlenmek isteyen erkekler, Keşan evlenmek için genç bayan isteyen zengin erkeklerin ilanları, Lalapaşa 60 yaş üstü evlenmek isteyen bay ve bayanlarla whatsapp sohbet, Meriç suriyeli bayanlarla evlenmek isteyen olgun erkekler, Uzunköprü dini evlilik sitesi ve güncel evlilik ilanları..

Evlilik mutlaka hem erkekler için hem bayanlar için kutsal ve çok anlamlı bir olaydır. Evliliğin anlamı ve kutsallığına inanmayan kişiler zaten evlenmek istemezler. Bütün kadınlar ergenlik dönemini atlattıktan sonra gelinlik giymek ister ve hatta kendilerini bazen o beyaz gelinliğin içerisinde hayal ederler. Bir düğünde gördükleri geline bakınca kendilerini gelinlik giymiş olarak hayal etmekten kendilerini alamazlar. Erkekler tarafındada durum çok farklı değildir. İlk gençlik çağlarından itibaren evleneceğimiz günün hayaliyle yaşarız. Eğer bir sevgilimiz varsa onunla evli olmayı hayal ederiz. Sizleri bu hayal dünyasından çıkaracak olan islamisayfalar.com olarak güncel evlilik ilanlarını incelemeniz için Edirneli’lere özel olarak bu sayfayı açmış bulunuyoruz.

💞Merhaba Ayşegül İsmim.40 Yaşımdayım. Edirne’den Evlilik Amaçlı Olgun ve Ciddi Biriyle Tanışmak İstiyorum.💞

Selam,nasılsınız. Umarım bu ilan tahmin ettiğimden daha fazla işe yarar ve bende arayış yapmaktan kurtulurum. 40 yaşında balık etli esmer güzeli bir kadınım. Biraz kaprislerim vardır katlanmakta zorluk çekeceğiniz. Ama kaprisi olmayan kadında bence biraz eksik bir kadındır. Dişiliğini kullanılamıyor demektir bana göre. Kadın olmanın farkını erkeğe  yaşatabilmek için birazda naz,kapris ve cilve gerekir. Yoksa o kadının erkekten ne farkı kalır. Biraz sert bir dış görünüşüm olabilir belki ama sevdiğim kişilere karşı pamuk gibi olurum. Onun dışında çevreme karşı biraz korumacı ve aksi görünürüm.

Birazda böyle olmak zorumdayım. Vücut ölçülerim biraz dikkat çekici olunca mecburen biraz sert olmak zorunda kalıyorum. Mütevazi olunca farklı yorulayanlar olabiliyor. Siyah ve uzun saçlıyım. Vücudumda en çok saçlarımı seviyorum. Bana göre mükemmeller bana çok yakışıyorlar. Bana çok farklı hava katıyor saçlarım. Kendimi daha asil ve özel hissediyorum. Bana kalırsa esmer olmakta bir ayrıcalıktır zaten. Esmer kadın her zaman daha dikkat çekicidir. Üzerimize şarkılar şiirler yazıldığı kadar varız yani. Daha önce evlenmedim çünkü bunu  ben istemedim.

Evlenmek isteyenler,teklif edenler,ailemi ikna etmeye çalışanlar falan çok oldu ama kendimi evliliğe hazır hissetmiyordum. Şu an kendimi kadınlığımın en verimli çağında hissediyorum. Aslında 30 yaşımdan sonra yaşımın 40 olmasını hiç istemiyordum ama şu an kendimi her zamankinden daha kadınsı hissediyorum. Çalışıyorum ve maddi olarak normal seviyedeyim. Bakımlı olmayı ve alışverişi severim. Evde dahi olsam bakımsız salaş olmayı sevmem. Olgun benim yaşlarımda beyefendi biriyle tanışmak için buradayım. Edirne ve İstanbul harici beyler yazmasın lütfen.

💞Adım Kenan.36 Yaşımdayım ve Edirne’den Katılıyorum. Evlenmek Amaçlı Genç Bir Bayanla Tanışmak İstiyorum.💞

Merhaba arkadaşlar Kenan ben Edine Keşan’dan. Daha önce evlendim ve boşandım. Öğretmenlik yapıyorum branşım Türk dili ve edebiyatı. Aynı zamanda okumaya devam ediyorum. Kendi alanımda yüksel lisans öğrencisiyim. Eğitim hayatımı sonuna kadar zorlamak istiyorum ama hem çalışıp hem okumak bazen zor olabiliyor. Üniversiteyi Eskişehir’de okumuştum. Benimle aynı bölümü okuyan ama benden bir sınıf altta olan kız arkadaşımla okul bittikten sonra evlenme kararı aldık. Birbirimizi çok sevmemize rağmen evlenmek kısmet olmadı.

Nişan döneminde ailelerimiz anlaşamadılar. Haliyie onların gerginliği bizim ilişkimizede yansıdı. Çok mücadele verdik ama ne yaptıysak bir türlü çözüm bulamadık. Her iki tarafta çok inatçıydı. Nişandan hemen sonra resmi nikah yapmıştık. Bu yüzdende hiç evlenmemiş olmama rağmen evlenmiş ve boşanmış görünüyorum. Bu hoş bir durum değil ama kaderimde bunu yaşamakta varmış. Sporcu biriyim ve spor yapmayı seviyorum. Vücut geliştirme yapıyorum. Çalışan bir bayan düşünüyorum evlenmek için. Sosyal birisi olmalı. Eve kapanan asosyal bayanlarla anlaşamam.

Ev hayatınıda severim ama dışarda vakit geçirmekte isterim. Özellikle eşimle dışarda zaman geçirmek birşeyler yapmak hatta spora gitmek  çok hoşuma gider. Biraz aktif bir yaşamım var ve buna ayak uyduracak, sadık, bakımlı ve mümkünse birazda güzel bir bayan tanımak isterim. 30 yaş altı olursa sevinirim veya en fazla 30 olabilir. Yoğun ve hareketli bir yaşamım var. Bana ayak uyduramayacak olan bayanla mutlaka sorun yaşarız. Eve kapanan bir erkek isteyen bayanlarla olmaz. Ona göre yazmadan önce bunları bilerek yazmaya karar verirseniz sevinirim.

💞Adım Fulya.40 Yaşımdayım ve Dulum. İkinci ve Son Kez Evlenmek İstiyorum. 💞

Selam arkadaşlar. 30 yaşında dul kalmış ve o günden sonrada erkeklerle ilişkisini kesmiş bir bayanım. Ne oldu,nasıl oldu anlamadım ama bir an içime yeniden evlenme hissi doğdu. İlk evliliğim 3 yıl sürdü. O 3 yıl içindedde zaten evlilikten çok birşey anlamadım. Güya zengin, yakışıklı ve karakteri düzgün birisi diye evlendim ama evlendikten sonra herşeyin çok farklı olduğunu anladım. İlk başlarda olabilir işleri kötüye gitti diye düşündüm ama zaten hiçbir zaman iyi olmamış. Bildiğiniz kandırılmışım yani. Evliyken birkaç farklı bankadan ona inandığım dönemde kredi falanda çekmiştim.

Hayatımın 5 yılı o kredileri ödemekle geçti. Maddi açıdan kendimi toparlamam kolay olmadı. Bütün bunlardan sonra bir erkeğe yeniden güvenmek ve aşk yaşamak sanırım aptallık olurdu. Bu sebepten hiç erkek arkadaşımda olmadı. Zaman tabi herşey gibi içimdeki nefreti ve kinide alıp götürdü yavaş yavaş. Profile koyduğum resim bana ait. Kendine özgüveni yüksek olan erkekleri severim. Ama lütfen tek kelime bile yalan istemiyorum artık hayatımda. Bana dürüst gelin herşeye varım. Ama yalanlarla gelirseniz benimle değil evlenmek selam bile alıp vermeniz mümkün olmaz.

Yalana karşı bu nedenle aşırı bir tepki oluştu bende. Ne para pul umrumda artık nede yakışıklı olmanız önemli değil. Beni birşeye ikna etmek isteyen başka birşey yapmasına gerek yok. Sadece dürüst olsun yeterli. Edirne merkezdeyim. Çalışıyorum ama işimi burada söylemek istemiyorum. Doğru düzgün işi olan, aldatmayacak ve bana güven verecek özgüveni yüksek erkek arıyorum. Evlenmiş boşanmış olabilir fakat çocuksuz olsun. Çocuk konusu bende biraz zor artık. Bakabileceğime inanmıyorum. Açık sözlü net biriyim. Sizinde öyle olmanızı beklerim. Bakalım kimler tanıtacak kendini. İletişim bırakmayı unutmayın. Hoşçakalın.

Anahtar Kelimeler:

edirnede 30 evlenecek kiz arkadas ariyorum,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*