Elazığ Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Selam. Adım Aslı. Kamuda Çalışıyorum.40 Yaş Erkek Arkadaş Arıyorum.

İsmim Aslı. Yaşım 34 ve Elazığ merkezde bir kamu kurumunda memur olarak çalışıyorum ve benim gibi kamu çalışanı 40 yaş civarında olgun bir erkekle tanışarak arkadaşlık kurmak istiyorum. Asıl mesleğim diyetisyenlik ailem burada bir ilçede yaşıyor bense yalnız yaşıyorum. Yalnız yaşamak sıkıcı oluyor tabi ama bazen ev arkadaşı olarak ikinci bir bayan almayı düşünüyorum ama anlaşabileceğim birini henüz bulamadım. Esmer siyah saçlıyım,boyum kilom gayet iyi bir kadına göre. 3 ay kadar süren bir evlilik yaşadım. Şu an hala eğitim hayatım devam ediyor dışarıdan ikinci üniversite okuyorum.

İtiraf etmeliyim ki evliliğim benim sorunlarım yüzünden bitti. Ailemle daha önce bazı sorunlar yaşadım ve bu sorunları psikolojim iyi olmadığı için kendi evime yansıttım. Eşimin bu durumda çok fazla bir kabahati yoktu. Kendi aile sorunlarımda yaşadığım stresin acısını belki birazda eşimden çıkarmak istediğim için oldu bütün bunlar. Ama bu gerçeği kabul ediyor olsamda kendime kızmıyorum. Çünkü zaten çokta mükemmel giden bir evliliğim yoktu. Ben bu hataları yapmamış olsam evliliğim 3 ay değilse belli üç yıl sürecekti ama eminim ki ondan daha fazla sürmezdi. Çünkü evliliğimde daha ilk aylarımız olmasına rağmen hiçbir heyecan yoktu.

Aradığım kişideki görmek istediğim özelliklere gelince bir defa eğitimli olması kamuda çalışan yaşça benden olgun seviyeli kültürlü olmasına dikkat ediyorum. Ekstra sıradışı aradığım bir özellik yok. Bir kadın özeliklede seviyeli uzun süreli bir aşk yaşamak isteyen bir kadın erkekten ne beklerse bende onu bekliyorum. Erkekten değer görmek isterim ve bunun sözde kalmasını değil icraatta görmek isterim. Seni seviyorum demesinin bende çok fazla bir karşılığı olmaz çünkü beni sevdiğini söyleyip acımasızca bana çok zarar veren çok kişi geldi geçti hayatımdan. Ben sevgiyi duymak değil yaşamak isterim ve yaşatan erkekle beraber olurum. Bunu başarabilecek olgun biriyke tanışmak istiyorum.

İsmim Nazlı. 25 Yaşındayım Olgun Bekar Arkadaş Arıyorum

Selamlar herkese, Elazığ merkezden Nazlı ben. Arkadaş bulmak için buradayım. Sitede yeni olduğum için ortamı çok bilmiyorum ama ilan vermekten kaybedecek bir şeyim olmaz. Çünkü ben aşkın özeliklede büyük aşkların beklenmedik anlarda beni bulacağına inanırım. Bu zamana kadar hep öyle olmuştur. En umutsuz olduğum zamanlarda beni çok mutlu eden biriyle tanıştım hep ve umarım bu seferde yanılmam ve o kişiyi burada bulabilirim. Aslında benim asker ve polislere karşı özel bir ilgim ve zaafım var, üniformalı erkekler çok hoşuma gidiyor ama burada varsa öyle biri çok mutlu olurum.

Evlilik falan bana göre değil. Bir evin içine kapanıp çocuk doğurup gece gündüz ev işleri ile uğraşarak hayatımı çürütmek istemiyorum. Ama heyecan duyacağım bir aşkıda asla reddetmem. Aşık olmayı aşk yaşamayı ve bir erkek tarafından değer verilmeyi seviyorum hoşuma gidiyor aşk duygusunu yaşamak. Güzel bir kadın mıyım bilmem ona siz karar verirsiniz ama eğlenceli birisi olduğum için kendime güvenim tamdır her zaman. Kendine güveni olmayan erkekte bana yazmasın zaten çünkü anlaşamayız çünkü ben bana hakim olabilen erkek severim. Erkeğin benden üstün olmasını bunu bana hissettirmesini isterim.

Bu tarz erkekleri her kadın sevmez belki ama benim hislerim böyle birini istiyor. Her zaman hislerime güvenerek inanarak aşk yaşamaktan taraf oldum. Aşk için mantık aramayı sevmiyorum. Aşkın mantıklı olmasını istemem bence çok saçma bir durum. Öyle birisi çıkar ki karşınıza mantık kurallarınızı alt üst eder. Çalışmıyorum ev kızıyım ama evde durmayı hiç sevmem ev işlerinide sevmiyorum. Daha çok dışarıda arkadaşlarımla vakit geçiriyorum. Köpeğim var onunla her akşam üstü yürüyüşe çıkıyorum. Erkek arkadaşımın hayvanları seven birisi olmasınıda isterim. Hayalimdeki kişiyi size anlattım, sizi anlattığımı düşünüyorsanız bana yazabilirsiniz.

Selam, Şeyma Ismim.27 Yaşımdayım Bekarım. Erkek Arkadaş Bulmak İstiyorum.

Merhaba, adım Şeyma, yaşım 27,akrep balık burcu yalnız ve mutsuz bir kızım. Özel güvenlik görevlisi olarak hava limanında çalışıyorum. Mesleğimi seviyorum çalışma ortamım iyi olduğu için keyif alarak yapıyorum işimi. Hayvanları ve özellikle kedileri çok severim. Evde beslediğim bir kedim var. Şimdiye kadar yapmak istediklerimi hayallerimi ve yaşamak istediğim heyecanları arzuları yaşamış birisi değilim. Ne yapmak istediysem içinde hep ukde olarak kaldı. Ailem maddi olarak iyi olmadığı için kazancımı aileme destek olmak için kullanmak zorunda kalıyorum. Bu yüzden çok sosyal bir hayatım yok.

Bu durumdan şikâyetçi değilim ama sonuçta insanız ve nefsimiz hayal ettiğimiz arzuları yaşamak istiyor. Küçük erkek kardeşim var bu şekilde küçük mütevazı bir aileyiz. Benim daha önce sevdiğim bir erkek oldu ama hiç sevgilim olmadı. Umutlarımı heveslerimi hep kendi içimde hayal dünyamda yaşamak zorunda kaldım. Hayal kurmak bir anlamda güzel olabilir belki ama sürekli hayal kurmak ve hayallerin bir türlü gerçek olmaması bir süre sonra çok yorucu olmaya başlıyor ve çok yıpratıyor. Eğitim olarak iki yıllık bir üniversite mezunuyum. Kendimi çok güzel bulduğum söylenemez ama dudaklarımın çok güzel olduğunu söylerler.

Bencede haksız değiller dudaklarım gerçekten çok dikkat çekecek kadar güzel. Aslen buralıyım ve merkezdeyim. Biraz tutucu bir ailem var o yüzden erkek arkadaşım olsa dahi ancak sınırlı şekilde görüşebilirim. Akşamları dışarı çıkmam biraz zor ancak gündüz görüşme imkanım olabilir. Boyum 1.70 ve 57 kiloyum. Gözlerim yeşil bu yüzden kendimde en çok gözlerimi beğenirim. Elazığ merkez olması çok önemli değil ilçelerden hatta yakın şehirlerden birisiyle dahi tanışabilirim. Yeterki birbirimizi anlayabilelim ve karşılıklı olarak güven duygusunu oluşturalım. Gerisi zaten kendiliğinden gelecektir. Mesaj ve iletişim yazarsanız tanışalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*