Elazığ Erkek Arayan Bayanlar

 

Merhaba, Elazığ’dan Seviyeli ve Ciddi Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Hülya ve 45 yaşımdayım. Dul bir bayanım ve Elazığ merkezde yaşıyorum. Geçtiğimiz yıl uzun süren evliliğim bitti. Eşimle yani eski eşimle mutlu bir evliliğimiz vardı ve neticesinde biri erkek diğeri kız iki çocuğumuz oldu. Eşimde bende memur olarak çalışıyorduk ve maddi manevi herhangi bir sorunumuz yoktu. Tabiki aramızda küçük tartışmalar oluyordu, her ilişkide olduğu gibi ama biz bunların üstesinden gelebiliyorduk. Daha sonra eşim aslen Elazığlı olduğu için ve bazı durumlardan dolayı ailesine yakın olması gerektiği için Elazığ’a tayin istedik ve buraya geldik. Buraya geldikten sonra zaman içerisinde sorunlarımız artmaya başladı ve daha zor çözüm üretmeye başladık. Ancak her geçen zaman bizim huzurumuzdan birşeyler götürüyordu. Bunu hem hissediyor hemde görebiliyordum. Daha sonra öyle bir duruma geldik ki, neredeyse her konuda tartışıyorduk ve çözümde bulamaz olduk. Hayatımız bir anda çok değişti. Bu huzursuzluk çocuklarada iyiden iyiye yansımaya başlayınca boşanmak bir seçenek olarak önümüzde duruyor ve Ciddi ciddi ayrılmayı düşünmeye başlamıştım.

Artık neredeyse şiddete varan tavırlara maruz kalmaya başlayınca daha fazla uzatmaya gerek olmadığına ve ayrılmaya karar verdim. Elazığ’da normalde durmak istemiyorum ama çocuklarımıda babalarından uzaklaştırmak istemiyorum. Her ne kadar boşanmış olsamda çocuklarım benim için herşeyden daha önemli.Onların baba sevgisi ve ilgisinden mahrum bırakmak bencillik olur. Bu yüzden burada kaldım ve kendime yeni bir sayfa açmak istiyorum. Şu an evlilik düşünmüyorum. Ama ciddi seviyeli bir ilişkiyede ihtiyacım var. Ruhumu ve bedenimi ancak yeni bir aşkla dolandırabilirim çünkü gerçekten son birkaç yılda çok yoruldum. Hem bedenen hem zihinsel olarak yıprandığımı hissediyorum. Bunu sosyal çevremde yapamam. Kendi çevremden biri ile ilişki kurmam doğru olmaz. Çünkü benim tanıdığım kim varsa zaten eski eşimde tanıyor. Gizlilik içerisinde yürüteceğim bir ilişki ve bana uygun ciddi ve seviyeli biriyle tanışarak aşk yaşamak istiyorum. Uygun beyler yazsın lütfen. 

Elazığ erkek arayan bayanlar, Palu erkek arayan suriyeli dul ve yanlız bayanların telefon numaraları, Maden erkek arayan zengin ve dul bayanların whatsapp numaraları, Karakoçan olgun erkek arayan üniversiteli genç kızlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Alacakaya ikinci kez evlenmek için erkek arayan olgun bayanlarla tanışma, Ağın  seviyeli ilişki için erkek arkadaş arayan bayanların telefon numaraları, Keban türbanlı ve olgun bayanların whatsapp numaraları, Kovancılar erkek arayan olgun bayanlarla sohbet.!

Selam,Elazığ’dan Olgun ve Zengin Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Berna.40 yaşımdayım. Dul bir kadınım. Minyon bir vücuda sahibim. Kendini çılgın olarak gören ihtirasli ve arzulu bir bayanım. Çocuğum yok ama daha önce evlilik yaptım. Yaşı bana uygun ve zengin birini istiyorum çünkü sıkıntılı bir yaşam sürmek istemiyorum. Hayatın tabiki zor zamanları olacaktır. Her gün gülerek eğlenerek geçiremeyiz ama en azından maddi sıkıntı yaşamak istemiyorum çünkü maddiyat benim için önemli. Maddiyat olmadan aşkında olmayacağını hayat bir şekilde öğretti bana. Hem kim isterki yokluk ve sıkıntı içinde bir adk yaşamayı. Aşk yaşamayıda boşverin normal bir hayat için bile maddiyat gerekmiyor mu. Bu yüzden beni anlayacağınızı ve yadırgamayacağızı umuyorum. En azından açık sözlü bir şekilde isteğimi dile getiriyorum.

Yeniden evlenmek gibi bir niyetim yok. Çok duygusal ilişkilerde hem kişileri hemde aşkları yoruyor ve yıpratıyor. O yüzden biraz daha mantık ilişkileri daha uzun ömürlü olur bence. Tabiki karşılıklı ilgi ve hoşlanma olmadan da olmaz ama daha derin duygusallık yaşamak istemiyorum. Benimkisi aşk üzerinden bir çeşit menfaat ilişkisi galiba. Menfaatçi olmayı ben kötü birşey olarak görmüyorum. Hepimiz maddi veya manevi menfaat elde etmek için yaşamıyormuyuz. Burada bahsettiğim menfaat veya çıkar birinin hakkını gasp etmek gibi algılanmasın. Ben ondan bahsetmiyorum. Erkrk ve kadının maddi ve manevi imkanlarını birbirine sunarak birlikte mutlu olmalarından ve çıkar olarak aşk yaşamasından bahsediyorum. Emin olun ben böyle bir çıkar elde etmek için erkeğim olarak gördüğüm kişiye neyim varsa verebileceğim herşeyimi onun için feda edebilirim. Sonuçta amaç mutlu olmaksa buna değer diye düşünüyorum. Elazığ’dan benim gibi düşünen ve mutlu olmak isteyen olgun ve elit bir erkekle tanışmak istiyorum. 

Elazığ’dan Dürüst ve Seviyeli Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim İclal. 21 yaşımdayım ve Elazığ’da ailemle beraber yaşıyorum. Şu an herhangi bir işte çalışmıyorum. Daha önce bir hukuk bürosunda sekreter olarak çalışıyordum ama sekreter olunca insanlar herkesin ve her isteyenin elde edebileceği, fantazilerini yaşamak için en ideal kişi sanki benmişim gibi bir düşünceye kapılıyorlar. Bende herkes gibi aşık olmak ve sevdiğim adamla hayallerimi ve kadınlığımı yaşamak isterim ama üslupsuz yaklaşımlarla beni hiç bir erkek kazanamaz. Evet belki herkesin isteyip arzu ettiği bir eğitime ve mesleğe sahip değilim ama bu herkesinde elde edeceği biri olduğum anlamına gelmez. Açıkçası çevremdeki erkelerin hepsi bana kullanılacak eşya gözüyle baktı. Bunu onların bakışlarından davranışlarından hissediyorum. Bu konuda da hislerime güvenirim.

Kimse İclal’e bir insan olarak değer vermedi. Kimse duygularımı acılarımı ve sevincimi paylaşmak istemedi. Herkesin tek bir derdi vardı, o da güzel ve bakımlı vücudumdu onların umrunda olan. Oyda benim tek istediğim biraz olsun ruhumla ve hislerimle ilgilenecek, bana güven verecek, yanında olmaktan mutlu olacağım, onunla beraberken kendimi güvende hissedeceğim dürüst ve düzgün birini istedim. Bana güven veren erkeğe ben zaten herşeyimi verebilirim ama onlar sadece vücudumla ilgilenmeyi tercih ettiler. Bana bu şekilde bakan kalbimi ve hislerimi umursamayan biri yakışıklı olmuş, zengin olmuş, iyi bir mesleği varmış falan umrumda olmaz. Bama değer veren işsiz biri olsa, çirkin biri de olsa ben onunla her yola çıkarım. Çünkü ona güvenirim. Yaşı bana uygun, seviyeli ve dürüst Elazığ’da yaşayan erkek arıyorum.

3 yorum

  1. mrb ben erkan muşta yaşiyorum muş veya herhangi bir ilde samimi ** hayatı gizlilik içinde yaşayacak bayan arkadaşla tanişmak isterim para pul için k imseyle arkadşlik olmam aynı şekilde karşı tarafa öyle dusuneceyine inaniyorum numara 0538648**16

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*