Elazığ Evlenmek İsteyen Bayanlar

Elazığ evlenmek isteyen olgun ve yalnız bayanlar, Ağın dini evlilik yapmak isteyen bayan telefonları, Alacakaya dini evlilik siteleri ve güncel ilanlar, Baskil kamudan evlenmek isteyen genç kızların facebook adresleri, Keban 60 yaş üstü evlenmek isteyen erkek ve bayanların arkadaşlık ilanları ve fotoğrafları, Maden ikinci kez evlenmek istenen türbanlı ve dul bayanlarla sohbet, Palu evlenmek için zengin erkek arayan güzel kadınlarla tanışma, Sivrice dini evlilik isteyen kapalı bayanların whatsapp numaraları..

Sadece Elazığlı’lar değil  Türkiye’nin her yerinden bu bloğumuza katılarak Elazığlı’larla tanışma fırsatı bulabilirsiniz. Elazığ’ın her yerinden ve ilçelerinden evlenmek ve aile olmak isteyen herkes sayfamızdaki ilanları inceleyerek veya kendi ilanini ücretsiz bir şekilde oluşturarak daha çok kişinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Elazığ’dan en güncel evlilik ilanlarının yanısıra ilan sahiplerine ait güncel fotoğraflar, facebook gibi sosyal medya hesaplarına ulaşabilirsiniz. Sanal ortamdan biriyle tanışmak ve evlenmek isterseniz herşeyden önce sabırlı olmalısınız. Sabır sizi adım adım hergün biraz daha mutluluğa yaklaştıracaktır. Çünkü böyle ciddi durumların akşamdan sabaha günlük ilişkiler gibi anında gelişmesini ve sonuçlanmasını bekleyemezsiniz.

💞İsmim Feryal.29 Yaşımdayım ve Evlenmek İstiyorum. Dürüst ve Ciddi Birini Tanımak İstiyorum.💞

Merhaba arkadaşlar Feryal ben Elazığ merkezden katılıyorum. Burası benim ilk sanal ortam tecrübem. Haliyle biraz çekingenlik biraz tereddüt olması normal. Elazığ’da babam ve kardeşimle beraber yaşıyorum. Emlak sektöründe çalışıyorum. Üniversite okumayı çok istiyordum. Liseden sonra Erzurum’da okul kazandım ancak daha okula kayıt bile yaptırmadan üst üste büyük sorunlar ve sıkıntılı günler yaşadım. Bu süreçte annemi kaybettim. Diğer sorunlarda üzerine eklenince okuldan falan koptum iyice. Sonrasında çalışmak ve aileme yardımcı olmak zorunda kaldım.

Çünkü babamın sağlık sorunları çalışmasına engel oluyordu. Babam beni ve kardeşimi çok sever. Bizim için yapmayacağı fedakarlık yoktur. Ama bir yerde öyle bir durum oluyor ki, eliniz ayağınız bağlı kalıyor, çaresiz kalıyorsunuz. Babamda tam olarak bu durumu yaşadı. Şu an kardeşim üniversite okuyor ve masraflarını ben karşılıyorum. Ben okuyamasamda onun okuması bana gurur veriyor. Babamın sağlık durumunun iyiye gitmesi ve yeniden çalışmaya başlaması beni hem çok mutlu etti hemde maddi olarak rahatlattı. Babam düzelmemiş olsaydı evlenmeyi düşünmezdim.

Kardeşimde bu yıl son senesinde. Yani artık kendim için birşeyler yapabilirim. Dürüst biriyle tanışmak ve bir süre arkadaş olarak kalmak,eğer anlaşabilirsek devamında evlilik düşünüyorum. Normal bir işi olan ve maddi durumu orta seviyede birini istiyorum. Alkol gibi alışkanlıkları olan erkeklerle arkadaşlık kurmam. Haliyle evlilikte yapmak istemem. Evine ve eşine bağlı, ailesi için yaşayacak olan birini hayal ediyorum. Evliliğimde huzurlu olmak isterim. Bu yüzden eşimi maddi manevi yoracak olan birisi değilim. Kanaatkar varlığı ve yokluğu bilen bir kadınım. Elazığ ve çevresinden evlenmek amaçlı tanışmak isteyenler yazabilir.

💞İsmim Manolya.52 Yaşımdayım ve Dulum.İkinci Kez Evlilik Yapmak İstiyorum.💞

Merhaba nasılsınız Manolya ben Elazığ’dan. Dul bir kadınım ve 52 yaşımdayım. Üniversite okuyan bir oğlum var ve sadece yaz tatillelerinde benimle birlikte. Daha önce evlenip boşanmış biriyim. Hatta ikinci evliliği yapmak üzereyken vazgeçtim. Nasıl olduğuna bende çok anlam veremedim ama düğünümüze kısa bir zaman kala içimde ona karşı bir soğukluk hissettim. Çok alkol alıyordu sanırım ondan soğumuş olmamın en büyük nedeni buydu. Evlenmeden önce bu benim için çok sorun olmayabilirdi. Çünkü zaten alkol aldığına çok az şahit olmuşumdur ama hergün içtiğini biliyorum sonuçta.

Bunun evlendikten sonra büyük bir sorun olacağını düşündüğüm için bir anda vazgeçtim o evlilikten. Sigara bende kullanıyorum ama bunun dışında kötü alışkanlıkları olan birini istemem. Çocuklu bir erkek ancak çocuğu benimki gibi kendisinden ayrı yaşıyorsa olabilir. Arkadaş canlısı neşeli biriyimdir. Gençlerle sohbet edip arkadaşlık kurmayıda severim ama bir çocuğun sorumluluğunu taşıyabileceğimi sanmıyorum. Çocuk istemememin nedeni sadece bu. Emekli olmama sadece birkaç yılım kaldı. Ondan sonra kendime ve aileme daha çok zaman ayırabilirim.

Emekli olup biraz dinlenemek,ailemle ilgilenmek hayatın son evresine girerken huzurlu bir yaşam istiyorum. Genç kadın olduğum dönemlerde  sıkıntılarla sorunlarla baş edebiliyordum ama artık bu saatten sonra kendimi yormak istemiyorum. Artık hayatında sakinlik ve huzur istiyorum. Huzurumu bozan her ne varsa ya da kimse hayatımdan çıkarıp atmaya kararlıyım. Artık eskisi gibi eğlence ya da lüks peşinde koşacak değilim bu saatten sonra. Bunca yıl uğraşıp mücadele vermek yordu beni. Mutlaka herkesin kendine göre yorulduğu yerler vardır. Beraber el ele verip huzur bulacağım birini arıyorum. Seviyeli dürüst olgun erkekler yazabilirler.

💞Adım Mert.33 Yaşımdayım ve Bekarım.Elazığ Çevresinden Genç Bir Bayanla Tanışıp Evlenmek İstiyorum.💞

Merhaba Mert ben. Aslen Elazığlı’yım.ancak Didim’de yaşıyorum. 12 yıldır Didim’de turizm sektöründeyim. 20 yaşımda memleketimden çıktım buraya geldim ve tek başıma hayat mücadelesi verdim. Yeri geldi aç kaldım yeri geldi dışarda uyumak zorunda kaldım. Ancak şu an sevdiğim bir işim ve iyi bir kazancım var. Çalıştığım sektör gereği birçok  yerli ve yabancı turist bayanlarla iç içe oluyoruz. Haliyle yaşadığım yer ve işim oldukça hareketli bir yaşam sundu bana. Ancak benim aradığım kadınlarla gezio eğlenmek falan değil. Ben bu yaşıma kadar hiç aile sıcaklığı görmedim.

Aile nedir bilmiyorum. Bunun eksikliğini içimde hep hissettim. Bu yüzden evlenmek istiyorum bir an önce. Hem maddi hem manevi ben buna hazırım. Özellikle memleketimden evlenmek istedim çünkü ben kültürüne bağlı biriyim. Bu bölgeden biriyle evlenmek ileride sorunlara neden olabilir benim gibi geleneklerine bağlı birisi için. Genç ve bakımlı birini hayal ediyorum. Evine bağlı olsun. Ben çalışır ve aileme en iyi şekilde bakarım. Çalışan birini istemiyorum. Kendi elimizde kurduğumuz evimize, kendine ve bana iyi baksın başka birşey istemiyorum.

Duygusal biriyim ben, kolay kırılmam ama kırılınca toparlanmam çok zor olur. Sigara kullanıyorum. Başka alışkanlığım yok. Eşimin sigara içmesi benim için sorun olmaz. Ama yinede ben kadınlara sigarayı yakıştırmıyorum. Evim yok ama güzel bir arabam var. Ev alacak gücü kendimde bulabilirdim aslında ama ev almayı hiç kendime dert edinmedim bu zamana kadar. Evlendikten birkaç yıl sonra olabilir ancak. Esmer bayanlardan hoşlanırım ama evlilik gibi ciddi bir konuda esmer olup olmamam benim için kriter olamaz tabiki. Elazığlı bir bayanla, biraz önce anlattığım özelliklerde bir bayanla tanışmak istiyorum.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*