Elmadağ Bayan Arkadaş

Adım Ahu. Elmadağ’dan Seviyeli Erkek Arkadaş Arıyorum.

İsmim Ahu, Ankara Elmadağ’dan katılıyorum. 45 yaşındayım dul ve bir çocuğu olan yalnız bir kadınım. Oğlum benimle birlikte yaşıyor henüz 10 yaşında. Sarışın, balıketli, açık tenli ve çekici bir kadınım. Burada seviyeli biriyle tanışarak bir süre sohbet etmek ve zamanla arkadaşlığımı geliştirerek gerçek hayatımda tanıştığım kişiye yer vermek istiyorum. Ancak benim gibi yalnız ve sorumlulukları olan bir kadın için sanal ortamdan biriyle tanışarak arkadaşlık kurmak çokta kolay değil. Erkekler beni bu konuda belki anlamayabilirler ama eminim anlayacak olan kişilerde mutlaka vardır.

Seviyesiz ve kadından faydalanmaya çalışan kişilerle arkadaşlık kurmak istemediğim için uzun süredir hayatında kimse yok ve kalbime heyecan verecek biriylede uzun süredir karşılaşamadım. Yalnız bir kadın olduğumu çevremden bilen ve gören erkekler tanışmaya ve arkadaş olmaya çalışıyorlar. Elbette ki ama onların niyetlerine güvenmediğim için şimdiye kadar hiçbirine hayatıma girebilmeleri için bir şans vermedim. Kadın ve erkeğin arasındaki arkadaşlığın aşka dönüştüğü ve duygusal bir bağ oluştuğu zaman nasıl yaşanması gerektiğini bilmeyecek kadar tecrübesiz bir kadın değilim tabi ki ama, her şeyin bir yeri ve zamanı olduğunu bilmeyen erkekler şimdiye kadar çok fazla karşıma çıktılar.

Onlara şans vermem mümkün değil çünkü böyle bir ilişkinin sonunda üzülüp zarar gören tarafın kesinlikle kendim olacağından eminim. Eğer benim size bir şans vermemi isterseniz mutlaka seviyeli ve dürüst olduğunuzu bana bir şekilde kanıtlamalısınız. Bunu bana gösteremediğimiz sürece arkadaş olmamız mümkün değil. Tek başıma yalnız bir hayat yaşasaydım belki arkadaşlık konusunda çok daha cesur davranabilir cesur adımlar atabilirdim ancak sorumluluğunu taşıdığın bir oğlum var, kendimden çok onu düşünmek zorundayım. O yüzdende acele etmeden zamana bırakarak en doğru kişiyi bulmak ve ona göre tercihte bulunmak zorundayım. Ankara Elmadağ’da yaşıyorsanız ve seviyeli dürüst biriyseniz tanışmayı isterim.

Elmadağ Arkadaş Arayan Olgu ve Dul Bayan Telefon Numaraları

Elmadağ güncel arkadaşlık ilanları. Elmadağ dini evlilik siteleri. Elmadağ evlenmek için arkadaş arayan bayanlarla tanışma. Elmadağ 2022 arkadaşlık ve evlilik ilanları. Elmadağ erkek arkadaş arayan dul bayanların cep telefon numaraları ve sohbet. Elmadağ sohbet arkadaşlık siteleri. Elmadağ ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bayanlarla sohbet. Elmadağ arkadaş arayan olgun bayanların telefon numaraları. Elmadağ arkadaş arayan zengin bayanların telefon numaraları ve WhatsApp sohbet. Elmadağ seviyeli arkadaş arayan olgun ve dul bayan numaraları.

23 Yaşımdayım. Elmadağ’dan Zengin Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ,ismim Zeynep. 23 yaşındayım ve Ankara elmadağ’dan yazıyorum. Esmer açık tenli genç ve çok güzel bir bayanım. Çok güleryüzlü neşeli hayat dolu biriyim. Hayatta kolay kolay hiçbir şey benim moralimi bozup modumu düşüremez. Ancak her ne kadar çok keyifli güleryüzlü birisi olsamda kalbimde bir aşk ve heyecan hissetmeyince hayat malesef çok sıkıcı geliyor. Çok sevdiğim şeyleri bile yaparken bazen sıkıldığım zamanlar oluyor o yüzden bir erkek arkadaş arıyorum ama tanışacağım kişinin maddi imkanları iyi olan zengin elit birisi olmasını istiyorum. Her zaman böyle biriyle tanışmak ve arkadaş olmak istediğim için şimdiye kadar duygularımı ve hayallerimi tatmin edecek biriyle tanışamadım.

Ciddi anlamda hayatıma şimdiye kadar hiçbir erkek girmedi ve aşık olamadım. Daha önce hoşlanıp yakın olmak istediğim erkekler oldu ama onlarda tüm özellikleri ile hayalimdeki kişi olmadıkları için bu kişilerle arkadaş olmaktan vazgeçtim. Sürekli erkek arkadaş değiştiren duygusuz kadınlardan birisi olmak istemediğim için gerçekten hayalindeki kişiyi bulmadan hiçbir erkeğin arkadaşlık teklifini kabul etmemeye kararlıyım. Yakışıklı karizmatik yaş olarak benden daha olgun, elit ve zengin bir erkek arkadaş gerçek hayatımda bulamadığım için birde burada şansımı denemek istedim.

Ben Elmadağ’da yaşıyorum ama Ankara’nın diğer yerlerindende yazmak isteyen hayalimdeki kişiye uygun özelliklerde birisi olursa onunlada tanışabilirim. Arkadaş olduktan sonra çok sık görüşmek benim için önemli değil, duruma göre belki uzun zaman görüşemediğimiz zamanlarda olacaktır, bunu kabullenebilirim. Yeter ki hayalimdeki kişi bana yazsın. Son derece bakımlı ve temiz biriyim, zaten beni ilk gördüğünü anda benim ne kadar hassas temiz birisi olduğumu anlarsınız. Sadece vücut temizliği ve güzelliğinden bahsetmiyorum aynı zamanda kalbiminde temiz olduğuna ve iyi niyetli birisi olduğuna inanıyorum, çünkü şimdiye kadar sebep ne olursa olsun bilerek hiç kimseye zarar vermedim. Sevgilisi olan kadına asla zarar veremeyecek zengin ve elit kişilerin mesajını bekliyorum.

Selam. 42 Yaşımdayım. Elmadağ’dan Hayat Arkadaşı Arıyorum.

İsmim Rasim, Ankara Elmadağ’dayım ve 42 yaşındayım. Şimdiye kadar hiç evlenmedim ama buradan bir arkadaşla tanışarak hayat arkadaşı olmak evlenmek istiyorum. Sadece Elmadağ’da olan bayanların yazması şart değil Ankara’nın diğer yerlerindende yazmak isteyen niyeti gerçekten evlenmek olan ciddi bayanlar yazarlarsa tanışabiliriz. Yakışıklı ve çekici bir erkek olmadığımın farkındayım. Şimdiye kadar evlenememiş olmamın nedenlerinden bir taneside budur. Daha önce maddi imkanlarımda iyi değildi. Çok zor günler yaşadım ve geçmişte maddi manevi çok yoruldum. Ticaret yapan ve bununla hayatını kazanan biriydim, ancak işlerim yolunda gitmeyince maddi olarak büyük sıkıntıya düştüm.

Hem maddi sıkıntıları olan hemde yakışıklı çekici bir erkek olmadığım için kadınlar tarafından bana şimdiye kadar hiç şans verilmedi. Bu yüzdende evlenmek kısmet olmadı ama artık zor günlerimi geride kaldığımı düşünüyorum. Yakışıklı birisi olmasamda elimden geldiğince bakımlı ve düzenli bir hayat yaşamaya çalışıyorum. Maddi sıkıntılarımıda çok şükür büyük ölçüde giderdim. Şimdi artık geçmişe göre çok daha rahatım, sahip olmak istediğim ev ya da araba her ne varsa hepsine yeniden sahip oldum. Maddi olarak durumum düzelince çevremdeki bazı kadınların bana yaklaşmaya çalıştığını farkettim ancak bu durum beni mutlu etmek yerine daha fazla üzdü.

Maddi durumum iyi değilken yüzüme dahi bakmayan insanlar durumum düzelince bana yakınlaşmaya çalışmaları hiç iyi niyetli bir hareket gibi gelmiyor bana. Bu yüzden artık çevremdeki hiç kimseyle ne sosyal arkadaşlık yapmak istiyorum ne se herhangi bir bayanla arkadaşlık yapmak istemiyorum. Niyetim zaten sadece arkadaşlık yapmak değil. Elbette ki tanışacağım kişiyle ilk önce sadece arkadaşlık yapacağız. Bunun bilincindeyim ancak bu arkadaşlığın sonunda niyetim evlilik olmasıdır. Yaşım zaten oldukça ilerledi. 40 yaşın altında bir bayanla tanışarak bir an önce evlenmek aile kurmak çocuk sahibi olmak istiyorum. Evinin hanımı olmak isteyen niyeti gerçekten evlenmek ve aile olmak isteyen dürüst hanımefendi bayanlar yazarlarsa tanışmak isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*