Erkek Arayan 50 Yaş Üstü Bayanlar

Aydın’dan 50 Yaş Üstü Erkek Arkadaş Arıyorum.

İsmim Nazife, Aydın Nazilli ilçesinde tek başıma yaşayan yalnız dul bir bayanım ve yaşadığım çevreye yakın yerlerden 50 yaş üzerinde olan dürüstçe sohbet edip vakit geçireceğim art niyeti olmayan biriyle tanışmayı istiyorum. Ben şu anda 58 yaşındayım ve uzun bir süredirde dul ve yalnızım. Benim yaşımdaki bir kadın için sanal ortamdan biriyle tanışmak biraz yadırganabilir belki fakat yaşadığım yoğun yalnızlık duygusu ve bana uygun bir arkadaş bulamamak, beni arkadaşlık ve sohbet sitelerinde arayışta bulunmaya yöneltti. Elbette burada olma amacım son derece dürüst ve samimi bir şekilde arkadaş olabilmek ancak benim bu isteğime karşılık bulabilir miyim çok emin değilim.

Fakat umarım daha fazla bu yalnızlığı yaşamak zorunda kalmam. Yaşadığım yere yakın olan ve yaşı bana uygun olacak ciddi kişiler varsa ben kendi adıma tanışmayı ve sohbet etmeyi çok isterim. Burada geçmişimden bahsetmektense geleceğe dair umutlarım ve hayallerimden bahsetmeyi daha doğru buluyorum. Fakat yinede geçmişim hakkında bilmeniz gerektiği kadarını az da olsa sizlerle paylaşmayı isterim. İnsanları sevmeye değer vermeye onlarla güzel arkadaşlıklar kurmaya çalışıyorum fakat çoğu zaman tanıştığım kişiler benim bu isteğimi suistimal etmeye kalkıyorlar. Daha önce evlilik yapmış ve boşanmış bir kadın olarak hayatta bir kadının arzu edipte yaşayabileceği hemen her şeyi yaşamış olabilirim.

Fakat geçmişte ne yaşarsak yaşayalım ve hangi yaşta olursak olalım yinede bir kadın olarak aşk duygusunu hissetmek sevilmek ve değer görmek arzusu hiçbir zaman içimizden eksik olmuyor. Müzik dinlemeyi çok severim, evde yalnız kaldığım zamanlardan mutlaka müzik dinlerim ve hatta bazen şarkı sözleri falan bile yazmaya çalışıyorum. Tabi bu konuda yetenekli olduğumu söyleyemem fakat insan yalnız olunca meşgul olacağı bir şeyler aramaya başlıyor. Bende sanırım müziği çok sevdiğim için bu konuda bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Aydın’da yakın çevremden tanışıp görüşebileceğim 50 yaş üstü ciddi kişiler mesaj yazabilirler.

50 Yaş Üstü Erkek Arayan Bayanların Telefon Numaraları ve Sohbet

Arkadaşlık sitesinden 50 yaş üstü talnız bir bayanla tanışarak hem kendi yalnızlığınızı hem tanışacağınız kadının yalnızlığını gidermek ve birbirinize yoldaş olup yalnızlığınıza ortak olmak istiyorsanız bu sitemizdeki ilanlar sayesinde belkide hayatınızın şu ana kadar olan kısmında en güzel arkadaşlığı yaşayacağınız aşkı bulabilir ve yaşayabilirsiniz. Kendi yaşadığı çevreden, etkilenerek aşık olabileceği bir erkekle tanışma fırsatı bulamayan 50 yaş ve üzerindeki ciddi ve güvenilir bayanların arkadaşlık ilanları bulunan bu sayfamızda hoşunuza giden sizi etkileyen bayanın mesajına karşılık vererek sizde kendinizi tanıtabilirsiniz. Kadınlar, kadın olmanın gereği olarak biraz korumacı davranabilir ve sizlerle telefon numarasını hemen bir anda paylaşmayabilir. Bunun için biraz sabırlı olmanız ve telefonla sohbet etmek için olayları akışına bırakmak ve sabırlı olmak zorunda kalabilirsiniz. Bu sayfamızda Aydın Eskişehir ve Kayseri’den erkek arayan 50 yaş üstü yalnız bayanların arkadaşlık ilanlarını görebilirsiniz.

52 Yaşımdayım. Erkek Arkadaş Arıyorum.

Selam, adım Rukiye, 52 yaşındayım ve Mersin’de yaşıyorum. Sarışın balıketli, eğlenceli biriyim ve daha önce bir evlilik yaptım. Fakat 6 ay kadar evli kaldıktan sonrada boşanmak zorunda kaldım. İlk evliliğimi zaten çok geç yaşta yapmıştım. 42 yaşında ilk evliliğimi yaptıktan sonra evliliğe dair tüm umutlarım ve hayallerim bir anda yıkıldı. Artık evliliğe olan inancım kalmadı bu yüzden sadece arkadaşlık yapmak ve karşılıklı olarak sevgi ve saygı içerisinde aşk yaşamak için erkek arkadaş düşünüyorum. Ben Mersin’in Silifke ilçesindeyim ve burada memur olarak çalışıyorum. Aslen Adanalı’yım hafta sonlarında bazen ailemin yanına gidiyorum.

Fakat erkek arkadaşım olursa hafta sonlarını erkek arkadaşımla geçirmekten daha çok mutlu olurum. Aslında ben 40 ve 50 yaşları arasında bir erkek arkadaş düşünüyorum fakat bazen düşündüğümüzün tam tersi şeylerde yaşayabiliyoruz. Bu yüzden benimle mutlu olacağına inanan her yaştan Mersinli erkekler mesaj yazabilirler. Bazen hiç beklemediğimiz ve ummadığımız birisi bize mutluluğu ve aşkı yaşatabiliyor. Mutlu olacağımıza inandığımız kişilerden ise ihaneti ve mutsuzluğu görebiliyoruz. Bu yüzdende kimseye karşı ön yargılı davranmak istemiyorum ve ciddi dürüst olan herkesten mesaj bekliyorum. Kendi halinde temiz huzurlu bir hayat yaşamaya çalışan yalnız bir kadın olarak huzurumu bozmadan bana ayrıca mutluluk verecek birini tanımaya çalışıyorum.

Mutluluk dediğimiz şey sanırım çok kolay elde edilemiyor. Geçmişime baktığım zaman mutlu olduğum zamanların çok az olduğunu görüyorum. Hayat çok hızlı geçiyor ve gerçekten çok kısa. O yüzden hayatımın geri kalan kısmında beni mutlu edebilecek bir arkadaşlık kurmak için buradayım. Hayato kadar hızlı geçiyor ve yaşanması gereken daha birçok mutluluk varken insanların birbirini üzmesi kırmasını anlayamıyorum. Çevreme karşı her zaman iyi niyetli ve fedakar olmuşumdur. Bu ister sevgilim olsun ister sosyal arkadaşım olsun hiç kimseyi kırmam ve üzmem. Benimle mutluluğuda huzuruda yaşayabileceğinize inancım çok yüksek. Eğer aynı inancı taşıyorsanız ve Mersin civarında yaşıyorsanız tanışıp arkadaş olabiliriz.

Dul Kadınım. 50 Yaşlarında Erkek Arkadaş İstiyorum.

Merhaba, adım Feride. Kayseri’de bir ilçede kızımla ve torunumla birlikte yaşıyorum. Bir süre öncesine kadar yalnız yaşayan bir kadındım fakat kızım eşinden ayrıldıktan sonra benim yanıma döndü ve şu anda beraber yaşıyoruz. Ben 60 yaşındayım fakat benden yaş olarak daha genç dürüst ve düzgün birini tanıyabilmek için burada sizlerle birlikteyim. Hayvanları çok seviyorum ve evimde beslediğim birkaç tane kedim var. Kızım benim yanıma dönmeden önce onlar benim her şeyimdi ve ancak onlarla dertleşebiliyordum ve beni sadece onlar anlıyordu. 60 yaşına gelmiş bir kadın olarak güzel olduğumu söyleyecek değilim tabi ki, sadece vakit geçirip sohbet edebileceğim birine ihtiyacım olduğunu biliyorum ve bunun için buradayım.

Birileriyle konuşmaya derdimi anlatmaya ve samimi sohbet etmeye çok ihtiyacım var. Bunun için çoğu zaman sohbet sitelerinde falan bulunuyorum fakat artık her şeyi sanal yaşamaktansa hayatımda birisi olsun ve onunla gerçek hayatta görüşeyim istiyorum. Hayatımda bu ihtiyacımı karşılayabileceğim karşılıklı olarak birbirimize değer verdiğimiz hiç kimsem olmadığı içinde çoğu zaman evde vakit geçiriyorum ve dışarıya çok fazla çıkmıyorum. Kızım torunumla birlikte benim yanıma geldikten sonra eskisi kadar kendimi yalnız hissetmesemde yinede onların varlığı kalbime heyecan verecek bir erkeğin yerinide tutmuyor tabiki.

Uzun zaman sanal ortamda sadece sohbet ettikten sonra artık sanırım gerçek bir arkadaşlığı yaşamanın zamanı benim için geldi diyebilirim. Eğer sizde benim gibi kendinizi çok yalnız hissediyorsanız dertleşip konuşabileceğiniz derdinizi paylaşabileceğiniz ve yanındayken kendinizi mutlu hissettiğiniz benim gibi hiç kimseniz yoksa beraber birbirimize arkadaş yoldaş ve sırdaş olabiliriz. Burada mesajımı okuyan Kayseri ve ilçelerinden 50 ve 60 yaş civarında benim gibi dul kalmış yalnız olan beyler varsa lütfen tanışalım ama sizlerden beklentim güvenilir olmanız ve dürüst yalansız biri olmanızdır. Sadece bu karakterdeki kişiler yazsınlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*