Erkek Arayan Bayan İlanları

Genç ve Güzelim. Artvin’den Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, adım Kübra, 25 yaşındayım Artvin’de yaşıyorum ve buraya memur olarak yeni atandım. Ailem İzmir’de yaşıyor üniversiteyide yine ailemin yanında İzmir’de okumuştum. İlk kez ailemden ayrıldığım İçin ve şu anda bulunduğum yer İzmir’e çok uzak olduğundan dolayı sosyal yaşamımda bazı sorunlar yaşıyorum. Öncelikle Artvin’e alışmaya çalışıyorum fakat burayı daha çok sevmem ve alışmam için bir erkek arkadaşa ihtiyacım var. Erkekler benim için uzak durulması gereken varlıklar, fakat böyle düşünüyor olsamda yinede birinin beni sevmesi bana aşık olması ve benimle ilgilenmesini çok isterim.

Böyle düşünmeme neden olan ise şimdiye kadar hayatıma giren erkekler oldu ve neredeyse tamamı bana ihanet ettiler. Erkekleri bazen anlamakta gerçekten çok zorlanıyorum. Hem kadına ihanet ediyorlar hemde ayrılmayı kabul etmiyorlar. Bunu hiçbir kadın kabul etmeyeceği gibi bende böyle bir durumu kabullenemem. Ben erkek arkadaşımı ve sevgilimi hiç kimseyle paylaşamam. Çünkü çok kıskanç bir kadınımdır. Erkek arkadaşım gün içerisinde hangi saatte nerede, ne yapıyor her şeyi bilmek isterim, arkadaşlarını tanımak isterim. Erkek arkadaşımın yaptığı her şeyi bilmek hakkım diye düşünüyorum.

Belki benim bu kadar kıskanç olmam birçok erkeği rahatsız edebilir. Fakat ben aynı kıskançlığı erkek arkadaşımdanda görmek isterim. Bir erkek sevgilisini kıskanmıyorsa bana kalırsa o erkek o kadına asla değer vermiyor demektir. Seven değer verir ve az yada çok mutlaka kıskançlık yapar. Aslında her kadın kıskançtır. Fakat ben sanırım bu konuda biraz daha abartıyor olabilirim. Benim bu aşırı kıskançlığımı kabullenip sabredebilecek ve aynı zamanda benide başkalarına karşı kıskanacak birini arıyorum. Ben ancak böyle bir arkadaşlıkta mutlu olabilirim. Sanal ortamda yazışarak yada telefonda sürecek arkadaşlık istemediğim için sadece Artvinli ciddi ve güvenilir kişilerden mesaj bekliyorum

Erkek Arayan Bayanların Arkadaşlık ve Evlilik İlanları

Artvin’den kendisine dürüst samimi erkek arkadaş ve dost arayan genç bayanların arkadaşlık ilanları. Yozgat erkek arkadaş bulmak isteyen bayanlar ve ücretsiz arkadaşlık siteleri. İnternet ortamından arkadaş arayan bayanların arkadaşlık ilanları ve sohbet grupları. İnternette arkadaş arayan yalnız bayanlarla ücretsiz tanışıp sohbet edebileceğiniz arkadaşlık siteleri. İnternetten arkadaş isteyen olgun ve dul bayanlarla sohbet edebileceğiniz siteler. Antalya’dan sevgili ve arkadaş arayan bayanların 2022 yılındaki arkadaşlık ilanları. Değerli islamisayfalar.com ziyaretçiler ve misafirlerimiz; Artvin Yozgat ve Antalya’dan arkadaş arayan bayanların ciddi arkadaşlık ilanlarını bu sayfamızda yayınlıyoruz. Bu şehirlerimizden yalnız bayanlarla tanışmak isteyen erkekler ilan sahiplerine mesajlarını iletebilirler.

Muğla’dan Dul Bayanım. Karizmatik Sevgili İstiyorum.

Melike ben, Muğla Dalaman’da yaşıyorum dul bir kadınım ve 35 yaşındayım. Güzel bakımlı bir bayanım, fakat aradığım gibi birini bulamadığım için aranızda bulunuyorum. Bu ilanı yazmadan önce uzun uzun düşündüm ve öyle karar verdim çünkü hem güzel hem çekici bir kadın olarak arkadaş ilanı vermek bana biraz can sıkıcı geldi açıkçası ama biraz düşündükten sonra mutluluğu bulmak istiyorsam bunu yapmak zorunda olduğumu anladım ve bu durumu kabullendim. Şimdiye kadar burada olan ilişkilerımde çoğu zaman hep ikilemde kaldım. Çünkü kolay kolay mutlu olamıyorum. Erkek arkadaşımıda bırakmak istemiyorum.

Kısa süreli arkadaşlıkları sevmediğim için belki ileride mutlu oluruz diyerek şansını biraz daha zorluyorum. Fakat bunun hiçbir faydası olmuyor. Arkadaşlığın ilk günleri çok heyecanlı çok mutlu geçiyor olabilir fakat benim için önemli olan o mutluluğu ilk günkü gibi her an yaşayabilmek. Bunu yaşayamadığım zamanda erkek arkadaşımı terk edip etmemek arasında gidip geliyorum. Kimseyi üzmeyi istemediğim içinde ayrılığı kolay kabullenen ve kolay karar veren birisi olamıyorum. Muğla’nın Dalaman ilçesinde kendime ait güzellik merkezim var. Çalışan bir kadın olduğum için arkadaş çevremde oldukça geniştir. Benim için özel olabilecek herkesten ayrı tuttuğum birisi olduğu zaman hayatın bir anlamı oluyor.

Böyle biri olmadığı zaman hayatında çok fazla bir anlamı kalmıyor. Karizmatik erkeklerden hoşlandığım için 35 ve 45 yaşları arasında maddi durumu iyi olan bekar ya da benim gibi eşinden ayrılmış dul kalmış biriyle tanışmayı düşünüyorum. Geçmişte yaşadığım tüm acıları sıkıntıları bir kenara bırakarak sanki dünyada sadece ikimiz varmış gibi sevgilime zaman ayırarak mutlu olabileceğime inanıyorum. Ben hayatıma birini aldığım zaman sadece o kişiye odaklanarak yaşarım başka hiçbir şeyi gözüm görmez. Sevgilisine asla ihanet etmeyecek ve onu üzmekten korkacak karizmatik olgun ve Muğla’da yaşayan erkekler yazarlarsa tanışıp sohbet etmekten mutlu olurum.

Seviyeli Dürüst Erkek Arkadaş İstiyorum.

Merhaba ismim Elif Naz, 21 yaşında üniversite öğrencisiyim ve İstanbul Avrupa yakasındayım. Buraya Giresun’dan geldim şu an üniversite 1 sınıf öğrencisiyim. Buraya öğrenci olarak gelmeden önce İstanbul’u sadece televizyon ekranlarından tanıyordum ama bu kadar devasa bu kadar güzel bir yer olabileceğine ihtimal vermezdim. Bu kadar büyük bir yere gelmek beni hem mutlu etti hemde biraz ürküttü. Çünkü kime güvenip kime derdimi anlatacağımı bilemiyorum. Birkaç öğrenci arkadaşım var fakat onlarında beni çok iyi anladığını zannetmiyorum. Her kadının içgüdüsel olarak istediği arzu ettiği ve hoşlandığı bir erkek profili mutlaka vardır.

Bende kendi içimde olgun erkeklerden hoşlanıyorum fakat arkadaş çevrem hep öğrenci olduğu içinde böyle birini şimdiye kadar tanıyamadım. Buraya gelmeden önce arkadaşlık ve sohbet sitelerine hiç girmemiştim, buraya geldikten sonra yalnızlık çekmemek için girdiğim bazı siteler oldu. Ancak gördüğüm kadarıyla sanal ortamda erkeklerin bir çoğunun birden fazla sevgilisi oluyor. Böyle erkekleri görünce hem üzüldüm hemde kendi adıma biraz tereddüt ettim ancak bana güven verebilecek birisi karşıma çıkarsa bu tereddütlerimi yenmek isterim. Umarım karşıma hayatında sadece tek bir kadını isteyen o kadınıda mutlu etmek için her şeyi yapacak, sevgilisinin mutluluğunu önemseyen ve bu amaçla yaşayacak olan birisi karşıma çıkarda bende artık yaşadığım bu güzel şehrin tadını çıkarabilirim.

Kumral gözlüklü 1.70 boyunda 54 kilo sessiz sakin kendi halinde biriyim. İstanbul Avrupa yakasından görüşebileceğim birini arıyorum. Fakat her zaman sıkıntınız ve seyahat sorununuz yoksa Anadolu yakasındanda yazabilirsiniz. Sosyal medyayı sık kullanıyorum ama arkadaşlık sitelerine sadece son birkaç aydır giriyorum. Erkeğin tecrübeli olması ve olgun olması aynı zamanda güvenilir olması benim için her şeyden önemli çünkü ancak böyle birisiyle İstanbul’a daha iyi alışabilirim ve adapte olabilirim. Umarım tanışacağım kişiyle güzel mutlu bir arkadaşlık yaşayabiliriz. Benimle aynı amacı isteyen ve aynı hayalleri kuran ciddi kişilerden mesaj bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*