Erkek Arayan Bayan Tekirdağ

Tekirdağ’dan Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba Tülay ben, 30 yaşındayım Tekirdağ’da yaşıyorum ve erkek arkadaşım olsun istiyorum. Bu yüzdende buradayım. Aslen buralıyım ailemle beraber yaşıyorum fakat aşk hayatım huzurlu ve mutlu olmadığı için kendimi çokta iyi hissetmiyorum. Aslında güzel bir kadın sayılırım fakat bazen hayat karşımıza hoşlanabileceğimiz birini kolay kolay çıkarmıyor. Böyle zamanlarda adeta bir boşluğa düşer gibi oluyoruz. En azından ben kendimi öyle hissediyorum. Artık hayatımdaki bu boşluğu doldurarak bana mutluluk verecek en azından kalbime heyecan katacak biriyle tanışmak istiyorum.

Erkekler bazen beni korkutuyor ve onlardan uzak durmak istiyorum çünkü aralarında gerçekten insan olmaktan çok uzak olanlar var. Ancak yinede biliyorum ki bana değer verecek ve bana yakışacak biriside mutlaka vardır. Öncelikle sabırsız ve aceleci erkeklerden hoşlanmıyorum. Eğer bir arkadaşlığa başlayacaksak ve düzgün bir ilişkimiz olacaksa basamakları adım adım çıkmalıyız ve bu süreçte attığımız her adımın ve her basamağın tadını çıkarmalıyız. Bir ilişki eğer ne kadar hızlı ilerlerse emin olun o kadarda çabuk bitiyor. Ben bunu yaşamamak için sabırlı olmaktan yanayım ve erkeğede sabırlı olmasını tavsiye ederim. Sabırsız olan erkekler zaten benim hayatımda hep kaybeden taraf olmuştur.

Bana yazacak veya yazmak isteyen kişilerden ekstra beklentilerim yok. Her kadının erkekten beklediği gibi dürüst yalansız efendi ve kadına iyi davranan birisi olsun ve iyi kötü eğlenebileceğimiz kadar maddiyata sahip olsun, şiddet yanlısı olmasın benim için yeterli. Tabi ne kadar yakışıklı olursa o kadar çok mutlu olurum o da ayrı bir konu. Aslında ben kamuda çalışan memur erkekleri kendime daha yakın buluyorum. Daha düzenli bir hayatları olduğu için bana daha cazip geliyorlar. Çünkü bende hayatımın düzenli olmasını istiyorum ve o şekilde yaşamaya çalışıyorum. En azından hafta sonlarını tamamen bana ayıracak birinin olması gerekiyor. Hafta sonundada bana ayıracak vakti olmayanlar şimdiden bana yazmasalar daha iyi olur.

Tekirdağ Erkek Arayan Olgun ve Dul Bayan Telefon Numaraları

Bu sayfamızda Tekirdağ ve ilçelerinden erkeklerle tanışmak ve arkadaş olmak isteyen genç olgun ya da 60 yaş üstü bayanlarla tanışabilirsiniz ve yayınlanmış olan ilanlara mesaj yazabilirsiniz. Tekirdağ ve ilçelerinden çok sayıda erkek ve kadın arkadaşlık ve sohbet sitelerinde hayatlarına heyecan katacak kendileri için özel olabilecek doğru kişiyi, aşkı ve sevgiyi aramaktadırlar. Arkadaşlık siteleri sohbet odaları ve sosyal medya uygulamaları artık hayatımızın bir vazgeçilmezi olarak bizleri birbirimize daha kolay ulaştırabiliyor. islamisayfalar.com’daki ilan sahipleri ile daha kolay tanışabilmeniz ve arkadaş olabilmeniz için tüm hizmetlerimizi ücretsiz ve üyelik gerektirmeden kullanmanıza sunuyoruz. Tekirdağ’dan arkadaş isteyen bayanlara bu sayfamızı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ’dan Zengin Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Adım Kübra Nur, 26 yaşındayım ve Tekirdağ’da bir ilçede yaşıyorum. Yaşadığım yer küçük bir yer olduğu için çok fazla uyum sağlayamıyorum çünkü genç bir kadınım ve çok aykırı yaşayan birisiyim. Çevreme göre aykırı davranışlarım ve onlara göre marjınal bir tarzım var. Benim tarzıma uygun yaşam şeklime uyan kafa dengi birini yaşadığım çevrede bulmam neredeyse imkansız. Bu yüzdende Tekirdağ merkezde yaşayan özgür bir erkekle tanışmayı istiyorum. Ben özgürlüğüne düşkün her istediğini, istediği zaman yapmayı seven biriyim. Kısıtlamaları ve kurallara bağlı yaşamayı sevmiyorum. Kurallar beni bunaltıyor ve mutlu etmiyor.

Burada çalışmadığım için vaktimin çoğu evde geçiyor fakat bu da beni mutsuz ediyor. Sürekli evde vakit geçirmek zorunda kalmak çok sıkıcı geliyor bana. Sarışın genç bir kadınım, iri ve siyah gözlerin var. aslında uzun saç seviyorum banada yakışıyor ama bakımı çok zor olduğu için fazla uzatmıyorum. Spor giyiniyorum ve elbise tarzı giymeyi çok sevmiyorum yani etek falan çok fazla giymem. Küçük bir çevrede yaşadığım içinde dekolte giyemiyorum. Aslında ailem giyim konusunda bana karışmaz fakat yaşadığım çevre nedeniyle istediğim gibide giyemiyorum.

Kısıtlandığım zaman ve istediğim şeyleri yapamadığım zaman kendimi mutsuz hissettiğim için bütün bunlar benim için hayatı çekilmez hale getiriyor. Zengin olgun bir erkekle tanışarak istediğim gibi özgür bir aşk yaşamayı hayal ettiğim için maddi manevi bu imkanları bana sunabilecek birini tanımayı isterim. Maddi imkanları olmayan bir erkeğin bana istediğim tarzda bir aşk yaşatabileceğini sanmıyorum. Sevgilim olacak erkeğin zengin olmasının dışında sportif birisinin olmasını tercih ederim. Motoru olan erkekler daha çok hoşuma gidiyor ve daha çok ilgimi çekiyor. En çokya sevgilimle birlikte motorla gezmeyi hayal ediyorum. Bu hayallerimi gerçek yapabileceğine inanan Tekirdağ merkezdeki olgun ve zengin kişiler yazabilirler.

Tekirdağ’dan Evlilik Amaçlı Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Selam Nagihan ben, 41 yaşında dul esmer bir kadınım. Çocuğum yok ve yeniden evlenmek için biriyle tanışmak arkadaşlık kurmayı istiyorum. Daha önce birkaç yıl yurt dışında yaşadım. O dönemde biriyle evlendim fakat aramızdaki kültür farkı nedeniyle evliliğimiz uzun sürmedi. Birkaç yıl Bulgaristan’da yaşadım orada tanıştığım bir Türk’le evlendim. Aslında hoş biriydi ona aşık olmuştum ve seviyordum ama evlendikten sonra aşkın ve sevginin çok fazla önemi kalmadı, çünkü o heyecanı ne eşim koruyabildi ne de ben koruyamadım. Heyecanımızı kaybettikten sonra aramızda sorunlar çıkmaya başladı ve birbirimizden uzaklaştık.

Çocuğum olmadığı için kolayca sorunsuz bir şekilde boşandım ve tekrar Türkiye’ye döndüm. Buraya geldikten sonra bir süre çalışmak istemedim çünkü dinlenmeye ve biraz kendime gelmeye ihtiyacım vardı. İlk başlarda ailemin yanına yerleştim fakat şu anda yalnız yaşıyorum kendi evime çıktım ve yalnız yaşamayı seviyorum. Maddi olarak bir sıkıntım yok iyi durumdayım diyebilirim şu anda bir dış ticaret şirketinde çalışıyorum. Yurt dışında çok fazla tanıdığım var aslında evlenerek yine yurt dışına gidebilirim fakat yeniden aynı sorunları yaşamayı göze alabileceğimi sanmıyorum. Türkiye’de kalmak ve hem kendi yaşam tarzıma hemde kültür farkı yaşamayacağım, kendime uygun biriyle tanışmak evlenmek istiyorum. Düzenli bir hayatım var ve düzensiz yaşayan erkekleri hayatıma almak istemem.

Kurallarım vardır ve prensiplerime bağlı yaşarım ve asla prensiplerimden taviz vermem. Prensipleri olmayan, hayatta belirli kuralları olmayan erkekleri karakter olarak zayıf buluyorum ve karakteri zayıf bir erkeklede evlenmeyi sanırım hiçbir kadın arzu etmez. Tanıştığım kişiyle illaki donuçta evleneceğiz gibi bir kural tabiki olamaz. Bir süre arkadaşlık yaparak evlilik yolunda gidip gidemeyeceğimizi yaşayıp birlikte görmemiz gerekiyor. Zaten bu maksatla bir süre arkadaşlık yapmayı planlıyorum. Yeniden yurt dışına çok sıcak bakmıyorum fakat gerçekten benim gibi kültürel değerlerine önem veren ve o tarzda yaşayan birisi ile karşılaşırsam yurt dışında biriylede yeniden evlilik düşünebilirim. Tekirdağ ve çevresinden tanışabileceğim olgun seviyeli ve ne istediğini bilen beyler kendilerini tanıtan mesaj yazarak ietişim adreslerini yazabilirler.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/konu/erkek-arayan-olgun-bayan-tekirdag/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*