Erkek Arayan Bayanlar Almanya Whatsapp

Yayınlanma : Güncelleme : Kasım 22, 2022
0
428

Almanya’da Yaşıyorum. Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Lara, Almanya’da yaşayan yalnız dul bir kadınım ve İstanbul’dan tanışıp konuşabileceğim birini arıyorum. Ben aslen Trabzonlu’yum fakat ülkeme geldiğim zaman ailemle beraber İstanbul’da kalıyoruz. Özgür ve hırçın bir ruha sahibim. Benim karakterimde biriyle arkadaş olmak çoğu zaman erkeklere zor geliyor çünkü erkekler çoğu zaman kadını sahiplenme duygusuyla sıkboğaz ediyorlar. Oysa ben bu tarzda bir arkadaşlığı kabul edemem ve böyle bir arkadaşlık yaşamak bana sıkıcı gelir. Kadını sahiplenmeye çalışan ve kendi istediği şekilde karakterine yön vermeye çalışan erkeklerden hoşlanmıyorum. Eğer benimle arkadaş olacaksanız benim kurallarıma göre davranmak zorundasınız.

Benim kurallarıma uymayan birini hayatımda tutmam. Yaşım 30, kumral ve güzel bir kadınım. Burada yoğun bir iş hayatım olduğu için dinlenmek için İstanbul’a geldiğimde vaktimi tamamen gezerek ve yapmaktan keyif aldığım şeylerle ve erkek arkadaşıma vakit ayırarak geçirmek istiyorum. Sosyal medya kullanmayı sevmiyorum, bana kalırsa sosyal medya insanı gerçek hayattan koparıyor ve tamamen sanal bir hayat yaşatıyor. İyi ya da kötü her ne yaşayacaksam bunu gerçek hayatta yaşamayı isterim. Benimle tanışmak için öncelikle buradan bana kendinizi tanıtmalısınız. Eğer ciddiyetine inandığım ve sözlerinden etkilendiğim birisi olursa o kişiyle sohbet ederek birbirimizi tanımaya başlayabiliriz.

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Sadece yaz aylarında ir ay süreyle İstanbul’da oluyorum o zamana kadar tanışacağım kişiyle WhatsApp’tan sohbet etmeyi düşünüyorum. İstanbul’a geldiğimde ise o bir ay içerisinde beni yalnız bırakmayıp bana vakit ayırabilecek birini isterim. Vakti müsait olmayan maddi imkanları yetersiz olan biriyle istediğim gibi bir arkadaşlık yaşayamam. Erkeğin maddi durumu beni çok ilgilendirmiyor maddi olarak erkektende bir beklentim zaten olamaz. Fakat eğer keyifli bir arkadaşlık yaşayacaksak biraz maddi özgürlüğünüzün olması gerekir. İstanbul’da yaşayan ve yurt dışından bayan arkadaş arayan ciddi dürüst beyler yazabilirler.

Almanya Erkek Arkadaş Arayan Yalnız Bayanlarla Whatsapp Sohbet ve Arkadaşlık

Almanya’da yaşayan ve Türkiye’den kendisine seviyeli ciddi erkek arkadaş arayan yalnız bayanlarla tanışma. Almanya’da yaşayan dul ve güzel bayanların telefon numaraları ve WhatsApp sohbet grupları. Almanya’da yaşayan olgun erkek arkadaş arayan bayanların telefon numaraları ve sosyal medya adresleri. Almanya’da yaşayan erkek arkadaş arayan bayanlarla ücretsiz sohbet edebileceğiniz arkadaşlık siteleri. 2022 yılında Almanya’da yaşayan yalnız bayanlarla üyelik yapmadan tanışabileceğiniz arkadaşlık ve evlilik siteleri. Almanya’da yaşayan ve Türkiye’den evlenmek isteyen ciddi ve dürüst bayanlarla WhatsApp sohbet. Seviyeli ve ciddi tatil arkadaşı arayan Almanya’da yaşayan bayanların sosyal medya hesapları ve profil fotoğrafları. Türkiye’den elit bir erkekle tanışmak isteyen Almanya’da yaşayan güzel bayanların ücretsiz arkadaşlık ilanları.

Almanya’da Yaşıyorum ve Bakarım. Ciddi Erkek Arıyorum.

Selam, 34 yaşında esmer güzel bakımlı yalnız, Almanya Hannover’de yaşayan bir kadınım ve Türkiye’den biriyle tanışarak tatile geldiğim zamanlarda görüşmeyi istiyorum. Böyle bir arkadaşlıkta sürekli birbirimizin göremeyeceğimiz bir gerçek. Böyle bir arkadaşlığı yaşayabilecek kadar sabırlı olan erkek varsa tanışabilirim. Erkeklerin kadınlara göre daha sabırsız olduğunun farkındayım. Her yıl sadece bir kez görüşecek olmak tabiki sizlere zor gelebilir. Emin olun hoşlandığım erkeği bende özlerim ve bu durum banada zor gelecektir. Esmer güzeli seviyeli eğitimli ve kültürlü bir kadın olarak elit karakteri olan ve bana yalan söylemeyecek birine ihtiyacım var.

Zaten emin olun bana yalan söylemenize gerek yok. Çünkü zaten tanışacağım kişiyle evlilik düşünmüyorum. Sadece hoşlanacağım biri olsun ve bana yalan söylemesin benim için yeterli. Hiçbir konuda dürüstlükten taviz vererek yalan söylemenize emin olun gerek yok. Eğer yakışıklı biriyseniz ve bana zarar vermeyeceğinizi hissettirebilirseniz bunun dışında hiçbir şey benim için önemli değil. Tanışacağım kişinin özellikle Türkiye’den olmasını istedim. Çünkü oraya geldiğim zaman kendimi çok yalnız hissediyorum. Almanya’da kendimi çok yalnız hissetmiyorum ve duygusal anlamda bir erkeğe bağlanmak istemek gibi bir hissiyatım olmuyor ama Türkiye’ye geldiğim zaman yanımda yakışıklı bir erkeğin olmasını çok istiyorum. Çok aşırı kilolu ya da aşırı kıskanç olan kişiler benim yanıma yakışmaz diye düşündüğüm için uzun boylu fiziki özellikleri iyi olan yakışıklı birini tanımayı isterim.

Ben Türkiye’ye geldiğim zaman daha çok Kırıkkale ve Ankara civarında oluyorum. Bana vakit ayırabileceğini düşünen zaman sıkıntısı ve maddi problemi olmayan erkekler istediğiniz her şehirden bana yazabilirsiniz. Buradan tanıştığım kişiyle önümüzdeki yaz Türkiye’ye gelene kadar WhatsApp’tan görüşebileceğimizi düşünüyorum ve Türkiye’ye geldiğim zaman yüz yüze görüşme imkanıda bulabiliriz. O zamana kadar sabırlı olmak ve sadece WhatsApp’tan sohbetle ederek bu kadarıyla yetinmek zorundayız. Yakışıklı ve enerjisiyle güzel bir bayana eşlik edebilecek maddi manevi sorunu olmayan Türkiye’de yaşayan beyler yazabilirler.

Almanya’da Yaşayan Dul Bayanım. Olgun Erkek Arıyorum.

Ismim Berra, Almanya’da yaşıyorum ve aslen Tekirdağlıyım. Burada ailemle beraber Berlin şehrinde yaşıyorum. 35 yaşındayım ve son beş yıl içerisinde iki kez evlilik yapıp ayrıldım. Her iki evliliğimde Almanya’da yaşayan erkeklerle oldu. Flört ederek ve severek evlenmemize rağmen evlilik hayatına uyum sağlayamadık. Tekrardan evliliği düşünebilirim fakat bunun için birkaç yıl yalnız kalmak ve kendimi dinlemek istiyorum. Ancak ondan sonra biriyle evlilik düşünebilirim. Fakat eğer yeniden evlilik kararı alırsam bu kesinlikle Türkiye’de yaşayan bir erkekle olacaktır. Artık Almanya’da yaşamış ve buranın kültürü ile yetişmiş biriyle evlilik yapmayı düşünmüyorum.

Türkiye’den tanışacağım kişiyle ise birkaç yıllık uzun sürecek bir arkadaşlık düşünüyorum, belki ondan sonra karşılıklı olarak duygularımız o yönde gelişirse evlilikte yapabilirim. Yeniden evlilik kararı verinceye kadar sadece arkadaş olarak almak isterim. Artık tam anlamıyla karakteri ve hatta ailesine varıncaya kadar her şeyiyle tanımadığım biriyle nikah masasına asla oturmak istemem. Kısa bir süreye iki evlilik sığdırmak ve her iki evliliğiminde kısa sürmesi benim psikolojimi altüst etti diyebilirim. Galiba evlilik konusunda biraz aceleci davrandım ve yaptığım bu hatayı kabul ediyorum. Zaten aynı hatayı tekrar yapmamak için uzun süre arkadaş kalmak istiyorum. Psikolojik olarak kendimi iyi hissetmediğim için çalıştığım iştende kısa süre önce ayrıldım. Bir süre çalışmak istemiyorum.

Yaptığım hatalar nedeniyle ailemide çok üzdüm artık onları bir kez daha kesinlikle üzmek istemiyorum. Ailemden başka destek alıp bana güç verecek başka hiç kimsem yok, zaten bu süreçte onların desteği olmasaydı belki çok daha zor günler yaşayabilirdim. Onların desteği sayesinde kendimi biraz daha iyi hissediyorum. Ancak duygusal olarak beni etkileyecek bir erkek arkadaşım olursa onun bana daha iyi geleceğini düşünüyorum. Hoşlandığın bir erkeğin bana destek olması daha çabuk toparlanmamı sağlayacaktır. Almanya’dan bir bayanla uzun süreli arkadaşlık düşünen Tekirdağ civarındaki kişilerin mesajlarını bekliyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here