Erkek Arayan Bayanlar Almanya

Almanya’da Yaşıyorum. Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Yeşim, Almanya Hannover’de yaşıyorum, dul bir kadının ve ciddi olgun bir erkekle tanışmaya ihtiyacım var. Aşk hayatımda istediğim şansı hiçbir zaman bulamadım, bulduğumu zannettiğim zaman o erkekle evlendim fakat yanlış bir evlilik yaptığımın farkına varıncada boşandık. Yeşil gözlü, esmer, orta boylarda güzel bir kadınım. Benimle tanışmak isteyen erkekler kendilerini tanıtırken lütfen özellikle boy kilo gibi fiziksel özelliklerini yazsınlar. Çünkü benim için erkeğin fiziksel özellikleri önemli. Bana yazmak isteyen erkekler Almanya’nın herhangi bir kentinden ya da Türkiye’den İstanbul ya da İzmir’den yazabilirler fakat Almanya’dan biriyle tanışırsam daha uzun süre görüşme imkanımız olacaktır.

Çünkü Türkiye’ye yılda sadece bir veya iki kez gidebiliyorum. Erkek arkadaşımın seviyeli ve ciddi olmasını isterim. Fakat benim yanımdayken aynı ciddiyeti korumasınıda istemem. Çünkü sürekli ciddi görünen birisi benim için sıkıcı olabilir. En fazla 40 yaşlarında bir erkeği arkadaş olarak kabul edebilirim. 40 yaş ve üzerinden erkeklerle sanırım iyi anlaşamayız. Ben burada evliliğimden olan 8 yaşındaki kızımla birlikte yaşıyorum. Kızım henüz 1 yaşındayken eşimden ayrıldım. O günden sonrada yaklaşık 7 yıldır hayatıma hiç kimse girmedi.

Kızım henüz yetişkin bir insan olana kadar evliliği aklımdan dahi geçirmek istemiyorum. Hem uzun bir süre benimde kafamı dinlemeye ihtiyacım var. Şu anda bir erkeğin ve bir evin sorumluluğunu tamamen alacak durumda değilim ama bir aşkın ve arkadaşlığın sorumluluğunu gönül rahatlığıyla alabilirim. Türkiye’ye geldiğim zaman genelde İstanbul’da oluyorum fakat bazen tatilimi İzmir’de geçiriyorum. İstanbul’da vakit geçirmekten daha büyük keyif alıyorum. Almanya dışından beyler yazmak isterlerse İstanbul ve İzmir’dende mesaj yazabilirler. Uzun süreli bir arkadaş istiyorum fakat Türkiye’den tanışacağım bir erkek uzak olmaya ne kadar tahammül edebilir bilemiyorum. Çünkü beni yılda sadece en fazla iki kez görebilirsiniz. Bunu göze alabilen ciddi kişiler yazarlarsa sevinirim.

Almanya Erkek Arkadaş Arayan Ciddi Bayanlarla Ücretsiz Sohbet ve Arkadaşlık

Almanya seviyeli ve ciddi erkek arkadaş isteyen olgun bayanlarla ücretsiz tanışabileceğiniz arkadaşlık siteleri. Almanya’dan erkek arkadaş isteyen genç ve güzel bayanların telefon numaraları ve WhatsApp sohbet hatları. Almanya’da yaşayan ve Türkiye’den erkek arkadaş isteyen bayanların Instagram adresleri ve fotoğrafları. Almanya’da yaşayan ve erkek arkadaş isteyen 60 yaş üstü dul bayanlarla ücretsiz tanışma ve sohbet siteleri. Almanya’dan zengin erkek ile tanışmak isteyen Türk kızlarının telefon numaraları. Almanya’dan evlenmek isteyen genç ve olgun bayanların arkadaşlık ilanları. Almanya’dan dost ve sırdaş arayan ciddi bayanlarla ücretsiz sohbet ve arkadaşlık. Almanya’da yaşayan ve Olgun erkeklerden hoşlanan genç bayanların arkadaşlık ilanları.

Almanya’dan Ciddi Erkek Arkadaş İstiyorum.

İsmim İlayda, 21 yaşındayım, Almanya Stuttgart’ta yaşıyorum. Bursalı’yız ve sadece yaz aylarında Bursa’ya geliyorum. Onun dışında Almanya’dayım. Ciddi bir erkekle tanışarak arkadaşlık kurmak istiyorum fakat asıl istediğim şey sevgili olmanın ötesinde hayatımın sonuna kadar benimle olmasını isteyeceğim, arzu edeceğim ve bana evlenmeyi hayal ettirebilecek kadar beni kendisine aşık edebilecek birini bulabilmek istiyorum. Aşkı tutkulu yaşamayı severim, aşk hayatımda hem burç uyumuna hem ten uyumuna dikkat ediyorum ve bunların gerçekliğine inanıyorum.

Aslında Türkiye’den yani Bursa’dan biriyle tanışmayı daha çok istiyorum fakat Almanya’da yaşayan Türk erkekleride tanışmak isterlerse bana mesaj yazabilirler. Genç güzel ve hırslı bir kadınım. Hoşuma giden erkeği ne yapar eder bir şekilde etkilerim ve onun bana aşık olmasını sağlayabilirim. Çok tatlı ve yanımda olan erkeğe asla sıkıcı gelmeyen eğlenceli biriyimdir. Aslan burcuyum ve lider özelliklere sahip bir kadınım. Baskın karakterli biriyimdir, biraz fazla çabuk sinirlenebiliyorum fakat sevdiğim değer verdiğim insanları kırmaktan ve üzmektende çekinirim. Hayatıma hem aşk anlamında hemde sosyal arkadaş anlamında çok az insan almışımdır. Ama hayatıma aldığım insanlarada çok değer veririm ve hayatımı her anlamda onlarla paylaşırım.

Değer verdiğim insanlardan bir şey saklamam ve onlara karşı dürüstlükten vazgeçmem. Tabi aşık olduğum insanada aynı şekilde davranırım. Olgun karizmatik ve eğlenceli bir erkekle karşılaşmayı o kadar çok istiyorum ki sanki tüm geleceğim ve tüm hayallerim böyle birine bağlı gibi hissediyorum. Belkide gerçekten öyledir böyle biriyle karşılaşamazsan hayallerimi belkide hiçbir zaman yaşama şansım olmayacak. Sürekli böyle birinin hayalini kurarak yaşamakta oldukça yorucu. Almanya’da yaşayıpta bana yakın kentlerde olan ya da Türkiye’den ise Bursa’da yaşayan ciddi kişilerin mesajlarını bekliyorum.

Almanya’dan Olgun Elit Erkek Arıyorum.

Merhaba ismim Feryal, Almanya’da yaşayan genç bir Türk kadınıyım. Elit seviyeli düzgün bir erkekle tanışabilmek için bu sitedeyim. Kendi halinde sessiz sakin takılan kendi dünyasında mutlu olmaya çalışan bunu bazen başarabilen bazende başarısız olan biriyim. Daha önceki erkek arkadaşlarımdan edindiğim hislerime bakacak olursam sanırım genç erkekler beni çok tatmin etmiyor, duygusal anlamda kendimi olgun bir erkeğe daha yakın buluyorum. Öyle biriyle arkadaşlık yapmanın beni daha çok mutlu edebileceğini düşünüyorum. Daha önce yaşadığım sağlık sorunları nedeniyle çok uzun bir süre sosyal ortamlardan, erkek arkadaş edinmekten uzak durdum ve hatta o günlerde aşık olmaktan dahi korkuyordum.

Çünkü aşık olduğum zaman ya da bir erkek bana aşık olursa sağlık sorunlarım, erkek arkadaşımla birlikte gezip dolaşmaya dahi engel olacak durumdaydı. Bu yüzdende kendimi hep erkeklerden uzak tuttum ve birinden hoşlanmamak için adeta kendi içimde mücadele verdim. Bir süre öncede sağlık sorunlarından tamamen kurtuldum ve şu an çok iyi bir durumdayım. Almanya’dan veya Türkiye’dende olabilir olgun elit erkekle tanışmak ve arkadaşlık kurmak istiyorum. Hatta belki bu arkadaşlığın sonunda evlilik dahi olabilir evliliği çok isteyen birisi değilim ama tamamende kendimi evliliğe kapatmış değilim. Zaman bize ne yaşatacak ne getirecek birlikte yaşayıp görebiliriz. Son zamanlarda yaşadığım sağlık sorunlarından ve bunun neticesinde kendimi dünyaya kapatmam beni o kadar bunaltı ki artık kendini sadece duygularıma bırakırak, hayatın tüm güzelliklerini dolu dizgin yaşamak istiyorum.

Ben henüz 27 yaşındayım esmer ve buğday tenli bir kadınım. Türkiye’de aslen Hataylı’yım, Almanya’da ise Düsseldorf şehrindeyiz. Daha önce yaşadığım sağlık sorunları nedeniyle ailem sosyal hayatım konusunda bana hiç karışmıyor ve nasıl mutlu oluyorsam o şekilde yaşamama müsaade ediyorlar. Onlar müsade etse dahi tabi ki ben yanlış bir şey yapmayı ve yanlış bir ilişki kurmayı istemem. Doğru kişiyi bulabilmek adına tanıştığım kişiyle bir süre sadece telefonda sohbet ederek onu en iyi şekilde tanımayı istiyorum. Ancak ondan sonra zamanla yüz yüze buluşmaya karar verebilirim. Bu belki yorucu bir süreç olabilir fakat sabırlı olmak zorundayız, bu sabrı gösterebilecek ciddi olgun ve elit kişiler yazabilirler.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/erkek-arayan-bayanlar-almanya/,

2 yorum

  1. Selam Yeşil hanım.İsmim Abdullah 56 yaşındayım.23 yıl önce Almanya’dan Türkiye’ye döndüm.Münihte 9 yıl yaşadım şuan Afyonda yaşıyorum.Sizinle tanışmak istiyorum.Eğer benimle tanışmak istersen cevap verirsen sevinirim

  2. Merhaba Ben Antalya’dan Benim Adım Tevfik 36 yaşındayım bekarım hiç evlilik yapmadım Emekliyim Çalışamıyorum benim yaşıma uygun bir hayat arkadaşımı arıyorum Antalya ’dan taliplerimden haber bekliyorum 18 26 yaş arası Bekiyorum Whatsapp 0553828**87

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*