Erkek Arayan Bayanlar Ankara Numarası

Zehra Ben. Ankara’dan Erkek Arkadaş Arıyorum.

Adım Zehra 30 yaşındayım Ankara’da yaşıyorum ve burada bir kurumda memurluk yapıyorum. Daha önce hiç evlenmedim fakat bir kez, bir yıl süren nişanlılık süreci yaşadım. Ankara’dan samimiyetine inanacağım biriyle tanışmayı istiyorum fakat şimdiye kadar yaşadıklarım ve erkekler hakkındaki tecrübelerimden sonra bazı konularda erkeklere hiç güvenim kalmadı. Özellikle aşk konusunda erkeklerin bencil ve egoist davrandıklarını düşünüyorum. Erkekler aşık olduklarını söyledikleri kadını çok kısa bir süre sonra hiç umursamıyorlar. En azından ben bütün ilişkilerimde aynı acı tecrübeyi yaşadım.

Galiba hiçbir erkek samimiyete ve aşka değer vermiyor. Ben hayatımdan öyle birini istiyorum ki, her zaman benim yanımda olsun, düştüğümde beni kandıracağına inandığım birisi olsun, kızdığım zaman nazımı ve kaprisimi çekecek birisi olsun istiyorum. Fakat anladığım kadarıyla erkeklerin tek istediğide sadece kendi heveslerini tatmin edebilmek. Böyle olunca haliyle erkeklere olan güvenimde ister istemez sarsılıyor ve hatta şu anda hiç güvenim kalmadı diyebilirim. Artık bir erkeğin yakışıklı olup olmamasına dahi bakmıyorum ve umursamıyorum. Gerçekten tek istediğim sadece biraz samimiyet ve dürüstlük. Biraz öncede dediğim gibi kendisinden güç alacağım her zaman yanımda olduğunu bileceğim birini istiyorum sadece.

Böyle birini bulmak bu kadar da zor olmamalıydı aslında ama galiba ben bu konularda hiç şanslı bir kadın olamadım. Kendimi o kadar kötü hissediyorum ki sadece samimi bulduğum bir erkeği beni etkilemese dahi hayatıma alıp arkadaştık yaşayabilirim. Hayatımda en büyük darbeyi nişanlandığım erkekten yedim, evlenmemize çok kısa bir süre kala beni aldattığını öğrendim. Bunun acısını bir türlü unutamadım. Bunu bana ancak gerçekten hayatını bana adayacak bir erkek unutturabilir. Bu acıyla daha fazla yaşamak istemiyorum ve bütün bunları unutmaya çalışıyorum. Bana geçmişimi unutturup mutlu edebilecek Ankaralı samimi olduğuna inanan erkekler yazabilirler.

Ankara’dan Erkek Arayan Bayanların Cep Telefonu Numaraları

Ankara ve ilçelerinden erkek arkadaş arayan bayanlarla bu sayfamızda kolaylıkla ücretsiz bir şekilde tanışabilirsiniz. Her yıl çok sayıda kişi gerek sosyal medyadan gerek arkadaşlık sitelerinden kendilerine erkek arkadaş bulmak için arkadaşlık ilanı vermektedir. Ankara’dan aramıza katılan bu sayfamızdaki bayanlarda artık yalnız kalmak istemedikleri, aşık olmak istedikleri için aramızda bulunuyorlar. Onlarla tanışma fırsatını kaçırmamak için yorumlar bölümünden ilan sahiplerine mesajlarınızı iletebilirsiniz. Belkide hayatınızın aşkıyla tanışıp ileride evlilik dahi düşünebileceğiniz Ankaralı güzel bayanlarla sohbet etmeye imkanını islamisayfalar.com olarak sizlere sağlıyoruz. Sitemizde bulunan tüm erkekler gibi aramızda bulunan Ankaralı bayanlarda mutluluğu ve sevgiyi hak ediyorlar. Bu yüzden kendileriyle birlikte mutlu olacakları erkek arkadaşını aramaktadırlar. Sadece yazacağınız birkaç satırlık mesajla Ankaralı güzel bayanlarla tanışabilirsiniz.

Adım Şevval. Ankaralı Elit Beyle Tanışmak İstiyorum.

Adım Şevval Ankara’da yaşıyorum sarışın olgun sayılabilecek güzel ve alımlı bir kadınım. Güzelliğime ve çekiciliğime güvendiğim kadar erkek arkadaşımın ayaklarını yerden kesecek kadar kendime aşık edebileceğimide biliyorum. Belki bunu her kadın başaramayabilir bazılarının karakterinde yoktur, bazıları ise beceremiyor olabilir. Fakat ben kadınsı özellikleri ön plana çıkan ve bunu çok iyi kullanabilen bir kadınım. Sadece görmüş olduğunuz fotoğrafımdan dahi nasıl bir kadın olduğunu anlayabilirsiniz. Tabi kadınları iyi tanıyan kadınlar konusunda tecrübeli bir erkekseniz, tecrübeli bir erkek daha beni tanımadan fotoğrafıma bakarak dahi ne kadar çekici ve tatlı bir kadın olduğunu görebilir.

Her ortama ayak uydurabilen ve herkesle iyi geçinmeyi bir şekilde başarabilen biriyimdir. Ancak bu ben istediğim zaman olabilir. Yoksa durup dururken her tanıştığım kişiyi hayatıma alacak değilim. Sadece bana güven vererek benim hayatıma dahil olabilirsiniz. Sevgilim olmasanız dahi sosyal arkadaşım olarak kalabilirsiniz. Fakat ben burada özellikle bir gün yollarımız ayrılsa dahi asla unutamayacağım birini arıyorum. Bana hayatımın geri kalanında unutmayacağım kadar güzel günler yaşatacak elit, beyefendi bir erkeği tanımak isterim. Kendisini tanıyan bir kadın olarak evliliği hiç düşünmedim, 32 yaşıma gelmiş olmama rağmen. Çünkü evliliğin bana iyi gelmeyeceğinden eminim, o sorumluluğu asla göze alamıyorum. Çünkü zaten sorumluluk alarak yaşamak bana çok sıkıcı ve eğlencesiz geliyor.

Kendimi bir evin içerisine kapanmış ve sürekli ev işleriyle uğraşıp çocuk bakan bir kadın olarak hayal edemiyorum. Benim gibi bir kadını sahiplenerek birlikte uzun bir arkadaşlık yaşamaya niyet olan Ankaralı ciddi kişilerden mesaj bekliyorum. Fakat kendinizi tanıtırken lütfen yaşınızı mesleğinizi ve karakteriniz hakkında bilmem gerekenleri detaylı bir şekilde yazmanızı rica ediyorum. Sadece telefon numarası yazarak benim kendisine dönüş yapacağımı düşünenler yanılıyorlar. Hiçbir kadının sadece numara yazan bir erkegi arayacağını sanmıyorum. En azından ben öyle birini aramayı düşünmüyorum, lütfen ciddi beyler yazsınlar.

Ankara’dan Olgun Ciddi Erkek Arıyorum.

Selam ismim Arzu ve Ankara’dan katılıyorum. Ankara içinden genç bayanla tanışmak isteyen olgun belgeler varsa tanışıp konuşabiliriz. Ben aslen Bartınlı’yım fakat burada üniversite okumak için bulunuyorum. Her zaman açık ve dobra konuşmayı tercih eden birisi oldum. Buradada aynı şekilde davranmak ve niyetimi açıkça ifade etmek istiyorum. Hayatımızın her alanında tabiki sevgiye aşka ihtiyaç duyarız. Erkek arkadaşım olduğu zaman dahi aşka sevgiye muhtaç olduğumu hissediyorum. Fakat benim burada bulunma amacımın başka bir nedeni ise yaşamış olduğum maddi imkansızlıklardır.

Erkek arkadaşım olacak kişiden beklentim sadece aşkını ve sevgini bana gösterebilmesi değil aynı zamanda maddi olarakta bana sahip çıkmasını bekliyorum. Maddi imkanlar için erkeklerle sevgili olan bir kadın gibi görünmek istemezdim fakat bazen kendimi o kadar çaresiz hissediyorum ki bir sevgilim olsun ve benim maddi manevi her türlü beklentimi karşılasın istiyorum. Eğer bunu yapamayacak kişiler varsa aramızda konuşmamızın ve tanışmamızında bir anlamı olmayacaktır. Ankara dışından görüşemeyeceğim birinin istemiyorum. Ayrıca lütfen evli olan olgun beylerde yazmasınlar.

Esmer ve güzel bir kadın olabilirim fakat genç bir kadın olmama rağmen hayatın güzelliklerini hiçbir zaman yaşayamadım. Umarım burada artık şansım döner ve beni tüm hayallerime kavuşturacak olgun ve ciddi birini bulabilirim. Yazdıklarımdan yola çıkarak beni gerçekten mutlu edeceğine inanan kişilerden mesaj bekliyorum. Benim niyetim sadece burada sohbet etmek ve vakit geçirmek değil. Arkadaşlık sitesinden tanışmak ilk defa yapacağım bir şey ve umarım doğru kişiyi bulurum ve bir dahada böyle bir şey yapmama gerek kalmaz. Maddi manevi özgür yaşayabilen sevmeyi ve sevilmeyi hak eden kişiler yazsınlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*