Erkek Arayan Bayanlar Bodrum

Yayınlanma : Güncelleme : Ekim 24, 2022
0
220

Bodrum’dan Seviyeli Olgun Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Şule, 32 yaşındayım kumral bir kadınım ve oldukça bakımlıyım. Erkek arkadaş arıyorum fakat erkekte en çok aradığım özellik yakışıklı ve bakımlı olması temiz olmayan erkekler bana çok itici geliyorlar ve öyle erkeklerle aynı ortamda dahi bulunmak istemiyorum. Kendime çok dikkat eden bir kadınım aynı zamanda sağlığımada çok dikkat ederim. Bu yüzdende çok fazla kötü alışkanlık edinmemeye çalışıyorum ancak tabi ki bazen güzel bir ortam olduğu zaman sigara ve alkol alıyorum. Bunun dışında hiçbir kötü alışkanlığım yok, sigara ve alkolüde sadece özel günlerde ve ortamlarda kullanıyorum.

Aşırı sigara içinde alkol tüketen erkekleride sevmiyorum çünkü bence her şey dozunda olmalı ve yerine göre yaşanmalı. Ben aslen Denizli’liyim fakat birkaç yıldır Bodrum’da memur olarak çalışıyorum. Ülkemizin belkide en güzel yerinde yaşıyorum fakat aşk hayatım boş olunca bütün bu güzellikleri yaşamak biraz eksik kalıyor. Biraz fazla sinirlenen asabi biriyim erkeklerle bu yüzden çok uzun ilişkiler kuramadım, çabuk sinirleniyorum ve sinirlendiğim zamanda gemileri bir anda yakabiliyorum. Bu aslında iyi bir şey değil fakat elimde olmadığı için buna engel olamıyorum. Bir erkeği ne kadar çok sevsemde, sinirlendirdiğim zaman bir anda her şeyi bitirebilirim.

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Benim için belki biraz fazla kaprisli diyebilirsiniz ancak ben kaprisli birisi olduğumu düşünmüyorum. Aslında kadınlar karşısında sürekli alttan alan ve her şeyi kabullenen erkekleride çok sevimli bulmuyorum ama benimle arkadaşlık kurmak isteyen ve arkadaş olduktan sonrada devam etmesini isteyen kişinin biraz alttan almasını bilen çok sabırlı birisi olması gerekiyor. Eğer alttan alamayan birisi olursa arkadaşlığımız birkaç haftadan fazla sürmez diye tahmin ediyorum. Bodrum’dan 30 yaş üstü kaliteli bakımlı erkek arkadaş istiyorum. Umarım bu sefer kuracağım arkadaşlık daha öncekiler gibi kısa süreli olmaz. Çünkü gerçekten uzun süre kendimi ona ait hissederek bağlanacağım ciddi bir ilişkiye ihtiyacım var. Benim gibi düşünenler yazarlarsa tanışırız.

Bodrum Erkek Arayan Dul ve Yalnız Bayanlarla Ücretsiz Sohbet

Bodrum’dan erkek arkadaş arayan dul ve yalnız bayanlarla ücretsiz sohbet ederek tanışabileceğiniz arkadaşlık siteleri. Bodrum’dan olgun ve karizmatik erkek isteyen zengin ve olgun bayanlarına ücretsiz tanışma ve sohbet. Bodrum’dan tatil arkadaşlığı isteyen yalnız bayanların arkadaşlık ilanları ve resimleri. Bodrum’dan evlenmek için erkek arayan genç ve güzel bayanların 2022 yılına ait arkadaşlık ve evlilik ilanları. Bodrum’da yaşayan ve kendisine dürüst seviyeli erkek arkadaş isteyen elit bayanlarla arkadaşlık ve sohbet siteleri. Seviyeli ve uzun süreli bayan arkadaş isteyen Bodrumlu zengin ve dul erkeklerle tanışma. Sevgili arayan ve aşık olmak isteyen Bodrumlu bayanların telefon numaraları ve WhatsApp sohbet hatları.

Bodrum’dan Yakışıklı Karizmatik Beyler Yazsın Tanışalım

Adım Mila, 30 yaşındayım Bodrum’da yaşıyorum. Yakışıklı olgun karizmatik erkeklere karşı ciddi anlamda bir zaafım var. Olgun Karizmatik erkekler gerçekten çok ilgimi çekiyor ve onlarla arkadaşlık yapmak beni mutlu ediyor. 30 yaşındayım ve 35-40 yaşları arasında benimle ciddi anlamda uzun süre arkadaşlık yapabilecek karizmatik birini arıyorum. Sırf hayatımda bir erkek olsun ve beni kendime daha özel hissettirsin diye rastgele biriyle arkadaşlık yapamam. Bunu yapamam fakat yapanlarda var bunu biliyorum ancak ben öyle rastgele bir ilişki yaşayacak bir kadın değilim. Aradığım özelliklerde birisini bulmam benim için yıllarda sürse o kişiyi bulmadan kimseyi hayatımı almak istemem.

Aradığım özelliklerde bana heyecan veren ve gördüğüm zaman nefesimi kesen birisi olduğu zamanda onu kazanmak ve kaybetmemek için elimden ne geliyorsa yapabilirim. Bodrum’da turizm sektöründeyim yoğun bir iş hayatım olduğu için sosyal yaşamım neredeyse hiç yok diyebilirim. Erkek arkadaşım olursa belki hayat benim için biraz daha güzelleşerek biraz daha renkli bir hale gelebilir. Aşk yaşamak sevmek ve sevilmek mutlaka her insanın arzu ettiği duygulardır fakat ben bunu kendi içimde biraz daha yoğun hisseden kadınlardan biridir. Eğer yaşadığım aşk ve sevgi bana o tutkuyu hissettirmiyorsa o ilişki benim için çok fazla uzun sürmez.

O tutkuyu heyecanı hissettiğim müddetçe erkek arkadaşıma karşı gerekirse fedakarlık yapmaktanda çekinmem. Erkek arkadaş konusunda sadece maddiyata önem vermiyorum. Onun dışında bir erkeğin mükemmele yakın olmasını isterim. Temiz ve titiz olmalı güzel kokmalıdır benim erkek arkadaşım. Sigara ve alkol gibi alışkanlıklarına bir şey diyemem fakat abartılı olduğu zamanda o erkek bana itici gelir. Bunuda bilmenizi isterim. Kötü alışkanlıklar konusunda abartılı yaşayan beyler varsa onlarla anlaşamayacağım için mesajlarınıda beklemiyorum. Temiz ve elit kişiler yazsınlar.

25 Yaşımdayım. Bodrum’dan Zengin Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Adım Elmas, 25 yaşındayım Bodrum’da yaşıyorum, zengin ve olgun erkekler ilgimi çektiği için bu tarz bir erkekle tanışarak aşkı ve sevgiyi sınırsızca yaşamak istiyorum. Olgun ve zengin bir erkekle istediğim her şeyi yaşayarak duygusal anlamda doyuma ulaşabileceğimi düşündüğüm için sadece böyle birini tanımak istiyorum. Bu özelliklerde olmayan biri beni tatmin edemez ve beni mutlu edemez. Burada bir akrabamın yanında kalıyorum. Bodrum’a çalışmak için geldim şu an hayatımda çok mutlu ve huzurlu sayılmam mutlu olmam için ve kendimi huzurlu hissetmem için mutlaka istediğim aşkı bana yaşatacak zengin ve beni çok özel hissettirecek birini tanımam gerek.

Güzel ve çekici olduğumun farkındayım ayrıca sürekli kapris yaparak erkeği uğraştıran ve yoran kadınlardan değilim. Gençliğim ve güzelliğimle eminim ve olgun erkekler için çekici ve ideal bir sevgili olabilirim. Bu yaşıma kadar birkaç kez erkek arkadaş edindim fakat istediğim bu özelliklerin hiçbirisi onlarda yoktu. Yani istediğim ve aradığım aşkı şimdiye kadar hiç kimsede yaşama şansı bulamadım. Sürekli erkek arkadaş değiştirmeyide seven birisi değilim. Fakat evlilikte düşünmüyorum. Aradığım şey tam olarak seviyeli zengin bir erkekle uzun yıllar arkadaşlık yapabilmek. Kendi ailemle değilde bir akrabamın yanında yaşadığım için benim üzerime çok fazla düşüyorlar.

Bu yüzden bazı konularda kendimi çok özgür hissedemiyorum. Fakat bu sorunu zamanla aşabileceğimi düşünüyorum. Kendisine özgür genç ve güzel bir kadın isteyen zengin ve olgun erkekler varsa ciddi anlamda tanışarak uzun sürecek bir arkadaşlığı beraber kurmayı isterim. Arkadaşlarım ve tanıdıklarım bana sürekli çok masum bir güzelliğimin olduğunu söylerler, hiç makyaj yapmasam dahi çok güzel ve çekici olabiliyorum. Şimdiye kadar maddi olarak güçlü olmadığım için hayallerimi hep ertelemek zorunda kaldım ve hiçbir hayalimi doğru düzgün yaşama fırsatım olmadı. Zengin sevgili arıyor olmamın en büyük nedenlerinden birisidir bu. Birlikte kurduğumuz hayalleri özgürce yaşayarak kendimizi duygularımıza ve aşkın o tatlı hallerine kaptırarak aşkı sevgiyi doğru düzgün yaşayabileceğim birini arıyorum. Lütfen sadece ciddi kişiler yazsınlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here