Erkek Arayan Bayanlar Facebook

Yayınlanma : Güncelleme : Aralık 13, 2022
0
542

Facebook’ta Sohbet Edecek Arkadaş Arıyorum.

Selam arkadaşlar, ismim Işıl. Ankara’dayım ve ailemle beraberim. 30 yaşındayım ve bekarım. Sosyal medya olarak sadece Facebook kullandığım için buradan tanışacağım kişiylede sosyal medyadan sohbet ederek arkadaşlığımı ilerletmek isterim. Düzgün, sorunları olmayan ve her zaman iyilik yapmayı seven biriyim ve temiz, güzel bir kalbe sahip olduğumu düşünüyorum. Güzel kalpli insanların hayatımda olmasını istediğim için birine tam olarak güvenmeden hayatıma almıyorum. Aileme ait restorantta çalışıyorum. Kısa süre öncesine kadar çalışmıyordum ama evde oturmak çok sıkıcı gelmeye başladı ve çalışmaya karar verdim.

Küçük yaştan beri ailem tarafından daima kurallara bağlı olarak yetiştirildiğim için böyle bir hayat tarzını yaşamaya mecbur kaldım. Oysa ben kurallara bağlı olarak yaşamayı sevmiyorum. Böyle bir yaşam tarzı beni bunaltıyor ve mutsuz hissediyorum. Hiçbir kurala aldırış etmeden kafama göre sadece yaşadığım o anı düşünerek yaşamayı çok isterdim. O şekilde yaşamak bana daha çok heyecan verici geliyor. Benim ailem ve yaşam tarzım şimdiye kadar hep beni bu şekilde yaşamaya zorladı. Bu yüzdende şimdiye kadar yaşadığım hayattan hiç keyif alamadım ve mutlu olamadım. Evlilik benim için ulaşılması imkansız bir hayal gibi, bu yüzden sadece arkadaş olmak ve güvene samimiyete dayalı uzun süreli bir arkadaşlık kurmayı düşünüyorum. Anlayışlı ve sağduyulu bir arkadaşa ihtiyacım var.

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Belki çok fazla görüşme ve buluşma imkanımız olmayacaktır. Bende tabi ki ara sırada olsa buluşmak ve birlikte vakit geçirmek isterim fakat benim aile ortamım buna çok müsade etmiyor. Bu yüzden daha çok sosyal medyada konuşmak ve sohbet etmek zorunda kalabiliriz. Benim bu şartlarıma uyacak bana ayak uydurabilecek ciddi birini arıyorum. Bir süre sonra daha fazlasını isteyecek ve bekleyecekseniz benim böyle bir imkanım olmayabilir. Böyle zamanlarda eğer sabırlı davranıp anlayışlı olabilecekseniz sosyal medyada her türlü arkadaşlık yapabiliriz ama bana karşı anlayışlı davranmayıp, beni bunaltacak kişilerede hayatımda istemem. Ankara’dan sosyal medyadan arkadaşlık yapmak isteyen kişiler bana ulaşabilirler.

Erkek Arayan Bayanların Facebook Hesapları ve Sohbet

Arkadaşlık sitelerinde özellikle Facebook’tan mesajlaşarak arkadaşlığını ilerletmek isteyen birçok erkekle bayan bulunmaktadır. Öncelikle üyelik istemeyen ve ücret gerektirmeyen arkadaşlık sitelerinde tanışmanız, sonrasında daha sağlıklı iletişim kurmak amacıyla Facebook’tan sohbet ederek yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Bu amaçla oluşturmuş olduğumuz bu sayfamızda yalnızlıktan kurtulmak, kendisine arkadaş ve sevgili bulmak isteyen çok sayıda arkadaşlık ilanı göreceksiniz. Burada yayınlanan arkadaşlık ilanları tamamen ücretsizdir ve üyelik gerektirmez. Tanıştığınız kişiyle sosyal medya hesabınızı paylaşarak özellikle Facebook hesabınız üzerinden mesajlaşabilirsiniz. İnternet üzerinden arkadaşlık sitelerinde sohbet ederek size yakın olan şehirlerden ya da yaşadığınız yerden çok daha kolay arkadaşlar bulabilirsiniz. Tanıştığınız kişinin Facebook hesabındaki fotoğraflarını görebilir ve birbirinizi daha yakından tanıyabilirsiniz.

Arkadaş Arıyorum. Facebook Yazın Tanışalım.

Merhaba arkadaşlar, adım Arzu ve Amasya’da yaşıyorum. Henüz 25 yaşındayım minyon tipli, genç, bekar bir kadınım ve burada ile tanışacağım kişiyle Facebook’ta bir süre arkadaşlık yapmayı istiyorum. Burada tanıştıktan sonra birbirimizi daha yakından tanıyabilmek için Facebook adresinizi bana yazmanızı istiyorum. Sürekli buraya gelme şansım olmayabilir fakat eğer size ulaşabileceğim sosyal medya hesabınızı yazarsanız sizi oradan ekleyebilirim. Her zaman hareketli yaşayan hiperaktif biriyim, çılgınca şeyler yapmaktan hoşlandığım için erkek arkadaşlarım hatta sosyal arkadaşlarım dahi bana çok fazla ayak uyduramazlar.

Benimle arkadaşlık yapmak bu bakımdan biraz zordur ve eğer bu zorluğa katlanabilecekseniz arkadaşlık kurabilirim. Hareketli yaşamayı sevmeyen durgun ve sessiz kişilerden çok hoşlandığımı söyleyemem. Öyle bir erkekle uyumlu olamayız ve arkadaşlığımızı sürdüremeyiz. Benim boyum 1.62 ve 48 kiloyum. Kumral ve kızıl saçlıyım, saç rengim ara sıra değişiyor gerçi fakat kızıl saçlı olmayı seviyorum ve bana daha çok yakıştığını düşünüyorum. Belki yüzü güzel bir kız değilim ama diğer özelliklerimle güzelliğe çok ihtiyacım olacağınıda zannetmiyorum. Benimle arkadaş olacak erkek mutlaka çok mutlu olacaktır.

En güzel günlerini benimle yaşayacaktır. Eğer bende sizinle en güzel günleri yaşayabileceksem bana o güveni verebilirseniz ve bu kadar iddialıysanız tanışmayı çok isterim. Sadece Facebook hesabını benimle paylaşan kişilerle sohbet etmek isterim. Çünkü burada her şeyi istediğimiz gibi rahat ve özgürce konuşma imkanımız olmayabilir ya da ben her zaman burada olmayabilirim. Amasya merkezde yaşayan 30 yaş civarında sohbet etmeyi seven üslubu düzgün kişilerden mesaj bekliyorum. Umarım hayalimdeki gibi yakışıklı, güzel kalpli, iyi niyetli kişiler bana yazarlar.

Facebook’ta Ciddi Yakışıklı Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Kahramanmaraş’tan herkese merhaba arkadaşlar. Güzel bakımlı hayatına çok fazla insan almayan kendi içinde yaşayan biriyim. Erkeklere karşı özellikle sevgilim olmasını istediğim zamanlarda çok daha seçici ve katı kurallarım olabiliyor. Kuralcı bir insan olduğum için erkekler genellikle benimle çok iyi anlaşamazlar ve benim kurallarıma uymak istemezler. Benim gibi güzel ve bakımlı bir bayanla arkadaşlık yapmak her erkeğin başarabileceği bir şey değil. Prensipleri olmayan kurallarıma uymayacak rastgele kafasına göre yaşayan umursamaz erkekleri bende umursamıyorum ve hayatımda görmek istemiyorum.

Boyum 1.78, aslan burcuyum ve 65 kiloyum. Sosyal medyayı sık kullanıyorum fakat hayatıma yeni giren kişilerle daha çok Facebook üzerinden mesajlaşıp konuşmayı tercih ediyorum. Sahte profillerle değilde gerçek kimliği ile benimle tanışmak isteyen kişiler Facebook adreslerini bana yazabilirler. Profilini beğendiğim bir kişiye oradan dönüş yapmayı düşünüyorum. Seviyesiz, kaba, konuştuğunu bilmeyen üslubu bozuk kişilere tahammülüm olmaz. Böyle kişilere karşı kırıcı olduğumu söyleyebilirim. Bu yüzden bana yazarken düşünmeden konuşmamanızı özellikle tavsiye ediyorum. Üslubu düzgün olan beyefendi kişilere karşı her zaman güler yüzlü ve sempatik olabilirim.

Ailem İzmir’de yaşadığı için ben Maraş’ta yalnız yaşıyorum. Aşkın zor bulan fakat kolay kaybedebilen bir kadınım. Arkadaşlığımın kısa sürmesi benide rahatsız ediyor ama kalbimi açtığım erkeğinde beni mutlu edememesi durumunda o arkadaşlığıda ne olursa olsun devam ettirmek içimden gelmiyor. İçimden gelmeyen, hissetmediğim bir duyguyu yaşayamam. Her şeyden önce istemediğim, hissetmediğim bir arkadaşlığı devam ettirmem karşımdaki erkeğe saygısızlık ve haksızlık olacaktır. Sadece Maraş merkezde yaşayan kamu çalışanı memur ve 35 yaş civarındaki kişilerden mesaj bekliyorum. Facebook adresinizi yazmayı unutmayın lütfen.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here