Erkek Arayan Bayanlar Forum

Yayınlanma : Güncelleme : Aralık 1, 2022
0
502

İstanbul’dayım, Zengin Sempatik Erkek Arıyorum.

Adım Sahra, İstanbul Şişli’de yaşıyorum ve zengin yakışıklı sempatik tavırları olan bi arkadaş bulmak ve sevgili olmak ıstediğim için buradayım. Şu an 29 yaşına yeni girdim ve şimdiye kadar hiç evlenmedim ama erkek arkadaşlarım oldu. Ben hayatıma birini almak istediğim zaman öncelikle o erkeğin bana verebileceklerine, benim için yapabileceklerine önem veririm ve ona görede karar veririm. Aşık olmak o duyguyu hissetmek çok hoşuma gidiyor ve o heyecanı yaşamayı seviyorum ama duygusal birisi değilim. Duygusal bir kadın olmadığım için erkek arkadaşım bana sıkıcı gelmeye başladığında ve aşkın bitmeye başladığını hissetiğim zaman ayrılmak ve o arkadaşlığı bitirmek benim için çokta zor olmuyor.

Bunları şimdiden söylememin nedeni eğer sizlerden birisi birgün hayatıma girerse yaratıcı olmanız gerektiğini bilmeniz için söylüyorum. Öncelikle espri kabiliyetiniz olmalı ve benim için sıkıcı birisi olmamamız gerekir. Ben bir kadın olarak her şeyden önce erkek arkadaşım yanımdayken kendimi mutlu ve huzurlu hissetmek isterim. Açıksözlü hiçbir zaman sözünü hiç kimseden esirmegemeyen ve gerçekçi davranmayı tercih eden biriyim. Boş hayaller peşinde kendimi yıpratmak istemem. Gerçekci davranmayı tercih ettiğim için duygularımdan daha çok mantığıma önem veririm ve ona göre kendime arkadaş seçerim.

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Zaten tamda bu nedenle erkek arkadaşımın zengin birisi olmasını ve bana iyi güzel bir hayat yaşatmasını daha doğrusu beraber yaşamak isterim. Ben her zaman içimde ne varsa onu dışarıya vururum. Pahalı hediyeler ve lüks yerlerde eğlenmeyi vakit geçirmeyi sevdiğim için sevgilim zengin olsun istiyorum ve tatlı güzel ve sempatik bir kadın olarak bunu hak ettiğimi düşünüyorum. Ama böyle birini uzun zamandır tanıma şansım olmadığı için bu ilanı yazma gereği duydum çünkü daha fazla kalbim boş kalsın istemiyorum. Sanal aşklarla mutlu olamayacak kadar hayata bağlıyım ve İstanbul’da yaşayan zengin ve 30 yaş üzerindeki beylerden mesaj bekliyorum.

Erkek Arayan Bayanlarla Tanıtabileceğiniz Arkadaşlık Siteleri

Kendi yaşadığınız sosyal çevrenizde her zaman hayal ettiğiniz gibi birini tanıma şansınız olmayabilir. Bu hem erkekler için hemde kadınlar için geçerli bir durumdur. Kendimizi çok yalnız hissettiğimiz ve bir aşka ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda sosyal çevremizde aradığımız aşkı bulamayınca internet üzerideki arkadaşlık sohbet siteleri ve bu amaçla oluşturulmuş olan forumlar aracılığı ile yaşadığınız şehirden biriyle kolaylıkla tanışabilirsiniz. Ayrıca bu sayfamızda bu amaçla oluşturulmuş olup, ücretsiz olarak arkadaş bulmanız amacıyla oluşturulmuştur. Bu sayfamızda İstanbul Ankara İzmir gibi büyük illerimizin dışında diğer tüm şehirlerimizden ve ilçelerden aramıza katılarak erkek arayan bayanlarla tanışabilirsiniz.

Evlenmek İçin Bolu’dan Erkek Arıyorum.

Selam, yalnız bekar bir kadınım ve evlenmek için erkek arıyorum. 40 yaşımda olmama rağmen hiç evlilik yapmadım. Erkekleri evlilik söz konusu olunca yeterince samimi ve güvenilir bulmuyorum. Şimdiye kadar niyetinin ciddi olduğunu söyleyerek hayatıma giren erkeklerin hepsi bir süre sevgili kaldıktan sonra beni yarı yolda bıraktılar. Artık üzülmek yarı yolda bırakılmak, ihanete uğramak ve hayal kırıklığı yaşamak yerine biraz olsun mutluluk yaşamak istiyorum. Kendime iyi bakmaya ve formumu korumaya çalışıyorum. Çok düzenli olmasada spor niyetiyle hafta sonlarında yürüyüş yapmayı seviyorum ve sevdiğim aşık olduğum birisiyle bunları yapabilirsem daha mutlu olabileceğimi düşünüyorum.

Fiziksel olarak 1.70 boyundayım ve 72 kiloyum. Biraz fazla kilolu olduğumu kabul edebilirim. Göz rengim ela ve iri gözlerim var, esmer bir kadınım. Daha öncede evlilik yapmayı aile kurabilmeyi çok istedim ve hep hayal ettim ancak bu emelime şimdiye kadar ulaşamadım. Evlilik için biraz geç kaldım bunu biliyorum fakat eminim benim gibi biriyle evlenmeyi ciddi olarak isteyebilecek kişilerde mutlaka vardır. Burada olmamın amacı ise, o kişilerden biriyle kaderin beni karşılaştırması için buradayım. Bolu merkezde annemle babamla beraberim. Ancak onlar artık çok yaşlandılar onlarıda yalnız bırakmak çok içime sinmiyor ama mecburen kendi geleceğimide düşünmek ve kendi ailemi kurmak zorundayım.

Artık bu yaştan sonra bekar olarak geçirdiğim her gün, evlilik benim için dahada zorlaşacaktır ve aradığım kişiyi bulmam çok daha zor olabilir. Şimdiye kadar karşıma hep samimiyetsiz erkekler çıktı. Yaşadığım bu kötü tecrübeler nedeniyle artık ciddiyetine ve samimiyetine inanmadığın hiç kimseyle evlilik amacıyla dahil olsa sevgili olmamaya karar verdim. Normalde karalarımdan çabuk dönebilen biriyimdir fakat bu konuda çok üzüldüğüm için bu kararımdan vazgeçmeye hiç niyetim yok. Ben Bolu’da yaşıyorum ama evlenmek için tanışmak isteyenler, farklı şehirlerdende yazanlar olursa birbirimizi tanıyabiliriz.

Yakışıklı Sempatik Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Gülcan, aranıza Bitlis’ten katılıyorum. 23 yaşındayım genç bir kadınım ve çalışmıyorum, ev kızıyım. Daha doğrusu çalışmayı istiyorum fakat ailem buna izin vermiyor. Şu anda dışarıdan üniversite okuyorum. Aslında dışarıdan okumayı uzaktan eğitimi sevmiyorum fakat üniversiteyi kazanamadığım için bu şekilde okuyabiliyorum. Hayatta en çok istediğim şeylerden birisi üniversite hayatını yaşamaktı. Gerçi ben hayatta hayal ettiğim birçok idealime kavuşamayan bir kadınım. Yakışıklı ve sempatik bir sevgilim olsun istedim şimdiye kadar her zaman ve bu hayalimede malesef ulaşamadım.

Belki bu sayfa aracılığı ile hayalimdeki gibi bir erkek arkadaş bulabilirim diye düşünüyorum. Sanal ortamda tanışıyor olabiliriz fakat arkadaşlığımızın asla sanalda kalmasını istemem. Gerçi hiçbir kadın sanal bir aşktan keyif almaz ve tatmin olmaz ama malesef erkeklerin bir çoğunun güven vermemesi bizleri sanal ortamda daha çekingen davranmaya mecbur kılıyor. Sanal ortamda tanışarak mutlu olmayı istiyorum ve gerçek bir aşk hiç yaşamadığım için bu riskleri almak zorundayım. Bitlis’te kafama göre bir arkadaş ortamım olmadığı içinde dışarıya çıkmayı çok istemiyorum ancak istediğim gibi birini bulduğum zaman onunla gezmeyi ve vakit geçirmeyi isterim. Çok güzel ve çekici bir kadın değilim belki ama emin olun çok eğlenceli ve tatlı biriyimdir. Şimdiye kadar hiç sevgilim olmadığı için aslında kafamda tam olarak belirlediğim bir erkek profili yok fakat yakışıklı ve esprili birisi olmasını isterim. Esprili olmayan bir erkeğin yanında galiba biraz sıkılabilirim. Yakışıklı olmasına gelince onu zaten her kadın istiyordur.

Üniversiteyi dışarıdanda olsa bitirdiğim zaman ailemi ikna edebilirsem mutlaka çalışmayı ve daha sosyal bir kadın olarak hayatımı yaşamayı isterim. Ben aslında her konuda bana destek olabilecek bir erkek istiyorum. Yani erkek arkadaşım olduğu zaman benim hem dostum hem sırdaşım hem sevgilim bir bakıma hayat arkadaşım olmasını isterim. Hayatıma dair her şeyi onunla paylaşmak isterim ve tabi ki onunda aynı şekilde her derdini, sıkıntısını bana anlatsın isterim. Erkekler her ne kadar dertlerini anlatmayı sevmeselerde her konuda birbirimizi tamamlayabileceğimiz bir arkadaşlığı kurmayı istiyorum. Sadece Bitlis’te yaşayan yakışıklı ve sempatik beyler yazsınlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here