Erkek Arayan Bayanlar Malatya

Malatya’dan Dost Sırdaş Arıyorum.

Selam beyler, ismim Firdevs. Malatya’dayım ve 38 yaşındayım. Benim hayatımdaki eksik kalan kısım sadece bir arkadaş ya da sevgilinin yokluğu değil. Elbette ki samimi bir arkadaşım olsun ya da aşık olduğum bir erkek olsun isterim. Fakat benim aradığım galiba çok daha fazlası. Hayatta her ne olursa olsun asla beni bırakmayacak sırlarımı ve üzüntülerimi tereddüt etmeden anlatabileceğim kadar güvendiğim birisi olsun isterim. Böyle birini bulmak elbette ki çok zor. Çünkü artık birine güvenmek o kadar kolay değil. Güvendiğimiz insanlardan daima zarar gördüğümüz için artık birilerine güvenmeyede korkuyoruz.

Güven tabiki bir arkadaşlığın olmazsa olmazı. Her ne olursa olsun her zaman öncelikli olarak oluşması gerekir. Güvenin olmadığı yerde herhangi bir ilişkiden arkadaşlıktan bahsedilemez. Ben Malatya merkezde memur olarak çalışıyorum. Hafta sonlarında vakit geçireceğim doğru düzgün bir arkadaşım ya da bir yakınım olmadığı için genelde kendimi sanatsal konularda geliştirmeye çalışırım. Özellikle resim yapmayı çok seviyorum. Uzun yıllar önce ilk gençlik yıllarımda bir evlilik yapmıştım. Yaklaşık bir yıl evli kaldıktan sonrada ayrıldım ve bir dahada evlenmeyi düşünmedim. Yaptığım evlilikte gördüm ve anladım ki, evliliğin sorumluluğunu almak çokta bana göre değil.

Zaten ben aradığım gibi birini bulduktan sonra evliyken dahi yaşamadığımı duyguları onunla yaşayabilirim. İnsan yeri geliyor evlendiği eşine dahi bazı şeyleri anlatmaya tereddüt edebiliyor. Oysa ben gerçek anlamda bir dost olabilirsem her şeyimi onunla paylaşmaya hazırım. Aslında hiçbir zaman evliliği düşünmediğim için tanışacağım kişinin yaşı medeni durumu gibi konularında benim için çok fazla önemi yok. Yeter ki sırlarımı taşıyacak kadar güvenilir olsun. Benim için aşık olmak çok önemli değil çünkü aşk zaten gelip geçici bir duygu. Bunu daha önce yaşadığım arkadaşlıklarda hatta evliliğimde yaşadım ve gördüm. Malatya’dan dostluğa önem veren sır tutabilen ciddi kişiler bana yazabilirler.

Malatya Erkek Arayan Bayanların Telefon Numaraları ve Ücretsiz Sohbet Siteleri

Bu sayfamızda Malatya şehir merkezinden ve ilçelerinden erkek arayan kendisini yalnız hisseden arkadaşlık ve dostluk kurmak isteyen ciddi bayanlarla tanışabilirsiniz. Malatya’nın Arapgir ilçesinden erkek arayan olgun ve dul bayanlarla ücretsiz sohbet siteleri. Darende ilçesinden kendisine dost ve sırdaş olabilecek ciddi erkek arkadaş arayan bayanlarla tanışma sitesi. Malatya Battalgazi ilçesi seviyeli ve uzun süreli arkadaşlık kurmak isteyen güzel ve çekici bayanların cep telefonu numaraları WhatsApp sohbet hatları ve ücretsiz mesajlaşma. Hekimhan ilçesi internetten arkadaş arayan bayanlarla ücretsiz sohbet edebileceğiniz arkadaşlık siteleri. Pütürge ilçesinden 35 yaş üzeri erkekle tanışmak evlilik amacıyla arkadaşlık kurmak isteyen bayanlarla tanışabileceğiniz siteler. Malatya Yazıhan ilçesinden arkadaş arayan bayanların fotoğrafları ve cep telefonu numaraları.

Yaşım 60 ve Malatya’dan Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Herkese selamlar, adım Yıldız 60 yaşındayım, Malatya’da yaşıyorum. Kendime 40 ve 50 yaşları arasında yüzyüze görüşüp sohbet edebileceğim Malatya ve ilçelerinden dürüst bir arkadaş arıyorum. Daha önce evliliğim oldu bu evlilikten 3 tane çocuğum oldu. Şu anda çocuklarımın hepsi evliler ve benden ayrılar. Eşimide kaybettikten sonra hayatta yapayalnız kaldım ve şu anda bu yalnızlığıma son verebilmek için bu mesajı yazmak gereği duydum. İlk defa arkadaşlık sitesinde mesaj yazdığım için ve ayrıca sanal ortamdan ilk defa arkadaşım olacağı için hem biraz heyecan var, hemde sanırım biraz kafam karışık.

Çünkü ilk defa yaşayacağım duygular beni her zaman hem heyecanlandırır hemde biraz ürkütür. Yalnız bir kadın olarak tedirgin olmam ve kafamda bazı soru işaretlerinin olması elbette ki normal bir şey. Fakat bunun tabi ki zamanla aşacağına inanıyorum. Maddi olarak hiçbir sorunum yok, ciddi sağlık problemimde yok. Şu an yokluğunu hissettiğim arzu ettiğim tek şey hayatıma heyecan katacak 40 yaşlarında bir erkeğin olmaması. Emekli olduğum için çok fazla boş vaktim var. Erkek arkadaşıma yeterince zaman ayırabilirim. Ben bir arkadaşlığa başladığım zaman birçok kadın gibi o erkeği çok fazla yormam, erkeği özgür bırakmaktan yanayım. Erkek arkadaşım beni ne zaman görmek istersen ben o zaman görüşürüm.

Eğer yalnız kalmak ve görüşmek istemiyorsada bunu anlayışla karşılayabilirim. Çünkü aynı duyguları bazen bende yaşıyorum ve kimseyi görmek istemediğim zamanlar olabiliyor. Eğer karşılıklı olarak birbirimize anlayış gösterebilirsek eminim uzun yıllar sürecek çok güzel bir arkadaşlığa birlikte imza atabiliriz. Eğer Malatya merkezdeyseniz ve benim yaşlarımda olgun bir kadını arkadaş olarak görmek istiyorsanız bana kendinizi tanıtarak mesaj bırakabilirsiniz. Bana gelen her mesaja dönme imkanım olmayacaktır belki ama kendisini en iyi şekilde ifade eden ve yazdığı mesajla beni etkileyebilen birine mutlaka dönüş yaparım. Mesajlarınızı bekliyorum. Şimdilik hoşça kalın.

Malatya’dan Dürüst Erkek İstiyorum.

Merhaba, Malatya merkezdeyim ve dul bir kadınım, esmer ve kızıl saçlıyım. 32 yaşında kendisini her zaman enerjik hisseden hayatla barışık bir kadınım, fakat hayatıma giren yanlış insanlardan sonra artık eskisi gibi neşeli ve eğlenceli birisi değilim. Belki buradan karşıma birisi çıkarda yeniden eskisi gibi mutlu ve eğlenceli birisi olabilirim. Özel sektörde çalışıyorum rahat ve iyi bir işim var. Ayrıca çok fazla boş zamanımda oluyor. Maddi imkanlarımda yeterince elverişli diyebilirim. Bütün bunlara rağmen hayatımda kimse olmadığı ve kalbim boş olduğu için günlerim çok güzel ve eğlenceli geçmiyor. Yaptığım evlilikten çok fazla bahsetmek istemiyorum.

Çünkü yaptığım yanlış bir evlilik oldu ve o günleri hatırladığım zaman kendimi kötü hissediyorum. Buradada geçmişimden bahsederek hem kendimi hemde sizlerin canını sıkmak istemem. Bana kalırsan ilk görüşte aşk diye bir şey yok. Zamanla yakışıklı olsun ya da olmasın her insanı her erkeği sevebiliyoruz. Yeter ki o erkek bir kadın olarak bizlere iyi niyetini samimiyetini dostluğunu ve dürüstlüğünü gösterebilsin. Buradan tanıştığın biriyle zamanla sohbetimiz ilerleyebilir ve birbirimizden etkilenebilir hoşlanabiliriz ve hatta aşık bile olabiliriz.

Ancak dürüstlük ve samimiyet gibi şeyleri görmediğimiz zaman karşımızdaki kişi ne kadar yakışıklı olsada,o kişiye güvenemeyiz ve aramızda aşk gibi bir duygu oluşamaz. Belki bütün kadınlar benim gibi düşünüyor olabilir çünkü benim yaşadıklarımı yaşamayan kadınlar ilk görüşte başka inanıyorlardır. Ben yaşadığım onca ihanetten ve gördüğüm kaba davranışlardan hakaretlerden sonra bir erkeğe ilk gördüğümde asla aşık olamam. Benim aşık olmam için öncelikle o kişinin bana olan sevgisinden saygısından şüphemin olmaması gerekir. Ancak o şüpheyi giderdiğin zaman aşık olabilirim. Saygılı ve kibar beylerin mesajını bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*