Erkek Arayan Bayanlar Seri İlanlar

Merhaba..İsmim sofia. 26 yaşımdayım. İstanbul Etiler’de yaşıyorum. 5 yıl önce geldim Türkiye’ye. İstanbul ve Türkiye çok güzel.Hosteslik yapıyorum.  Evlenmek ve çocuk sahibi olmak istiyorum. Aile sıcaklığını yasamamış biri olarak hem o duyguyu hissettirecek aynı zamanda beni her anlamda duyuracak birine ihtiyacım var. Özgür ruhlu bir kadınım. Gezmeyi eğlenmeyi ve seyehat etmeyi seviyorum. Oğlak burcuyum. Bir kedi kadar uysal ve sevimliyim. 

Özel günlere önem veriyorum. Kıskanç bir yapıya sahibim. Benim olan benimdir. Ruhumu ve bedenimi adayabileceğim prensimi arıyorum. Erkeğini mutlu etmesini bilen biriyim. Kadınlığımı yaşatacak sevgi dolu bir erkekle ilişki istiyorum. Yeterince hayal kırıklığı yaşadım. Dürüst ve seviyeli beyler yazsın lütfen. 

Amacımız sizlere eğlenceli, sohbet ederek tanışabileceğiniz kaliteli bir ortam oluştururken aynı zamanda sizlerle aile sıcaklığında sevgi ve saygı dolu bir arkadaşlık platformunu hep birlikte oluşturabilmektir.

İslamisayfalar.com olarak elimizden geldiğince arkadaşlık ilanlarına, paylaşılmasını istediğiniz ve bize gönderdiğiniz anılarınıza ana sayfamızda yer vermeye çalışıyoruz. Daha önce farklı arkadaşlık platformlarına katılmış büyük emekler hatta maddi kayıplar verme pahasına hayal kırıklığı yaşamış olanlar katılımcılarımızın tereddütlerini anlayışla karşılıyoruz.

Bu nedenle özellikle bilmenizi isteriz ki sitemizde yayınlamış olduğumuz tüm profiller tamamen gerçek kişilere aittir. Sizlerde bloğumuzun yorum bölümünde kendinizi tanıtan bir paylaşım yaparak, diğer katılımcıların sizinle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz.

EVLENMEK İSTEYEN TÜRBANLI BAYANLLARLA TANIŞMA VE SOHBET

Evlenmek isteyen kapalı bayanların whatsapp numaraları, Ciddi ilişki isteyen türbanlı ve olgun bayanların telefon numaraları, Seviyeli ilişki isteyen türbanlı ve kapalı bayanlarla tanışma ve sohbet, Evlilik düşünen olun bayanlar, Türbanlı bayanla evlenmek isteyen zengin erkekler,İkinci baharını yaşamak isteyen kapalı ve olgun bayanların telefon numaraları, Evlenmek için sevgili arayan ve bayanların buluşma noktası sanalkeyfim.com mutlu ve huzurlu bir aile kurabilmeniz için oluşturmuş olduğumuz “sizlerin mutluluğu bizim mutluluğumuz ” anlayışı içerisinde bu bloğumuzu tanışarak sohbet edebilmeniz için üyelik ve ücret gerektirmeden kullanımınıza sunuyoruz..

Evlilik bir imza ile başlayan kadın ile erkek arasındaki basit birliktelik değildir. Evlilik toplumun temel direğidir. Bu nedenle hem beşeri hukuk sistemleri evlilik kurumunu korumaya ve güvence altına almaya çalışmış hemde bütün semavi dinlerde evlilik kutsal kabul edilerek tavsiye edilmiştir. Aynı zamanda hem medeni hukukta hemde dinlerde sadece tavsiye etmek ve korumakla kalınmamış kadın ve erkeğin mutlu olabilmesi ve evliliği sağlıklı bir şekilde yürütebilmesi için birbirlerine karşı nasıl davranmaları gerektiğini tavsiye etmiş ve yol gösterici olmuştur.

Evlilik herşeyden önce nesillerin devami için önemlidir. Kadın ve erkek arasındaki ilişkinin farklı bir boyuta geçmesi en anlamlı hale gelmesidir evlilik. Her insanın evlendiği gün hayatındaki en mutlu günüdür. Evliliğin hiç şüphesiz en güzel tarafı ise aşkın meyvesi dediğimiz çocuklardır.

Sizlerde islamisayfalar.com katılımcıları olarak seviyeli bir ilişkiye başlayarak ilişkinizi evlilik ile taçlandırmak istiyorsanız sitemizde oluşturduğumuz bütün bloglarda ilginizi çeken kisilerle irtibata geçebilir, mutluluğunuzun önündeki engelleri kaldırabilirsiniz.

GENÇ SEVGİLİ ARAYAN OLGUN BAYANLARLA SOHBET

Sevgili islamisayfalar.com takipçileri bu yazımızda sizlere olgun bayanlar neden genç erkekleri arzu ederler, neden daha genç ve dinamik erkekleri tercih ettiklerini bilimsel araştırmalar ışığında anlatmaya çalışacağız. Olgun bayanlarla birlikte olmak isteyen genç erkekler için rehber olabilecek bu yazımız sizler için önemlidir çünkü bunun nedenlerini bilirseniz daha kolay iletişim kurabilir, kuracağınız ilişkiyi sağlıklı yürütebilirsiniz. Aksi halde genç bir erkek için olgun bir bayanın ruhuna ve bedenine hitap etmek hiçte kolay değildir.

Yaşı ve konumu ne olursa olsun her kadın kendini güzel hissetmek ister. Bu konuda erkeğe büyük iş düşer çünkü kadına kendini güzel hissettirecek olan yine erkektir. Hem duygusal anlamda hemde cinsel anlamda erkek dinamik olduğu sürece enerjisini kadına yansıtabilir ve kadının kendini güzel hissetmesini sağlayabilir.

Erkeğin yaşı ilerledikçe bur bakima metal yoğunluğu diye adlandırabileceğimiz bir döneme girer. Eskisi gibi birlikte olduğu kadına sürprizler hazırlamaz, özel günlere olan hassasiyetini kaybeder, daha monoton ve heyecanını kaybetmiş bir döneme girer. Bunun üzerine birde sağlık sorunları başlarsa işte o zaman kadın için korkunç bir dönem başlamış demektir. Bu dönemde kadın geçmişte yaşadığı heyecan dolu günleri arar. Yine kendisini eskisi gibi güzel hissetmek ister.Buna karşılık bulamadığı zaman kendini tatmin edebilecek hisleri ve bedeni daha dinamik genç erkeklere olan ilgisi artar. Aşkı daha tutkulu ve zirvede yaşamak isteyen kadın genç erkeklere ilgi duyar. Zaten artık hormonlarının çalıştığı son dönemece girerken her anı dolu dolu yaşamak ister.

Buna karşılık genç erkeklerinde olgun bayanlara karşı inanılmaz bir zaafı vardır. Çünkü olgun bir bayanla birlikte olmak birçok açıdan erkeği mutlu eder ve rahatlatır. Genç kızlar kendilerini süperstar olarak görürler ve ona göre de muamele edilmesini beklerler.Bu ise erkeği hem fiziken hem ruhen yıpratır. Egoları olabileceğinin en zirve noktasındadır. Cinsel açıdan da tecrübesiz oldukları için korkuları vardır ve bu korkular erkeğin ilişkiden tatmin olmamasına neden olur.

Oysa ki olgun bayanlar daha tecrübeli ve bazı korkuları geride bırakmış olarak kendilerine daha rahat yaklaşmasına fırsat verirler. Sadece bu bile olgun bayanların cazibe merkezi olması için yeterli neden olabilir. Olgun bayanlar genç bayanlara daha özgürdür. Onların bu rahatlığı erkeğide rahatlatır ve ilişki daha uyumlu yürür. Olgun bayanlarda çok fazla kıskançlık krizlerine rastlayamazsınız.

Sizlerde genç ve yanlız bir erkekseniz, islamisayfalar.com olarak sizler için oluşturduğumuz bu blogtaki yorumlar bölümünde kendinizi tanıtarak olgun, güzel ve çekici bayanların sizi tanımlanmaları için kendinizi tanıtabilirsiniz..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*