Erkek Arayan Bayanlar Whatsapp

Yayınlanma : Güncelleme : Kasım 29, 2022
0
618

Whatsapp’tan Sohbet Edecek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, Sıla ben. Bursa’da üniversite öğrencisiyim ve şu anda ikinci sınıfta okuyorum ve en az iki yıl daha Bursa’da yım. Aslen Niğdeli’yim ve buraya Niğde’nin bir ilçesinden geldim. Açıkçası öğrenci olarak buraya gelmeden önce küçük bir yerde yaşadığım için hiç sosyal yaşama şansım olmuyordu. Arkadaş çevrem geniş bile olsa arkadaşlarımla vakit geçirmek için sosyal ortamlarımız olmuyordu. Bir kafeye oturmak yada arkadaş çevresi ile bir konsere gitmek gibi birçok genç için sıradan olan şeyler benim için sıradışı şeyleri ve bunları ancak üniversite öğrencisi olduğum zaman yaşama fırsatı bulabildim.

Bunları yaşamak bana heyecan veriyor hoşuma gidiyor tabiki ama şimdiye kadar hiç sevgilim olmadığı için o heyecanı hiç yaşamadım. Erkek arkadaşım olursa öğrencilik hayatım çok daha güzel ve eğlenceli geçecektir. Çirkin hiçbir erkeğin dikkatini çekmeyecek kadar itici bir kadın olarak görmüyorum kendimi fakat arkadaş olmaya çalışan bir erkekte yok çevremde. Bende bu yüzden arkadaşlık sitesinden tanışmak istedim. Tabi burada ilk tanışmadan sonra acele etmek istemem ve bir süre whatsapp’tan arkadaşlık etmek isterim. Sanırım bu şekilde daha güvenilir daha sağlıklı bir arkadaşlık kurabiliriz. Tanışacağım kişinin en fazla 30 yaşlarında bir erkek olması, güvenilir olması, yalana başvuran birisi olmaması gerekiyor.

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Derslerim haricinde evde vakit geçiriyorum ama aslında dışarıda vakit geçirmeyi severim. Bu sıralar maddi sıkıntım olduğu için çok fazla dışarı çıkmıyorum. İki bayan arkadaşımla birlikte evde kalıyoruz ve şu anda ev arkadaşlarım arasında erkek arkadaşı olmayan sadece ben varım. Benim ilk kez erkek arkadaşım olacağı için biraz fazla heyecan yapıyorum erkeklerin olduğu ortamlarda. Kumral 174 boy ve 58 kiloyum. Başak burcuyum ve burcumun özelliklerine uygun düzgün karakterli birini istiyorum. Bana yazmak isteyen kişilerin öğrenci olması çok önemli değil, öğrenci olmayan erkeklerde tanışmak ve whatsapp’tan sohbet etmek isterlerse iletişim numarası yazabilirler ama lütfen sadece numara yazmayın, kendinizi tanıtmanızı istiyorum.

Erkek Arayan ve Whatsapp’tan Sohbet Etmek İsteyen Bayanların Arkadaşlık İlanları

Erkek arkadaş isteyen yalnız bayanlarla tanışmak ve onlarla whatsapp’tan sohbet etmek isterseniz bu sayfamızda sadece whatsapp aracılığı ile sohbet etmek isteyen bayanların ilanlarını görebilir, arkadaşlığınızı geliştirmek adına whatsapp sohbet gruplarına dahil olabilirsiniz. Bu sayfamızda Bursa’da üniversite okuyan genç ve yalnız bayanlarla tanışarak whatsapp iletişim numaranızı iletebilirsiniz. Ayrıca yine bu sayfamız aracılığı ile whatsapp’tan sohbet ederek arkadaşlık kurmak isteyen bayanlarla tanışabilir ve arkadaş olabilirsiniz. Whatsapp’tan tanışmak ve sohbet etmek isterseniz tüm erkekler ve bayanlar için ücretsiz ilan verebilirsiniz. 2023 ve 2023 yıllarında whatsapp aracılığı ile arkadaş olmak isteyen güzel bayanları tanımak için sayfamızdaki ilanların güncel olduğunu bilmelisiniz.

Adım Işıl, Whatsapp Sohbet Arkadaşı İstiyorum.

İsmim Işıl, Ankara’da yaşıyorum bir kurumda memur olarak çalışıyorum. Daha önce evlenmedim ve bekarım. Aslen Muğla’dayım ve Ankara’da beraber aynı iş yerinde çalıştığım bir bayan arkadaşımla birlikte aynı evde kalıyoruz. Sohbet sitelerinde eskiden bu yana çok vakit geçiren bir kadınım ve bu ortamları iyi biliyorum. Daha öncede hem sosyal hem duygusal yakınlık hissettiğim arkadaşlarım olmuştur sanal ortamdan ama içlerinde bir tanesi var ki gerçekten hayatım boyunca hiç unutmayacağım birisiydi. Yine arkadaşlık sitesinde tanışmıştık ve birbirimize gerçekten çok iyi geliyorduk.

Onu erken yaşta kaybettim ve onun gidişiyle hem kendi iç dünyamda hemde sosyal yaşantımda ciddi anlamda bir boşluk oluştu. Onun yokluğunu kolay kolay dolduramadım ve hayatımdaki eksikliğini her zaman hissettim ancak genç ve bekar bir kadın olarak hayatım boyunca bu şekilde geçmişin acısıyla yaşayamayacağımı biliyorum. Onu belki hiçbir zaman unutmam mümkün olmayacak fakat artık benimde hayatıma kaldığım yerden devam etmem gerekiyor. Duygusal bir kadın olduğum için beni seven hiç kimseyi hayatımdan çıksa dahi unutmam çok kolay olmuyor. Duygusal olmanın en kötü yanlarından biriside bu galiba.

Sanalda bana en büyük aşkı yaşatan o kişi hayatımdan çıktıktan sonra bir daha kimseyle arkadaş olmadım. Şimdi yeniden birisine güvenmek ve arkadaş olmak istiyorum. Öncelikle bir süre WhatsApp’tan mesajlaşarak veya görüntülü konuşarak arkadaş kalabiliriz. Bu süreçten sonra birbirimize tam anlamıyla alıştığımız ve güvendiğimiz zaman yüz yüze görüşmeyi düşünüyorum. Benim gibi kamuda çalışan memur ve 35 yaşlarında biriyle tanışmayı isterim. Bana karşı seviyeli olduktan ve düzgün bir üsluba sahip olduktan sonra tanışmak isteyen herkese bir şans vermeyi düşünüyorum. Ankara dışından birini düşünmüyorum, bu yüzden sadece 35 yaş civarındaki Ankara’da yaşayan ve kamu çalışanı beyler yazarlarsa sevinirim.

Whatsapp’tan Tanışarak Arkadaşlık Kurmak İstiyorum.

Samsun’dan herkese merhaba arkadaşlar. Adım Selenay, 28 yaşındayım, sarışın güzel bir kadınım ve WhatsApp’ta sohbet edebileceğim esprili iyi kalpli sempatik bir erkeği tanımaya çalışıyorum. Aşk ve mutluluk benim hayatta çok az bulabildiğim ve yaşayabildiğim duygular oldu. Belki ben zor etkilenen birisiydim, belkide beni etkileyebilecek kadar kabiliyetli ve düzgün birisi karşıma çıkmadığı içindir. Sonuçta her ne olursa olsun bana heyecan verecek hayatıma anlam katacak birini tanıyarak aşık olmak ne o güzel duyguları yaşamak istiyorum. Sanal ortamda tanışacağımız için tabiki bir anda hemen buluşma falan olmayacaktır. Bu nedenle bir süre sadece WhatsApp’tan mesajlaşarak sohbet etmek istiyorum.

Tanışacağım kişinin espri kabiliyetinin iyi olması zeki ve ahlakının düzgün olması benim için önemlidir. Espritüel olmayan bir erkeğin yanında çabuk sıkılıyorum ve öyle bir arkadaşlıktan keyif almıyorum. Arkadaş olmaktaki maksat birbirimizi mutlu edebilmek beraber vakit geçirirken sıkılmadan eğlenebilmek olduğuna göre sıkıcı biriylede arkadaşlık kurmayı istemem. Üniversite mezunuyum ve özel sektörde çalışıyorum. Ayrıca çalışmayı seven bir kadının ve işimdende son derece memnunum. Hayatımdaki tek eksik çok az yaşadığım fakat her zaman yaşamak istediğim aşk duygusu. Şu an bunun eksikliğini hayatımda çok fazla hissediyorum ve bu yüzdende hayatımın sıkıca geçtiğini düşünüyorum.

Sigara dışında herhangi bir alışkanlığım yok. Kaba konuşan maço erkeklerden hoşlanmam. Erkeğin kendine bakması benim hoşuma gider. Özellikle düzenli spor yapan fiziğine ve karakterini önem veren erkekler her zaman benim için daha ön planda olurlar. İş hayatım dışında sosyal olduğumu ve çok fazla bir şey yaptığımı söyleyemem. Sadece kahve içmeyi sevdiğim için farklı kahve çeşitleri öğrenmeye çalışıyorum ve bu konuda kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Umarım bir gün bana gerçekten aşkı yaşatacak ve o mutluluğu verecek kişiyede kahve ikram etme şansım bulabilirim. Samsun’daki düzgün karakterli ve iyi niyetli kişiler bana yazabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here