Erkek Arayan Bayanlar

Yayınlanma : Güncelleme : Aralık 27, 2022
0
1576

Dürüst Samimi Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Kayseri’den herkese merhaba arkadaşlar. Adım Jale, 28 yaşında genç ve güzel bir bayanım. Erkek arkadaş arıyorum fakat samimiyete ve dürüstlüğe her şeyden daha çok değer verdiğim için tam anlamıyla güvendiğim inandığım bir erkeği kendi çevremde tanıyamadım. Artık hiç kimsenin bir başkasına güvenmediği bir dönemde yaşıyoruz. Birazda bunu etkisiyle erkeklere olan güven duygum çok kuvvetli değil. Gerçi tanıdığım hayatıma giren erkeklerde bu güvenli sarsmak için şimdiye kadar ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Tahmin ediyorum ki az da olsa buradada güvenilir ve samimiyete değer veren erkekler mutlaka vardır.

Umarım kader onlardan biriyle benim yolumu karşılaştırır. Kayseri merkezdeyim fakat aslen Yozgatlı’yım. Ailem uzun yıllar önce buraya yerleştiği için bende burada yaşıyorum. Danal ortamdaki arkadaşlıklara daha önce çok fazla inanmıyordum fakat buraya gelmeye mecbur kaldım diyebilirim. Benim sanal ortamdaki arkadaşlıklarada bakış açım artık eskisi gibi değil. Zaten artık sanal veya reel ortam gibi bir ayrımı yapmakta hem biraz zor hemde saçma olmaya başladı. Çünkü zaten hayatımızın büyük bir kısmı sanal ortamda geçtiği için reel hayatımızdan ayırmamız doğruda olmaz. Çalışan bir bayanım ve iş hayatımın dışında kendime vakit ayırmaya eğlenmeye çalışıyorum.

Atları çok severim ve sık sık at çiftliklerine gitmeyi seviyorum. Bu yüzdende en sevdiğim varlıklarla olan fotoğrafımı buraya koymak istedim. Hayatta tek başımada kalsam mutlaka tek başıma vakit geçirmektende mutlu olabilirim ya da mutlu olabileceğim mutlaka bir şeyler bulabilirim. Fakat gerçekten güzel bir kadın olarak illaki hayatımdada aşka yer olsun istiyorum. Güvenilir samimi ve hiçbir zaman yalan söylemek istemeyecek biriyle arkadaşlık kurmak aşk yaşamak ve gerçekten samimi ve ciddi duygularla bir erkeği sevmeyi, aynı duyguları erkeğinde bana yaşatmasını çok isterim. Kayseri’den samimiyete önem veren güvenilir ciddi kişiler bana mesaj yazabilirler.

Erkek Arayan Bayanların Cep Telefonu Numaraları ve Ücresiz Sohbet Siteleri

Türkiye’nin her yerinden erkek arayan bayanlarla tanışarak güvenilir ve samimi bir ortamda yepyeni arkadaşlıklar kurabilir ve arkadaşlığınızı sohbetinizi ve muhabbetinizi geliştirerek aşka sevdaya değer veren ciddi kişilerle tanışabilirsiniz. Sitemizin bu sayfasında Kayseri Antalya ve Mersin illerimizden bizlere mesaj yazarak erkek arkadaş bulmak isteyen bayanların ilanlarına yer veriyoruz. Bu ilanlar sayesinde eğer bu şehirlerimizden bayan arkadaşlarla tanışmak istiyorsanız ilan sahiplerine ücretsiz bir şekilde mesajınızı iletebilirsiniz. İnternet ortamından tanışarak aşk yaşayan sevgili olan erkeklerin ve bayanların sayısı hiçte azımsanmayacak kadar her geçen gün fazlalaşıyor. Çünkü artık hayatımızın her alanında sanal ortamın etkisini hissedebiliyoruz. Arkadaşlık bulmak, arkadaşlık kurmak ve sevgili olmak içinde sanal ortamdan daha kolay tanışabilirsiniz. Sizlere islamisayfalar.com ortak olarak bu fırsatı ücretsiz bir şekilde sunuyoruz. 2022 ve 2023 yıllarına ait güncel arkadaşlık ilanlarını bu ve diğer sayfalarımızda görebilirsiniz.

Evlilik Düşünen Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, Antalya Kepez’e bağlı küçük bir köyde ailemle beraber yaşıyorum. Adım Feraye. Henüz 26 yaşındayım ama evlilik için kendimi her yönden hazır hissediyorum ve evlilik düşünen bir erkekle tanışmak istediğim için bu siteyi tercih ettim. Yaşadığım yer itibariyle sosyal imkanlarım çok kısıtlı ve çok fazla sosyal yaşama dahil olduğumu söyleyemem. Ancak sanal ortamda ve arkadaşlık sitelerinden bir süredir vakit geçiriyorum. Burada tanıştığım çok fazla kişi oldu fakat hiçbirisiyle evlilik düşünecek kadar samimi olamadım ya da bana o hissiyatı veremediler.

Evlenmeyi aile kurmayı hatta ileride anne olabilmeyi her şeyden çok istiyorum. Bu benim hayata dair en büyük hayallerimden birisidir ve gerçekten bunu o kadar çok istiyorum ki her an bunun hayalini kurmadan yapamıyorum. İnsanların birçoğunun evlilikten kaçtığının farkındayım. Çünkü herkes aşk yaşamak istiyor fakat sevdiği aşık olduğu kişiyide istediği zaman terk edebilmeyi istiyorlar. Oysa ben böyle bir ilişkiyi asla kabullenemem. Hayatıma girecek erkekle sonsuza kadar birlikte yaşamak ona aşıkların en güzelini yaşatmak isterim. Daha önce sadece bir kez bir erkeğe hayatımı açtım. Ona kalbimi ve sevgimi emanet ettim. Onunlada evleneceğimize inandığım için çok güvendim ve inandım.

Benim bu inancıma ve güvenime maalesef layık olamadı ve ayrıldık. Eğer sonunda evlilik olmayacağını bilseydim öyle bir arkadaşlığada asla başlamazdım. Evliliği çok istediğim için benimle evlenecek erkeğide mutlu edebileceğime dair kendime olan inancım ve güvenim tam diyebilirim. Zaten buna inanmasan evlenmek gibi büyük bir sorumluluğun altına girmeyide istemezdim. Ailemle beraber çiftçilik yapıyorum. Toprak işlerinden çok iyi anlarım. Ayrıca ev işlerindede çok iyiyimdir. Evlendikten sonra çalışmayı düşünmüyorum. Evimle ilgilenmeyi ileride foğacak olan çocuklarıma en iyi şekilde bakmayı istiyorum. Bu amaçla ciddi olarak evlilik düşünen kişiler bana kendilerini tanıtmak için mesaj yazabilirler.

Adım Ceren. Ciddi Erkek Arkadaş Arıyorum.

Selam arkadaşlar, ismim Ceren. Mersin’de yalnız yaşıyorum. Uzun zamandır hayatımda aşk yaşadığım kimse yok. 29 yaşındayım ve aşık olup sevebileceğim samimi ciddi biriyle tanışmak istiyorum. Duygusal birisi olduğum için sevgiye ve aşka çok fazla değer veriyorum. Sevgiyi aşkı bu güzel duyguları hissettiğim biriyle arkadaşlık kurmak isterim. Bunu bana hissettiremeyen kadına karşı ilgisiz ve soğuk duran bir erkek ne kadar yakışıklı olursa olsun, benim ilgimi çekmez. Sevdiği kadına değer vereceğini inandıran bana o hissiyatı veren bir erkekle ise mutlaka tanışmak ve sohbet ederek daha yakından tanımaya isterim.

Mersin merkezde öğretmenlik yaptığım için yalnız yaşıyorum. Aslen Tokatlı’yım. Mersin’e birkaç yıl önce geldim. Buraya geldikten sonrada ilgimi çeken bana heyecan veren hiç kimse olmadı. Genç bir kadınım, iyi bir mesleğim var, hayatım huzurlu fakat aşk olmadığı zaman kendimi mutlu ve huzurlu hissedemiyorum. Huzurlu olmak her zaman ruhumu tatmin etmiyor, bazen kalbimizde heyecanı ve aşkı isteyebiliyor. Benim uzun zamandır hiç yaşamadığım ve yaşamayı çok istediğim, özlediğim duygular bunlar. Daha çok kendimden olgun erkeklerden hoşlandığımı söyleyebilirim. Bu yüzdende 30 yaş ve üzerindeki Mersin yakınlarında yaşayan bir erkekle tanışabilirsem daha mutlu ve umutlu olurum.

Hafta sonu tatillerinde çok sıkıldığım için ailemin yanına gidiyorum. Eğer erkek arkadaşım olsaydı hafta sonunu tamamen onunla geçirmeyi isterdim. Seveceğim aşık olacağım erkeğin belki çok üst düzey özellikleri olmayabilir ama çok sıradan biriylede olamam. Öncelikle aşk ve sevgi konusunda kadınla erkeğin denk olması gerektiğine inandığım için eğitimli birisinin olmasını özellikle tercih ederim. Bir erkekle ilk tanıştığım günlerde bana olan ilgisi, konuşurken bana olan saygısı ve bütün bunları bana hissettirebilmesi önemlidir. Erkekten aldığım hissiyata göre arkadaşlığımızın seyrine karar verebilirim. Ciddi ve dürüst bir şekilde yalansız bir arkadaşlık yaşamak isteyen ciddi kişiler bana yazabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here